Esileht Kodunurk Milliste toidukaupade ostuga olete alt läinud?

Näitan 30 postitust - vahemik 691 kuni 720 (kokku 917 )

Teema: Milliste toidukaupade ostuga olete alt läinud?

Postitas:
Kägu

Rimi pärlkuskussi salat sinihallitusjuustuga. Rimi see salat oli kunagi väga okei, nüüd lisatud sinna juurde mingid külmad ja lödid köögiviljad. Salatis siis pärlkuskuss, juust, päikesekuivatatud tomat, spinat, keedetud porgand, pastinaak ja päris kindel, et seal olid ka ananassitükid. Õudne kompott, väkk! Kiiruga haarasin kaasa ja üldse ei vaadanud, kuna varem selline koostis ei olnud ja siis kõlbas süüa küll.

tegelikult mõtled pärlpastasalatit. mulle see just suht maitseb, vahelduseks kõikidele teistele Rimi hapukoorega üle uhatud salatitele ja maitsetutele kooreta salatitele. seda salatit leiab aga väga vähestest poodidest, läheb vist sortimendist välja, epoes kah pole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kõige halvem salat, mida ma eales olen söönud.

https://www.selver.ee/kana-kinoasalat-urdi-hapukoorekastmega-fitlap-selveri-kook-360g

 

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Panin sulle miinuse, sest kippusid enneaegselt rapsima-mina olen küll leidnud tooteid, mis ninast ja silmist vee nirisema panevad. Sina hoiad neist kõrvale, argpüks

Wauu!! ???????????? Kui hästi sa mind tunned!
Ja su miinus… No päriselt arvad, et see võiks kuidagi rivist välja lüüa või depressiooni tekitada?
Oled ikka täiskasvanud inimene? ????

Mis “argusesse” puutub, siis mnjah.. Vürtse karta on ikka tõeline tase.
Sulle selgituseks – aga sa ei peagi uskuma – minu abikaasa ka tailane, seda juba 32 aastat ja ehk kujutad ette, et meie igapäevane toidulaud ongi keskmise siidisuu jaoks “terav”. Ajal, mil siin peale soola ja pipra muud suurt ei tuntudki, tarbisime meie väga mitmekesiseid vürtse. Tõsi, nii mõnigi postipakk jäi ka kadunuks js eks ilmselt võtja oli sinu masti julge jänes, kes lõi hambad sisse kuhugi, mis tal “ninast ja silmist vee nirisema pani”. Nüüd siis saabki teist inimest tundmata sildistada ja oma fantastilisi teadmisi näidata. Võtaks kohe popcorni ette ja vaataks seda etlemist pikemalt pealt ????

Mis Jaapani kööki puutub, siis see pole isiklik lemmik, aga wasabit kasutame teatud kalaroogade ning ühe spetsiaalse tee juures. Kui sellegu olen enamjaolt tootjamaalt tellinud, siis viimased leiud meiegi kaubandusvõrgust kannatavad üsna hästi kriitikat.

Sulle rahu hinge!

+2
-16
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Rimi pärlkuskussi salat sinihallitusjuustuga. Rimi see salat oli kunagi väga okei, nüüd lisatud sinna juurde mingid külmad ja lödid köögiviljad. Salatis siis pärlkuskuss, juust, päikesekuivatatud tomat, spinat, keedetud porgand, pastinaak ja päris kindel, et seal olid ka ananassitükid. Õudne kompott, väkk! Kiiruga haarasin kaasa ja üldse ei vaadanud, kuna varem selline koostis ei olnud ja siis kõlbas süüa küll.

tegelikult mõtled pärlpastasalatit. mulle see just suht maitseb, vahelduseks kõikidele teistele Rimi hapukoorega üle uhatud salatitele ja maitsetutele kooreta salatitele. seda salatit leiab aga väga vähestest poodidest, läheb vist sortimendist välja, epoes kah pole.

Tegelikult mõtlesin pärlkuskussi, nii nagu pakendil kirjas????.

Mis maitset puudutab, siis maitsed on erinevad. Minumeelest päris jälk selline kompott- absoluutselt ei sobi koostisosad onavahel kokku.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

minu abikaasa ka tailane, seda juba 32 aastat

32 aastat on tailane olnud, a mis ta varem oli?

+18
-2
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Igasugu süldid ja pasteedid, enne tähtaega hakkavad venima ja lima eritama- kohutav petmine

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Igasugu süldid ja pasteedid, enne tähtaega hakkavad venima ja lima eritama- kohutav petmine

No kõik süldid ja pasteedid küll enne tähtaega pahaks ei lähe. Ostan paar korda kuus juba aastaid ja olen ka pärast pakendil märgitud kuupäeva söönud, ükski pole halvaks läinud. Külmikus hoian +3 kraadi ja ükski toit ei rikne.
Mis temperatuuri su külmik säilitab?

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Panin sulle miinuse, sest kippusid enneaegselt rapsima-mina olen küll leidnud tooteid, mis ninast ja silmist vee nirisema panevad. Sina hoiad neist kõrvale, argpüks

Wauu!! ???????????? Kui hästi sa mind tunned!

Ja su miinus… No päriselt arvad, et see võiks kuidagi rivist välja lüüa või depressiooni tekitada?

Oled ikka täiskasvanud inimene? ????

Mis “argusesse” puutub, siis mnjah.. Vürtse karta on ikka tõeline tase.

Sulle selgituseks – aga sa ei peagi uskuma – minu abikaasa ka tailane, seda juba 32 aastat ja ehk kujutad ette, et meie igapäevane toidulaud ongi keskmise siidisuu jaoks “terav”. Ajal, mil siin peale soola ja pipra muud suurt ei tuntudki, tarbisime meie väga mitmekesiseid vürtse. Tõsi, nii mõnigi postipakk jäi ka kadunuks js eks ilmselt võtja oli sinu masti julge jänes, kes lõi hambad sisse kuhugi, mis tal “ninast ja silmist vee nirisema pani”. Nüüd siis saabki teist inimest tundmata sildistada ja oma fantastilisi teadmisi näidata. Võtaks kohe popcorni ette ja vaataks seda etlemist pikemalt pealt ????

Mis Jaapani kööki puutub, siis see pole isiklik lemmik, aga wasabit kasutame teatud kalaroogade ning ühe spetsiaalse tee juures. Kui sellegu olen enamjaolt tootjamaalt tellinud, siis viimased leiud meiegi kaubandusvõrgust kannatavad üsna hästi kriitikat.

Sulle rahu hinge!

Sa oled ikka jumalast imelik inimene. Ei, ma ei ole sinu tsiteeritu, siin teemas pole varem kirjutanud. Mis krdi postipakkide kadumine ja maitseainete varastamine, täitsa haige fantaasia ikka. Ja spetsiaalne Jaapani tee…nagu mingit lasteaeda siin õpetad enda arust. Oled naljakas ja imelik.

+16
-4
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Igasugu süldid ja pasteedid, enne tähtaega hakkavad venima ja lima eritama- kohutav petmine

No kõik süldid ja pasteedid küll enne tähtaega pahaks ei lähe. Ostan paar korda kuus juba aastaid ja olen ka pärast pakendil märgitud kuupäeva söönud, ükski pole halvaks läinud. Külmikus hoian +3 kraadi ja ükski toit ei rikne.

Mis temperatuuri su külmik säilitab?

Piisavalt, vesi kannus on alati külm ja või et vaevu noaga annab lõigata. Aga Maximast(ehk on seal probleem säilitamisega)ostetud pardimaksapasteet, säilivusajaga 30.03 aga venis kui tatt- viskasin minema, Maximast enam pasteeti ei osta, see pole esimene kord, kus selt ostetud pasteet on hallituslaikudega mõne päeva pärast

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Igasugu süldid ja pasteedid, enne tähtaega hakkavad venima ja lima eritama- kohutav petmine

No kõik süldid ja pasteedid küll enne tähtaega pahaks ei lähe. Ostan paar korda kuus juba aastaid ja olen ka pärast pakendil märgitud kuupäeva söönud, ükski pole halvaks läinud. Külmikus hoian +3 kraadi ja ükski toit ei rikne.

Mis temperatuuri su külmik säilitab?

Piisavalt, vesi kannus on alati külm ja või et vaevu noaga annab lõigata. Aga Maximast(ehk on seal probleem säilitamisega)ostetud pardimaksapasteet, säilivusajaga 30.03 aga venis kui tatt- viskasin minema, Maximast enam pasteeti ei osta, see pole esimene kord, kus sealt ostetud pasteet on hallituslaikudega mõne päeva pärast

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Igasugu süldid ja pasteedid, enne tähtaega hakkavad venima ja lima eritama- kohutav petmine

No kõik süldid ja pasteedid küll enne tähtaega pahaks ei lähe. Ostan paar korda kuus juba aastaid ja olen ka pärast pakendil märgitud kuupäeva söönud, ükski pole halvaks läinud. Külmikus hoian +3 kraadi ja ükski toit ei rikne.

Mis temperatuuri su külmik säilitab?

Piisavalt, vesi kannus on alati jääkülm ja või et vaevu noaga annab lõigata. Aga Maximast(ehk on seal probleem säilitamisega)ostetud pardimaksapasteet, säilivusajaga 30.03 aga venis kui tatt- viskasin minema, Maximast enam pasteeti ei osta, see pole esimene kord, kus sealt ostetud pasteet on hallituslaikudega mõne päeva pärast

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Igasugu süldid ja pasteedid, enne tähtaega hakkavad venima ja lima eritama- kohutav petmine

No kõik süldid ja pasteedid küll enne tähtaega pahaks ei lähe. Ostan paar korda kuus juba aastaid ja olen ka pärast pakendil märgitud kuupäeva söönud, ükski pole halvaks läinud. Külmikus hoian +3 kraadi ja ükski toit ei rikne.

Mis temperatuuri su külmik säilitab?

Piisavalt, vesi kannus on alati jääkülm ja või et vaevu noaga annab lõigata. Aga Maximast(ehk on seal probleem säilitamisega)ostetud pardimaksapasteet, säilivusajaga 30.03 aga venis kui tatt- viskasin minema, Maximast enam pasteeti ei osta, see pole esimene kord, kus sealt ostetud pasteet on hallituslaikudega mõne päeva pärast peale karbi avamist

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Igasugu süldid ja pasteedid, enne tähtaega hakkavad venima ja lima eritama- kohutav petmine

No kõik süldid ja pasteedid küll enne tähtaega pahaks ei lähe. Ostan paar korda kuus juba aastaid ja olen ka pärast pakendil märgitud kuupäeva söönud, ükski pole halvaks läinud. Külmikus hoian +3 kraadi ja ükski toit ei rikne.

Mis temperatuuri su külmik säilitab?

Piisavalt, vesi kannus on alati jääkülm ja või et vaevu noaga annab lõigata. Aga Maximast(ehk on seal probleem säilitamisega)ostetud pardimaksapasteet, säilivusajaga 30.03 aga venis kui tatt- viskasin minema, Maximast enam pasteeti ei osta, see pole esimene kord, kus sealt ostetud pasteet on hallituslaikudega paari päeva pärast peale karbi avamist

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Perekool on lolliks läinud, kukkus paljundama. Loomulikult pole ka kustutamise võimalust jäetud?! Vaatame kas siit tuleb ka koopiaid

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kõige halvem salat, mida ma eales olen söönud.

https://www.selver.ee/kana-kinoasalat-urdi-hapukoorekastmega-fitlap-selveri-kook-360g

Minu meelest on enamus “Fitlap” sildiga toite jamad. Mitte seepärast, et lahjad, vaid  ülimalt maitsetud ja fitlapi koogid lihtsalt hapud.

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kõige halvem salat, mida ma eales olen söönud.

https://www.selver.ee/kana-kinoasalat-urdi-hapukoorekastmega-fitlap-selveri-kook-360g

Minu meelest on enamus “Fitlap” sildiga toite jamad. Mitte seepärast, et lahjad, vaid ülimalt maitsetud ja fitlapi koogid lihtsalt hapud.

Olen nõus, reklaamitakse kui special-tooted, aga tulemus on kehvavõitu

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen nõus, reklaamitakse kui special-tooted, aga tulemus on kehvavõitu

Jube kallid on kahjuks ka, olen ise Fitlapitaja.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu meelest on enamus “Fitlap” sildiga toite jamad. Mitte seepärast, et lahjad, vaid  ülimalt maitsetud ja fitlapi koogid lihtsalt hapud.

Kotletid on küll väga maitsvad. Räägitakse, et pelmeenid ka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu meelest on enamus “Fitlap” sildiga toite jamad. Mitte seepärast, et lahjad, vaid ülimalt maitsetud ja fitlapi koogid lihtsalt hapud.

Kotletid on küll väga maitsvad. Räägitakse, et pelmeenid ka.

Pelmeenid ja kotletid on väga head. Ülejäänud poe valmistoitudest pigem jah maitsetud.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Gefiluse uus mustsõstra-basiiliku-piparmündi joogijogurt. Tea, kas tehases suur suhkrukott kogemata sinna sisse kukkunud või peabki nii läägelt magus olema?

Olgu öeldud, et mina olen ikka suur magusasõber, kuid see on ka minu jaoks liiast.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kalevi Koorene mustsõstratrühvel. Gustavi Kirju koera küpsised.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lidl-st ostetud tofu…õudus kuubis…hais,maitse,konsistents..

lendas otse prügikasti…

Olen ostnud väga head tofut ja natuke halvemat,aga kuidas selle st jälkust saab üldse müüki panna…

+2
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lidli skyr oli ka päris õudne, pluss maapähkli kreem. Lahja kodujuust oli nagu supp, rammusam oli hea. Osad asjad on seal väga head, aga mõned asjad tõesti jubedad.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lidl-st ostetud tofu…õudus kuubis…hais,maitse,konsistents..

lendas otse prügikasti…

Olen ostnud väga head tofut ja natuke halvemat,aga kuidas selle st jälkust saab üldse müüki panna…

Tofu ongi üks jube jälk asi. Igasugune taimne saast ei kõlba kuskile kui prügikasti.

+9
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oskari maitsevõiga kaelakarbonaad, 800-grammine pakk kilepakendis. Söödamatu õudus. See on nii tulisoolane, et ma ei kujuta ette, millise maitsmeelega inimesed selle disaininud on. On nad mingi psüühikarikkega või äkki ahelsuitsetajad, kes enam toidu maitset ei tunne? Äkki koroonat põdenud või midagi? KOHUTAV. Täiesti söödamatu.

Olen jätkuvalt seda meelt, et iga valmismaitsestatud toode on suur risk.

Ma ei osta mitte iialgi mingeid šašlõkke, ahjupraade, kanu vm. Külas on pakutud ja see kõik veenab mind, et mina pole nii rikas, et toitu prügikasti visata.

Need valmissoustitatud lihad on 90% juhtudest ka kerge raipemaitse voi lõhnaga. Ma ei osta samuti neid. Ainuke, millega olen seni rahul olnud, on röstsibula ahjuliha rakvere oma. Aga ykskord oli seegi kõõlustega. Yldse on sealihad läbinärimatud ja käärind. Sitt yhe sonaga, mis inimestele maha myyakse

+5
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Need Nõo Lihatööstuse Joel Ostrati kirsirullid

Mul oli mkmgi muu ostrati lihatoode, mis polnud maitselt hea ja mis kypsetamisega sulas mikrokoguseks. Yhtegi ostrati asja enam ei osta

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

https://barbora.ee/toode/rannakarbid-aadikamar-vilsund-blue-340-g

Ma ei viska naljalt midagi söödavat ära. See purk lendas tõesti otse prügikasti (Perekooli klassika). Sõin u 7-8 tigu, maitse oli hea. Neist 3-l oli liiv sees, see krigises hamba all ja rohkem ei suutnud. Ühesõnaga – see firma ei suuda tigusid normaalselt pesta.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

https://barbora.ee/toode/rannakarbid-aadikamar-vilsund-blue-340-g

Ma ei viska naljalt midagi söödavat ära. See purk lendas tõesti otse prügikasti (Perekooli klassika). Sõin u 7-8 tigu, maitse oli hea. Neist 3-l oli liiv sees, see krigises hamba all ja rohkem ei suutnud. Ühesõnaga – see firma ei suuda tigusid normaalselt pesta.

Miks sa rannakarpi teoks nimetad?

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Paar päeva tagasi Lõunakeskuse Rimist ostetud keedetud, lahtised viburhännakud haisesid tugevalt ja olid väga kuivad. Ja ei olnud isegi allahinnatud.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Need Nõo Lihatööstuse Joel Ostrati kirsirullid

Mul oli mkmgi muu ostrati lihatoode, mis polnud maitselt hea ja mis kypsetamisega sulas mikrokoguseks. Yhtegi ostrati asja enam ei osta

Ostsin ükskord Ostrati-nimelist pastat ja no nii halba valmistoitu ei ole mina enne saanud. Huvitav, et selline kõvasti promotud staarkokk taolisele jamale enda pilti ja nime soostus peale panema üldse.

+12
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 691 kuni 720 (kokku 917 )


Esileht Kodunurk Milliste toidukaupade ostuga olete alt läinud?