Esileht Kodunurk Milliste toidukaupade ostuga olete alt läinud?

Näitan 11 postitust - vahemik 721 kuni 731 (kokku 731 )

Teema: Milliste toidukaupade ostuga olete alt läinud?

Postitas:
Kägu

Need Nõo Lihatööstuse Joel Ostrati kirsirullid

Mul oli mkmgi muu ostrati lihatoode, mis polnud maitselt hea ja mis kypsetamisega sulas mikrokoguseks. Yhtegi ostrati asja enam ei osta

Ostsin ükskord Ostrati-nimelist pastat ja no nii halba valmistoitu ei ole mina enne saanud. Huvitav, et selline kõvasti promotud staarkokk taolisele jamale enda pilti ja nime soostus peale panema üldse.

+10
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma arvan, et Ostrati toidud ei ole sellepärast head, et need ei ole masstootmisena head. Ehk siis sellise töötluse käigus kaotavad nad oma õige sära. Et kui Ostrat pakuks sulle vahetult tehtud sama toitu, siis oleks see väga hea, aga suurtootmise käigus kaob see miski ära.

Võimalik, et eksin, aga nii tundub. Ei usu eriti, et ta on muidu ka kehvake kokk, kelle söögid ei kõlba süüa.

+1
-6
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma arvan, et Ostrati toidud ei ole sellepärast head, et need ei ole masstootmisena head. Ehk siis sellise töötluse käigus kaotavad nad oma õige sära. Et kui Ostrat pakuks sulle vahetult tehtud sama toitu, siis oleks see väga hea, aga suurtootmise käigus kaob see miski ära.

Võimalik, et eksin, aga nii tundub. Ei usu eriti, et ta on muidu ka kehvake kokk, kelle söögid ei kõlba süüa.

Kui tahad selle pealt teenida, siis tuleb teha nii, et need oleks head. Muu pole oluline.

+11
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kui tahad selle pealt teenida, siis tuleb teha nii, et need oleks head. Muu pole oluline.

Olin veidi skeptiline, et kui kehvad need Ostrati söögid siis ikka olla saavad ja ostsin Caesari salati. Ja viskasin selle prügikasti põhimõtteliselt kogu täiega. Sealiseerimisaja lõpuni oli veel 4 päeva. Salatilehed olid pruunid ja ligased, tomatid katki ja üks neist mäda kanatükid mingi veidra kõrvalmaitsega. Pakikeses olnud krutoonid ja topsis olnud kaste olid ainus tarbitav kraam selles topsis. Ei arva, et valmis pakitud salatikarbist mingit Michelini tärniga gurmeed peaks saama aga nt Selveri Caesari karbist pole seni veel riknenud või kõlbmatuid koostisosi leidnud….

+12
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Salatilehed olid pruunid ja ligased, tomatid katki ja üks neist mäda kanatükid mingi veidra kõrvalmaitsega.

Kas see ei sõltu mitte toote kokkupanijaist või edasimüüjatest, mitte retseptiomanikust. Et tea, lihtsalt küsin.

+1
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Olin veidi skeptiline, et kui kehvad need Ostrati söögid siis ikka olla saavad ja ostsin Caesari salati. Ja viskasin selle prügikasti põhimõtteliselt kogu täiega. Sealiseerimisaja lõpuni oli veel 4 päeva. Salatilehed olid pruunid ja ligased, tomatid katki ja üks neist mäda kanatükid mingi veidra kõrvalmaitsega. Pakikeses olnud krutoonid ja topsis olnud kaste olid ainus tarbitav kraam selles topsis. Ei arva, et valmis pakitud salatikarbist mingit Michelini tärniga gurmeed peaks saama aga nt Selveri Caesari karbist pole seni veel riknenud või kõlbmatuid koostisosi leidnud….

Serveri kokad on selle sita kokku pannud mitte Ostrat. Aga loll saab kirikus ka peksa.

+1
-13
Please wait...

Postitas:
Kägu

Serveri kokad on selle sita kokku pannud mitte Ostrat. Aga loll saab kirikus ka peksa.

Mis sellega tahad öelda? Loll on see, kes ostab poest süüa ja kellel on mingisugune rumal arusaam, et see peaks ka söödav olema?

+6
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kirjutati ju täiesti vastupidi – et Selveri salatid on alati head olnud. Kes selles teemas see loll on, ei saa tõesti aru. Ja miks üldse keegi loll on?

+5
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Karni Pop ja noortepärane grill-liha.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Karni Pop ja noortepärane grill-liha.

mis nendega juhtus?

0
0
Please wait...

Postitas:
kitah

Hägen-daksi (ei suuda seda nimevärdjat ei hääldada ega kirjutada) makadaamia jäätis. paar sorti ootab veel proovimist, ei tea, kuidas need on, aga see nimetet jäätis oli täielik sitt. ma ei ole muidu pirts, aga see oli sihuke vesine ja samal ajal jahune, nagu jahuveest kokku miksitud ja siis natuke suhkrut ja pähkleid juurde pandud. on olemas … noh, ütleme, selliseid suht mittemidagiütlevaid jäätiseid, nt enamik lihtsalt vaniljejäätisi on sellised, kuid et teha tõesliselt halba jäätist, selleks peab vist eriliselt andekas olema 🙁

+1
0
Please wait...

Näitan 11 postitust - vahemik 721 kuni 731 (kokku 731 )

Esileht Kodunurk Milliste toidukaupade ostuga olete alt läinud?