Esileht Kodunurk Milliste toidukaupade ostuga olete alt läinud?

Näitan 30 postitust - vahemik 721 kuni 750 (kokku 917 )

Teema: Milliste toidukaupade ostuga olete alt läinud?

Postitas:
Kägu

Ma arvan, et Ostrati toidud ei ole sellepärast head, et need ei ole masstootmisena head. Ehk siis sellise töötluse käigus kaotavad nad oma õige sära. Et kui Ostrat pakuks sulle vahetult tehtud sama toitu, siis oleks see väga hea, aga suurtootmise käigus kaob see miski ära.

Võimalik, et eksin, aga nii tundub. Ei usu eriti, et ta on muidu ka kehvake kokk, kelle söögid ei kõlba süüa.

+2
-13
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma arvan, et Ostrati toidud ei ole sellepärast head, et need ei ole masstootmisena head. Ehk siis sellise töötluse käigus kaotavad nad oma õige sära. Et kui Ostrat pakuks sulle vahetult tehtud sama toitu, siis oleks see väga hea, aga suurtootmise käigus kaob see miski ära.

Võimalik, et eksin, aga nii tundub. Ei usu eriti, et ta on muidu ka kehvake kokk, kelle söögid ei kõlba süüa.

Kui tahad selle pealt teenida, siis tuleb teha nii, et need oleks head. Muu pole oluline.

+13
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma arvan, et Ostrati toidud ei ole sellepärast head, et need ei ole masstootmisena head. Ehk siis sellise töötluse käigus kaotavad nad oma õige sära. Et kui Ostrat pakuks sulle vahetult tehtud sama toitu, siis oleks see väga hea, aga suurtootmise käigus kaob see miski ära.

Võimalik, et eksin, aga nii tundub. Ei usu eriti, et ta on muidu ka kehvake kokk, kelle söögid ei kõlba süüa.

Kui tahad selle pealt teenida, siis tuleb teha nii, et need oleks head. Muu pole oluline.

Olin veidi skeptiline, et kui kehvad need Ostrati söögid siis ikka olla saavad ja ostsin Caesari salati. Ja viskasin selle prügikasti põhimõtteliselt kogu täiega. Sealiseerimisaja lõpuni oli veel 4 päeva. Salatilehed olid pruunid ja ligased, tomatid katki ja üks neist mäda kanatükid mingi veidra kõrvalmaitsega. Pakikeses olnud krutoonid ja topsis olnud kaste olid ainus tarbitav kraam selles topsis. Ei arva, et valmis pakitud salatikarbist mingit Michelini tärniga gurmeed peaks saama aga nt Selveri Caesari karbist pole seni veel riknenud või kõlbmatuid koostisosi leidnud….

+16
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Salatilehed olid pruunid ja ligased, tomatid katki ja üks neist mäda kanatükid mingi veidra kõrvalmaitsega.

Kas see ei sõltu mitte toote kokkupanijaist või edasimüüjatest, mitte retseptiomanikust. Et tea, lihtsalt küsin.

+3
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma arvan, et Ostrati toidud ei ole sellepärast head, et need ei ole masstootmisena head. Ehk siis sellise töötluse käigus kaotavad nad oma õige sära. Et kui Ostrat pakuks sulle vahetult tehtud sama toitu, siis oleks see väga hea, aga suurtootmise käigus kaob see miski ära.

Võimalik, et eksin, aga nii tundub. Ei usu eriti, et ta on muidu ka kehvake kokk, kelle söögid ei kõlba süüa.

Kui tahad selle pealt teenida, siis tuleb teha nii, et need oleks head. Muu pole oluline.

Olin veidi skeptiline, et kui kehvad need Ostrati söögid siis ikka olla saavad ja ostsin Caesari salati. Ja viskasin selle prügikasti põhimõtteliselt kogu täiega. Sealiseerimisaja lõpuni oli veel 4 päeva. Salatilehed olid pruunid ja ligased, tomatid katki ja üks neist mäda kanatükid mingi veidra kõrvalmaitsega. Pakikeses olnud krutoonid ja topsis olnud kaste olid ainus tarbitav kraam selles topsis. Ei arva, et valmis pakitud salatikarbist mingit Michelini tärniga gurmeed peaks saama aga nt Selveri Caesari karbist pole seni veel riknenud või kõlbmatuid koostisosi leidnud….

Serveri kokad on selle sita kokku pannud mitte Ostrat. Aga loll saab kirikus ka peksa.

+1
-22
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Serveri kokad on selle sita kokku pannud mitte Ostrat. Aga loll saab kirikus ka peksa.

Mis sellega tahad öelda? Loll on see, kes ostab poest süüa ja kellel on mingisugune rumal arusaam, et see peaks ka söödav olema?

+13
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Serveri kokad on selle sita kokku pannud mitte Ostrat. Aga loll saab kirikus ka peksa.

Kirjutati ju täiesti vastupidi – et Selveri salatid on alati head olnud. Kes selles teemas see loll on, ei saa tõesti aru. Ja miks üldse keegi loll on?

+14
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Karni Pop ja noortepärane grill-liha.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Karni Pop ja noortepärane grill-liha.

mis nendega juhtus?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hägen-daksi (ei suuda seda nimevärdjat ei hääldada ega kirjutada) makadaamia jäätis. paar sorti ootab veel proovimist, ei tea, kuidas need on, aga see nimetet jäätis oli täielik sitt. ma ei ole muidu pirts, aga see oli sihuke vesine ja samal ajal jahune, nagu jahuveest kokku miksitud ja siis natuke suhkrut ja pähkleid juurde pandud. on olemas … noh, ütleme, selliseid suht mittemidagiütlevaid jäätiseid, nt enamik lihtsalt vaniljejäätisi on sellised, kuid et teha tõesliselt halba jäätist, selleks peab vist eriliselt andekas olema 🙁

 

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hägen-daksi (ei suuda seda nimevärdjat ei hääldada ega kirjutada) makadaamia jäätis. paar sorti ootab veel proovimist, ei tea, kuidas need on, aga see nimetet jäätis oli täielik sitt. ma ei ole muidu pirts, aga see oli sihuke vesine ja samal ajal jahune, nagu jahuveest kokku miksitud ja siis natuke suhkrut ja pähkleid juurde pandud. on olemas … noh, ütleme, selliseid suht mittemidagiütlevaid jäätiseid, nt enamik lihtsalt vaniljejäätisi on sellised, kuid et teha tõesliselt halba jäätist, selleks peab vist eriliselt andekas olema ????

Kui labane inimene! ????

+2
-18
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Külmutatud mooni-martsipanirullid Eesti pagari omad. Omg kui halvad need olid. Kohutavalt soolased ja martsipani neis päris kindlasti polnud. Ma polegi elus nii halbu saiakesi söönud kui need olid. Ja mis hind nendel on. Iialgi ei osta enam. Häbi Eesti pagarile.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Külmutatud mooni-martsipanirullid Eesti pagari omad. Omg kui halvad need olid. Kohutavalt soolased ja martsipani neis päris kindlasti polnud. Ma polegi elus nii halbu saiakesi söönud kui need olid. Ja mis hind nendel on. Iialgi ei osta enam. Häbi Eesti pagarile.

Elan linnas, kus EP tegutseb. Tõesti, ainult küpsetuslõhn, mis aeg-ajalt ringi hõljub, on hea. Muidu on minu hinnangul EP-l ühed viletsamad tooted üldse. Ja kui vaadata, kuidas see firma PIDEVALT tööjõudu otsib, tuleb aru saada, et see ettevõte ongi kokkuvõttes vilets. Väga-väga paljud tuttavad on sealt töölistena läbi käinud ja mõni üksik on rahul olnud. Kuna mina ise ei ole seal tööelu nautinud, siis lugusid jutustama ei hakka. Aga üldpilt on ????.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jahutatud krabimaitselised pulgad Fish Port – ootamatult kuivad, kõvad, maitsetud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma arvan, et Ostrati toidud ei ole sellepärast head, et need ei ole masstootmisena head.

Aga hea kokk oskabki ju kohandada toitu nii, et arvestatakse ka tehnilise poolega. Nii ei saa sama toitu pakkuda restoranis, valmistoiduletis, lennukis või haiglas. Hea kokk oskabki niimoodi retsepte ja valmistusviisi varieerida, et igal pool oleks toit söödav. Ehk mitte alati gurmee, aga vähemalt söödav.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Suur osa Lidli vorstidest ja konservidest. Üks heeringahoidis klaaspurgis nägi välja nagu laibatükid formaliinis. Ma ei ole toidu suhtes eriti pirts, aga see oli küll jäle. Mees ostis, kuid mina seda süüa ei suutnud.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

1. Balbiino classic uued topsijäätised.
täiesti kohutaaaaav! Olen suur magusasōber aga see jäätis alla ei läinud. Sama magus kui lusikaga suhkrut süüa. Ostsin veel kaks erinevat topsi, mõlemad lendasid prügikasti. Muud maitset kui magusat lääget maitset ei tunne.

2. Eesti pagari banaani-šokolaadi tort.
õudne keemia kreem sees, šokolaadist on asi väga kaugel. Ainult keemiakreem banaani maitsega.

3. Kõik Orgu ja Fitlapi koogid.
maitsetud ja hapud kuivikud.

4. Selveri/coopi/ mamma valmisalatid.

kartuli ja makaronisalatid, vastikud hapud äädika salatid. Kasutatud vist kõige odavamat ebakvaliteetset hapukurki mis tervele salatile annab hapu äädika maitse.  Grossil on megahead salatid, sellised kodused ja maistvad.

Lisaks väga paljud tootjad on midagi oma koostises muutnud, asjad mis enne maitsesid – nüüd aga ei kõlba süüa. Mingi eriti vastik kõrvalmaitse.

+7
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lisaks väga paljud tootjad on midagi oma koostises muutnud, asjad mis enne maitsesid – nüüd aga ei kõlba süüa. Mingi eriti vastik kõrvalmaitse.

Ehk on asi hoopis koroonas?

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lisaks väga paljud tootjad on midagi oma koostises muutnud, asjad mis enne maitsesid – nüüd aga ei kõlba süüa. Mingi eriti vastik kõrvalmaitse.

Ehk on asi hoopis koroonas?

Pigem kõik üritavad kokku hoida. Olen mitme lemmiktoote puhul märganud, et hind on tõusnud, pakk on väiksemaks tehtud, kvaliteet alla läinud.

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Rõngu Pagari meekook osutus täiesti maitsetuks olluseks, peale esimest tükikest ei suutnud keegi meie perest seda rohkem süüa ja kuigi viskan toitu ära üliharva, siis selle “au” kook lõpuks sai.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eesti poeriiulitelt eestis toodetud majoneesi ostes olen enamasti pettunud olnud– valik on lai, aga tõeliselt head majoneesi pole. Ja lõpuks valid ikka Hellmansi, kuigi võiks eelistada eestimaist.

 

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lisaks väga paljud tootjad on midagi oma koostises muutnud, asjad mis enne maitsesid – nüüd aga ei kõlba süüa. Mingi eriti vastik kõrvalmaitse.

Ehk on asi hoopis koroonas?

Pigem kõik üritavad kokku hoida. Olen mitme lemmiktoote puhul märganud, et hind on tõusnud, pakk on väiksemaks tehtud, kvaliteet alla läinud.

Kalevi kommid on siinkohal paslik näide.

 

+11
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pigem kõik üritavad kokku hoida. Olen mitme lemmiktoote puhul märganud, et hind on tõusnud, pakk on väiksemaks tehtud, kvaliteet alla läinud.

ise avastasin sama “triki” selveri võileivatortidega. Hind on tõusnud ca 50%, aga tordi enda suurus on oluliselt kahanenud. Et kliendid pettust kohe ei märkaks, pole võileivatordi karp enam ühtlaselt läbipaistev nagu varem, vaid on läbipaistvale pakendile mingi tugevast paberist ümbris ümber pandud. alles kui iseteeninduskassas torti skännima hakkasin ja see  ümbrispakend liikus, siis vastasin, et mida-mida, praktiliselt pool karpi täitsa tühi ju 🙁

+16
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eesti poeriiulitelt eestis toodetud majoneesi ostes olen enamasti pettunud olnud– valik on lai, aga tõeliselt head majoneesi pole. Ja lõpuks valid ikka Hellmansi, kuigi võiks eelistada eestimaist.

See on ülimaitsev! Söön seda vahest lusikaga purgist lihtsalt paljalt 😀
https://www.salvest.ee/tooted/majoneesid/salvest-kerge-majonees-430g/

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eesti poeriiulitelt eestis toodetud majoneesi ostes olen enamasti pettunud olnud– valik on lai, aga tõeliselt head majoneesi pole. Ja lõpuks valid ikka Hellmansi, kuigi võiks eelistada eestimaist.

See on ülimaitsev! Söön seda vahest lusikaga purgist lihtsalt paljalt ????

https://www.salvest.ee/tooted/majoneesid/salvest-kerge-majonees-430g/

Eks tuleb see ka siis ära proovida. ????

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eesti poeriiulitelt eestis toodetud majoneesi ostes olen enamasti pettunud olnud– valik on lai, aga tõeliselt head majoneesi pole. Ja lõpuks valid ikka Hellmansi, kuigi võiks eelistada eestimaist.

See on ülimaitsev! Söön seda vahest lusikaga purgist lihtsalt paljalt ????

https://www.salvest.ee/tooted/majoneesid/salvest-kerge-majonees-430g/

Ma olin selle topsikus lehtsala mahedamaitselise majoneesi fänn, no mitte ükski muu majonees ei maitse ja täiesti hädas 🙁 Kõige lähedasem on maitselt salvesti vegan majonees, aga kui seda saada pole siis see kerge on järgmine valik.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Majoneesidega seoses tuli meelde, et viimane pettumus oli see Felixi kerge majonees: https://www.felix.ee/toode/felix-kerge-majonees-410-g/

Varem polnud ta väga hea, aga minu toitumiskavas lubatud, siis ostsin ja oli enam-vähem. Aga siis keelati mõned selle koostisosad ära ja majonees kadus müügilt. Tehti uuenduskuur ja nüüd ei kõlba enam süüa, täiesti vastumeelne imelik maitse on küljes.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kõige halvem salat, mida ma eales olen söönud.

https://www.selver.ee/kana-kinoasalat-urdi-hapukoorekastmega-fitlap-selveri-kook-360g

Jeerum, mis hind lehtede ja paari kanatüki eest.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eesti poeriiulitelt eestis toodetud majoneesi ostes olen enamasti pettunud olnud– valik on lai, aga tõeliselt head majoneesi pole. Ja lõpuks valid ikka Hellmansi, kuigi võiks eelistada eestimaist.

Miks sa ise ei tee? Kuna see pole just tervisetoode, siis majoneesi kasutad ju harva, selle väikese koguse saab kiirelt tehtud ja igatahes on naturaalsem kui poe kraam.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kõige halvem salat, mida ma eales olen söönud.

https://www.selver.ee/kana-kinoasalat-urdi-hapukoorekastmega-fitlap-selveri-kook-360g

Minule meelest vastupidi just, et üks väheseid valmissalateid, mis üsna normaalselt maitseb. Muidu need poe kartulisalatid, rosoljed, kapsasalatid jne on enamus ikka väga kohutavad kibedad ja üldse mitte värske maitsega. Aga seda olen ostnud korduvalt ning kõlbab süüa küll. Hind muidugi on aastataguse ajaga võrreldes ikka väga lakke hüpanud tõesti.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 721 kuni 750 (kokku 917 )


Esileht Kodunurk Milliste toidukaupade ostuga olete alt läinud?