Esileht Kodunurk Milliste toidukaupade ostuga olete alt läinud?

Näitan 30 postitust - vahemik 811 kuni 840 (kokku 917 )

Teema: Milliste toidukaupade ostuga olete alt läinud?

Postitas:
Kägu

Mina pole ühtegi head mineraalvett saanud, kõik on tökat soolased. Kraanivett juua ei saa, jube hägune ja kõva kloorimaitsega,  kuigi väidetakse et Ülemiste vesi pidi puhta maistega olema, rahva tögamine! Olen proovinud poest erinevaid gsaseeritud vett osta, ikka pole ehe maitse, poest ostetud gaseeritud veed kõik tulisooolased. Kas keegi soovitaks poes müüdavat vett vett, mis on võimalikult naturaalse maitsega?

0
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mineraalvesi peab nõutud tasemel mineraale sisaldama, peabki soolakas olema. Mõni vähem, mõni rohkem. Kui sa tahad lihtsalt joogivett, siis ostagi gaseerimata lauavett. 5- ja 7-liitrised potsikud, igas poes on müügil.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina pole ühtegi head mineraalvett saanud, kõik on tökat soolased. Kraanivett juua ei saa, jube hägune ja kõva kloorimaitsega, kuigi väidetakse et Ülemiste vesi pidi puhta maistega olema, rahva tögamine! Olen proovinud poest erinevaid gsaseeritud vett osta, ikka pole ehe maitse, poest ostetud gaseeritud veed kõik tulisooolased. Kas keegi soovitaks poes müüdavat vett vett, mis on võimalikult naturaalse maitsega?

Vee maitse sõltub torustikust, minul on kodus (Tallinnas) väga hea vesi, kunagi töötasin pm samal tänaval ja seal vesi juua ei kõlvanud, väga halva maitsega.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Devini vesi on minu meelest üsna maitsetu. Ja nt ka Saksa päritolu mineraalveed, aga ma ei tea, kas neid Eestis müüakse. Need lausa reklaamivad end kui vähese soolasisaldusega ja mõnedel on nt sildil kiri, et sobib beebitoidu valmistamiseks, need on kindlasti soolata. Eks maitse sõltub päritolukohast, milline vesi seal on.

 

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina pole ühtegi head mineraalvett saanud, kõik on tökat soolased. Kraanivett juua ei saa, jube hägune ja kõva kloorimaitsega, kuigi väidetakse et Ülemiste vesi pidi puhta maistega olema, rahva tögamine! Olen proovinud poest erinevaid gsaseeritud vett osta, ikka pole ehe maitse, poest ostetud gaseeritud veed kõik tulisooolased. Kas keegi soovitaks poes müüdavat vett vett, mis on võimalikult naturaalse maitsega?

Ma ostsin mulliveemasina, sellega lased veidi vurtsu sisse ja kloorimaitse hajub kuidagi ära, kannatab ka Tallinna vett juua. Lisaks ei pea poest pakendeid koju tassima.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Endal oli viimane altminek, kui paar päeva tagasi ostsin Kristiine Prismast karbi vastlakukleid kirsimoosiga. Pealkiri tundus ahvatlev, kuna kirsimoos on mu lemmikmoos. Teiseks olin väsinud ega viitsinud pisikest kirja lugeda. Ent kodus kuklisse hambaid sisse lüües polnud maitseelamust ollagi: sai oli kunstliku maitsega, vahukoor samuti tehislik ja ilmselt taimerasv, maitse jäi naturaalsest ikka väga kaugele, ja kirsimoos polnud see seal kohe kindlalt mitte!

Ülejäänud pereliikmed ei tahtnudki neid süüa, jätsid järele. Kui pakendit lugema hakkasin, siis selgus, et kõiksugu e-ainete nimekiri on aukartustäratavalt pikk ja ühtegi kirssi seal sees polnudki – kirsside asemel olid ainult arooniad ja õunad. Tean seda n-ö valekirsimoosi retsepti ka ise, odavate õunte-arooniatega sai vahel õiget kirssi asendatud. Aga sel juhul peab pakendil ka kirjas olema, et tegu on valekirsimoosiga, mitte selle õigega! Õun ei ole kuskilt otsast kirss!

Tootja: Erlandia.

+14
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Rakvere toorsuitsuvorst. Täiesti söödamatuid tükke täis. Kass ka ei söö neid kiulisi tükke.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Koorejäätis Regatt – ülimagus ja imeliku järelmaitsega. Kas koostist on muudetud? Enam ei osta.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina pole ühtegi head mineraalvett saanud, kõik on tökat soolased.

Ma pole küll tökatit proovinud, aga kas see on soolane?
Mu meelest iga kujundlik väljend ei sobi iseloomustamiseks.

Viimane väga-väga halb kogemus oli Mamma suur sült. Polnud ei tegu ega nägu, olematu maitse klaasselges želatiinis… No see pole ju sült! Õnneks pole ise ostnud, külas pakuti ja rohkem ei iial.

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teiseks olin väsinud ega viitsinud pisikest kirja lugeda.

See om ikka hämmastav, kuidas inimesed on niiii “väsinud”, et ei huvita üldse, mida omale sisse söövad.

+3
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kass ka ei söö neid kiulisi tükke.

Kasutad kassi solgitoruna? Miks?
Millal jõuab kohale, et loomale ei kõlba inimese toit? Ja ärme hakka seda “aga vanasti sõid kõik loomad sousti-kartulit ja midagi polnud häda”. Jah, vanasti oli tooraine puhtam. Aga! vanasti ei peetud koera-kassi ka inimesega võrdseks pereliikmeks, tõupuhtaid loomi valdavalt ei kasvatatud, paljud loomad olid üldse õuetingimustes peetavad. Tänapäeval on nii ininesed kui loomad nõrgema tervisega. Päris arutu oleks oma lemmikut soolaste ja e-ainetega rikastatud kraamiga toita. Kassudele, muide, mõjub vale toit halvemini (põiekristallid on kiired tulema, ravimata jätmine lõpeb fataalselt).

+8
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kasutad kassi solgitoruna? Miks? Millal jõuab kohale, et loomale ei kõlba inimese toit? Ja ärme hakka seda “aga vanasti sõid kõik loomad sousti-kartulit ja midagi polnud häda”. Jah, vanasti oli tooraine puhtam. Aga! vanasti ei peetud koera-kassi ka inimesega võrdseks pereliikmeks, tõupuhtaid loomi valdavalt ei kasvatatud, paljud loomad olid üldse õuetingimustes peetavad. Tänapäeval on nii ininesed kui loomad nõrgema tervisega. Päris arutu oleks oma lemmikut soolaste ja e-ainetega rikastatud kraamiga toita. Kassudele, muide, mõjub vale toit halvemini (põiekristallid on kiired tulema, ravimata jätmine lõpeb fataalselt).

alles oli pikk artikkel maailma vanimast kassist kes on söönud alati ainult inimeste toitu.

+10
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kasutad kassi solgitoruna? Miks? Millal jõuab kohale, et loomale ei kõlba inimese toit? Ja ärme hakka seda “aga vanasti sõid kõik loomad sousti-kartulit ja midagi polnud häda”. Jah, vanasti oli tooraine puhtam. Aga! vanasti ei peetud koera-kassi ka inimesega võrdseks pereliikmeks, tõupuhtaid loomi valdavalt ei kasvatatud, paljud loomad olid üldse õuetingimustes peetavad. Tänapäeval on nii ininesed kui loomad nõrgema tervisega. Päris arutu oleks oma lemmikut soolaste ja e-ainetega rikastatud kraamiga toita. Kassudele, muide, mõjub vale toit halvemini (põiekristallid on kiired tulema, ravimata jätmine lõpeb fataalselt).

alles oli pikk artikkel maailma vanimast kassist kes on söönud alati ainult inimeste toitu.

Ka inimesi elab 100+ aastaseks, on ju? See ei tähenda, et kõigi tervis nii tugev on. Kordan: inimese toit ei sobi loomale. Kui minu juttu ei taha uskuda, küsi ükskõik millisekt veterinaarilt.

+3
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ka inimesi elab 100+ aastaseks, on ju? See ei tähenda, et kõigi tervis nii tugev on. Kordan: inimese toit ei sobi loomale. Kui minu juttu ei taha uskuda, küsi ükskõik millisekt veterinaarilt.

Selliste heietuste peale tahaks ütelda, et lõpeta ükskord see inisemine ära.  Pole mõtet targutada teemas, mille alla seeei kuulu.

+12
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Käole, kes muretses, et kasutan kassi solgitoruna 😀

Mul on kasse mitu, koeri ka. Saavad kvaliteetset toitu kliinikust ja toortoitu. AGA teinekord nad tahavad muud ka – proovida, katsetada. Üks kass sööb näiteks brokolit. Teine armastab toorest muna. Koer herneid ja mustikaid. Loogiline, et kui nad tulevad küsima ja uudistama, siis ma väikse tüki annan proovimiseks. Kui aga endine prügikastikass, kes muidu tahab ja sööb kõiki lisaks antavaid palukesi leivast lehtsalatini, ei söö Rakvere toorsuitsuvorstist tükikestki, siis järelikult on see vorst jama.

+5
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui aga endine prügikastikass, kes muidu tahab ja sööb kõiki lisaks antavaid palukesi leivast lehtsalatini, ei söö Rakvere toorsuitsuvorstist tükikestki, siis järelikult on see vorst jama.

Mu sarnane kass ei söö nt värsket veiseliha. Mitte iial. Kõik teised söövad vaimustusega, aga vaat sellele varjupaigakassile lihtsalt ei maitse. See ei tähenda sugugi, et see liha oleks kuidagi halb.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Käole, kes muretses, et kasutan kassi solgitoruna ????

Mul on kasse mitu, koeri ka. Saavad kvaliteetset toitu kliinikust ja toortoitu. AGA teinekord nad tahavad muud ka – proovida, katsetada. Üks kass sööb näiteks brokolit. Teine armastab toorest muna. Koer herneid ja mustikaid. Loogiline, et kui nad tulevad küsima ja uudistama, siis ma väikse tüki annan proovimiseks. Kui aga endine prügikastikass, kes muidu tahab ja sööb kõiki lisaks antavaid palukesi leivast lehtsalatini, ei söö Rakvere toorsuitsuvorstist tükikestki, siis järelikult on see vorst jama.

Oot, sinu arvates siis kassi jaoks leib ja lehtsalat on ok? Või mida tahtsid öelda? Kui sa oled endale looma võtnud, siis vastuta tema eest ja anna talle temale omast toitu. Leib ja lehtsalat kassile, omg. Toorsuitsuvorst, mis on soolast pungil, omg. Kass ei ole sinu katsejänes.

+4
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Metsloomadelegi viiakse metsa soola.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kasutad kassi solgitoruna? Miks? Millal jõuab kohale, et loomale ei kõlba inimese toit? Ja ärme hakka seda “aga vanasti sõid kõik loomad sousti-kartulit ja midagi polnud häda”. Jah, vanasti oli tooraine puhtam. Aga! vanasti ei peetud koera-kassi ka inimesega võrdseks pereliikmeks, tõupuhtaid loomi valdavalt ei kasvatatud, paljud loomad olid üldse õuetingimustes peetavad. Tänapäeval on nii ininesed kui loomad nõrgema tervisega. Päris arutu oleks oma lemmikut soolaste ja e-ainetega rikastatud kraamiga toita. Kassudele, muide, mõjub vale toit halvemini (põiekristallid on kiired tulema, ravimata jätmine lõpeb fataalselt).

alles oli pikk artikkel maailma vanimast kassist kes on söönud alati ainult inimeste toitu.

Ka inimesi elab 100+ aastaseks, on ju? See ei tähenda, et kõigi tervis nii tugev on. Kordan: inimese toit ei sobi loomale. Kui minu juttu ei taha uskuda, küsi ükskõik millisekt veterinaarilt.

Ära nüüd liiale ka mine. Ma ei näe absoluutselt midagi halba selles, kui koera kaussi visata ka paar üle jäänud keedukartulit või kassile anda pasteedikarp päris puhtaks küürida või maha kukkunud sõrmeotsasuurune tükike vorsti. Keegi meist ei toida ju koera päevade kaupa pitsa või heeringasalatiga. Rahune ja lõtvu. Üks tükike inimeste sööki ei tapa ühtki looma. Seda et šokolaadi ja lauke ei tohi anda, teab ju iga lemmikuomanik.

+13
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oot, sinu arvates siis kassi jaoks leib ja lehtsalat on ok

Kui ta tahab lehtsalatit, on see okei. Minu oma armastab ka keedetud kaerahelbeid ja fetat. Salatit saab, kui peenrast varastab, fetat saab, kui pole soolane ja kassi nõudev kisa võtab meil juba kõrvakuulmise ära. Kaerahelbeid nõuab, kui ise putru teeme. Seda aga me ei anna, see soolane. Siis viskame teelusikatäie kaerahelbeid veidi veega mikrosse, 1-2 minutit, jahtumine ja siis kass paneb need ühe hoobiga nahka. Juhtub paar korda kuus. Muidu režiimil nädal kvaliteetkrõbu, nädal toortoitu (maks, vasikaliha, rasv, kamar, muna, rupskid, kala), magustoiduks hiired ja korrata! Vanust 18.

+7
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meil oli kunagi kurgifännist kass.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis salatilehel häda peaks olema? Kui maitseb, siis sööb. Igasugust rohtu ka  söövad õues. Ja inimesed kasvatavad talviti kodus kassimurugi. Meie ühe kassi lemmikud on keedukartulid ja oad tomatikastmes. Kui korraks lõhna tunneb, siis täitsa lolliks läheb.

+11
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Rahune ja lõtvu.

Su psühholoog soovitas sulle nii? Või kustkohast tuleb ühel täiskasvanul tunme, et ta peals teisele nii ütlema? Ikka omad kogemused, nagu näha.

Tolle käo kommentaari mõte oli, et ÜKSIKUID inimesi ja koeri-kasse elab tõesti kõrge eani ning sealjuures söövad nad suhtvigasugust sodi. Jah, nii juhtub. Siiski harva ja need juhused on pigem erandid. Inimestele toodetud valmistoiduga loomi toita on siiski vale. Võite siin oma haruldasi näiteid tuua ja rühmas koos lõtvuda, aga see pole siiski loomale sobilik toit. Saate isegi aru, muidu te nii ei reageeriks ega ärrituks. Ja tõesti – kui kägude juttu ei paindu kuulama, küsige loomaarstidelt üle. Seda te miskipärast ei tee. Muudkui kordate, et kass “nõuab” ja siis peab andma. Päris huvitav, et kui juba kass pähe astub, mis siis veel lapsed v ülejäänud pereliikmed teha võivad?

+2
-9
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Su psühholoog soovitas sulle nii? Või kustkohast tuleb ühel täiskasvanul tunme, et ta peals teisele nii ütlema? Ikka omad kogemused, nagu näha.

Sa peaksid tõesti püüdma rahuneda.

Muudkui kordate, et kass “nõuab” ja siis peab andma.

Oi, ja püüa valetamisega tõesti veidi koomale võtta.

Päris huvitav, et kui juba kass pähe astub, mis siis veel lapsed v ülejäänud pereliikmed teha võivad?

Minagi annan koerale teinekord tavalise maitsestamata keeeduriisi ülejäägid…ja sama riisi, aga koos maitsestamisega söövad tõesti ka inimpere liikmed. Põrandale kartulisalati hakkimisel kukkunud keeduvorstikuubiku annan jah ka koerale või kassile, lapsed ja muud pereliikmed ei pretendeeri 🙂

+7
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Su psühholoog soovitas sulle nii? Või kustkohast tuleb ühel täiskasvanul tunme, et ta peals teisele nii ütlema? Ikka omad kogemused, nagu näha.

Sa peaksid tõesti püüdma rahuneda.

Muudkui kordate, et kass “nõuab” ja siis peab andma.

Oi, ja püüa valetamisega tõesti veidi koomale võtta.

Päris huvitav, et kui juba kass pähe astub, mis siis veel lapsed v ülejäänud pereliikmed teha võivad?

Minagi annan koerale teinekord tavalise maitsestamata keeeduriisi ülejäägid…ja sama riisi, aga koos maitsestamisega söövad tõesti ka inimpere liikmed. Põrandale kartulisalati hakkimisel kukkunud keeduvorstikuubiku annan jah ka koerale või kassile, lapsed ja muud pereliikmed ei pretendeeri ????

Ära solvu iga asja peale!

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Põrandale kartulisalati hakkimisel kukkunud keeduvorstikuubiku annan jah ka koerale või kassile, lapsed ja muud pereliikmed ei pretendeeri ????

Ma viskaksin need kuubikud küll minema või tõesti annaksin pigem lastele või muudele pereliikmetele, selle asemel et keeduvorsti oms lemmikloomadele sööta.

+1
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma viskaksin need kuubikud küll minema või tõesti annaksin pigem lastele või muudele pereliikmetele, selle asemel et keeduvorsti oms lemmikloomadele sööta.

Miks? Üks või paar kuubikukest nädalas ei tee lemmikloomale mitte midagi kurja oma soolasisalduse poolest. Aga lastele ma keeduvorsti üldse pigem ei annaks.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma viskaksin need kuubikud küll minema või tõesti annaksin pigem lastele või muudele pereliikmetele, selle asemel et keeduvorsti oms lemmikloomadele sööta.

Miks? Üks või paar kuubikukest nädalas ei tee lemmikloomale mitte midagi kurja oma soolasisalduse poolest. Aga lastele ma keeduvorsti üldse pigem ei annaks.

Aga MIKS PEAKS loomale andma toitu, mis pole temale mõeldud ja toodetud? Ok, kui see tükike otseselt HALBA ei tee, siis mitte midagi head ega kasulikku seal ka ei ole. Sina ainult ARVAD, et loom tahab, tegelikult tahad ennast heana tunda, mitte loomale head teha.

Noh, kas mõni on selle teema kohta julgenud loomaarstilt küsida? Miks ei ole? Teate ise ka vastust, aga söödate ikka oma loomale mingit vale sodi sisse. Jutumärkides “loomaarmastajad”.

+1
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma viskaksin need kuubikud küll minema või tõesti annaksin pigem lastele või muudele pereliikmetele, selle asemel et keeduvorsti oms lemmikloomadele sööta.

Miks? Üks või paar kuubikukest nädalas ei tee lemmikloomale mitte midagi kurja oma soolasisalduse poolest. Aga lastele ma keeduvorsti üldse pigem ei annaks.

Aga MIKS PEAKS loomale andma toitu, mis pole temale mõeldud ja toodetud? Ok, kui see tükike otseselt HALBA ei tee, siis mitte midagi head ega kasulikku seal ka ei ole. Sina ainult ARVAD, et loom tahab, tegelikult tahad ennast heana tunda, mitte loomale head teha.

Noh, kas mõni on selle teema kohta julgenud loomaarstilt küsida? Miks ei ole? Teate ise ka vastust, aga söödate ikka oma loomale mingit vale sodi sisse. Jutumärkides “loomaarmastajad”.

Segased lumehelbed, kas endal ei hakka juba halb sellest pidevast targutamisest. Tavalisele kassile ja koerale (mitte koeralaadsele olevusele) ei tee tükk vorsti mitte midagi halba. Jumal küll, inimesed, kes me oleme veel terve mõistuse säilitanud, ärme vähemalt hakka vabandama, et üks tükk nädalas jne. Äkki proovime sellele närvilisele põlvkonnale hoopis kuidagi aru pähe panna.

+11
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma viskaksin need kuubikud küll minema või tõesti annaksin pigem lastele või muudele pereliikmetele, selle asemel et keeduvorsti oms lemmikloomadele sööta.

Miks? Üks või paar kuubikukest nädalas ei tee lemmikloomale mitte midagi kurja oma soolasisalduse poolest. Aga lastele ma keeduvorsti üldse pigem ei annaks.

Aga MIKS PEAKS loomale andma toitu, mis pole temale mõeldud ja toodetud? Ok, kui see tükike otseselt HALBA ei tee, siis mitte midagi head ega kasulikku seal ka ei ole. Sina ainult ARVAD, et loom tahab, tegelikult tahad ennast heana tunda, mitte loomale head teha.

Noh, kas mõni on selle teema kohta julgenud loomaarstilt küsida? Miks ei ole? Teate ise ka vastust, aga söödate ikka oma loomale mingit vale sodi sisse. Jutumärkides “loomaarmastajad”.

Segased lumehelbed, kas endal ei hakka juba halb sellest pidevast targutamisest. Tavalisele kassile ja koerale (mitte koeralaadsele olevusele) ei tee tükk vorsti mitte midagi halba. Jumal küll, inimesed, kes me oleme veel terve mõistuse säilitanud, ärme vähemalt hakka vabandama, et üks tükk nädalas jne. Äkki proovime sellele närvilisele põlvkonnale hoopis kuidagi aru pähe panna.

Sa meietad ennast?

+2
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 811 kuni 840 (kokku 917 )


Esileht Kodunurk Milliste toidukaupade ostuga olete alt läinud?