Esileht Ilu Millistel brändidel on Eestis saada pruuni veekindlat ripsmetušši?

Näitan 28 postitust - vahemik 1 kuni 28 (kokku 28 )

Teema: Millistel brändidel on Eestis saada pruuni veekindlat ripsmetušši?

Postitas:

Esmapilgul paistab kummaline küsimus olevat, umbes nii et mine poodi ja osta. Aga vaat ei ole saada ripsmetušši, mis oleks pruun (mitte must) ja ühtlasi veekindel. Kusjuures eriti kummaline on see meie “blondiinivabariigis”.

Olen seni kasutanud USAst toodud Maybelline’i The Falsies, aga see hakkab nüüd otsa saama ja sel aastal keegi eriti USA vahet ei reisi ka. UK ja Saksa eBay on ka läbi vaadatud, vähemalt minu seni kasutatud ripsmekat seal ei ole.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võta mõni veebipood ette ja vaata

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 10.07 10:15; 10.07 15:23; 12.07 11:08; 12.07 22:07; 13.07 21:19; 14.07 10:17; 14.07 18:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

https://www.kaubamaja.ee/ilu/meik/silmad/ripsmetussid?product_color=520

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võta mõni veebipood ette ja vaata

Aitäh, lappasin kõik läbi, aga kombinatsioonis VEEKINDEL ja PRUUN ei leidnud ühtegi. On kas veekindel ja must või eriti must või siis pruun, aga tavaline mitte-veekindel.

Kaubamajas sama jama.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 10.07 08:47; 10.07 14:37; 12.07 11:14; 14.07 08:43; 14.07 17:34; 14.07 20:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võta mõni veebipood ette ja vaata

Aitäh, lappasin kõik läbi, aga kombinatsioonis VEEKINDEL ja PRUUN ei leidnud ühtegi. On kas veekindel ja must või eriti must või siis pruun, aga tavaline mitte-veekindel.

Kaubamajas sama jama.

Miks ta veekindel peab olema? Ka tavaliste seas on selliseid, mis laiali ei lähe. Näiteks Sensai Lash Volumizer ja YSL Effet Faux Cils.

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 10.07 10:15; 10.07 15:23; 12.07 11:08; 12.07 22:07; 13.07 21:19; 14.07 10:17; 14.07 18:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sama mure minulgi. Millalgi veel sain Avoni kaudu (väga hea tušš veel oli), aga pole enam sealgi. Üheks lahenduseks on nn veekindlad pealistušid või ma ei teagi, kuidas neid nimetada. Olen kasutanud Anastasia ja NYX oma. Mõlemad olid head, aga jälle tundub probleem olevat kättesaadavuses. Anastasiat Eestis nagunii ei ole. Nyxi oma ei leidnud enam ei Kaubamaja ega MyLook veebilehelt. Ehk kohapealses poes on? Kavatsen järgmisena proovida Artdeco oma. Link Clarinsil peaks ka olema, aga kallim. Ega see mugav variant ei ole – mässa mitme tuubiga. Aga no mul lihtsalt tõesti ükski tavatušš ripsmetel ei püsi.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 12.07 08:02; 12.07 14:30; 13.07 11:15; 13.07 23:37; 14.07 14:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga no mul lihtsalt tõesti ükski tavatušš ripsmetel ei püsi.

Veekindlat tušši võib vaja olla tõesti vast juhul, kui veedad suurema osa päevast nägupidi vees. Kui sul tušš lihtsalt silmade ümber laiali läheb, siis reageerib see pigem naharasuga ja selle vastu tuši veekindlus küll ei aita. Vastupidi – veekindlaid tušše eemaldataksegi ju õlise vahendiga.

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 10.07 10:15; 10.07 15:23; 12.07 11:08; 12.07 22:07; 13.07 21:19; 14.07 10:17; 14.07 18:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Veekindlat tušši võib vaja olla tõesti vast juhul, kui veedad suurema osa päevast nägupidi vees. Kui sul tušš lihtsalt silmade ümber laiali läheb, siis reageerib see pigem naharasuga ja selle vastu tuši veekindlus küll ei aita. Vastupidi – veekindlaid tušše eemaldataksegi ju õlise vahendiga.

Minu meelest me kaldume siin teemast kõrvale. On ka muid variante kui otse nägupidi vees olemine, mil veekindlat ripsmetušši vaja on. Probleem on ju hoopis selles, et musta või süsimusta veekindlat on nii palju kui tahad, aga Põhjamaal, kus palju heledanahalisi ja -juukselisi, on müügilt ära kadunud pisut heledamad/loomulikumad toonid.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 10.07 08:47; 10.07 14:37; 12.07 11:14; 14.07 08:43; 14.07 17:34; 14.07 20:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga no mul lihtsalt tõesti ükski tavatušš ripsmetel ei püsi.

Veekindlat tušši võib vaja olla tõesti vast juhul, kui veedad suurema osa päevast nägupidi vees. Kui sul tušš lihtsalt silmade ümber laiali läheb, siis reageerib see pigem naharasuga ja selle vastu tuši veekindlus küll ei aita. Vastupidi – veekindlaid tušše eemaldataksegi ju õlise vahendiga.

Loomulikult tead sina paremini, mida ja milleks mul vaja, kas ma veedan päevi nägupidi või jalgupidi vees ning millised ripsmetušid kuidas ja miks mul laiali lähevad ja ei lähe. Siin teemas otsitakse VEEKINDLAT PRUUNI RIPSMETUŠŠi. Kui teemakohast vastust ei tea, siis ehk jätaks oletamata ja targutamata?

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 12.07 08:02; 12.07 14:30; 13.07 11:15; 13.07 23:37; 14.07 14:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mismoodi sa seda Saksa ebayd vaatasid, et ei ole? Ma elan Saksamaal ja vaatasin sulle ise. Igasugu pruune veekindlaid on murdu. Sa nagunii otsisid inglise keeles ja siis ei leidnud. Sakslastele tõlgitakse tootenimetused ära ja trükitakse saksa keelne pakend. See on vist sinu soovitu?
https://www.ebay.de/itm/3-x-Maybelline-FALSCHE-WIMPERN-VOLUME-EXPRESS-Mascara-GLAM-BROWN-braun/113910612432?hash=item1a859a01d0:g:Eb4AAOSwjR5avWep
Müüakse kolme kaupa komplektis, peaks jätkuma. Ma ebayd ise eriti ei kasuta, seega saatmiskulud Eestisse jms pead ise välja tuhnima.
Pane ebay otsingusse Wimperntusche braun wasserfest ja saad kõiksugu muid tootjaid ka.
Peale ebay on ka muid epoode kust Saksamaalt tellida saab. Tahad, otsin veel mõned sulle? Guuglil on krdi geograafia parameetrid peal, ma olen end sada korda seaks vihastanud, kuidas sama otsinguga eri riikides erinevad tulemused saab, sul lihtsalt raudselt ei näita pooli asju.
Ei ole midagi pruunid tušid otsa saanud ilma pealt.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.07 17:10; 13.07 11:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Loomulikult tead sina paremini, mida ja milleks mul vaja, kas ma veedan päevi nägupidi või jalgupidi vees ning millised ripsmetušid kuidas ja miks mul laiali lähevad ja ei lähe. Siin teemas otsitakse VEEKINDLAT PRUUNI RIPSMETUŠŠi. Kui teemakohast vastust ei tea, siis ehk jätaks oletamata ja targutamata?

No aga lase tulla siis – milleks on sul veekindlat tušši vaja? Ujuja oled? Kas sel juhul ei ole seda vaja tegelikult. Proovi aja (ja tehnoloogiatega) veidi kaasa areneda.

0
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 10.07 10:15; 10.07 15:23; 12.07 11:08; 12.07 22:07; 13.07 21:19; 14.07 10:17; 14.07 18:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aa, sa oled vist seesama kägu, kes lilla šampooni teemas vingus, et miks küll keegi seda üldse kasutab, MINUL küll see ilus ei jää. Nüüd jälle, miks sul veekindlat vaja on, MINUL küll kunagi midagi laiali ei lähe.
Vaata nüüd, sul on siin veel lai tööpõld ees. Allpool üks otsib jumestuskreemi, mine kirjuta talle, et SINUL on küll ilma selletagi nahk peegelsile. Üks teema on kortsus kaelast, mine kirjuta, et sul küll kortse pole. Üks tahab deodoranti teha, sinna kirjuta, et sinu higi küll ei haise ja üldse, sa ei higistagi. Ja nüüd eriti jube, üks teeb kodus pediküüri. Sinna mine aru pärima, miks tal üldse mingid varbad olemas on.
Ja siis on veel kõigi teiste alafoorumite kõik teemad. Ära nüüd jää siia jokutama, ruttu-ruttu tööle!

+5
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.07 17:10; 13.07 11:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No aga lase tulla siis – milleks on sul veekindlat tušši vaja? Ujuja oled? Kas sel juhul ei ole seda vaja tegelikult. Proovi aja (ja tehnoloogiatega) veidi kaasa areneda.

Tore näha, et minu personaalküsimus sind nii erutab. Näiteks üks põhjus on see, et mul on silmad, mis kipuvad tihti nn vett jooksma. Ma tõesti ei hakka siin tilulilufoorumis empaatiavõimetu inimesega oma seisundit lahkama, aga muu hulgas on veekindlat kosmeetikat soovitanud minu silmaarst. See on täiesti minu omapära juba aastaid, mis miskipärast uute tehnoloogiatega kaasa areneda ei taha (jätke keemilised värvimised, pikendused ja laiendused ka palun soovitamata). Mina ei käse sul ega kellelgi teisel veekindlat tušši kasutada – tore kui enamusele tavatooted sobivad. Ma tõesti vajan seda jaoks ja olen üritanud kasutada küll uuemaid ja vanemaid tehnoloogiaid või mida iganes ning lõpptulemusena – ju ma ikka ise tean, mis mulle või minu silmadele sobib.

Aga eks ma nüüd tean ka seda, et siit foorumist poleks olnud mõtet küsida nagunii. See pole minu algatatud teema – tänan teemaalgatajat! Sain mitmes mõttes targemaks.

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 12.07 08:02; 12.07 14:30; 13.07 11:15; 13.07 23:37; 14.07 14:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Maxfactor 2000 calorie, minu arvates on see veekindel(pean kontrollima), sõidan rattaga ka vihmaga ja see kindlasti ei ole mul aastate jooksul laiali läinud. Pean küll ütlema, et see on päris tume pruun ja vb sa otsid heledamat.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 13.07 17:49; 13.07 17:54; 14.07 18:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nalja nabani muidugi siin teemades alati. Ikka keegi teab paremini, mida keegi vajab.

Aga seda ma usun küll, et mõni mitteveekindel võib päris veekindlaks osutuda. Keegi võiks siis mingi konkreetse nime ka panna, kui sellist teab. Ma ei saa aru, kuidas on nii raske aru saada, et osa inimesi tahab et tušš näole laiale ei jookse iva vihmasabinaga.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 13.07 17:49; 13.07 17:54; 14.07 18:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nalja nabani muidugi siin teemades alati. Ikka keegi teab paremini, mida keegi vajab.

Aga seda ma usun küll, et mõni mitteveekindel võib päris veekindlaks osutuda. Keegi võiks siis mingi konkreetse nime ka panna, kui sellist teab. Ma ei saa aru, kuidas on nii raske aru saada, et osa inimesi tahab et tušš näole laiale ei jookse iva vihmasabinaga.

Kui sa veidi tähele panna viitsiksid, siis ma eespool juba tõin ka nimeliselt välja tuši, mis veega laiali ei lähe, küll aga tuleb veega maha – Sensai Lash Volumizer. Mis mõte on vastu plähmida mingist vihmasabinast, kui tegelikult endal puudub kogemus hea tootega? YSL samuti mingi vihmasabina peale laiali ei lähe, aga Sensai on siiski veel kordades parem ja tuleb lihtsamini maha.
Ja kes siin tundlikest silmadest rääkis – huvitav, kuidas see silmaarst sulle soovitab veekindlat tušši, mille eemaldaja on küll üks hullemaid silmade ärritajaid?!

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 10.07 10:15; 10.07 15:23; 12.07 11:08; 12.07 22:07; 13.07 21:19; 14.07 10:17; 14.07 18:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nalja nabani muidugi siin teemades alati. Ikka keegi teab paremini, mida keegi vajab.

Aga seda ma usun küll, et mõni mitteveekindel võib päris veekindlaks osutuda. Keegi võiks siis mingi konkreetse nime ka panna, kui sellist teab. Ma ei saa aru, kuidas on nii raske aru saada, et osa inimesi tahab et tušš näole laiale ei jookse iva vihmasabinaga.

Pruuni pole proovinud, aga must on küll see “mitteveekindel veekindel”. Eemaldub alles soojas vees (ja meigieemaldusega, aga siiski vajab pigem sooja vett) nö tükkidena. Kuigi pole seda nii välja reklaamitud, igatahes ei pudise, vihmasabinaga laiali ei lähe või minimaalselt, isegi ujumas (spas ja saunas) sellega käidud ja seni kuni ripsmeid ennast ei puutu püsis peal. https://www.loverte.com/et/maybelline-lash-sensational-mascara-brown-9-4ml

Kuid kõrvalvaatajana ükskõik kui hele keegi on või heledad juuksed, siis mustad ripsmed on alati täiesti ok. Musta ja pruunide ripsmetuššide vahe on pea olematu ja pea nägematu, poole meetri kauguselt ehk teeb vahet, muidu mitte.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nalja nabani muidugi siin teemades alati. Ikka keegi teab paremini, mida keegi vajab.

Aga seda ma usun küll, et mõni mitteveekindel võib päris veekindlaks osutuda. Keegi võiks siis mingi konkreetse nime ka panna, kui sellist teab. Ma ei saa aru, kuidas on nii raske aru saada, et osa inimesi tahab et tušš näole laiale ei jookse iva vihmasabinaga.

Kui sa veidi tähele panna viitsiksid, siis ma eespool juba tõin ka nimeliselt välja tuši, mis veega laiali ei lähe, küll aga tuleb veega maha – Sensai Lash Volumizer. Mis mõte on vastu plähmida mingist vihmasabinast, kui tegelikult endal puudub kogemus hea tootega? YSL samuti mingi vihmasabina peale laiali ei lähe, aga Sensai on siiski veel kordades parem ja tuleb lihtsamini maha.

Ja kes siin tundlikest silmadest rääkis – huvitav, kuidas see silmaarst sulle soovitab veekindlat tušši, mille eemaldaja on küll üks hullemaid silmade ärritajaid?!

Need mõlemad tušid on mul olnud – lisaks veel erinevaid kõlavamaid ja vähem kõlavamaid brände. YSL läheb laiali ja Kanebo pudiseb.

Saa nüüd üle – inimesed on erinevad. Veekindlad tooted ja veekindlate toodete eemaldusvahendid ei ärrita konkreetselt minu silmi. Küll ärritab see ebameeldiv pudi, mida need Kanebo erinevad 38′ tušid mulle poole päeva pealt silmaümbrusse tekitavad. Ja jumala eest – ma usun, et sul ei pudise midagi. No mul pudiseb ja ei istu mulle see minu jaoks kuuma veega eemaldamine samuti – las ta nüüd jääb, eksole.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 12.07 08:02; 12.07 14:30; 13.07 11:15; 13.07 23:37; 14.07 14:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mismoodi sa seda Saksa ebayd vaatasid, et ei ole? Ma elan Saksamaal ja vaatasin sulle ise. Igasugu pruune veekindlaid on murdu. Sa nagunii otsisid inglise keeles ja siis ei leidnud. Sakslastele tõlgitakse tootenimetused ära ja trükitakse saksa keelne pakend. See on vist sinu soovitu?

https://www.ebay.de/itm/3-x-Maybelline-FALSCHE-WIMPERN-VOLUME-EXPRESS-Mascara-GLAM-BROWN-braun/113910612432?hash=item1a859a01d0:g:Eb4AAOSwjR5avWep

Müüakse kolme kaupa komplektis, peaks jätkuma. Ma ebayd ise eriti ei kasuta, seega saatmiskulud Eestisse jms pead ise välja tuhnima.

Pane ebay otsingusse Wimperntusche braun wasserfest ja saad kõiksugu muid tootjaid ka.

Peale ebay on ka muid epoode kust Saksamaalt tellida saab. Tahad, otsin veel mõned sulle? Guuglil on krdi geograafia parameetrid peal, ma olen end sada korda seaks vihastanud, kuidas sama otsinguga eri riikides erinevad tulemused saab, sul lihtsalt raudselt ei näita pooli asju.

Ei ole midagi pruunid tušid otsa saanud ilma pealt.

Aiäh, aga see leitud variant ei ole veekindel. Maybelline’il on ühesuguses tuubis nii veekindlat kui mitte-veekindlat ja kui on veekindel, on see peale kirjutatud. Hoolimata sellest, mida müüja ise väidab. No ja siis see müüja ei saada Eestisse ka veel: tal olid ainult mingid väga piiritletud riigid, kuhu ta üldse on nõus saatma.

Muidu otsisin küll jah “wasserfest” sõnaga ise ka.

Aga ma nüüd juba tellisin kaks varianti Aliexpressist – vaatame, kas need on vähegi ripsmetušši moodi. Kui need kunagi kuu-kahe pärast (üldse) kohale jõuavad.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 10.07 08:47; 10.07 14:37; 12.07 11:14; 14.07 08:43; 14.07 17:34; 14.07 20:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Need mõlemad tušid on mul olnud – lisaks veel erinevaid kõlavamaid ja vähem kõlavamaid brände. YSL läheb laiali ja Kanebo pudiseb.

Saa nüüd üle – inimesed on erinevad. Veekindlad tooted ja veekindlate toodete eemaldusvahendid ei ärrita konkreetselt minu silmi. Küll ärritab see ebameeldiv pudi, mida need Kanebo erinevad 38′ tušid mulle poole päeva pealt silmaümbrusse tekitavad. Ja jumala eest – ma usun, et sul ei pudise midagi. No mul pudiseb ja ei istu mulle see minu jaoks kuuma veega eemaldamine samuti – las ta nüüd jääb, eksole.

Aga miks sa KUUMA veega teda eemaldad, kui soovitatud on 38-kraadist vett kasutada? Aga minugi poolest telli endale Alist kosmeetikat edasi, kui nii veendunud oled, et sealt kvaliteetsemat kraami saab 😀 😀

0
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 10.07 10:15; 10.07 15:23; 12.07 11:08; 12.07 22:07; 13.07 21:19; 14.07 10:17; 14.07 18:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga miks sa KUUMA veega teda eemaldad, kui soovitatud on 38-kraadist vett kasutada? Aga minugi poolest telli endale Alist kosmeetikat edasi, kui nii veendunud oled, et sealt kvaliteetsemat kraami saab ???? ????

Ma panen siia uuesti tsitaadi oma postitusest:

ei istu mulle see minu jaoks kuuma veega eemaldamine samuti

Ehk paned tähele (panin siiski käesolevasse postitusse igaks juhuks ka boldina), et olen sinna muu hulgas kirja pannud sõnapaari “minu jaoks”. Minu silmade ja näonaha jaoks on see 38-kraadine vesi jah kuumavõitu ja ebamugav. Ehk saad aru, aga ilmselt mitte… Sinu jaoks ju ei ole… P.S. Üks oluline aspekt veel antud toote juures. Kanebo Lash Volumizer oli mul muuseas musta tooni ja seda minu teada ei tehtagi pruunis toonis.
Ali osa pole ilmselt minule suunatud, aga no – mis siis kui tellitakse lootuses sobivat toodet leida Alist, ebayst, ükskõik kust? Võib-olla leitaksegi head ja kvaliteetsemat kraami? Ole lihtsalt õnnelik, et sinul on sulle sobivat ja sinu nõudmistele vastavat kraami lihtsam leida. Milleks see plähmimine stiilis: “Miks seda veekindlat tušši kellelgi vaja peaks olema? Nägupidi vees olete päev läbi? Lase siis tulla- ujuja oled? Mis kuuma vett? Eks telli siis Alist edasi?” jms.
Loodetavasti ei tegutse sa valdkonnas, kus inimestega suhtlema peab või siis vähemalt saad oma frustratsiooni, et kõik ei toimi nagu sina ja ei armasta samu tooteid nagu sina jne siin perekooli ilunurgas välja elatud.

Midagi ka rohkem teemasse – uurisin lookfantastic.com veebilehte ja kavatsen millalgi prooviks tellida MAvala veekindla pruuni ripsmetuši. Sellelt brändilt tean siiani ainult küünelakke, mis on hea hinna-kvaliteedi suhtega.

Lookfantastic lehel on ka veekindel mustjaspruun või pruunikasmust veekindel Clinique High Impact tušš. Olen seda kunagi kasutanud ja ei sobinud mu silmadele, aga ehk kellelgi teisel on ok.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 12.07 08:02; 12.07 14:30; 13.07 11:15; 13.07 23:37; 14.07 14:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Midagi ka rohkem teemasse – uurisin lookfantastic.com veebilehte ja kavatsen millalgi prooviks tellida MAvala veekindla pruuni ripsmetuši. Sellelt brändilt tean siiani ainult küünelakke, mis on hea hinna-kvaliteedi suhtega.

Lookfantastic lehel on ka veekindel mustjaspruun või pruunikasmust veekindel Clinique High Impact tušš. Olen seda kunagi kasutanud ja ei sobinud mu silmadele, aga ehk kellelgi teisel on ok.

Aitäh vihjete eest. Ilmselt tasub need ka ära proovida.

Teemaalgataja.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 10.07 08:47; 10.07 14:37; 12.07 11:14; 14.07 08:43; 14.07 17:34; 14.07 20:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Veekindla tuši fännid, kas te sellele olete mõelnud, miks neid enam nii väga ei toodeta? Sellepärast, et tehnoloogia on vahepeal edasi arenenud ja tušš ei pea olema mingi veekindel kitt selleks, et ta ripsmetel püsiks. Aga ega te ilmselt ei taha seda mõtet omaks võtta. Tammuge 80ndates edasi ja otsige oma rariteete taga.

0
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 10.07 10:15; 10.07 15:23; 12.07 11:08; 12.07 22:07; 13.07 21:19; 14.07 10:17; 14.07 18:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Veekindla tuši fännid, kas te sellele olete mõelnud, miks neid enam nii väga ei toodeta? Sellepärast, et tehnoloogia on vahepeal edasi arenenud ja tušš ei pea olema mingi veekindel kitt selleks, et ta ripsmetel püsiks. Aga ega te ilmselt ei taha seda mõtet omaks võtta. Tammuge 80ndates edasi ja otsige oma rariteete taga.

Max Factori 2000 calorie ei ole kindlasti mingi kitt. Olen seda aastaid kasutanud. Samuti ei pudise see üldse, kui see ikka normaalse värskusega on.

Maxfactor 2000 calorie, minu arvates on see veekindel(pean kontrollima), sõidan rattaga ka vihmaga ja see kindlasti ei ole mul aastate jooksul laiali läinud. Pean küll ütlema, et see on päris tume pruun ja vb sa otsid heledamat.

Vaatasin järgi. Pakendi peale ei ole kirjutatud, et oleks veekindel, aga julgen küll välja reklaamida, kui päris head toodet rattaga vihmas väntamiseks. Dramatic look ei ole vb. päris õige väljend selle toote iseloomustamiseks, tegu on päris loomulikult jääva tootega. Ma ei tea mitu korda sea tuleks kanda, et dramaticut saavutada. Soovitan proovida.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 13.07 17:49; 13.07 17:54; 14.07 18:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Veekindla tuši fännid, kas te sellele olete mõelnud, miks neid enam nii väga ei toodeta? Sellepärast, et tehnoloogia on vahepeal edasi arenenud ja tušš ei pea olema mingi veekindel kitt selleks, et ta ripsmetel püsiks. Aga ega te ilmselt ei taha seda mõtet omaks võtta. Tammuge 80ndates edasi ja otsige oma rariteete taga.

Eeeee….millegipärast paistab see just pruunile ripsmetuššile kehtivat. Sest musti veekindlaid on jalaga segada.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 10.07 08:47; 10.07 14:37; 12.07 11:14; 14.07 08:43; 14.07 17:34; 14.07 20:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pruune tušše on tõesti kehv valik. Ja sellele, kes väidab, et vahet pole – no on ikka küll. Sinakasmust blondi näos, eriti kombos musta silmapliiatsiga, on nagu vaataks kaheraudsesse.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pakendi peale ei ole kirjutatud, et oleks veekindel, aga julgen küll välja reklaamida, kui päris head toodet rattaga vihmas väntamiseks.

Vabandust nüüd, aga kas rattaga vihmas vändates peavad ripsmed värvitud olema või mis sellega on?

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pakendi peale ei ole kirjutatud, et oleks veekindel, aga julgen küll välja reklaamida, kui päris head toodet rattaga vihmas väntamiseks.

Vabandust nüüd, aga kas rattaga vihmas vändates peavad ripsmed värvitud olema või mis sellega on?

Spetsiaalselt väntamise jaoks vaevalt, aga väntamise ajaks maha võtta ja peale väntamist uuesti peale panna oleks ka tüütu.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 28 postitust - vahemik 1 kuni 28 (kokku 28 )


Esileht Ilu Millistel brändidel on Eestis saada pruuni veekindlat ripsmetušši?