Esileht Hobinurk Millistel hotellidel on praegu eripakkumisi?

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: Millistel hotellidel on praegu eripakkumisi?

Postitas:

Mõtlesime mehega hotelli ööbima minna, et lihtsalt kahekesi ja kodust eemal olla – telliks restoranist toidu tuppa, kellegagi kokku ei puutuks, aga saaks keskkonnavahetust ja lõõgastust. Tahame oma suhet tugevdada ja ainus, mida praegu turvaliselt teha saab (peale looduses kolamise) ongi hotell.

Arvasin, et praeguse olukorra tõttu on hotellid väga huvitatud, et keegigi tuleks, ja pakuvad väga soodsaid hindu, kodulehtedelt aga midagi soodsat vastu ei vaadanud. Hestia hotellidel leidsin ainult tavapärasest tunduvalt odavamad hinnad, teised on aga sama hinnaga kui muidu.

Kas kellelegi on midagi huvitavat silma jäänud?

+5
-4
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Kirjutagi hotellidesse, ,,Kas teil oleks võimalik teha eripakkumine kahele koos (lõuna-) õhtu- ja hommikusöögiga? Leia mingi rabav põhjus ka (tegelikult, ega tegelik põhjus ju ka halb pole) . Väga võimalik, et saadki hea pakkumise.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen ka otsinud soodsaid pakkumisi samal põhjusel, kuid pole eriti leidnud. Tallinna hotellidel on soodsamaid hindu, näiteks Viru hotell tegi ühe kampaania, kus sai 40 euro eest kahese toa hommikusöögiga, kuid broneeringuid sai teha mõne päeva jooksul. Kuna ise elan Tallinnas, siis eelistan mõnda teist asukohta. Olen tähele pannud, et ka Pärnus võib veidi soodsamaid hindu leida. Ju siis nendes linnades konkurents ja turistide põud suurem.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma saan iga päev Bookingust väga soodsaid pakkumisi. Aga ma olen sealt väga palju majutusi bronninud, ilmselt seetõttu. Millistes keskkondades Sa tavaliselt reisiks või nädalavahetuseks kohti bronnid, vaata sealt. Püsiklientidele tehakse väga häid pakkumisi praegu.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.03 22:32; 18.03 22:52;
To report this post you need to login first.

hotellide kodukatel on tihti sooduskoodid. Palace nt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis hotellides üldse toimub, keda nad majutavad kui turiste ei paista linnas liikuvat? Mõtlen Eestit.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Näiteks mind ja minu elukaaslast või mind ja minu sõbrannasid 🙂 Pole ühelgi korral hotell tühi olnud ja viimasel ajal käin igal nädalavahetusel. Käime päeval huvitavaid kohti avastamas ja õhtul chillime hotellis. Teenindus on ka hetkel positiivses mõttes väga tähelepanelik ja personaalne. Reedest pühapäevani on superluks hetkel erinevaid Eesti kante avastada.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.03 22:32; 18.03 22:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hotelliveebis on pakkumisi palju, vali ainult välja.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No kui nii suur kepihäda peal minge autoga kuskile metsa vahele või merekaldale ja ajage asi korda. Ega see ööbimine raha eest ja 3 minutit seal seksimise küll midagi suhtes ei muuda.

0
-15
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eesti hotellid ei langeta hindu, pigem panevad uksed (ajutiselt) kinni.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eesti hotellid ei langeta hindu, pigem panevad uksed (ajutiselt) kinni.

on ka erandeid ja pakkumisi leidub ka

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )


Esileht Hobinurk Millistel hotellidel on praegu eripakkumisi?