Esileht Beebi ja mitmikud millistes alafoorumites veel käite?

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: millistes alafoorumites veel käite?

Postitas:

Kuna ma ise 4-kuuse beebi emana ei käi eriti mujal kui beebi ja imetamise alafoorumites (vahel ka lapseootuse ja sünnitamise foorumis, et kogemusi jagada), siis tekkis küsimus, kui paljud teist, kuni 1-aastaste emad, käivad sellistes alafoorumites nagu \”tervis\” ja \”kodunurk\”?

Küsin seepärast, et kui vahel on beebide foorumisse püstitatud teema ümber tõstetud, siis ei saa \”tervisest\” või \”kodunurgast\” sellele eriti vastuseid, kuna tundub, et seal ei ole eriti seda kontingenti, kes mulle vastata oskaks või tahaks
🙁 Aga võib-olla ma eksin?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Praegu põhiliselt Beebi ja Tööelu ja raha. Mõnikord kiikan vanast harjumusest ka Lapse ootamise ja Sünnituse alla. Tervise oma vaatan harva, Kodunurka pole vist kordagi vaadanud, vähemalt ei tule meelde, et oleks.

Kuna nüüd laps juba 6,5-kuune, siis huvist loen mõnikord ka Väikelapse alafoorumit, et teada, mis varsti ees ootab 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuna mul 3 eri vanuses last siis käin beebi-, väikelaste- ja koolilaste foorumis ning kodunurgas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul ka 3 erivanuses last ja käin beebi, väikelapse ja koolilapse foorumis. Harva vaatan ka muude teemade ja pereelu foorumeid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Beebi ja mitmikud millistes alafoorumites veel käite?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.