Esileht Koolilaps millistes Eesti koolides ei ole siiani e-kooli?

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: millistes Eesti koolides ei ole siiani e-kooli?

Postitas:

teeks pisut statistikat, kui paljud koolid ei ole siiani liitunud e-kooliga, lihtsalt huvi pärast. ja kui ei ole, kas tunned sellest puudust?
alustaks siis:
Padise Põhikool
kas on veel mõni?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

waldorfkoolides ei ole e-kooli 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Tallinna Prantsuse Lütseumis ei ole.
Puudust ei tunne, sest kõik mu lapsed on ainult seal koolis käinud ja seega e-kooliga kogemus puudub. Kusjuures muidu olen väga neti-inimene.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Küll teemast natuke välja, aga mu meelest on peale uuendamist e-kool nii nõme.
Kui see kunagi loodi, siis oli lihtne ja väga arusaadav, ilma ülearuse \”mürata\”. Nüüd ei orienteeru ma selles keskkonnast üldse.
Ja sellest, et e-kooliga liituda ja oma lapse andmeid näha, on tehtud terve teadus.

Pika pusimise peale sain sisse.
Klikkisin \”koduste ülesannete\” peal. Seal oli suur sinine kiri: Sul veab, õppida pole midagi!
No mis mõttes?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on võimalus nyyd Stuudiumit kasutada ja meeldib tõesti rohkem kui e-kool.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lahmuse koolil ei ole e-kooli ja tegelikult tunnen sellest väga suurt puudust. Puudega lapse puhul ei saa alati tema mälu ja päevikut usaldada. Ka ei pruugi mingid paberilipikutele trükitud teated alati koju jõudagi. Pidevalt õpetajale helistada-meilida on suhteliselt tüütu nii mulle kui ilmselt ka õpetajale. Eelistaksin siiski lapse hindeid, arengut, koolis toimuvaid üritusi jms lugeda kindlast ja usaldatavast allikast.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] Klikkisin \”koduste ülesannete\” peal. Seal oli suur sinine kiri: Sul veab, õppida pole midagi!
No mis mõttes?[/tsitaat]Kohe ülemisest reast valides tulevad sinu kodused ülesanded.
Lapse kodused ülesanded on tema leheküljel, st vali punase joone alt lapse nimi, et avaneks tema lehekülg, või lapse nime järelt \”kodused ülesanded\”.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Koolilaps millistes Eesti koolides ei ole siiani e-kooli?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.