Esileht Beebi ja mitmikud Millistest poodidest olete kõige rohkem beebile vajaminevaid asju ostnud?

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Millistest poodidest olete kõige rohkem beebile vajaminevaid asju ostnud?

Postitas:

Peatselt on oodata beebit ning ei oskagi väga orienteeruda erinevate poodide vahel.
Millised poed on teie lemmikud? Eriti hea oleks leida eestmaiseid e-poode või poode Tallinnas.
Pigem mõtlen riideid, mingeid väiksemaid tarvikuid, sisustust, mänguasju jne.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mustamäel Mustika keskuses Babycity. https://www.babycity.ee/

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu meelest pole eriti mõistlik ühest poest kõiki asju osta. Pigem vaadata kus midagi meeldivamat ja soodsamat leidub. Üsna suur valik erinevaid tarbeid on juba mainitud Babycitys ja ka Kidzone’s. Riideid pigem ostan riidepoodidest, näiteks Lindex hea kvaliteediga, H&M pole nii kvaliteetne, aga hinnad üsna head ja valik netipoes päris suur. Aga Roccas kui kõik lastepoed läbi käid, siis saad kindlasti kõik vajaliku.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

no kui nüüd võtta, et päris sündimata esiklapsele – siis ostsin ikka väga paljduest poodidest. Eriti dekreedi ajal lõpupoole oli ju aega, et käia ja uurida. Ja ega ka enne dekreeti, kuni ühtki last polnud, siis oli ju lihtne näiteks tervet laupäeva poodides veeta, et tutvuda beebitarvete valiku ja hindadega 🙂 Või istuda pool päeva arvutis ja nö uurimistööd teha 😀 Kui juba laps käes, siis on seda uurimist palju raskem teha, eriti kui laps juba ringi käputab ja üritab arvutit laualt või telefoni ema käest kätte saada 🙂

Esimesed riided ostsin mothercare-ist mingi sooduspakkumise ajal, ja samuti eespool nimetatud Mustika keskuse poest. Samas nt teisele lapsele pole ma üldse ostsnud riideid nendest poodidest, kuigi on olnud vaja ka uusi riideid osta.
Hiljem olen bodysid eelistanud HM-ist osta, samuit retuuse, kui tuli retuusikandmise aeg 🙂 meeldisid ka ti-ti õmblus eveebipood, pikendatavad bodyd.

Nii voodi kui ka mähkimisalus said samuti seal Mustika keskusest, aga seal lihtsalt oli ülejäänud mööbliga kokkusobiv voodi, mis polnud küll eesmärk omaette, aga no kui ta meile juba vastu vaatas ja hind jäi ka eelarvesse….

Vankri ostsime kasutatult perekooli laada kaudu. Vanni tõime prismast. Nö apteegikraami kuskilt apateegist 😀

Päris psiikesele bebeile võib saada väga hes seisus asju ka järelturult. Kindlsti õueriided, vankrilapsel need ju ei määrdu. Aga ka toariided – kuni pole lisatoiduaeg, siis ei määrdu nad nii palju (ja plekilisi riidedi ehk ei pandagi müüki). Siin on võimalus ka kasutada erinevaid e-turgusid või facebooki gruppe, ag aon olemas ka spetsiaalseid lastekirbukaid, nt Tallinnas kadakateel ongi lastekirbuka nimeline, tehakse ühekordseid kirbukaid, suviti on telliskivi kirbuturul tavaliselt suur valik lasteriideid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei ostagi mingist konkreetsest poest. Palju taaskasutan sipukaid jms, taaskasutatud kraam on reeglina vähem mürgine, kemikaalid on välja pestud. Ja õigupoolest polegi lapsele suurt midagi peale ema süle ja paari riidehilbu vaja. Mähkmeid ostan tavalisest toidupoest. Vankri ning turvatooli ostsin erinevatest poodidest.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vanker beebikeskusest, turvahäll samuti.
Meriinovillane tekk, najelli sleepcarrier, tegelustekk ja lamamistool http://www.lastekaubad.ee
Riided olen ostnud kas eesti tootjatelt või tellinud https://www.alexandalexa.com lehelt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

konkurentsitult Primark – ma tegin rasedana treti Londonisse.
igasugu nodi, terve esimese aasta riietuse sain sealt, erandiks olid soojad tepitud tudukuftid UK Mothercare’st. nüüd saab noid viimaseid Eestist kah.
ja siis loomulikult taaskasutus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Amazon ja babyshop.com. Ei ole Eesti poed, aga minu jaoks parima valikuga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma täiesti mõistan neid, kes tahavad oma beebile nö parimat ehk kõik asjad peavad uued olema, kuid ise olen siiski raha kokkuhoiu nimel enamus asju kasutatult ostnud. Beebidele just riiete osas on valik tohutu, Fb grupid, buduaar ja kirbuturud. Vaid turvavarustuse ja enamasti ka jalanõud ostan uuena. Selleks kasutan eranditult siiski välismaiseid lehti : windeln.de, uberkids.co.uk, mytoys.de, George, saksa või Uk amazon.
Aastaid tagasi, kui välismaalt tellimine nii käpas veel polnud, tegin küll linnale tiiru peale ning lõpuks astusin Beebikeskusesse sisse ja küsisin, et kui ostan enam-vähem kõik asjad nende käest (ca 15 000 krooni eest), siis kas soodustust saan. Sain küll, ei mäleta küll, kui palju.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Beebi ja mitmikud Millistest poodidest olete kõige rohkem beebile vajaminevaid asju ostnud?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.