Esileht Koolilaps millistest poodidest ostate lastele kooli riideid?

Näitan 25 postitust - vahemik 1 kuni 25 (kokku 25 )

Teema: millistest poodidest ostate lastele kooli riideid?

Postitas:

Tõesti jube on poodides riiete valik. (vähemalt Pärnus) hetkel siis valikus ainult seppälä ja lindex 🙁 samas ei ole meil ka üldse spordi poodides mingit valikut 🙁 masendav lausa Ausalt olen nõus sõitma ka Tallinna või Taru et saada lapsele normaalseid riideid. Laps on 7a aga 136cm pikk ja kõhna no pole midagi võtta. Sügisel küsisin, et kas tuleb lindexisse slim teksaseid kuna teised ikka jube laiad (püksid 140 vähemalt kuna jalad pikad) Ja väideti et tuleb kuid siiani pole ühtegi slim mudelit tulnud 🙁 samas pluusid ja muu. ei soovi koolilapsele selga mingi ninnu nännu ja litritega riideid vaid viisakaid ja ilusaid riideid.

Kus poodides on hea valik? netipoed?

tänan

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lindex, H&M, netist littlewoodseurope, tesco…
viimati sain Soomes Lindexist väga soodsalt triiksärke ja kampsuneid. Püksid on enamus H&M-i omad, head kitsa lõikega ja vöökoht reguleeritav.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle tundub, et sellist kindlat kohta polegi. Käin kõikjalt otsimas. Viimase aja parimad leiud olid ühest suvalisest väikepoest, second handist ja turult.
Netipoodide kohta ei oska öelda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Telli Nextist. Tasuta saatmine, slim-püksid olemas, hind soodne.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ei julge ilma lapsele proovimata midagi tellida-osta. Liiga palju olen juba tühja ostnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lindexi netipoes on slim fit püksid olemas ja kui ei sobi, siis tagastada saab Lindexi poodi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No Pärnus on veel Takko, Rimi, Maxima. Ma olen oma luukeredest tüdrukud küll riidesse saanud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

next küll odav koht ei ole. riided on ilusad aga just mega kallid. spordiriideid saad sportsdirectist. seal on teksaseid ka. mina ei raatsi riiete peale palju kulutada. ostad asja uuena kallilt ja pärast ei taheta seda isegi paari euroga mitte. ju inimesed on kõik nii rikkad, et korralikud kasutatud riided enam ei kõlba.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

http://www.bambino.ee
seal just hästi saledatele lastele riided. Ja samas mitte nagu teksaretuusid, vaid sirged, kitsad. T-särgid on samuti taljes lõikega. Kunagi müüs mingil määral seda kaubamärki, kuid vaid väikeseid suuruseid Kosmose vastas üks pood. Nüüd see juba tükk aega ei tegutse ja olin suht masenduses,kuna Noppis Eestisse ei saada. Nüüd suurem laps sellest välja kasvanud, kuid väiksemale just ostsin sealt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

http://www.bambino.ee

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

next tuleb odavamgi kui see bambino. nexti hińnatase nagu lindexis, aga valik on parem. riided on ilusti mõõdus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

tellin enamus riided HM-st. hinna ja kavliteedi suhe super. ja oma piitspeenikesele tüdrukule olen ka saanud sealt pükse. ja varsti peaks tulema seal suured allahindlused.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina tellin ka kas Nextist või Tescost. Algul mõtlesin ka, et kuidas sa ilma proovimata ostad, aga no eelpubekaga tundide kaupa mööda poode traavides kaob mul ka lõpuks igasugune otsustusvõime ära 😀

Kui vaja, saadan tagasi (reaalselt olen üks kord tagasi saatnud – enamasti mõni tuttav ostab ära, kui numbriga puusse panen – ja nüüd olen juba osav ja ei pane enam väga mööda).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ostan okidoki.ee
Kui pakub midagi huvi,lasen mõõta igatepidi.
Ja hullult soodne,ostan kohe palju:)
mitte kallilt ja vähe.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil õnneks pool-koolivorm olemas. Aga polosärke ostsin lisaks ühest reklaamifirmast Võrust 🙂 neti teel ja teksad olen siiani slim-fit’id saanud Kaubamajast Million-X omad, kallid, aga ilusad… Muid asju vaatan küll praegu (ka suveks) Next’ist. On päris õige numbrisuurus jah. Lisaks ka muidugi neil mõõdud tabelis väljas, nii normaal- kui ka slim- ja plus-suurused.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.04 09:32; 05.04 18:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vau, Tesco minu jaoks uus leid! No miks ei võiks meil maksta 5-paari sokke või alukaid 2,5¤, krrt ja prrgu :). Delivery veel pisut kallis 10GBP= u 12¤ (DPD kuller 3-5 päeva), aga praegu (kuni 22.04), kui piisavalt palju korraga ostad, saab soodustuse 10GBP…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.04 09:32; 05.04 18:19;
To report this post you need to login first.

Tüdrukule ülevalt ja alt kummiga teksad ostsin sügisel Benettonist (Kristiine keskus), teksapihiku Okaidist (Rocca al Mare). Kootud kleidid olen ostnud nii lühikese kui ka pika varrukaga HM-ist (tellinud vahendajalt ja ka ise Helsingis käinud).Koolis kandmiseks sobivaid pluuse olen ostnud nii Benettonist, Tallinna Kaubamajast, Stockmannist, PO.P-ist. Sukkpüksid on väga head ja ka kallid POP omad. Sukkpükse olen ostnud veel HM-ist, Okaidist, Zarast, Stockmannist Bogi omi. Slim mudel teksased on ka PO.P-is, aga tõesti kallid. S. Oliver-il (Tallinna Kaubamaja) on olnud ka igasuguseid erinevaid mudeleid teksapükse, pikka aega pole ostnud, aga varem oli täishind 500 krooni. Üleriided on meil nö klassikalised Reima, Lenne, Huppa.
Lapse riietele on alati läinud üsna arvestatav summa. Tallinnas on kindlasti suurem valik kui Pärnus. Tuleb otsida suurematest kaubakeskustest Stockmann, Rocca al Mare, Kristiine, Tallinna Kaubamaja. Kuna olen ise suur poodleja, siis hoian kogu aeg silmad lahti ka selles osas, mis võiks kooli selga sobida ja kui kusagil näen midagi sobivat, siis ostan ära ka sutsu suurema asja kappi varuks. Tõesti soodsalt sain lapsele riideid viimati jõulude ajal Helsingist Kappa Ahl-ist (jope 17.50) aga see tõenäoliselt ei lohuta Pärnu inimest. Sügisel on hinnad kallimad, aga kooli sobilikke riideid on rohkem saada, praegu tuleb juba kevad ja ka suvekaup müüki.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Humanast: H&M riideid, PHIndustries, Lindex ja Kappahl. Eelistan siltidega riideid, aga eks korraliku asja tunneb ju ikka ära, ka sildita. Jalanõud saame spordipoodidest ostetud, pesu ja sokid RImist (MyWear, väga hea aluspesu).
Suuremad üleriided, juhul kui Humanast ei \”joppa\”, siis ikka spordipoodide pakutavasat leiab kõige soodsama hinnaga asjad. Väiksemale olen kasutanud ka Lindexi talve alguse nädalavahetuste soodukaid a´la 40% talveriided jms.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.04 19:57; 10.04 21:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Osta.ee-st, Nextist (teksad, kooli valge pluus, must seelik), spordiriided ja ka nt viimasel korral jope sportdirect.com-ist. Poodidest ostan harva.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Lapsed 10a ja 11a ja enamus riided olen ostnud second hand poodidest. Nende seas on palju märgiriided, mis paraku on parema lõike ja ägeda disainiga. Teen seda mitte ainult kokkuhoiu vaid ka põhimõtte pärast, s.o väike ninanips ületootmisele ja tarbimisühiskonna raiskamisele.

Nüüd kus lapsed on suuremad, ostan jalanõud poest. Ja kui riided on odavamalt tulnud, pole ka kahju osta kvaliteetseid saapaid matkapoest või kummikuid Crocsilt.
Paljud riided lähevad ka kolmandale või isegi neljandale ringile. Ülikonnad ja pidulikud pluusid, mustad kingad, mida kasutatakse kõige rohkem 6 korda aastas, rändavad ühelt sõbrannalt või sugulaselt edasi-tagasi. Märksõnaks suur ja lahke sotsiaalne võrgustik!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teksad ostan juba mitu aastat eranditult Humanast. Samuti dressipüksid ja lühikesed spordipüksid, suvepüksid. Ühesõnaga püksid Humanast.
Muud asjad vahelduva eduga Okaidi (kuigi on kallis, aga hädaga mis sa teed, eks siis selle raha hoian teistpidi Humanas kokku), Reserved, Stockmann, Seppälä.
Mitte et ma mingit valehäbi põeks, aga Humanast ostan sellepärast, et seal on tõesti parim valik teksaseid ja muidu pükse ka. Mujalt võid jäädagi teksaseid otsima. Ja kui saad, siis süda väriseb sees, kui laps tänaval jookseb, et appi, kukub 40-euroste pükste põlved puru.
Humanast ei saa esimese raksuga kohe. Mul on süsteem, et 3-4 korda aastas uue kauba nädalal E või T, kuidas võimalust on, võtan paar tundi aega ja sõidan 2-3 poodi läbi. Vahel teen veel 2-euro nädalal \”järelnoppimist\”. Olen ka oma ärimehest abikaasale Humanast spordipükse ja teksaseid ostnud:)
Humana pükse on mul varuks ka ostetud, kui poiss praegu 140cm, siis mõned paarid pükse on juba ostetud ka 146 ja 152 pikkusele. Kui on ilusad püksid, las seisavad, klassikalise lõikega ei juhtu sellest midagi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Humana on jah, mis ta on, aga teksade valik on seal hea. Täna astusin ka peale tööd Õismäe poest läbi ja sain 164 HM squin teksad poisile, sildilahmakad ka veel küljes 7.90, selle raha eest ei muretse ma üldse, missugused need põlved välja näevad paari kuu pärast.Ostan ka oma poisile pükse sealt ette, eriti kui on uued riided ja oodatav suurus. Väga hea valik on sealt ka trenniriideid saada (murdmaariided, jooksuriided, lühikesed dressid).

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.04 19:57; 10.04 21:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mul 3 poissi ja ostan ka väga palju second hand poodidest.kui teepeale jäävad, astun läbi.
ka külastan tihti Tondil olevaid spordiriietae outlette, sealt saan ka just põhikooliealisele riideid. kunagi sai ostetud Seppälast aga viimasel ajal mulle sealne stiil ei meeldi.
Viimase aja peavalu on kust leida 28\”-29\” velveteid oma ühele poisile. no ei ole kuskil kohanud, ka täishinnaga.
hiljuti avastasin Loomaaia Õismäepoolse värava juures asuva outleti kust saab ka mõistliku hinnaga nö brändiriideid vedamise korral.minuarust oli seal just tütarlaste hilpe lademes.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina oma 145 cm pikale ja peenikesele 10-aastasele tütrele olen ostnud teksad Lindexist (slim fit). Viimati ostsin Inglismaalt Nextist ja Primarkist. Iga kord, kui käin Inglismaal, toon kohe terve kohvritäie igasugu jalatseid ja riideid, siis tükk aega varu ja valik olemas.
Üldiselt siit meie kaubandusest ostes passin peale alesid. Arvestades siinseid hindasid, hakkab lihtsalt rahast kahju, et täishinnaga osta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Vau, Tesco minu jaoks uus leid! No miks ei võiks meil maksta 5-paari sokke või alukaid 2,5¤, krrt ja prrgu :). Delivery veel pisut kallis 10GBP= u 12¤ (DPD kuller 3-5 päeva), aga praegu (kuni 22.04), kui piisavalt palju korraga ostad, saab soodustuse 10GBP…[/tsitaat]

Kust sa seda näed, et soodus ja kui palju on piisavalt palju?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 25 postitust - vahemik 1 kuni 25 (kokku 25 )


Esileht Koolilaps millistest poodidest ostate lastele kooli riideid?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.