Esileht Ajaviite- ja muud jutud Millleta ei saa ehk õnnestunud ostud

Näitan 30 postitust - vahemik 91 kuni 120 (kokku 159 )

Teema: Millleta ei saa ehk õnnestunud ostud

Postitas:
Kaegu417

Hea teema, selle peale otsisin ma ka täna vannitoast oma menstruaalanuma üles 😀 Sai mingis tuhinas aastaid tagasi ostetud, aga päris proovimiseni nagu ei jõudnudki, tundus kuidagi keeruline ja ikka jõudsin ringiga tampoonideni tagasi. Nüüd luban anda uue võimaluse 😀

+10
-2
Please wait...

Postitas:
Tahesara

Vaakummasin. Teen sellega marineeritud asju ja hoidistan. Purke pole peale selle masina ostmist kordagi kasutanud.

Palun räägi sellest masinast pikemalt.

+1
-2
Please wait...

Postitas:
BellaBee

Mis moodi see anum ära tunnetab, et on täis? Annab piiksumisega märku? Ja kuidas te seda välja võtate? Ronite näppupidi sisse ja võtate tassikese verd välja ja lobistate sellega kõik kohad kokku? 🤮🤮🤮

Milleks üldse võtta sõna teemadel, millest sa isegi ei taha aru saada.

Topsi sees olev veri jääb ka välja võttes topsi, mitte ei lobista sellega mööda ümbrust. Kallan kraanikaussi ja pesen puhtaks.

Mina ei tunneta, kui täis hakkab saama, vb mõni siis tunneb kuidagi selle raskuse järgi. Üle ääre pole kunagi ajama hakanud. Tühjendan vb tihedamini, kui vajalik.

Mul ka teismeline õde kasutab minu soovitusel. Läks ainult natuke kauem aega, et käppa saada paigaldamine.

+10
-5
Please wait...

Postitas:
lightroom

Kõige värskem suurepärane ost: elektriline hambahari. Nüüd ei jõua ära imestada, et miks nii kaua sellega ootasin.

Rasestumisvastane spiraal. Pillidega ei pea jamama ja menstruaalanumat/tampoone pole vaja, sest päevi ei ole.

Korralik madrats ja padjad.

Nõudepesumasin ja varstolmuimeja. Maale kolimisega lisandus nimekirja aknapesurobot, robotniiduk ja kuivati.

Capsteri ninaloputusvahend on (heina)nohu leevendamiseks asendamatu vahend.

+4
-2
Please wait...

Postitas:
Kerstin84

Mina jään ikka selle juurde, et verekogumisanum ei ole see, mida tahan proovida. Mul üks ökosõdalasest sõbranna tõi selle ja viskasin kohe ka prügikasti. Ei tahtnud seda isegi lähemalt uurida. Tampoon jääb ja nii on. Hea asi on ka kontinentaalvoodi, õhksoojuspump nii suvel kui talvel ja 360 kraadi pöörlev turvatool. Nii mugav on last autosse panna ja ära võtta. Milleta kindlasti ei saa on oma maja. Korteris elamine oleks täielik piin.

+10
-34
Please wait...

Postitas:
Javine

Vaakummasin. Teen sellega marineeritud asju ja hoidistan. Purke pole peale selle masina ostmist kordagi kasutanud.

Vaakummasin on põhimõtteliselt selline, et paned asja spetsiaalsesse kilekotti(müügil elektroonikapoodides ja pole kallis, vist 50tk pakis, neid on müüa erinevates suurustes) paned selle ühe otsa masinasse ja masin imeb kotist kõik õhu välja ja sulgeb ühtlasi ka paki. Mul on ka, väga õnnestunud ost on.

Masinaid on mitmes hinnas, mul on kõige odavam vist, sest ostsime katseks, aga väga hea asi on.

+7
-1
Please wait...

Postitas:
Wanda

Mina jään ikka selle juurde, et verekogumisanum ei ole see, mida tahan proovida. Mul üks ökosõdalasest sõbranna tõi selle ja viskasin kohe ka prügikasti. Ei tahtnud seda isegi lähemalt uurida.

Imelik inimene! Andnud siis mõnele teisele sõbrannale edasi, selle asemel, et prügikasti visata.

Pole iial mõistnud inimesi, kes viskavad uusi, kasutamata asju prügikasti. selle asemel, et see kellelegi teisele anda. Täpselt sama söögi kohta. Mõned inimesed viskavad korralikku sööki prügikasti, sest ise ei taha.

+33
-1
Please wait...

Postitas:
Wanda

Koer(ad). Sunnib liikuma, on sõber, jututeema, lastele õpetas kohusetunnet, trennist ja näitustelt sai palju toredaid tutvusi.

Sama! Koer sunnib välja minema iga päev. Mul on tõug, kes vajab palju liikumist. Koera trennidest olen saanud palju uusi tutvusi.

Lastele õpetab koer kohusetunnet. Kindlasti  tänu koerale on kõik mu lapsed väga suured loomaarmastajad. Olen märganud, et nad on hoolivad ja tähelepanelikud kõikide loomade suhtes.

+16
-2
Please wait...

Postitas:
freyafefa

Menatruaalanumat saavad kanda ainult naised, kes on alt parajad ämbrid, muidu seda plastmasslärakat sisse ei suru endale.

Pigem on see vist kandmiseks mugavam neile, kellel pole väga vererohked päevad käimas.

Päris piinlik võib olla, kui ühel hetkel üle ääre hakkab ajama 😀

Ma pole küll selle kasutaja, aga pakun, et umbes sama piinlik nagu tampooni lekkima hakkamine.

Tampooni tõmbad nöörist välja ja paned uue (aplikaatoriga) asemele käsi määrimata (isegi siis, kui sul tükikestki paberit ei ole). Mida sa selle verise topsikuga teed, kui valamut wc-s ei ole? Raputad puhtaks ja lükkad tagasi?

+7
-21
Please wait...

Postitas:
Huviline

Menatruaalanumat saavad kanda ainult naised, kes on alt parajad ämbrid, muidu seda plastmasslärakat sisse ei suru endale.

Pigem on see vist kandmiseks mugavam neile, kellel pole väga vererohked päevad käimas.

Ma pole küll selle kasutaja, aga pakun, et umbes sama piinlik nagu tampooni lekkima hakkamine.

Tampooni tõmbad nöörist välja ja paned uue (aplikaatoriga) asemele käsi määrimata (isegi siis, kui sul tükikestki paberit ei ole). Mida sa selle verise topsikuga teed, kui valamut wc-s ei ole? Raputad puhtaks ja lükkad tagasi?

Ilmselt jooksedki kabiinist välja, verine anum näppude vahel, kraanikaussi seda pesema 🤮

+10
-19
Please wait...

Postitas:
Wanda

Kas tänapäeval on tõesti veel naisi, kes kardavad oma “seda kohta” puudutada? No, mida hirmsat sinuga siis küll juhtub, kui näpuotsad natukene veriseks saavad? Normaalne inimene peseb pärast vetsus käimist käsi nagunii. Seega, tõesti ei mõista, kuidas oma verega kokkupuutumine nii kohutav on?

Kuidas sa küll selle üle elad, kui intiimpiirkond on verine? Ära ütle, et mitte kunagi pole olnud, sest suudad iga tilga tampooni sisse püüda.

Siin seksiteemades naised räägivad usinalt, kuidas päevade ajal seksimine on täiesti normaalne ja kirjeldavad, kuidas nad voodiriideid määrdumast hoiavad. Siis ei tundu üldse see vere nägemine hirmus ja imelik. Aga, kui jutt käib väikesest topikust, mis verd kogub, siis osa seltskonda langeb minestusse, kui jõle ja rõve verega kokkupuutumine ja selle nägemine on.

+25
-6
Please wait...

Postitas:
Wanda

Ilmselt jooksedki kabiinist välja, verine anum näppude vahel, kraanikaussi seda pesema 🤮

Tüüpiline perekool! Ikka leidub lihtsakesi, kellele peab hakkama detailselt lahti kirjeldama kuidas teha mingit väga tavalist toimingut.

+21
-4
Please wait...

Postitas:
Tahesara

Vaakummasin. Teen sellega marineeritud asju ja hoidistan. Purke pole peale selle masina ostmist kordagi kasutanud. Palun räägi sellest masinast pikemalt. Vaakummasin on põhimõtteliselt selline, et paned asja spetsiaalsesse kilekotti(müügil elektroonikapoodides ja pole kallis, vist 50tk pakis, neid on müüa erinevates suurustes) paned selle ühe otsa masinasse ja masin imeb kotist kõik õhu välja ja sulgeb ühtlasi ka paki. Mul on ka, väga õnnestunud ost on. Masinaid on mitmes hinnas, mul on kõige odavam vist, sest ostsime katseks, aga väga hea asi on.

Kas need on mingid spets kilekotid, et igasuguse toidu hoiustamiseks sobivad?

0
-1
Please wait...

Postitas:
Huviline

Tüüpiline perekool! Ikka leidub lihtsakesi, kellele peab hakkama detailselt lahti kirjeldama kuidas teha mingit väga tavalist toimingut.

No aga seleta siis. Mis muid variante sul on veel, peale:

1. sa topid verise anuma sisse tagasi

2. lähed verine anum näpu vahel kraanikausi juurde kabiinist välja

3. loputab anuma wc potis puhtaks

+11
-23
Please wait...

Postitas:
Wanda

No aga seleta siis. Mis muid variante sul on veel, peale: 1. sa topid verise anuma sisse tagasi 2. lähed verine anum näpu vahel kraanikausi juurde kabiinist välja 3. loputab anuma wc potis puhtaks

Usu, see on täpselt sama “keeruline” toiming, kui väljuda verise tampooni või sidemega vetsust, kus puudub prügikast.

+15
-12
Please wait...

Postitas:
Wanda

No aga seleta siis. Mis muid variante sul on veel, peale: 1. sa topid verise anuma sisse tagasi 2. lähed verine anum näpu vahel kraanikausi juurde kabiinist välja 3. loputab anuma wc potis puhtaks

Üldiselt on enamikes vetsudes olemas kraanikauss. Kui ei ole, siis on võimalik käekotti panna väike veepudel ja poti kohal anum üle lobistada. Minul siiski pole oma pika elu jooksul olnud kordagi vajadust nii teha. Kusjuures, tegelikult absoluutselt mitte midagi ei juhtu, kui lihtsalt pühid anuma vetsupaberiga üle ja paned uuesti sisse.

Kuna mooncup mahutab oluliselt rohkem kui tampoon, siis ei pea seda iga paari tunni tagant tühjendama. Mina saan ilusti hakkama nii, et hommikul, enne tööleminekut panen sisse ja õhtul koju jõudes tühjendan. Ehk siis 8-9 tundi peab vajadusel ilusti vastu. Kuna cup on ihusõbralikust materjalist, siis võib see sees olla kauem kui tampoon.

Nii et võimalus, et pead cupi tühjendama kehvades tingimustes on väga väike.

Ilmselt on peale kasvanud lumehelbekeste põlvkond, kes suudavad ülilihtsad asjad enda jaoks hirmkeeruliseks mõelda ja kes iseenda eritise nägemise-kokkupuute peale minestusse langevad.

+21
-11
Please wait...

Postitas:
freyafefa

Kas tänapäeval on tõesti veel naisi, kes kardavad oma “seda kohta” puudutada? No, mida hirmsat sinuga siis küll juhtub, kui näpuotsad natukene veriseks saavad? Normaalne inimene peseb pärast vetsus käimist käsi nagunii. Seega, tõesti ei mõista, kuidas oma verega kokkupuutumine nii kohutav on?

Tüüpilise perekoolikana ei saanud sa küsimusest üldse aru ja vastasid midagi täiesti lampi. Küsimus oli, mida sa teed selle verise topsikuga, kui sul ei ole wc-s võimalust seda enne tagasipanekut pesta. Sellele jätsid sa muidugi mugavalt vastamata. Kerid paberitropi ette ja väljud kabiinist (eeldusel, et väljas on valamud), lobistad oma verise topsiku puhtaks ja lähed kabiini tagasi?
Olen siit ka varem lugenud seda “tõmban paberiga üle ja jumala ok on” või “kannan pudeliga vett kaasas”, et kusagil sitapoti kohal oma topsikut lobistada. Sorry, ei kõla ei hügieeniliselt ega mugavalt. Aga nagu perekoolis ikka, on argumendiks ilmselt asjakese suhteline odavus. Sest tampoonide pealt aastas 20-30 eurot kokkuhoidu on ju märkimisväärne sääst.

+8
-35
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
freyafefa

Usu, see on täpselt sama “keeruline” toiming, kui väljuda verise tampooni või sidemega vetsust, kus puudub prügikast.

Tõesti või? Olles tampooni ära vahetanud, ei ole sul küll enam vajadust kabiini tagasi minna või seda juba kasutatud tampooni kusagil avalikus wc-s teiste inimeste keskel kraani all loputama hakata.
Ma vist teeks märkuse, kui mõni naine wc-s minu kõrval oma veriseid topsikuid pesema hakkaks. Ostke endale neid siis pigem juba varuks ja kandke oma läga käekotis koduni kaasas.

Oo, ja muidugi veel see lisanauding – neid topsikuid ju ka keedetakse aeg-ajalt. Ükspäev keedan potis putru, teine päev menstruaalanumat. Nii mugav ja mõnus elu. Terve pere on rahul 😀

+9
-30
Please wait...
Postitas:
UunoR

Tüüpilise perekoolikana ei saanud sa küsimusest üldse aru ja vastasid midagi täiesti lampi.

Sinu jutt jälle on nii loll, et jälle saab kinnitust tõsiasi, et ekreiit ja sõjapooldaja on loll ka kõigis muudes teemades. Ebameeldiv nähvits.

+20
-11
Please wait...
Postitas:
Kiira

Mul on suhteliselt lihtne versioon. Vaja läheb vaakumkotte. Vahel marin

Vaakummasin. Teen sellega marineeritud asju ja hoidistan. Purke pole peale selle masina ostmist kordagi kasutanud. Palun räägi sellest masinast pikemalt. Vaakummasin on põhimõtteliselt selline, et paned asja spetsiaalsesse kilekotti(müügil elektroonikapoodides ja pole kallis, vist 50tk pakis, neid on müüa erinevates suurustes) paned selle ühe otsa masinasse ja masin imeb kotist kõik õhu välja ja sulgeb ühtlasi ka paki. Mul on ka, väga õnnestunud ost on. Masinaid on mitmes hinnas, mul on kõige odavam vist, sest ostsime katseks, aga väga hea asi on.

Kas need on mingid spets kilekotid, et igasuguse toidu hoiustamiseks sobivad?

Spetsiaalsed kotid jah. Aga need ai maksa väga palju ja mul ei kulu neid ka nii suurtes kogustes, et kahju oleks. Ruumi säästmine on olulisem.

0
-1
Please wait...

Postitas:
BellaBee

Tõesti või? Olles tampooni ära vahetanud, ei ole sul küll enam vajadust kabiini tagasi minna või seda juba kasutatud tampooni kusagil avalikus wc-s teiste inimeste keskel kraani all loputama hakata.

Ma vist teeks märkuse, kui mõni naine wc-s minu kõrval oma veriseid topsikuid pesema hakkaks. Ostke endale neid siis pigem juba varuks ja kandke oma läga käekotis koduni kaasas.

Oo, ja muidugi veel see lisanauding – neid topsikuid ju ka keedetakse aeg-ajalt. Ükspäev keedan potis putru, teine päev menstruaalanumat. Nii mugav ja mõnus elu. Terve pere on rahul 😀

Keetmise kohta ütleks niipalju, et supipotis keetma neid kindlasti ei pea. Saab osta eraldi topsi, kuhu anum asetada ja sinna keev vesi peale valada, desifintseerib piisavalt.

Tops ise ei ole verine väljastpoolt, ainult sees on veri, seega käed veriseks üldiselt ei saa.

see, et tegemist on kehasõbraliku materjaliga, oli minu jaoks oluline. Võib vabalt terve päev sees olla ja ei ole selliseid ohte, nagu tampoonidega.

Mul isiklikult on mitu anumat, tööl, suvilas. Kui kahtlustan, et võib vahetus vajadus tekkida ilma wc-s kraanikausita, siis võtan transporditopsis lisaanuma kaasa.

+16
-2
Please wait...

Postitas:
freyafefa

Tüüpilise perekoolikana ei saanud sa küsimusest üldse aru ja vastasid midagi täiesti lampi.

Sinu jutt jälle on nii loll, et jälle saab kinnitust tõsiasi, et ekreiit ja sõjapooldaja on loll ka kõigis muudes teemades. Ebameeldiv nähvits.

Sõjapooldaja? Kas sa soovid oma laimavale postitusele lisaks ka mõne viite tuua või raporteerime selle emase Uuno niisama?

+4
-21
Please wait...
Postitas:
UunoR

Sõjapooldaja? Kas sa soovid oma laimavale postitusele lisaks ka mõne viite tuua või raporteerime selle emase Uuno niisama?

Raporteeri palju tahad. Ja päris labane on naisterahvaid põlastavalt “emasteks” nimetada. Mis su sugu sulle siis nii ette jääb, et proovid seda kellegi solvamiseks kasutada. Ise kirjutasid Orbani teemas, et ukrainlased peaks okupatsiooniga nõustuma ja laskma venelastel oma maa üle võtta.

+17
-6
Please wait...

Postitas:
Loki

No aga seleta siis. Mis muid variante sul on veel, peale:

1. sa topid verise anuma sisse tagasi

2. lähed verine anum näpu vahel kraanikausi juurde kabiinist välja

3. loputab anuma wc potis puhtaks

4. https://www.viljakusmonitor.ee/toode/organiwipes-niisked-ratid-menstruaalanuma-kasutajale/

Kiidan anumat samuti. Vaja vahetada ca 8-10h jooksul, enamasti on tänapäeval kõikides wc või võimalik valida kraanikausiga kabiin. Pole olnud kunagi vajadust hakata seda kuskile kabiinist välja loputamiseks vedama või pudeliga loputama, JUHUL KUI olen sattunud wc-sse, kus kraanikauss kabiinis siis tõesti olen igaks juhuks üksiti tühjendanud ka ilma vajaduseta.

Samal ajal kui tampooni peab vahetama ca 3-4h tagant, kuiva tampooni on mega rõve välja kiskuda (kui ei tea, et näiteks lähiajal uuesti vetsu saad) ja see paanika kui tekib tunne, et tampoon on raske või nöör kuidagi niiske ja siis sa ei tea kunagi, kas lekib, vajub alla või mis tundub. Hügieeniside on samuti päris rõve – tunned kuidas see veri alla valgub ja niiske on, lisaks ka tekib õhuga kokkupuutel siiski spetsiifiline lõhn.

Seega jah, menstruaalanum on nüüdseks täielik must be – mäletan kui juba pubekaeas mõtlesin, et miks taolist asja pole mõeldud, mis kogub. Aga tõesti – üks suurus/anum/proovimiskord ei pruugi täit tõde anda, kehad on erinevad jne. Olen proovinud erinevaid anumaid ja mõnd on raskem paigaldada või kuidagi ebamugavam voltida, sest näiteks on jäigem. See tegevus pole üldse nii verine kui arvatakse – tampooni paigaldamine ja eemaldamine on suht sama verised. Lisaks ei ole olulist vahet, kas see tampoon wc paberisse kerida või teha wc paberist nutsakas ja see anuma sisse suruda/ümber ja see ära kuivatada.  Keegi ei keelagi ka kahte anumat omada, üks wc paberisse ja minigripp kotti ja teine sisse. Lisaks TSS oht pole anumaga null, aga siiski kordi väiksem kui tampooniga.

+15
-5
Please wait...

Postitas:
Seliiina

Küsimus oli, mida sa teed selle verise topsikuga, kui sul ei ole wc-s võimalust seda enne tagasipanekut pesta.

Mida ininat. Siis kallad selle tühjaks ja paned uuesti sisse /oma veri, mis seal on, ja mustaks ta vahepal ei saa, kui su oma näpud just räpased ei ole. Või pühid seestpoolt vetsupaberiga puhtaks. Või võtad kabiini kaasa pudeliga vee ja loputad selle üle. Kuna seda tuleb ette suht harva, kui tingimata on vaja mooncuppi vahetada kuskil kaubanduskeskuse vetsus, siis see üks kord lihtsalt tühjaks kallata ja sisse panna on ok. Pesed hiljem nagunii.

Aga äkki lõpetaks selle anuma kallal inisemise, keegi ei käse neid cuppe kasutada, kui ei meeldi. Praegu solgite lihtsalt head teemat oma mingite halinatega, ise pole õieti ei näinud ega ammugi kasutanud seda, et midagi üldse arutada.

+26
-7
Please wait...
Postitas:
matas

Kas te saate mingi rahulduse lõputult oma mooncypist rääkides? Ikka täpselt kuidas paigaldada ja kui hea ikka on.

+8
-16
Please wait...

Postitas:
Wanda

Tüüpilise perekoolikana ei saanud sa küsimusest üldse aru ja vastasid midagi täiesti lampi. Küsimus oli, mida sa teed selle verise topsikuga, kui sul ei ole wc-s võimalust seda enne tagasipanekut pesta. Sellele jätsid sa muidugi mugavalt vastamata. Kerid paberitropi ette ja väljud kabiinist (eeldusel, et väljas on valamud), lobistad oma verise topsiku puhtaks ja lähed kabiini tagasi?

Imelik jutt! Kuidas ma jätsin mugavalt vastamata? Kirjeldasin ju liigagi põhjalikult, kuidas selle topsikuga toimetada.

Mina näiteks ei keeda oma topsikuid. Tegin seda vist ainult enne esimest korda kasutamist. Ma ei näe mingit vajadust nende keetmiseks. Arvan, et selline soovitus on lihtsalt igaks juhuks antud. Sisuliselt see midagi ei muuda. Vähemalt mul ei ole sellest tekkinud küll mingeid haiguseid või põletikke.  Samas, enne cupi soetamist kannatasin pideva seene all. Siis kasutasin paralleelselt tampoone ja sidemeid.

Samuti ma ei arva, et kasutatud topsiku vetsupaberiga puhastamine oleks tohutult ebahügieeniline. Sest tõepoolest, ega see pealtpoolt ju ei saagi veriseks, kui just pole nii täis saanud, et üle hakkab ajama. Olen cupi kasutanud väga palju aastaid, aga seni pole olnud mitte kordagi olukorda, kus oleksin seda pidanud tegema. Sest nagu juba eelnevalt öeldud, peab cup vastu väga kaua ja igal juhul selle 10 h jooksul tekib olukord, kus saab topsi mugavalt puhastada ja vahetada.

Samuti ole olnud mitte ainsatki korda, kus oleks olnud vaja väljuda verise cupiga vetsust ja seda teiste silme all pesta.

Nii et see imelik äärmuslike näidete toomine, a la kuidas sa kõikide silme all pead seda pesema ja siis kabiini tagasi suunduma ja cuppe pere hommikupudru potis keetma, on lihtsalt kummaline.

Saan aru, et saamatutele inimestele võid iga liigutuse detailideni lahti kirjutada – ta ei saa ikka aru, kuidas seda tehakse või kuidas asi toimib.

+16
-6
Please wait...

Postitas:
piret005

Ei tea, kuidas sa üldse oma elu elatud saad, kui nii pisikene asi nagu mooncup tekitab sinu ajus sellise lühise ja sellega toimetamine tundub täielik tuumateadus, millega sina iialgi hakkama ei saaks. Eks siis tulebki jääda tampoonide või sidemete juurede, sest sinu mõistus rohkem ei võta. Aga miks sa nii veriselt nendele peale hüppad, kelle pea nii piiratud ei ole ja kasutavad midagi muud, see jääb mulle arusaamatuks.

+18
-4
Please wait...

Postitas:
OriginalTaste

Raporteeri palju tahad. Ja päris labane on naisterahvaid põlastavalt “emasteks” nimetada. Mis su sugu sulle siis nii ette jääb, et proovid seda kellegi solvamiseks kasutada. Ise kirjutasid Orbani teemas, et ukrainlased peaks okupatsiooniga nõustuma ja laskma venelastel oma maa üle võtta.

See uuno ekreiit võiks vaiksem siin tõesti olla

+3
-9
Please wait...

Postitas:
AmandaRosaalie

Nagu näha, ei ole kägude kadumine perekoolist midagi muutnud. Ei sega ka nimeline postitamine detailideni oma päevade aegsest hügieenist rääkimast ja üksteisele ärapanemast.

Teemasse vastates, siis nõudepesumasin on asi, mida ma varem ei pidanud vajalikuks. Nüüd, kus see mul olemas on, on ikka mugav küll. Ja teiseks ei pidanud ma uue auto ostmisel tagurdamiskaamerat vajalikuks. Mu lapsed veensid mind ümber ja hästi tegid, nii mugav on parkida. Saaks ju ka käsitsi nõusid pesta ja peegleid vaadates parkida, aga on ikka mugavam küll.

Sibulalõikuri osas olen ka nõus, et see on väga kasulik vidin. Kuigi mina olen nii mugav, et kasutan elektrilist. Ei teadnudki, et mingid muud ka veel olemas on.

+4
-11
Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 91 kuni 120 (kokku 159 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Millleta ei saa ehk õnnestunud ostud