Esileht Ajaviite- ja muud jutud Millleta ei saa ehk õnnestunud ostud

Näitan 30 postitust - vahemik 121 kuni 150 (kokku 159 )

Teema: Millleta ei saa ehk õnnestunud ostud

Postitas:
UunoR

See uuno ekreiit võiks vaiksem siin tõesti olla

Kes siin rohkem sõna võtab, kas sina oma saja erineva nimega või mina? Teie tehke siin oma punt: Freyafreya, Tähesära ja vanamees, kes teeb endale iga nädal paar kasutajanime juurde.  Olete täpselt ühesuguste piiratud vaadetega ja kõigile meeldib ekre.

+16
-9
Please wait...

Postitas:
Wanda

ja vanamees

Revolvrit mõtled või? 😀 Mu meelest on ta viimasel ajal ära kadunud.

0
-2
Please wait...

Postitas:
freyafefa

Sõjapooldaja? Kas sa soovid oma laimavale postitusele lisaks ka mõne viite tuua või raporteerime selle emase Uuno niisama?

Raporteeri palju tahad. Ja päris labane on naisterahvaid põlastavalt “emasteks” nimetada. Mis su sugu sulle siis nii ette jääb, et proovid seda kellegi solvamiseks kasutada. Ise kirjutasid Orbani teemas, et ukrainlased peaks okupatsiooniga nõustuma ja laskma venelastel oma maa üle võtta.

Mida? Ma ütleks sulle, et mine maga välja, aga sa oled kainena ilmselt sama loll, nii et pole suurt vahet 😀
Mine vahelduseks kooli (mis sul ilmselt rasestumisega pooleli jäi), proovi oma mõtlemisvõimet arendada, äkki saad ka oma must-valgest maailmapildist üle.

+1
-29
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Javine

(müügil elektroonikapoodides ja pole kallis, vist 50tk pakis, neid on müüa erinevates suurustes)

Oli ju arusaadavalt?

0
0
Please wait...

Postitas:
freyafefa

(müügil elektroonikapoodides ja pole kallis, vist 50tk pakis, neid on müüa erinevates suurustes)

Oli ju arusaadavalt?

Perekoolikas küsib, kas ta saaks neisse ühekordsetesse puuviljakottidesse vaakumpakendada, mida ta poest tasuta saab. Vastus: ei saa.

+6
-11
Please wait...

Postitas:
lootusekiir

Robottolmuimeja

Nõudepesumasin

Pesukuivati

Jäik memory foam madeats (hüvasti seljavalud!)

Jura kohvimasin (elame korteris ja 10 aasta jooksul ei ole see kohvi jahavatamise hääl kedagi seganud/ehmatanud/üles ajanud)

Menstruaalanum. Võtan sõna selle kaitseks. Mul suht vererohked päevad, aga 5 kasutamise aasta jooksul ei ole seda pidanud mitte iialgi kuskil kaubaka vetsus, tööl vms tühjendama. Miks seda tegema peaks? Anum peab vastu terve päeva, hommikust õhtuni! Seda protseduuri teen reeglina siiski kodus. Pole iialgi lekkinud või üle ääre ajanud (wtf???!). Minu jaoks on päevad alati olnud ebameeldivad, vastikud ja “rõvedad”. Anum on need muutnud suht märkamatuks ja vähem “rõvedateks”

+15
-3
Please wait...

Postitas:
UunoR

Mida? Ma ütleks sulle, et mine maga välja, aga sa oled kainena ilmselt sama loll, nii et pole suurt vahet 😀 Mine vahelduseks kooli (mis sul ilmselt rasestumisega pooleli jäi), proovi oma mõtlemisvõimet arendada, äkki saad ka oma must-valgest maailmapildist üle.

Sinu kirjutis Orbani teemas:

Millised “ülejäänud minu lahendused”? Iga vähegi mõtlev analüütik räägib praegu, et Ukrainal on viimane aeg taas tõsiseslt läbirääkimistele mõtlema hakata (mis nad märtsi lõpus kõrvale heitsid). See venitamine ja iga päev sadade ukraina sõdurite surma saatmine selle nimel, “et äkki läbirääkimisteks parem positsioon saada” tundub mulle veidi küüniline. Inimelud on minu arvates olulisemad kui see võimalik geograafiline kaotus (või ükskõik milline poliitiline kompromiss).

Kirjutad selge sõnaga, et okupeeritagu aga Ukraina ära, peaasi et sõda lõppeb. Teistes teemades kirjutad, et tehtagu aga Venemaaga koostööd, peaasi et Venemaalt odavat bensiini saaks. Oled ju venemeelne nagu su iidolidki, keda siin igas teemas kiidad, lisaks veel rumal ja labane.

+23
-5
Please wait...

Postitas:
Liis T

1.  Kuumaõhufritüür. Pärast selle ostmist pole ahjus ega pannil väga midagi teinud, sest fritüüris saab toit vähemalt 2 korda kiiremini valmis. Mul on see pikliku ümmarguse kujuga, mis ilmselt jah pole nii mugav kui see laiem ja kandilisem. Ostes ei osanud selle peale üldse mõelda. Aga ostsin sinna ühe lisaresti juurde, seega nüüd on 2 korrust, mistõttu mahutab ikka normaalselt.

2. Keraamiline grill. See on küll täiesti asendamatu, lisaks multifunktsionaalne. Saab kasutada suitsuahjuna, teha pitsat jne. Peamiselt kasutan nn slow cook liha ja padade tegemiseks. Suur pluss on see, et saab kasutada ka talvel sõltumata välistemperatuurist ilma, et peaks grilli kõrval seisma.

3.  Pesev robottolmuimeja. Eriti hea neile, kellele on karvu ajav lemmikloom. Ega see 2in1 robot muidugi ei pese, vaid pigem saab pesemise funktsiooni nimetada niiske lapiga puhastamiseks. Aga kui nt üle 2 päeva tööle panna, siis ei lähegi põrandad selliseks, et neid oleks vaja pesta.  Ma pesen tavaliselt korra kuus, vahest harvem.

+4
0
Please wait...

Postitas:
freyafefa

Mida? Ma ütleks sulle, et mine maga välja, aga sa oled kainena ilmselt sama loll, nii et pole suurt vahet 😀 Mine vahelduseks kooli (mis sul ilmselt rasestumisega pooleli jäi), proovi oma mõtlemisvõimet arendada, äkki saad ka oma must-valgest maailmapildist üle.

Sinu kirjutis Orbani teemas:

Millised “ülejäänud minu lahendused”? Iga vähegi mõtlev analüütik räägib praegu, et Ukrainal on viimane aeg taas tõsiseslt läbirääkimistele mõtlema hakata (mis nad märtsi lõpus kõrvale heitsid). See venitamine ja iga päev sadade ukraina sõdurite surma saatmine selle nimel, “et äkki läbirääkimisteks parem positsioon saada” tundub mulle veidi küüniline. Inimelud on minu arvates olulisemad kui see võimalik geograafiline kaotus (või ükskõik milline poliitiline kompromiss).

Kirjutad selge sõnaga, et okupeeritagu aga Ukraina ära, peaasi et sõda lõppeb. Teistes teemades kirjutad, et tehtagu aga Venemaaga koostööd, peaasi et Venemaalt odavat bensiini saaks. Oled ju venemeelne nagu su iidolidki, keda siin igas teemas kiidad, lisaks veel rumal ja labane.

Miks sa solgid teemat oma luuludega?
Õnneks oled oma mooncupiga ka kõvasti säästnud, nii et võid inflatsiooni- ja energiakriisi-talvele julgelt vastu minna. Osta delimano sibulalõikur ka and you are good to go!

+2
-33
Please wait...
Postitas:
Kaegu007

Tüüpilise perekoolikana ei saanud sa küsimusest üldse aru ja vastasid midagi täiesti lampi. Küsimus oli, mida sa teed selle verise topsikuga, kui sul ei ole wc-s võimalust seda enne tagasipanekut pesta. Sellele jätsid sa muidugi mugavalt vastamata. Kerid paberitropi ette ja väljud kabiinist (eeldusel, et väljas on valamud), lobistad oma verise topsiku puhtaks ja lähed kabiini tagasi?

Ei tea, kuidas sa üldse oma elu elatud saad, kui nii pisikene asi nagu mooncup tekitab sinu ajus sellise lühise ja sellega toimetamine tundub täielik tuumateadus, millega sina iialgi hakkama ei saaks. Eks siis tulebki jääda tampoonide või sidemete juurede, sest sinu mõistus rohkem ei võta. Aga miks sa nii veriselt nendele peale hüppad, kelle pea nii piiratud ei ole ja kasutavad midagi muud, see jääb mulle arusaamatuks.

Tabav metafoor 😀

+9
0
Please wait...

Postitas:
Liis T

Miks sa solgid teemat oma luuludega?

Sa nimetad luuluks ise enda poolt kirjutatud teksti tsiteerimist?

+16
0
Please wait...

Postitas:
Igateine

Krt, huvitav teema on, milleks see vaidlus siin?

Saaks aru, kui poliitika üle vaidleks nii elavalt, aga mooncup versus tampoonid 🤦🏼‍♀️
Nii palju ehk oli kasu, et kavatsen nüüd veidi uurida nende anumate kohta.

Minu parimad ostud:

*robotniiduk. No on ikka hea pereliige ja mõnus jälgida teda.

*päikesepaneelidega katus

*maine coon. Alguses olin kahtlev, et nii suur kass. Appi, kui lahe tegelane ta ikka on. Ja on suur ka, aga ta ikka igast otsast nii vahva kass. Meil teine nunnupall kiisu ka ja tema nagu kassipoeg suure kõrval.

* TEKT üksteise sisse käivad 4 kaussi. Tükk aega hoidsin neid Uuskasutuskeskuses käes, et kas mul ikka on neid vaja.. no nii hea ost. Pmst mul rohkem kausse poleks vajagi, sest nendega saab köögis kõik asjad ära tehtud. Ja nunnud on ka.

*külmutav jäätisemasin, see nüüd viimane ost ja hetkel veel vbl vähe jõudnud kasutada, kuid päris hea jäätis tuleb. Ja eriti hea, et tean algusest lõpuni, mis ma sinna sisse panin, ei mingeid lisaaineid.

*kuivati, ma riideid seal nii väga ei kuivatagi, kuid voodipesu sügis/talv perioodil, no ikka asendamatu. Kevadel ja suvel ikka nööril, sest see värskes õhus kuivanud pesulõhn on kaif. Kuid super, et jahedal ajal ei pea kuskil restil või uste peal enam voodipesu kuivatama.

*Jura masin, olin pikalt sellele vastu, sest eluaeg presskannu kohvi joonud ja ei tundnud puudust. Mees tahtis. Mul emal ka on ja külas olles koguaeg mingi teema, et loputa seda, tühjenda toda, katlakivi eemaldus, masina puhastus jne. Et ei, meile seda ei tule.

Aga mees ikka oma piimavahu jutuga ja lõpuks andsin järgi. Aaah, kui mugav, mõnus ja hea. Kuna mees ise tegeleb puhastuste ja muuga, siis mul ainult kohvi nautimise rõõm. Ühel hetkel pidime masina viima parandusse ja noo see presskannu kohv ei maitsenud enam üldse hää.

+5
-4
Please wait...

Postitas:
mustvares

Oh, et oleks endalgi kõige suuremaks probleemiks see, kas ja kuidas naabri Maali kasutab oma menstruaalanumat. 😂

+10
-7
Please wait...

Postitas:
freyafefa

Sa nimetad luuluks ise enda poolt kirjutatud teksti tsiteerimist?

Ei, ma nimetan luuluks mingi koduperenaise tõlgendust, kuidas diplomaatia ja läbirääkimiste eelistamine inimeste tapmisele on “sõjapooldamine”. Sellise mõttekäigu jaoks peab ikka tõepoolest olema mingi poolelijäänud maakooli põhiharidusega.

Jahuge nüüd oma mensturaalanumatest edasi.

+2
-28
Please wait...
Postitas:
piret005

Ei, ma nimetan luuluks mingi koduperenaise tõlgendust, kuidas diplomaatia ja läbirääkimiste eelistamine inimeste tapmisele on “sõjapooldamine”. Sellise mõttekäigu jaoks peab ikka tõepoolest olema mingi poolelijäänud maakooli põhiharidusega.

Selleks peab ikka tõsiselt venemeelne olema, et okupatsiooni nimetatada geograafiliseks kompromissiks ja venelaste nõudmistele allaandmist diplomaatiaks. Sõda muidugi ka ei tohi sõjaks nimetada, vaid erioperatsiooniks rahvuskaaslaste vabastamiseks.

+29
0
Please wait...

Postitas:
freyafefa

Selleks peab ikka tõsiselt venemeelne olema, et okupatsiooni nimetatada geograafiliseks kompromissiks ja venelaste nõudmistele allaandmist diplomaatiaks. Sõda muidugi ka ei tohi sõjaks nimetada, vaid erioperatsiooniks rahvuskaaslaste vabastamiseks.

Tundud endale hästi targana mingeid kontekstist välja kistud fraase pildudes? Mulle ei tundu, aga siinses seltskonnas oled ilmselt tegija.

+1
-30
Please wait...
Postitas:
macarena

Soovitage head kuumaõhu fritüüri, mitmed siin nimetanud seda asendamatuks.

+8
0
Please wait...

Postitas:
Agathe

Soovitage head kuumaõhu fritüüri, mitmed siin nimetanud seda asendamatuks.

Meil on tefal actifry genius xl. Kas just asendamatu, aga väga hea küll. Peamised plussid minu jaoks on, et kõik olulised detailid on masinpesukindlad ja et aparaat on mahukas. Funktsioone palju ja samas lollikindel. Teeme peamiselt kartulisektoreid või friikaid, kanatiibu ja juurvilju. Võib täiesti õlita teha, aga me ikka tervele masinatäiele kartulitele lisame pisema teelusika õli ka. Miinus on see, et ta võtab palju ruumi, st just sügavust on vaja tema alusel pinnal. Välja näeb okei. Väga turvaline, isegi me algklassiõpilasest lapselaps saab sellega kartulisektorid vabalt tehtud. Võrrelda ei oska, muid fritüüre pole omanud.

0
0
Please wait...

Postitas:
Seliiina

Meil oli see “suur ja kandilise korviga”, mis on hea, aga ma nüüd tahaks juba sellist, mis on päris ahju moodi, uksega ja mitme restiga: amazonist üks näide

0
0
Please wait...

Postitas:
Peggy_Bundy

Puugirihm koerale. Olin selle osas ikka aastaid väga skeptiline, aga eelmine aasta oli meil tõesti esimene, kus koeral ühtki puuki küljes ei olnud.

Robottolmuimeja. Pidasin seda ikka laisa inimene kodumasinaks, aga nüüd see meil on ja arvan, et laste ja loomadega peres on see ikka mugav küll.

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kiisuke678

Minul on see Tuppelware sibulalõikur ja Delimano on analoogse tööpõhimõttega. Ei kiida küll üldse, seisab kapis juba paar aastat, kuna käsitsi tehes saab mitu korda kiiremini ja ühtlased tükid + ei pea pärast suuri lõikamata tükke seest välja sorteerima, mida see masin jätab. See masin teeb nii, et osa on juba püree ja samas teine osa alles ca 3cm ja suuremad tükid ning seda hoolimata sellest kuidas ja kui palju sibulat sisse panna.

Masinat tuleb hakkimise ajal lihtsalt vahepeal raputada, siis tulevad ilusad ühtlased tükid. Minu jaoks asendamatu, sest saab ka koogi jaoks pähkleid ja küpsiseid purustada.

+3
0
Please wait...

Postitas:
saskia2

Väike vihje-niidukil saab niitmiskõrgust muuta. Meil on see seadistatud 2.5 cm peale. Mulle nii meeldib, et muru sees mingid putukad ja mutukad ei ela. Eriti puugid ja muu.

Nõustun täielikult!

Alates sellest ajast, kui hakkasime koduhoovis robotniidukit kasutama, mille kõrgus on seadistatud vist isegi 4 cm peale, ei ole ühtegi puuki koeral küljes olnud.

Ja teine koer kunagi oma aiast väljas ei käi? Jalutamas, perega metsas? Vaene koer tõesti.

+5
-15
Please wait...

Postitas:
Kutsarhobusel

Minul on see Tuppelware sibulalõikur ja Delimano on analoogse tööpõhimõttega. Ei kiida küll üldse, seisab kapis juba paar aastat, kuna käsitsi tehes saab mitu korda kiiremini ja ühtlased tükid + ei pea pärast suuri lõikamata tükke seest välja sorteerima, mida see masin jätab. See masin teeb nii, et osa on juba püree ja samas teine osa alles ca 3cm ja suuremad tükid ning seda hoolimata sellest kuidas ja kui palju sibulat sisse panna.

Masinat tuleb hakkimise ajal lihtsalt vahepeal raputada, siis tulevad ilusad ühtlased tükid. Minu jaoks asendamatu, sest saab ka koogi jaoks pähkleid ja küpsiseid purustada.

Seda ma teen nagunii, muidu need terad enam ei jaksa pööreldagi.

0
0
Please wait...

Postitas:
sool

Esimesena tuleb minulgi pähe menstruaalanum. Tõeliselt elumuutev ost. Mul rahast ja keskkonnast on suht suva, kasutaks anumat ka siis kui see oleks 2x kallim kui tampoonid. See on lihtsalt nii konkurentsitult puhtam ja mugavam. Ei kujuta enam ettegi, et kasutaks tampooni või sidemeid.
Mida teised kasutavad mind leili ei aja, igale oma, aga loodan, et sõna menstruaalanumist levib, sest seda reklaamitakse palju vähem kui muid asju ja paljud – eriti noored – ilmselt ei teagi selle olemasolust.

+10
-3
Please wait...

Postitas:
kata85

enamus siinmainitud toodete üle olin ostes õnnelik, paar kasutuskorda ja nüüd seisavad ning pole aru saanud milleks krt ma nad ostsin. Mul ei lähe neid imevidinaid vaja- mulle tundub, et ilma nendeta saan kiiremini toidu valmis. Ainuke asi mis leiab kasutust on sibulahakkija. Salativurr ja kuumaõhufritüür täiesti seisavad, nõudepesumasin on mõttetu ja espressomasin samamoodi- pätikohv tunduvalt parema maitsega. Ma ei ole suutnud leida toodet, mis mind elevile ajaks ka aastaid hiljem

+3
-8
Please wait...

Postitas:
kitah

sibulahakkija üle olen ka õnnelik, kuigi minu oma on pärit Selectist ja mitte mõnest udupeenest brändist. aga ma kogu aeg kardan, mis saab siis, kui need õhkteravad terad nüriks lähevad. seepärast küll pähkleid ega muud kõvemat ei julge hakkida.

kohvimasin … noh, pätikohvi kiituseks peab ütlema seda, et see on tulikuum. mul masin miskipärast ei tee nii kuuma kui ma tahaksin, kuigi maitse on väga hea, kõige parem, mis siiani saanud olen, aga vat see temperatuur jah …

0
-1
Please wait...

Postitas:
Jops

5 leheküljega on nüüd huvi tekitatud mooncupi vastu. Milliseid te kasutate? Kas olete proovinud erinevaid?

0
0
Please wait...

Postitas:
hunden

Liitun ka cupi kiitjatega, ostsin günekoloogi tungival soovitusel, sest olin igasuguste vaevustega hädas. Võttis mitu tsüklit, et õppida sellega ümber käimine ära, kuid nüüd enam lappe ja tampoone küll kasutada ei taha. Tänu cupi kasutamisele on päevad märkimisväärselt vähem valusad.

5 leheküljega on nüüd huvi tekitatud mooncupi vastu. Milliseid te kasutate? Kas olete proovinud erinevaid?

Mina ostsin endale selle komplekti: https://www.ulakas-kaunitar.ee/pood/toote-grupp/fun-factory-fun-cup-menstruaalanum/. Kasutama olen jäänud ainult ühte suurust, teine on minu jaoks liiga suur.

Olen proovinud ka Satisfyeri omi, kuid need on väga pehmed võrreldes Fun Facory omadega ning mina ei oska neid avanema panna, teistega käib see palju kergemalt.

+2
-3
Please wait...

Postitas:
kirsson

Esimesena tuleb minulgi pähe menstruaalanum. Tõeliselt elumuutev ost. Mul rahast ja keskkonnast on suht suva, kasutaks anumat ka siis kui see oleks 2x kallim kui tampoonid. See on lihtsalt nii konkurentsitult puhtam ja mugavam. Ei kujuta enam ettegi, et kasutaks tampooni või sidemeid.

Mina jällegi ei mõista, mida ebameeldivat on tampooni kasutamises? Selle olemasolu kehas ei tunnegi ju! Et kuidas miski anum saab olla elumuutev ost? 🙂 Puht uudishimust küsin.

Mida see siis muutis vs tampoon? Ja kuidas anum kehaõõnsuses on mugavam kui pisike tampoon? Või puhtam? Verd samamoodi täis ju. Imelik jutt, teisisõnu.

Milliseid oste ma õnnestunuks olen pidanud..hmm. Maja maale, kindlasti. Polegi jõudnud sinna teemasse kirjutada (suvi & korteris elamine; kui tore on elu maal 🙂 ) See oli tõesti sõna otseses mõttes elu muutev ost. Paradiis! /* varem elasin kesklinnas korteris.

+3
-7
Please wait...

Postitas:
cryzelynde

Mina jällegi ei mõista, mida ebameeldivat on tampooni kasutamises? Selle olemasolu kehas ei tunnegi ju! Et kuidas miski anum saab olla elumuutev ost? 🙂 Puht uudishimust küsin.

Mida see siis muutis vs tampoon? Ja kuidas anum kehaõõnsuses on mugavam kui pisike tampoon? Või puhtam? Verd samamoodi täis ju. Imelik jutt, teisisõnu.

Tampoon imab ära kõik vedelikud, mitte ainult vere. Seetõttu ongi paljudele ebamugav. Lisaks sellele see pigem arvestamine, et piisav hulk tampoone (ja eri suuruses minu puhul ka) kaasas on, kui kuskile minek. Anumaga on kõik lihtsam ja rahaliselt tunduvalt odavam ikka ka.

+7
-3
Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 121 kuni 150 (kokku 159 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Millleta ei saa ehk õnnestunud ostud