Esileht Ajaviite- ja muud jutud Millleta ei saa ehk õnnestunud ostud

Näitan 9 postitust - vahemik 151 kuni 159 (kokku 159 )

Teema: Millleta ei saa ehk õnnestunud ostud

Postitas:
kirsson

Mina jällegi ei mõista, mida ebameeldivat on tampooni kasutamises? Selle olemasolu kehas ei tunnegi ju! Et kuidas miski anum saab olla elumuutev ost? 🙂 Puht uudishimust küsin.

Mida see siis muutis vs tampoon? Ja kuidas anum kehaõõnsuses on mugavam kui pisike tampoon? Või puhtam? Verd samamoodi täis ju. Imelik jutt, teisisõnu.

Tampoon imab ära kõik vedelikud, mitte ainult vere. Seetõttu ongi paljudele ebamugav. Lisaks sellele see pigem arvestamine, et piisav hulk tampoone (ja eri suuruses minu puhul ka) kaasas on, kui kuskile minek. Anumaga on kõik lihtsam ja rahaliselt tunduvalt odavam ikka ka.

Hästi. Tänan selgitamast. Samas…”punase püha” ajal polegi ju muret sellega, kui “kõik vedelikud ära imab”. Hiljem normaalne olek taastub.

Tampoonide tarvis on mul väike metallist karbike, mille poetan käekotti ja ei häiri mind see naiseks olemine karvavõrdki. Sj. tampoone kasutades erinevates olukordades. Kökimöki 🙂

Kuigi see polnud otseselt minu poolt teemaks. Uudishimu vaid. Aga laideti mu maale kolimist miskipärast.

+4
-10
Please wait...

Postitas:
piret005

Hästi. Tänan selgitamast. Samas…”punase püha” ajal polegi ju muret sellega, kui “kõik vedelikud ära imab”. Hiljem normaalne olek taastub.

Ei ole eriti mugav, kui verejooks on väike, aga tampoon imab kõik kuivaks. Paljud on seene ja põletike probleemi korral leevendust saanud, kui tampoone enam ei kasuta, sest niiskustasakaalu häiritakse vähem. Nii igaks juhuks tampooni sees hoida on väga ebamugav, aga anumaga sellist muret ei ole, vahet pole, palju tuleb või ei tule. Ka on mõnel väga suur verejooks, ka siis on anum väga palju parem, sest mahutab rohkem. Ka on sellega näiteks ujumas käia palju parem, sest tampoon vettib läbi, anumaga pole ka seda probleemi. Ka ei ripu välja nööri ja pole püksis sidemeid. Samas ise olin ka aastaid skeptiline, tundus kuidagi võõras idee ja ei saanud aru, kuidas see saab seal mugav olla, kui välja näeb ju üpriski suur. Esimesed korrad esines ka lekkimisprobleem, sest ei osanud hästi paigaldada ja valisin ka liiga pehme anuma. Mõtlesin, et mida pehmem, seda parem, aga tegelikult mitte. Paigaldatuna tõesti midagi ei tunne ja on mugav, vahetama peab vaid kaks korda päevas, tampoone pidin vahetama mõnikord iga tund ja ka öösiti mõnikord üles tõusma, sest on suur verejooks. Sõbranna hakkas kasutama ainult keskkonnahoiu pärast, aga hiljem ütles, et oleks seda tednud, kui mugav on, kui kõik nipid selged, oleks juba väga ammu kasutama hakanud.

+8
0
Please wait...

Postitas:
Simone2

Ei ole eriti mugav, kui verejooks on väike, aga tampoon imab kõik kuivaks. Paljud on seene ja põletike probleemi korral leevendust saanud, kui tampoone enam ei kasuta, sest niiskustasakaalu häiritakse vähem. Nii igaks juhuks tampooni sees hoida on väga ebamugav, aga anumaga sellist muret ei ole, vahet pole, palju tuleb või ei tule. Ka on mõnel väga suur verejooks, ka siis on anum väga palju parem, sest mahutab rohkem. Ka on sellega näiteks ujumas käia palju parem, sest tampoon vettib läbi, anumaga pole ka seda probleemi. Ka ei ripu välja nööri ja pole püksis sidemeid. Samas ise olin ka aastaid skeptiline, tundus kuidagi võõras idee ja ei saanud aru, kuidas see saab seal mugav olla, kui välja näeb ju üpriski suur. Esimesed korrad esines ka lekkimisprobleem, sest ei osanud hästi paigaldada ja valisin ka liiga pehme anuma. Mõtlesin, et mida pehmem, seda parem, aga tegelikult mitte. Paigaldatuna tõesti midagi ei tunne ja on mugav, vahetama peab vaid kaks korda päevas, tampoone pidin vahetama mõnikord iga tund ja ka öösiti mõnikord üles tõusma, sest on suur verejooks. Sõbranna hakkas kasutama ainult keskkonnahoiu pärast, aga hiljem ütles, et oleks seda tednud, kui mugav on, kui kõik nipid selged, oleks juba väga ammu kasutama hakanud.

Milline anum on Su kasutajakogemuse järgi kõige kindlama peale minek? Nendel vist erinevad suurused ka – kas sünnitanud naistele on üks suurus või mitu?

+1
0
Please wait...

Postitas:
piret005

Milline anum on Su kasutajakogemuse järgi kõige kindlama peale minek? Nendel vist erinevad suurused ka – kas sünnitanud naistele on üks suurus või mitu?

Mina ostsin Biomarketi poest, seal minu arust ainult ühte marki ongi. Mina võtsin M-i, pole loomulikul teel sünnitanud.

+2
-1
Please wait...

Postitas:
annianni

Minu esimene oli Yuuki cup, neil vist kaks suurust, mina sünnitanuna kasutan suuremat. Kui see paistis juba pisut eakas, proovisin rubicupi ja veel ühte pehmemat, aga siis ostsin jälle yuuki, see jäigem, sobib mulle. Samas on mul lisaks vererohkete ööde jaoks “kindlustuseks “ modibodi aluspüksid, soovitan samuti!

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kati

Mina ostsin Biomarketi poest, seal minu arust ainult ühte marki ongi. Mina võtsin M-i, pole loomulikul teel sünnitanud.

See nüüd küll ei määra kas oled sünnitanud või mitte.

0
-6
Please wait...

Postitas:
piret005

See nüüd küll ei määra kas oled sünnitanud või mitte.

Suuruste juurde igatahes on kirjutatud, kas sünnitanud või sünnitamata naisele. Seda ei tasuks kuidagi isiklikult võtta.

+6
-1
Please wait...

Postitas:
Wanda

Hästi. Tänan selgitamast. Samas…”punase püha” ajal polegi ju muret sellega, kui “kõik vedelikud ära imab”. Hiljem normaalne olek taastub. Tampoonide tarvis on mul väike metallist karbike, mille poetan käekotti ja ei häiri mind see naiseks olemine karvavõrdki. Sj. tampoone kasutades erinevates olukordades. Kökimöki 🙂 Kuigi see polnud otseselt minu poolt teemaks. Uudishimu vaid. Aga laideti mu maale kolimist miskipärast.

Ja sina said tõesti nii aru, et laideti sinu maale kolimist, mitte seda rumalat juttu, mida kommentaari esimeses lõigus kirjutasid?

+5
0
Please wait...

Postitas:
Seliiina

Ja sina said tõesti nii aru, et laideti sinu maale kolimist, mitte seda rumalat juttu, mida kommentaari esimeses lõigus kirjutasid?

Mina laidaksin hoopis seda pikka asjassepuutumatut möla, mida ta igas lõigus välja ajab. Palun, pane oma mõte paari lausesse kokku ja kõigil toredam!

Aga otsige oma anumatest infot, siinsamas on olnud soovitusi, marke, kogemusi (ja siis tuleb karjakaupa ökitajaid, kes pole kunagi anumat näinudki, aga kellel on kohhhutavalt arusaamatu, kuidas ikka seda sisse ja välja ja puhtaks saab, kõik on niiii keeeeruline 🙂 nagu et elus on keerulisemaid asju kui see pisijulla ja kui olete tampooni paigaldamise selgeks saanud, siis selle saab ka).

Mentstruatsioonianum – Perekooli Foorum

Menstruaalanum ja lekkimine – Perekooli Foorum

Aastatagune täpselt samal teemal:

asjad, mis on niii head, aga varem te ei teadnud seda – Perekooli Foorum 

+9
-3
Please wait...

Näitan 9 postitust - vahemik 151 kuni 159 (kokku 159 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Millleta ei saa ehk õnnestunud ostud