Esileht Ajaviite- ja muud jutud Milvi Kiisu probleem Perekoolis

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 89 )

Teema: Milvi Kiisu probleem Perekoolis

Postitas:
Kägu

Teen ettepaneku iga selle kasutaja jumalateemalise kommentaari kohta saata modedele palve isik blokeerida seniks, kuni ta tunnistab, et lõpetab Perekooli solkimise. Kaua võib? Miks üks inimene võib kõikide teiste teemasid risustada?
<loodan, et selle teemaalgatuse eest hoopis mind ei blokeerita>
Ja samas võiks teha küsitluse – kes on minuga nõus, paneb plussi ja kes arvab, et see teemaalgatus on toreda ja süütu Milvi ahistamine, paneb miinuse.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Piibuga naine

Täiesti nõus. Pooldan otsust.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Lihtne loogika ütleb, et “kes on minuga nõus” vastandiks ei ole “teemaalgatus on toreda ja süütu Milvi ahistamine”, vaid “kes ei ole minuga nõus”. Mina ei ole sinuga nõus. Milvikene ei ole mulle sobiva maailmavaatega ja ammugi pole ta süütu, kuid ta on absoluutselt osa perekoolist. Seega ma ei pane ei plussi ega miinust.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Lihtne loogika ütleb, et “kes on minuga nõus” vastandiks ei ole “teemaalgatus on toreda ja süütu Milvi ahistamine”, vaid “kes ei ole minuga nõus”. Mina ei ole sinuga nõus. Milvikene ei ole mulle sobiva maailmavaatega ja ammugi pole ta süütu, kuid ta on absoluutselt osa perekoolist. Seega ma ei pane ei plussi ega miinust.

Nõus. Keda ta segab? Ta ei ropenda ega sõima.
Eks ta üks libakuju ole, aga kõik need nutta lahistavad memmed ka tõtt ei räägi.
Kus on teie liberaalne suhtumine, käod?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Nõus. Keda ta segab? Ta ei ropenda ega sõima.

Eks ta üks libakuju ole, aga kõik need nutta lahistavad memmed ka tõtt ei räägi.

Kus on teie liberaalne suhtumine, käod?

Kadus ära pärast järjekordset hea teema perse keeramist, kui Milvi Kiisu hakkas jaurama oma tobedatel Jeesuse juttudel.
Kirjutasin sinna ka kahesõnalise konstruktiivse kriitika 🙂

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Tõutäkk

Kommentaar eemaldatud.
3.2. Vältida tuleb pahatahtliku ja halvustava arutelu algatamist ning jätkamist.

Perekooli Moderaator

Please wait...
Postitas:
Kägu

Üldiselt olen nõus, et ta postitused tõesti on tüütud, kuna korrutab koguaeg üht ja sama asja ja kui ta just selle kaabumehe enda naisuke ei ole (Riigikogu jõuluistungil jäi nagu sellest naisest ja tema laulukesest seike mulje, et võiks vabalt meite Miisu olla), siis on ilmselt tegu libaga.
Aga ma pooldan ka sõnavabadust avalikus foorumis. Samamoodi ei hakka te ju foorumist bännima Ilusatelu, pardifileed jms selliseid ilmselgeid libategelasi. Nagu keegi siin ilusti ütles – las mängib oma rolli, ta on osake Perekoolist. Kui teda lihtsalt ignoreerite, ju ta siis varsti tüdineb ka.

Mind häirivad palju rohkem need targutis- ja vaidluskäod, kes näiteks ühest filmiteemast hiljuti imetamisteema tegid. Vaatad põneva pealkirjaga teema, ohoo – 5+ lk kommentaare! Ja viimased 3 lk on stiilis “sina oled idioot – ei, sina hoopis – õpi lugema – kutsekas ei õpetatud funktsionaalset lugemisoskust, jah??!!”

Õudselt tüütu, päriselt kohe.

Please wait...
Postitas:
Kägu

See Milvi nimeline troll on tüütu jah.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Kommentaar eemaldatud.

kümme punkti üksikule 😀

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tõutäkk kirjutas:
Kommentaar eemaldatud.

Oota, misasja!? Sa päriselt müüd oma keha, nagu prostituut või gigolo? 🙄

〰️〰️〰️
Teemasse vastates, siis nõustun, et kohati läheb Milvit liiga paljuks, aga ilmselgelt teeb ta seda teadlikult. +

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kommentaar eemaldatud.

Sa pakud kohe niimoodi ennast? Aga naisterahva vanus, olemasolevate laste arv ja peamine – KAALUNUMBER! Sa nende detailidega ei tahagi enne ennast kurssi viia?🙄🤔

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mind häirivad palju rohkem need targutis- ja vaidluskäod, kes näiteks ühest filmiteemast hiljuti imetamisteema tegid. Vaatad põneva pealkirjaga teema, ohoo – 5+ lk kommentaare! Ja viimased 3 lk on stiilis “sina oled idioot – ei, sina hoopis – õpi lugema – kutsekas ei õpetatud funktsionaalset lugemisoskust, jah??!!”

Õudselt tüütu, päriselt kohe.

Täitsa nõus. Mind häirivad ka palju rohkem need nimetud ründavad ja kaklevad käod, üks oli siin mingil ajal veel selline, kes postitas teemades 30-40x ja lihtsalt solvas kõiki (ei tea, on ta praegu ka siin, olin vahepeal ise pikemalt eemal). Milvi kirjutab vähemalt oma nime alt ja on seega kohe äratuntav, teda võib vabalt lihtsalt ignoreerida, ei pea talle ju midagi vastama. Ja mulle isiklikult ei tundu tema “stiil” üldse nii vastik ja eemaletõukav kui selle eespoolkirjeldatud käo oma. Reaalselt selline inimene, keda see Milvi kehastada püüab, mulle muidugi ei meeldiks, aga siin mõjub see rohkem niisama lollitamisena, mida ei ole vaja tõsiselt võtta.

Please wait...
Postitas:
Tõutäkk

Kommentaar eemaldatud.

Sa pakud kohe niimoodi ennast? Aga naisterahva vanus, olemasolevate laste arv ja peamine – KAALUNUMBER! Sa nende detailidega ei tahagi enne ennast kurssi viia?🙄🤔

Ega ma omale naist otsi, kus detailid on olulised. Lihtsalt mõistliku hüvitise eest oleksin nõus ligimest tema ihuhädas aitama. Mis häda tal oli muidu püstitada persooniteemat.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tõutäkk kirjutas:
Ega ma omale naist otsi, kus detailid on olulised. Lihtsalt mõistliku hüvitise eest oleksin nõus ligimest tema ihuhädas aitama. Mis häda tal oli muidu püstitada persooniteemat.

Tõuks, mul on su lastest kahju, ausalt.

Please wait...
Postitas:
Kägu

MOTT

Höhöhöh.;) Tõutäkk peaks need vinguvad teemaalgatajad ükshaaval ette võtma. Ehk siis saab vahest ka mingeid normaalseid ja sisukaid teemaalgatusi lugeda. Muidu ainult üks kiun käib.

Kui Milvi teemat pekki ei keera, siis teeb seda Tõutäkk oma tähelepanuvajadusega ikkagi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Üldiselt olen nõus, et ta postitused tõesti on tüütud, kuna korrutab koguaeg üht ja sama asja ja kui ta just selle kaabumehe enda naisuke ei ole (Riigikogu jõuluistungil jäi nagu sellest naisest ja tema laulukesest seike mulje, et võiks vabalt meite Miisu olla), siis on ilmselt tegu libaga.

Aga ma pooldan ka sõnavabadust avalikus foorumis. Samamoodi ei hakka te ju foorumist bännima Ilusatelu, pardifileed jms selliseid ilmselgeid libategelasi. Nagu keegi siin ilusti ütles – las mängib oma rolli, ta on osake Perekoolist. Kui teda lihtsalt ignoreerite, ju ta siis varsti tüdineb ka.

Huvitav mõte, et konservatiiv peaks mingil põhjusel kirjutama perekoolis konservatiive mõnitavaid ja üle võlli parodeerivaid kommentaare? Aga ignoreerimise mõttega olen nõus, ei peaks sellele haigele jauramisele reageerima ehk lõpuks tūdineb. Trolli toidab ainult tähelepanu.

Please wait...
Postitas:
Tõutäkk

Höhöhöh.;) Tõutäkk peaks need vinguvad teemaalgatajad ükshaaval ette võtma. Ehk siis saab vahest ka mingeid normaalseid ja sisukaid teemaalgatusi lugeda. Muidu ainult üks kiun käib.

Kui Milvi teemat pekki ei keera, siis teeb seda Tõutäkk oma tähelepanuvajadusega ikkagi.

Keegi peab ju kastanid tulest ära tooma.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minu arvates ainsad mõistlikud kommentaarid ta kirjutabki Jumala teemadel. Kõik, kus ta ekret ülistab, on haiged ja Helmete ebajumala staatusesse upitamised, mis usklikule kohatud paganluse tundemärgid. Nendel hetkedel nagu pahast vaimust vaevatud.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

See Milvi on ilmselgelt troll, kelle eesmärk on naeruvääristada nii kristlust kui igasugust rahvuslikkust.
Aga sõna on vaba, nagu president ütles ja sellega olen minagi nõus (kuigi, sõnavabadus ei vabasta vastutusest ja ei vabanda viisakuse puudumist).

Please wait...
Postitas:
Kägu

Nuu voot, nii palju siis PK-s iroonia mõistmisest. EKREt üritab ta ju oma hädisel moel naeruvääristada. Ma küll enam ammu tema jamasid ei loe, aga vähemalt alguses oli see niipidi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kristluse teemal on ta adekvaatne. Pole midagi ette heita. Usklikuks olemist tuleb aktsepteerida. Aga kõik muu on jura, mida ajab.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Milvi on natuke tüütu küll, aga on veel tüütumaid.

Please wait...
Postitas:
Kägu

See Milvi on ilmselgelt troll, kelle eesmärk on naeruvääristada nii kristlust kui igasugust rahvuslikkust.

Aga sõna on vaba, nagu president ütles ja sellega olen minagi nõus (kuigi, sõnavabadus ei vabasta vastutusest ja ei vabanda viisakuse puudumist).

Troll muidugi. Milvi vastab nende lausetega, millega esinevad tõsiusklikud ja ekretiinid. Erinevalt ekretiinidest oskab ta õigekirja ning ei ropenda. Usklikud ajavad reaalselt aga veel hullemat umbluud, kui Milvi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Võiks lihtsalt ignoreerida Milvit, mitte keset x teemat hakata tema jumala või EKRE jutule vastama ja vaidlema. Kui ta ise teema teeb, siis on ju ok, arutage seal.. lihtsalt see teiste teemadesse sadamine häirib.

Panite tähele, ta tekkis valimiste ajal? Nagu pojekt. Jumala teemat alguses sellisel määral polnud.

Tuleb lihtsalt ignoda, ma lasen ta postitused enamasti üle, ei loe neid.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kui ta oleks päris inimene päris maailmavaatega, siis ta ei häiriks mind siin – kõigil peab olema koht, kus oma ideid jagada, kuna ta on aga ilmselgelt troll, siis on tema pastakast väljaimetud jutt ajaraiskamine, lugeja aja raiskamine, ja seetõttu on ta kohutavalt tüütu. Ma enam ei loe läbi, mida ta kirjutab, hüppan üle, aga ikkagi tüütu.
Minu meelest pole ta kommentaarid ka kuigi hästi märki tabavad. Tunnen hästi nii usklikuid kui EKRE pooldajaid, ja kummagi olemusele ei ole ta täpselt pihta saanud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Võiks lihtsalt ignoreerida Milvit, mitte keset x teemat hakata tema jumala või EKRE jutule vastama ja vaidlema.

Kahjuks alati leidub mõni lihtsake kes talle vastab…või vastab ta ise.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Võiks lihtsalt ignoreerida Milvit, mitte keset x teemat hakata tema jumala või EKRE jutule vastama ja vaidlema.

Kahjuks alati leidub mõni lihtsake kes talle vastab…või vastab ta ise.

Peaks hoopis need vastajad ja arutellu laskujad blokkima 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

Miks on vaja üldse erutuda kellegi peale, kes teile ei meeldi?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Eks seepärast, et ta solgib teemad ära.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Peaks hoopis need vastajad ja arutellu laskujad blokkima 🙂

Aga äkki blokiks kõik ära? Pole inimesi, pole probleeme. 🙂

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 89 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Milvi Kiisu probleem Perekoolis