Esileht Ajaviite- ja muud jutud Milvi Kiisu probleem Perekoolis

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 89 )

Teema: Milvi Kiisu probleem Perekoolis

Postitas:
Kägu

Eks seepärast, et ta solgib teemad ära.

Ta vähemalt on oma nimega, mitte mingi anonüümne solkija. Kui kaugelt juba näed, et tema, siis libise üle. Miks peab seda nn. solki duubeldama ja sellele lehekülgede kaupa ruumi andma?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Eks seepärast, et ta solgib teemad ära.

Ta vähemalt on oma nimega, mitte mingi anonüümne solkija. Kui kaugelt juba näed, et tema, siis libise üle. Miks peab seda nn. solki duubeldama ja sellele lehekülgede kaupa ruumi andma?

Peaks hoopis need vastajad ja arutellu laskujad blokkima 🙂

Just.

Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma ei poolda kellegi foorumist välja viskamist. On ju selge, et ta on mingi kirjanduslik konstruktsioon, kellegi fantaasia, ning ilmselt on “Milvil” mingi maailmavaateline probleem, seda püüab ta siin edastada. Milvist on hulga agressiivsemaid isikuid, n-ö Jälkur näiteks.

Jah, tõsi, Milvi-Kiisu solgib teemasid. Kuid igaüks peaks peeglisse vaatama. Milvi ei saaks ju ühtegi teemat n-ö ära rikkuda, kui talle ei vastataks. Milvi minumeelest piirdub suht väheste kommentaariga ühes teemas, ehk alla 10. Kui keegi ei vasta, siis on loota, et jääb ise vaiksemaks, sest ei saa tähelepanu.
Ma pm Milvi postitusi ei loe.
IMESTA, NAERATA, UNUSTA. (Tsiteerides “Postimeest”)

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Hubitav, et ta siin teema sll veel ei vellota ja sõna võta.

Please wait...

Postitas:
Kägu

Olen teemaalgataja. Olen nõus, et personaalteema tegemine peab olema läbimõeldud ja ei tohi olla lahmiv. Minu karikas sai täis eile, kui lugesin Cärolini teema alt Milvi Kiisu jaburdusi jumalast ja kui üks kägu avaldas lootust, et tüdruku keha ikka vähemalt leitakse (kui ei olnud veel elusalt leitud), siis Milvi Kiisu ütles, et miks peaks leidma, kui jumal tahab, siis annab ise ta välja ja las inimene on seal, kuhu ta soovis minna ja ega jumal siis teda nähtavasse kohta ei tassi vms (ma peast praegu kirjutan, umbes selline kommentaar oli Milvi poolt). Õnneks on see praeguseks kustutatud.
Ole troll või ole loll või ole mida iganes, aga kusagil on piirid ja ta on neid piire siin teemasid solkides korduvalt ületanud.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Teen ettepaneku iga selle kasutaja jumalateemalise kommentaari kohta saata modedele palve isik blokeerida seniks, kuni ta tunnistab, et lõpetab Perekooli solkimise. Kaua võib? Miks üks inimene võib kõikide teiste teemasid risustada?

<loodan, et selle teemaalgatuse eest hoopis mind ei blokeerita>

Ja samas võiks teha küsitluse – kes on minuga nõus, paneb plussi ja kes arvab, et see teemaalgatus on toreda ja süütu Milvi ahistamine, paneb miinuse.

Milvi on siin üks väheseid vaimukaid ja terava mõtlemisega tegelasi.
See, et sulle tema roll ei meeldi, on sama hea, kui mõista näitleja hukka, kuna tema mängitav tegelaskuju oli paha. Perekooli taset arvestades on muidugi Milvi blokeerimine tõenäoline…

Please wait...

Postitas:
Kägu

Teen ettepaneku iga selle kasutaja jumalateemalise kommentaari kohta saata modedele palve isik blokeerida seniks, kuni ta tunnistab, et lõpetab Perekooli solkimise. Kaua võib? Miks üks inimene võib kõikide teiste teemasid risustada?

<loodan, et selle teemaalgatuse eest hoopis mind ei blokeerita>

Ja samas võiks teha küsitluse – kes on minuga nõus, paneb plussi ja kes arvab, et see teemaalgatus on toreda ja süütu Milvi ahistamine, paneb miinuse.

See, et sulle tema roll ei meeldi, on sama hea, kui mõista näitleja hukka, kuna tema mängitav tegelaskuju oli paha. Perekooli taset arvestades on muidugi Milvi blokeerimine tõenäoline…

Milvi Kiisu on sama vaimukas, kui Ahv, xyzw vms tegelane jms – üks ja sama teema.
Väljamõeldud tegelane on ta kindlasti, aga väga tüütu.
Birgit, Kalla ja Paugubeebi olid vaimukad, aga Milvi Kiisu kohe kindlasti ei ole naljakas.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Minu karikas sai täis eile, kui lugesin Cärolini teema alt Milvi Kiisu

Jah, see kommentaar oli ka minu piir. Enne arvasin, et las ta lõbutseb oma rollis. Aga seda kommentaari raporteerisin ebasobivana ja palusin trolli blokeerida. See ei kommentaar olnud enam süütu irriteerimine, aga julmus.

Please wait...

Postitas:
Kägu

Milvi Kiisu on sama vaimukas kui Ahv

Seda kohe kindlasti. Ma arvan, et sõna vaimukas võib sellest lausest ka ära võtta ja see on ikka tõsi. Nad on igal juhul väga sarnased.

Please wait...

Postitas:
Kägu

Kuhu vaba sõna nüüd jäi?
Kõik tegelikult sama silmakirjalikud kui president.

Please wait...

Postitas:
Kägu

Milviga sama palju härib see Jumala vihkaja tüüp, kes on alati kohal kui religioonist räägitakse ja teeb ise ka religiooniga seotud teemasid, kus püüab ässitada negatiivset suhtumist kirikusse. Minu jaoks on nad mõlemad ebameeldivad oma radikaalsuses. Mõlemad promovad vihkamist.

Please wait...

Postitas:
Kägu

Kogu see “Ajaviite- ja muud jutud” teema on üks selline tahk meie kõigi elust, mis peaks üldse olemata olema.

Milvi Kiisu mulle ei meeldi, aga ta on osa sellest jaburusest ja hea näide sellest, mis kaader siin on koos. Tema elab siin välja oma mingit häda või probleemi, vaevalt nende teemade tegemine talle endalegi enam naljakas tundub, aga see on legaalne värk, et ta mingit enda puuet siin sellises vormis välja elab. Samas ta tuletab karikatuurselt mulle meelde, milline peldikusein on see koht siin ja et perekoolis aja veetmise asemel oleks mõistlik hoopis midagi muud teha.

Anonüümset ja sisuliselt modereerimata foorumit (see modereerimine siin on liiga pinnapealne) ei olegi võimalik pidada. Kui tahate normaalsete inimeste seltskonnas anonüümset juttu ajada, kasutage näiteks reddit.com. Seal on teemasid seinast seina. Aga kõige õigem oleks rääkida päris inimestega päris maailmas.

Please wait...

Postitas:
Kägu

Seda kohe kindlasti. Ma arvan, et sõna vaimukas võib sellest lausest ka ära võtta ja see on ikka tõsi. Nad on igal juhul väga sarnased.

Milvi Kiisu ongi ju Ahv.
Ja mingit huumorimeelt tal pole.

Please wait...

Postitas:
Kägu

Vaimukas ja terava mõtlemisega küll mitte. Tal on oma kindel heietus “Jumal, EKRE, Vello”, üks ja sama asi iga teema jaoks, mingit arengut ei ole. On näha, et mängib rolli. Sama oli üksikmehel, kes ainult ühte juttu ajas. Ainult, et tema mõtles seda tõsiselt ja suutis isegi edasi Tõutäkuks areneda ning muud variatsiooni esitama hakata.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Kunagi oli Delfi Naistekas selline arenguta teksti korrutaja ja seal väideti, et see võib tekstirobot olla.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Tere, Milvi! Ei, sinus ei ole kübetki vaimukust.

Please wait...

Postitas:
Kägu

Mul ei ole midagi enda blokeerimise vastu, sest juba pikka aega mõtlesin siinsest ebanormaalsest ja vihameelsest keskkonnast lahkuda. Kuid kuna konto sulgemine on tehtud raskeks, siis ongi hea, kui blokeeritakse.

Ära mängi ohvrit. Perekoolis käimine on täiesti vabatahtlik tegevus. Kui sa iseseisvalt ei suuda ennast kontrollida, siis saab ka brauserile lisada veebilehtede blokeerija. Ei pea selleks lootma, et lõpuks ometi keegi teine sinu eest vastutuse võtab ja saaksid rahus edasi elada.

Please wait...

Postitas:
Kägu

Küsimus ei ole ohvri mängimises, vaid selles, et iga foorumi keskkond peaks oma IT alase töö sättima nii, et oleks võimalus oma konto endal kustutada ja mitte jääda PK “armuliku” teeninduse ootele. Sellest on kasutajaabi- ja mõtete alajaotuses piisavalt palju juttu olnud. Miks või mis eesmärgil peaks jääma konto kuhugi üles, vaatamata sellele, et seda enam ei soovita kasutada. Kui lõpp, siis olgu täielik lõpp. Vaja vaid IT alane lisanupp meisterdada, kus igaüks saab ise oma konto sulgemisega hakkama, et mitte paluda-anuda, millal konto lõpuks suletakse.

Blokeerimisega ju ei kustutata kellegi kontot, sa lihtsalt ei saa selle kontoga enam sisse logida. Uue konto võid kohe teha.

Aga ära tule siis enam siia. See teeb täpselt sama välja mis blokeerimine. Kontrolli ennast ise, mitte ära oota teiste poolset sammu. See on ohvri mängimine.

Please wait...

Postitas:
Kägu

“siis Milvi Kiisu ütles, et miks peaks leidma, kui jumal tahab, siis annab ise ta välja ja las inimene on seal, kuhu ta soovis minna ja ega jumal siis teda nähtavasse kohta ei tassi vms (ma peast praegu kirjutan, umbes selline kommentaar oli Milvi poolt). Õnneks on see praeguseks kustutatud”

Teemaalgataja väidet täpse sõnastuse osas ei saa enam kahjuks võrrelda, aga fakt on see, et ka otsijad palvetasid ja palusid jumalat ning ka tänasid jumalat ja jõuluaega, mis on imede aeg. Nii, et jumalal on siiski siin oma roll ka mängida.

Please wait...

Postitas:
Kägu

Mida see blokeerimine annab? Sis sa lihtsalt ei saa siia postitada, aga kui see on su soov, siis ära lihtsalt postita. Lugemas saad ju ikka käia. Või saan ma millestki valesti aru?

Please wait...

Postitas:
Kägu

Mida see blokeerimine annab? Sis sa lihtsalt ei saa siia postitada, aga kui see on su soov, siis ära lihtsalt postita. Lugemas saad ju ikka käia. Või saan ma millestki valesti aru?

Sa saad mõnes mõttes tõesti valesti aru, kuid ma aitan. Nimelt üks minu soovidest, mille ma eile, Päiksevarjutuse päeval kirja panin, materialiseerus ääretult kiiresti, juba hilisõhtul.;) Seal oli ka kirjas, et PK jääb mineviku varjudesse ning igasugustest meediamullidest hoidun kaugele. Uus elu algab pihta. Nii et ma tänan südamest moderaatorit, ta andis vaid tõuke, kuid las ta tuleb lõpuni mu jõulusoovile vastu ja kustutab ka konto ära. Ma viin ta auks lausa kirikusse küünla.;)

Tänan. Tänan. Tänan.

No ega ma nüüd ka rohkem aru ei saanud. Aga edu sulle siis, tule varsti tagasi!

Please wait...

Postitas:
Kägu

Miks või mis eesmärgil peaks jääma konto kuhugi üles, vaatamata sellele, et seda enam ei soovita kasutada?

Mulle tuleb täieliku üllatusena, et ei saa oma kontot sulgeda. Kas PK peab statistilisi numbreid ülal hoidma ja näitama suuremat kasutajaskonda? Huvitav, huvitav. Samal põhusel ka ilmselt Milvikiisu võib endale nii paljut lubada, et tõstab klikkide arvu.

Please wait...

Postitas:
Kägu

Sinu rahustuseks ma palusin oma konto lausa kustutada. Jäägu viimane sõna teile.

Kui igaüks hakkaks oma suva järgi kontosid kustutama, siis näeks foorum välja auguline nagu Šveitsi juust. Modereerimisega kustutatakse ebasobivad postitused ja see ei mõjuta tervet foorumit nüüd nii väga palju. “Põnevad” teemad lihtsalt näevad imelikud välja nagu aetaks ainult seosetut juttu. Selles osas oleksin nõus, et kui keegi on lolli peaga postitanud midagi väga isiklikku, siis seda peaks palumise korral olema võimalik kustutada. Praegu saab ju ka postitusi muuta, jätad ainult punkti ja kõik. Aga et ühe kasutaja kõik postitused kustutada sest ta ei suuda oma postitamist muidu kontrollida ongi naeruväärne palve.

Please wait...

Postitas:
Kägu

Aga et ühe kasutaja kõik postitused kustutada sest ta ei suuda oma postitamist muidu kontrollida ongi naeruväärne palve.

Seda võidakse ju teha ka näiteks kohtuasja kartuses.

Please wait...

Postitas:
Kägu

Milvi Kiisu on tobe ja tüütu. Tobu, aga teadlikult loodud tobu.
Mind huvitab pigem tema “leivaisa” – millistel poliitikutel on vesi nii ahjus, et valimiste ajal tuleb isegi naiste lobafoorumites lobitööd (ja konkurentide karikeerimist)teha.
Ja peale pettumuse toonud valimistulemusi seda trollimist kuude kaupa innukalt jätkata.
Muidugi võib olla ka tegemist üksiktegutsejast padupatrioodiga – huvitav, millisel erakonnal on nii innukad patrioodid, kes trollimist lausa täistöökohana teevad.
Milleks sellist karikatuuri tegijate arvates üldse vaja läheb – EKRE olevat ju nii juhm, et saab oma naeruvääristamisega ise hakkama? Samas on perekoolis trollimas ainult liba-ekrekas. Teisi erakondi naeruvääristavate libakujude loomist ja elus hoidmist pole konkurendid oma hooleks võtnud.

Milvi taotluslikud juhmkommentaarid on üks asi – läbinähtavad trollimised, mille ma lugedes juba mõnda aega lihtsalt vahele jätan.
Ehmatavad on hoopis mõned neile vastajad (ka selles teemas), kes isegi nii reljeefset karikatuuri läbi ei hammusta ja tõemeeli Milvit EKRE esindajaks peavad. Just nimelt ehmatavad – nii “nutikaid” on ikka ülilihtne manipuleerida, mõtlema-ütlema-tegema mida iganes. Jube.

Please wait...

Postitas:
Kägu

Mind huvitab pigem tema “leivaisa” – millistel poliitikutel on vesi nii ahjus, et valimiste ajal tuleb isegi naiste lobafoorumites lobitööd (ja konkurentide karikeerimist)teha.

Ole nüüd, pole ta mingi palgaline töötaja. Üksiküritaja on. Ja mitte eriti nutikas ka seejuures, sest selliste üheülbaliste postitustega küll lobitööd ei tee. Pigem on ta antilobitöö tegija sest teeb nii jumalale, EKREle kui ka Vellole halba reklaami, millega aga kedagi jumalast või EKREst ja ka sellistest Vellodest isegi eemale ei peleta. Tõelist lobitööd tehakse nii, et keegi ei saa aru ja veel kiidetakse takkagi.

Please wait...

Postitas:
Kägu

Ole nüüd, pole ta mingi palgaline töötaja. Üksiküritaja on. Ja mitte eriti nutikas ka seejuures, sest selliste üheülbaliste postitustega küll lobitööd ei tee. Pigem on ta antilobitöö tegija sest teeb nii jumalale, EKREle kui ka Vellole halba reklaami, millega aga kedagi jumalast või EKREst ja ka sellistest Vellodest isegi eemale ei peleta. Tõelist lobitööd tehakse nii, et keegi ei saa aru ja veel kiidetakse takkagi.

Üksiküritajast rääkisin oma eelmises kommentaaris minagi -leivaisa oli pigem ideelis-poliitiliselt kui konkreetselt rahastamise mõttes öeldud.
Ja uskujaid, kes tõemeeli Milvi üle võlli kommentaaride peale EKREt tuuseldama kukuvad, leidub siin ka hoolega – seega “mission completed”. Aga kelle “mission”?
Küllap ma sinisilmne olen, aga seda ma küll ei suuda uskuda, et Milvi kuju looja ja elushoidja eesmärk on nalja teha või lihtsalt foorumielu elavdada. Nii lamedat huumorimeelt pole ometi olemas? Või on?

Please wait...

Postitas:
Kägu

Olen mõelnud, et MilviKiisu võib olla mees, kes siin end lõbustab, poliitbroiler vbl ka. Kui ta pooldab Ekret, siis pingutab liiga üle, ja kui ei poolda, siis kuidagi ei päde see jutt tal.

Omal ajal kirjutasid väidetavalt peatoimetajad ise lehtedesse võitlevaid lugejakirju, et lehte “elavdada”, miks see nüüd teisiti peaks olema. Moded sallivad Milvit liigagi.

Please wait...

Postitas:
Kägu

Küllap ma sinisilmne olen, aga seda ma küll ei suuda uskuda, et Milvi kuju looja ja elushoidja eesmärk on nalja teha või lihtsalt foorumielu elavdada. Nii lamedat huumorimeelt pole ometi olemas? Või on?

Kahjuks on, siin ju keegi nimetas teda lausa teravmeelseks. Meie Suur huumoriõhtu jms ju samal lamedal tasemel.

Please wait...

Postitas:
Kägu

Kahjuks on, siin ju keegi nimetas teda lausa teravmeelseks. Meie Suur huumoriõhtu jms ju samal lamedal tasemel.

Ilmselt kiidab teda ainult tema ise, kas siis teise nime alt või enamasti lihtsalt käona esinedes.

See pole tõepoolest kuskilt otsast teravmeelne ega vaimukas, ka ei näi toetavat mitte ühegi erakonna huve. Ongi kõige tõupuhtam Troll lihtsalt, mina pole trollide motiivist kunagi aru saanud, aga selgelt osasid inimesi rõõmustab lihtsalt teiste vihale ajamine.

Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 89 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Milvi Kiisu probleem Perekoolis