Esileht Ajaviite- ja muud jutud Milvi Kiisu probleem Perekoolis

Näitan 29 postitust - vahemik 61 kuni 89 (kokku 89 )

Teema: Milvi Kiisu probleem Perekoolis

Postitas:
Kägu

Milvi Kiisu on üks väljamõeldud tegelane, kelle autor ei suuda enam taset hoida. Kõik väsivad ära. Juur väsib ära, tuleb uus naljalehe kirjutaja. Kui alguses olid Milvi postitused kõrgel tasemel, siis nüüd kisub asi grafomaaniaks. Kui see autor on kena inimene, ta lihtsalt kaotab selle tegelaskuju, aplombiga või mitte, sest hääbumist on kurb vaadata.

Please wait...

Postitas:
Kägu

Milvi Kiisu mind ei häiri, kuna tean, et ta meelega lollitab siin.
Aga mind häirivad need kibestunud tädikesed, kes iga teema all tüli üles kisuvad või siis lihtsalt halvasti ütlevad.

Please wait...

Postitas:
Kägu

mis sai siis? Milvi täitsa kadunud siit, blokiti ära? või ta projekt lõppes?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Kõik, kus ta ekret ülistab, on haiged ja Helmete ebajumala staatusesse upitamised,

Kas on nagu päriselt ka võimalik, et osad inimesed ei tunne ära, et ta ironiseerib EKRE teemal?

Täitsa uskumatu!

Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma olen täiesti kindel, et ma tunnen isiklikult Milvi Kiisut. Kogu tema sõnakasutus, omapärane huumorimeel (mis tegelikult on selgelt äratuntav), nimevalik, valdkonnad, mis teemadel armastab heietada, on täpselt ühe mu lähedase tuttava omad. Tundes seda inimest hästi, siis saan paremini aru ka tema naljadest.

Hämmastama paneb mind see, et keegi võtab tema postitusi tõsiselt ja tõsimeeli hakkab vastu argumenteerima või vaidlema. No milleks? Tema jaoks on see rollimäng, millega ta lõbustab iseennast. Saan aru, et see võib teiste jaoks jube tüütu olla, aga meil kõikidel on ju see valik – jätta tema kommentaarid lugemata ja neile vastamata. Siis ei ole tal võimalik ka teemat peesse keerata, kui keegi ei asu temaga tulihingeliselt vaidlema.

Eriti kõvasti ma imestan selle üle, et keegi peab Milvit Helmeks. Kas inimesed tõesti ei ole võimelised aru saama, et ta pilab EKRET kõikvõimalikul moel. Ja miks peaks naisHelme seda küll tegema?

Please wait...

Postitas:
Kägu

Olen mõelnud, et MilviKiisu võib olla mees, kes siin end lõbustab, poliitbroiler vbl ka. Kui ta pooldab Ekret, siis pingutab liiga üle, ja kui ei poolda, siis kuidagi ei päde see jutt tal.

Omal ajal kirjutasid väidetavalt peatoimetajad ise lehtedesse võitlevaid lugejakirju, et lehte “elavdada”, miks see nüüd teisiti peaks olema. Moded sallivad Milvit liigagi.

Ta ongi mees. Sama mees, kes on Ahvi isiku taga. Peab suht pime olema, et sellest mitte aru saada.

* PK pikaajaline kasutaja, mode ei ole ega pole kunagi olnud.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Tema blokkimine oleks inimese mitte sallimine.

Please wait...

Postitas:
Kägu

Vastupidi, see oleks kingitus temast tüdinenud perekoolikatele. Poliitaktsioon ei võrdu inimene. Kui ei sallita tema poolt täidetavat tellimustööd, siis see ei tähenda, et teostajat ei sallitaks. Kirjutagu muust ja anonüümselt, sest seda Milvit enam automaatselt paljud ei loe.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Kirjutagu muust ja anonüümselt, sest seda Milvit enam automaatselt paljud ei loe.

Kui kasutaksid mõtlemiseks ajusid, siis taipaksid, et anonüümselt kirjutades ei muutu postituse sisu, vaid muutub postitaja nimi. Kas on parem, kui Milvi kirjutab käona? Kui Milvi on kägu, siis oled sunnitud tema postitused läbi lugema.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Kirjutagu muust ja anonüümselt,

Kas sa seda ” muust ja anonüümselt” ei näinud?

Please wait...

Postitas:
Kägu

Vastupidi, see oleks kingitus temast tüdinenud perekoolikatele. Poliitaktsioon ei võrdu inimene. Kui ei sallita tema poolt täidetavat tellimustööd, siis see ei tähenda, et teostajat ei sallitaks. Kirjutagu muust ja anonüümselt, sest seda Milvit enam automaatselt paljud ei loe.

Ja sina arvad tõsiselt, et tegemist on poliitaktsiooni ja tellimustööga? Ei ole võimalik ju nii rumal olla!? Kel väheggi mõistust peas, saab ju aru, et ta pilab EKREt kõikvõimalikul moel. Aga noh, tundub, et osad inimesed näevad seda tõesti EKRE reklaamimisena ja ehk mõni veel “tublim” võtab ka õppust ja seabki oma vaated EKRE suunda? Irw, ausalt! 😀

Please wait...

Postitas:
Kägu

Hiljuti vaatasin filmi “Vanad ja kobedad saavad jalad alla” ja siis laksas äkki, et keda Milvi Kiisu mulle meenutanud on. Maiet! Normann kogugu kõik Milvi kommid kokku ja saab veel paar seeriat Maiet lasta, kes on nüüd ekre fänniks hakanud.

Please wait...

Postitas:
Kägu

Ja sina arvad tõsiselt, et tegemist on poliitaktsiooni ja tellimustööga? Ei ole võimalik ju nii rumal olla!? Kel väheggi mõistust peas, saab ju aru, et ta pilab EKREt kõikvõimalikul moel. Aga noh, tundub, et osad inimesed näevad seda tõesti EKRE reklaamimisena ja ehk mõni veel “tublim” võtab ka õppust ja seabki oma vaated EKRE suunda? Irw, ausalt! 😀

Kuskohas ma ütlesin, et EKRE tellijaks on? EKRE reklaamide eest üldse ei maksa, temale teevad teised tasuta.

Please wait...

Postitas:
Kägu

Milvi Kiisu on korralik kristlik naine, kel väärtused paigas.

Please wait...

Postitas:
Kägu

Kuskohas ma ütlesin, et EKRE tellijaks on? EKRE reklaamide eest üldse ei maksa, temale teevad teised tasuta.

Ok, ajasin segamini kellegi teisega. Aga siin on ikka päris mitu inimest, kes tema juttu sõna sõnalt võtavad ja usuvad, et ta ongi EKREst. Ja et Milvi Kiisu mees on päriselt ka Vello… Ja et Milvi Kiisu usub päriselt ka jumalat.

Tegelikult on see siiski masendav, et on nii palju rumalust täiskasvanud inimeste seas. Selle üle võib muidugi vaielda, kas ta on vaimukas või mitte. Aga et inimesed ei mõista allteksti, kujundlikku kõneviisi. Et ei osata lugeda ridade vahelt, et ei tunta ära irooniat, mis isegi ei ole kuigi kavalalt või peenelt, vaid täiesti äratuntavalt, esitatud. See on tõesti nadi lugu! Alles sai kodunurga alt lugeda, kuidas inimesed ei mõista sõna “viskama” tähendust. Väljendit “maha istuma” võetakse täpselt otsesõnu – maa peale istuma. Jne. Eks need samad “lihtsad” siin loevadki Milvi tegemiste kohta ja võtavad kõike sõna-sõnalt puhta kullana. Vaidlevad temaga ja panevad teda enda arust paika…

Please wait...

Postitas:
Kägu

Minu jaoks on see ka hämmastav, et keegi peab Milvit siin päriselt ekre hääletoruks. Ta ju reaalselt teeb nalja ekre üle, kehastades stereotüüpset, jäikade põhimõtete ja konservatiivse maailmavaatega “prouat”. Keegi tõi siin paralleeli Maiega “Vanadest ja kobedatest”, mis on päris tabav. Ja uskumatu, et päris mitmedki temaga siin tõsimeeli argumenteerima hakkavad…

Please wait...

Postitas:
Kägu

Milvi Kiisu on korralik kristlik naine, kel väärtused paigas.

Mina pole ei ekreiit ega usklik, kuid meeldib, kui inimesel on elus põhimõtted ja siht. Kristlased on head inimesed, kui nad elavad õpetuse järgi. Kui blokeeritakse usklik, siis tekib küsimus, et kas tegemist pole vähemuste tagakiusamisega.

Please wait...

Postitas:
Kägu

Minu jaoks on see ka hämmastav, et keegi peab Milvit siin päriselt ekre hääletoruks. Ta ju reaalselt teeb nalja ekre üle, kehastades steretüüpset, jäikade põhimõtete ja konservatiivse maailmavaatega “prouat”. Keegi tõi siin paralleeli Maiega “Vanadest ja kobedatest”, mis on päris tabav. Ja uskumatu, et päris mitmedki temaga siin tõsimeeli argumenteerima hakkavad…

Eriti paneb mind imestama Piibuga naine, kes nii kergelt Ahvi ja Milvi peale liimile läheb. Temast eeldaks küll väheke laiemat silmaringi ja suuremat intelligentsi. Raamatuid on ta ju lugenud ja on ilmselt igasugu tegelaskujudega kokku puutunud.

Please wait...

Postitas:
Kägu

Eriti paneb mind imestama Piibuga naine, kes nii kergelt Ahvi ja Milvi peale liimile läheb. Temast eeldaks küll väheke laiemat silmaringi ja suuremat intelligentsi. Raamatuid on ta ju lugenud ja on ilmselt igasugu tegelaskujudega kokku puutunud.

Ma arvan, et Piibuga naine on üks kägu, kes rikub ära kõik teemad. Foorumis on 2 aktiivset vaidlejat, kes tunnevad teineteist ja poolte teemade all lähevad karvupidi kokku. Teine on Kitah.

Please wait...

Postitas:
Kägu

Mhh, Kui MilviKiisu = Ahv, siis kuidas klapib, et

https://foorum.perekool.ee/teema/ahv-skeptik-ee-martin-vallik-tallinna-inglise-kolledzi-oppejoud/

Please wait...

Postitas:
Kägu

Usuteemadega Milvi küll nalja ei tee ega parodeeri. Need, kes kirikus käivad, oskavad küll seda näha, et ta tõesti tunneb seda teemat. Ekre teemades on ta küll nagu puuga pähe saanud segane, aga kui maal rääkida nende põliste ekre fännidega, siis normaalset pole ma kohanud. Ta ei räägi alati ekrest, vaid kommenteerib ka niisama igapäeva teemasid jopest lastekasvatuseni. Seega mina küll ei ole veendunud, et ta pole sellisel kujul olemas. Kes viitsiks siin kuude kaupa lolli mängida. Kogu vaba aja sisuks mingi Milvi mängimine, peab ikka kannastust ja aega olema.

Please wait...

Postitas:
Kägu

Kes viitsiks siin kuude kaupa lolli mängida. Kogu vaba aja sisuks mingi Milvi mängimine, peab ikka kannastust ja aega olema

Aga nagu näha, siis pole ta siin ju pidevalt. Vahepeal, kui tahtmine ja “vaim” peale tuleb, siis käib ja lõbustab ennast siin mingi aeg ja pärast on jälle kadunud :).

Please wait...

Postitas:
Kägu

Milvi Kiisu mind ei häiri, kuna tean, et ta meelega lollitab siin.

Aga mind häirivad need kibestunud tädikesed, kes iga teema all tüli üles kisuvad või siis lihtsalt halvasti ütlevad.

Väikelaste foorumis on üks, kes pidevalt igas teemas sõimab ja ironiseerib. Jutust on aru saada, et sel käol endal lastest aimu ei ole. Küll aga saab lugeda “tarkuseteri”.

Please wait...

Postitas:
Kägu

Mhh, Kui MilviKiisu = Ahv, siis kuidas klapib, et

https://foorum.perekool.ee/teema/ahv-skeptik-ee-martin-vallik-tallinna-inglise-kolledzi-oppejoud/

Miks ei klapi siis? Ma küll ei tea, kas ta jätkuvalt TIKs õpetab või mitte.

Please wait...

Postitas:
Kägu

Mõni vist tõesti peab siin foorumis avama absoluutselt iga teema, kuidas muidu saavad milvi teemaalgatused häirida? Ei saa probleemist aru.

Please wait...

Postitas:
Kägu

Minu jaoks on see ka hämmastav, et keegi peab Milvit siin päriselt ekre hääletoruks. Ta ju reaalselt teeb nalja ekre üle, kehastades stereotüüpset, jäikade põhimõtete ja konservatiivse maailmavaatega “prouat”. Keegi tõi siin paralleeli Maiega “Vanadest ja kobedatest”, mis on päris tabav. Ja uskumatu, et päris mitmedki temaga siin tõsimeeli argumenteerima hakkavad…

Sind hämmastab, et perekooli kasutajate hulgas on kari juhme? Tegelikult on see õnnetu lugu, sest just tänu nendele juhmidele, teeb milvi samas tegelikult ka ekrele propagandat, kuigi taotleb vastupidist.

Please wait...

Postitas:
Kägu

Kas on nagu päriselt ka võimalik, et osad inimesed ei tunne ära, et ta ironiseerib EKRE teemal?

Täitsa uskumatu!

Ma ka imestan ülitõsiste inimeste üle, kes nalja ei mõista. Milvil on päris hea huumor, kahjuks enamus ei taba ära. Ilma Milvita oleks siin palju igavam. Lasku aga edasi.

Please wait...

Postitas:
Kägu

Täitsa uskumatu!

Ma ka imestan ülitõsiste inimeste üle, kes nalja ei mõista. Milvil on päris hea huumor, kahjuks enamus ei taba ära. Ilma Milvita oleks siin palju igavam. Lasku aga edasi.

Huumorit milvi postitustes nüüd küll pole, kõik, mis seal on, on äärmiselt küündimatu sarkasm.

Please wait...

Postitas:
Kägu

Enamus siiski kohe kindlasti tabab ära. See ei ole huumor. See on mõttetu, korduv, igav loba. See on labane, mõnes teemas kohatu loba (nagu kadunud tüdruku teema), see on väsitav, tüütav, korduv, häiriv, segav, teemat solkiv möla. Ei ole mingit mõtet maalida sellest mingit ülemat, lihtrahva poolt mittemõistetavat suurt nalja, see ei ole seda.

Please wait...

Näitan 29 postitust - vahemik 61 kuni 89 (kokku 89 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Milvi Kiisu probleem Perekoolis