Esileht Kasutajaabi ja mõtted Milvi Kiisu

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Milvi Kiisu

Postitas:

Kas inimest, kes teadlikult “trollib” ja oma väljamõeldud identideedi alt solvavaid kommentaare kirjutab, ei saaks blokeerida? Kui selliseid kommentaare oleks päevas paar tükki, siis vaataks läbi sõrmede, aga kuna see kasutaja on väga aktiivne postitaja, on see muutunud äärmiselt häirivaks. On ilmselge, et tegu on väljamõeldud karakteriga, kasutaja ei väljenda oma tegelikke seisukohti, vaid kirjutab libakommentaare sellest, kuidas tema meelest võiks mõelda rahvuskonservatiivid. Öelda aga näiteks, et Eestis ei ole neegrid ega juudid oodatud, on rassism, ja isegi kui selle taga on väljamõeldud karakter, ei tohiks selliseid ideid pidevalt foorumis levitada.

+4
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sisetunne ei petnud mind, et kaebaja tuleb siia. Kas pole ebaviisakas süüdistada teist kasutajat trollimises? Miks sa pead enda poliitilisi vaateid õigemaks kellegi teise omadest? Jah, ma ei häbene, et minu sümpaatia kuulub EKRE-le. Kas sellepärast on vaja inimest taga kiusata? Enam ei saa isegi oma nime alt kirjutada, kohe on sõimajad platsis. Mis puudutab neegreid, siis minu valitud erakonna ametlik seisukoht on selline, et nemad ei ole oodatud Eestisse. Tegemist pole rassismiga, seda on öelnud meie peaminister Ratas. Samuti kinnitas president Kaljulaid ministriks Martin Helme, seega Martin Helme väljaütlemised on aktsepteeritud riigi kõrgeima juhtkonna poolt. Rohkem sallivust!

+4
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja siis ma veel imestan, miks enamus kommentaare on kirjutatud nimega Kägu. Inimesed ei saagi kasutada oma nime, kohe on kaarnad nokkimas.

Minu arvates peaks teemaalgatajalt võtma võimaluse märkida oma nimeks Kägu. Kasvõi ajutiselt, et ta mõistaks, mida tähendab langeda kiusamise ohvriks.

+3
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Troll Milvi, kui sa ise ei taipa lõpetada, siis on loogiline, et sulle tuleks öelda, et on aeg lõpetada.

+7
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Kasutajaabi ja mõtted Milvi Kiisu

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.