Esileht Pereelu ja suhted Mina arvan üht moodi, aga mees seletab teistpidi

Näitan 28 postitust - vahemik 1 kuni 28 (kokku 28 )

Teema: Mina arvan üht moodi, aga mees seletab teistpidi

Postitas:

Alustaks sellest, et ma ei tunne end halvasti, kuna luusisisn mehe järel. Viimased 3-4 kuud on ta hakanud palju nädalavahetuseti väljas käima. Meil pisike tita kodus ja tegelikult olen talle ise pakkunud, et läheb ja tuulutab end. Mina olen võibolla ise ka rumal, aga veel pole valmis lapsest eemal olema. Võiksin ju samuti vahel väljas käia mõne sõbrannaga.
Alguses puikles jubedalt vastu, aga mul käis närvidele tema närvilisus jälle omakorda. Nüüd aga on need väljaskäimised tihenenud. Ja muidu poleks mitte midagi, kui ma poleks hakanud nägema kahtlaseid asju. Telefonile vahel ei vastata. Ka arvatavasti \”mängitakse\”, nagu ta ei kuule helistajat. Vist siis vajutatakse kohe nupule ja siis tehakse nögu, nagu ei kuulda helistajat.
Ja ükspäev siis mees sobras mu telefonis ja päris igasuguste numbrite kohta. Ma ütlesin, et kas ta on ära keeranud. Pisikese kõrvalt ei jändaks ma elusees mingite meestega ja ammugi poleks mul jaksu flirtida. Imestasin, et millest tal selline mõte üldse. Lõpuks siis ütles, et usalda, aga kontrolli. Käis ta ka nädalavahetusel jälle väljas ja mul tekkis siis mingi kahtlus, et peaks ka siis kontrollima. Usaldan, aga no teen ka siis kontrolli, sest mees ju ka ei näinud selles midagi halba. Ega ta ju ei tohiks ka minu väiksele usalduskontrollile viltu vaadata. Ja leidsingi mõned sõnumid mis olid ikka väga kahtlased. Et kas läheme siis välja ja et olen spaas, aga hiljem kohtuks? Ootasin, kuni mees end välja magas ja küsisin et mis sõnumid need sellised on. Algul ärritus ja hakkas karjuma. Paistab, et seda oligi arvata. Siis lõpuks ütles, et no ta tahab ju ka kellegiga suhelda. Ma küsisin, et kas tal sõpru nagu vähe? Peab ta just mingi täiesti võõra naisega ushtlema? ütles et jah. Tal rasked ajad. Ok, rasked ajad, saan aru. Aga kas mina nüüd hakkan ka otsima endale meestuttavat, et temaga lihtsalt suhelda? Ei hakka. Nii ja nüüd ma enam ei usaldagi teda. Oleksin loll, kui arvaksin, et kõik jääkski vaid suhtluse tasandile. Ütlesin talle, et varsti leiab jälle suhtleja kuniks äragi armub ja ongi kõik. Üks asi viib teiseni. Tean seda omast käest, mitte siiski omadest kogemustest. Ja ütlesingi, et see suhe enam meil vist edasi ei arene. Pigem on areng seisma jäänud ja mu kallis mees otsib endale teist naist. Mina olen talle järelikult üle visanud ja minuga on igav. Ma ei leia muud põhjust. Sest seks on meil peaaegu igapäevane asi ja tegelikult kuulan tema jutte vägagi palju. Vahel ise jään tahaplaanile. Tema ütleb et see pole nii. Aga kui poleks, siis ei otsiks ju ka teist naist, kellega suhelda. Eks?
Igastahes pean nüüd harjuma mõttega, et miskit lähiajal toimub.
Kõige rohkem närvi ajab see, et ikka tekib pisikese uue ilmakodanikuga selliseid situatsioone, kus enam ei saa kaisus olla millal tahad ja ka väsimus on suurem, aga kas alati peab see nii minema? Olen omast arust andnud talle palju rohkem kui paljud pisikese titaga emad. Aga paistab, et vahet pole palju annad, ikka otsitakse uut ja huvitavat. Olen pettunud, solvunud ja nukker lihtsalt

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 12.03 10:50; 12.03 11:41; 12.03 14:23; 12.03 14:26; 12.03 15:09; 14.03 08:16; 16.03 08:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]…seks on meil peaaegu igapäevane asi ja tegelikult kuulan tema jutte vägagi palju. Vahel ise jään tahaplaanile. Tema ütleb et see pole nii. Aga kui poleks, siis ei otsiks ju ka teist naist, kellega suhelda. Eks?
…ikka tekib pisikese uue ilmakodanikuga selliseid situatsioone, kus enam ei saa kaisus olla millal tahad ja ka väsimus on suurem[/tsitaat]Et kumb siis on? Igapäevane seks, lähedus ja teineteisele aja leidmine, või pigem tita ja väsimus ja mees omapead?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 12.03 11:38; 13.03 03:51; 13.03 14:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
Et kumb siis on? Igapäevane seks, lähedus ja teineteisele aja leidmine, või pigem tita ja väsimus ja mees omapead?[/tsitaat]

Kirjutasin ju, et omast arust on pisikese kõrvalt kõike ikka väga palju suudetud anda, mis sest, et väsinud olen olnud.
Mees omapead…see oli tema väide õigustusena. Kuigi tegelikkuses on küll neid hetki, kus saame olla ka kahekesi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 12.03 10:50; 12.03 11:41; 12.03 14:23; 12.03 14:26; 12.03 15:09; 14.03 08:16; 16.03 08:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[tsitaat] Olen omast arust andnud talle palju rohkem kui paljud pisikese titaga emad. Aga paistab, et vahet pole palju annad, ikka otsitakse uut ja huvitavat.[/tsitaat]

Toida hunti palju tahad, hunt vaatab ikka metsa poole.

Aitab nüüd tema soovidele vastamisest. Pühendu nüüd iseendale nii palju, kui tita kõrvalt võimalik. Tee, mida sina tahad. Ja kui sina tahad kogu aeg titaga olla, siis olegi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

sa ära tee ennast mehe tundeelu eest vastutavaks, vabandage väga. Temal on rasked ajad? Kas sinul ei ole rasked ajad?
Ja alusta sellest, et jätad mõnikord lapse mehe hoolde ja lähed ise välja. Algul lühemaks ajaks, hiljem ka pikemaks.
Teiseks las mees võtab ka mõnikord öövalveid üle, mähib last ja tegeleb temaga. Ära harjuta teda selle rumala kombega, et lapsega tegeleb ainult ema.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

minu meelest imelik, et mees käib eraldi väljas, sina käiks eraldi väljas kui laps oleks suurem. mida te koos teete üldse? olete kodus närvilises õhkkonnas? ja siis imestate miks suhe pole enam sama…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.03 13:35; 12.03 15:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]minu meelest imelik, et mees käib eraldi väljas, sina käiks eraldi väljas kui laps oleks suurem. mida te koos teete üldse? olete kodus närvilises õhkkonnas? ja siis imestate miks suhe pole enam sama…[/tsitaat]

Ära mõtle siin omalt poolt tekste välja. Enne pisemat last käisime just koos väljas. Mina ei jäta veel nii piskest last kellegi lapsehoidja hoolde. Ta selline raske laps ka. Seda enam.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 12.03 10:50; 12.03 11:41; 12.03 14:23; 12.03 14:26; 12.03 15:09; 14.03 08:16; 16.03 08:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Rotsik – ah ma ei viitsi temaga sel teemal vaielda. Ta pole just parim isa. Ütlen ausalt. Aga see mis ta hetkel teeb, teeb mind kahtlustavaks. Ja mulle ei meeldi see tunne. Ei taha kogu aeg piges olla et ei tea kus ta nüüd on või kes helistas.
Võibolla isegi tahaks, et ta vahele jääks. Aga mis siis edasi?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 12.03 10:50; 12.03 11:41; 12.03 14:23; 12.03 14:26; 12.03 15:09; 14.03 08:16; 16.03 08:15;
To report this post you need to login first.

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Ära mõtle siin omalt poolt tekste välja. Enne pisemat last käisime just koos väljas. Mina ei jäta veel nii piskest last kellegi lapsehoidja hoolde. Ta selline raske laps ka. Seda enam.
[/tsitaat]

aga enne polnud ju probleeme ka? järelikult katsuge rohkem koos aega veeta. saate ilusaid ühiseid mälestusi jne. lapsega ei pea ju tingitama üksi kodus olema, võite midagi terve perega ette võtta. kui aga kõige olulisem ikka sõpradega väljas käia ja koos terve perega olemine mõttetu siis ütleb see nii mõndagi teie pere kohta. ja loomulikult ei pea iga jumala minut koos olema aga mis pereelu seegi on kui naine lapsega kodus ja mees sõpradega väljas. niimoodi ainult kaugenete üksteisest.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.03 13:35; 12.03 15:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

aga enne polnud ju probleeme ka? järelikult katsuge rohkem koos aega veeta. saate ilusaid ühiseid mälestusi jne. lapsega ei pea ju tingitama üksi kodus olema, võite midagi terve perega ette võtta. kui aga kõige olulisem ikka sõpradega väljas käia ja koos terve perega olemine mõttetu siis ütleb see nii mõndagi teie pere kohta. ja loomulikult ei pea iga jumala minut koos olema aga mis pereelu seegi on kui naine lapsega kodus ja mees sõpradega väljas. niimoodi ainult kaugenete üksteisest.[/tsitaat]

Mind kurvastabki see, et olen ju lastega kodune ja see pole tegelikult kerge töö. Aga ta nagu ei paista seda ise tajuvat. Lihtsalt mäletan, et veel enne rasedustki sai räägitud, et ma tahan ka tema osalust. See titeiga ju saab varsti läbi ka. Ja mina siiski tahaks ikka mäletada seda titeiga. Tegelikult kasvavad ju lapsed kiirelt. Aga tal oleks nagu tuli takkus.
Ma mõtlen et milleks talle vaja seda suhtlust. Mis tuleb järgmisena? Muidugi sel naisel võib olla kaks korda rohkem aega kui minul. Aga see on ju ka arusaadav. Siis äkki järgmine samm ongi ikkagi voodi ja kõik. Mina näiteks ei usu seda juttu, et egas pea asi kaugemale minema. Kui juba kellegi teise naisega suhtlust otsitakse, küll siis ikka ka muud põhjused mängus seal.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 12.03 10:50; 12.03 11:41; 12.03 14:23; 12.03 14:26; 12.03 15:09; 14.03 08:16; 16.03 08:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina saadaks sellise mölaka pikalt, kes lambikate võõraste naistega suhtlust otsib! Päristõsiselt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]

Mind kurvastabki see, et olen ju lastega kodune ja see pole tegelikult kerge töö. Aga ta nagu ei paista seda ise tajuvat. Lihtsalt mäletan, et veel enne rasedustki sai räägitud, et ma tahan ka tema osalust. See titeiga ju saab varsti läbi ka. Ja mina siiski tahaks ikka mäletada seda titeiga. Tegelikult kasvavad ju lapsed kiirelt. Aga tal oleks nagu tuli takkus.
Ma mõtlen et milleks talle vaja seda suhtlust. Mis tuleb järgmisena? Muidugi sel naisel võib olla kaks korda rohkem aega kui minul. Aga see on ju ka arusaadav. Siis äkki järgmine samm ongi ikkagi voodi ja kõik. Mina näiteks ei usu seda juttu, et egas pea asi kaugemale minema. Kui juba kellegi teise naisega suhtlust otsitakse, küll siis ikka ka muud põhjused mängus seal.[/tsitaat]
Teil neid lapsi rohkem? Siis ütledki, et sina ei viitsi enam üksi kodus kõike teha ning unustagu oma väljaskäimised ära.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle tundub, et sa suhtud liiga leebelt sellesse suhtlusesse. Ma oleksin ära keelanud, konkreetselt. Keelaksin igasuguse suhtlemise selle naisega ja paluksin tal oma telefoni mitte peitma hakata. Keelaksin ka iga nv tuulutamas käia, no wtf? Sina siis pead lastega kodus istuma ja tema käib end tuulutamas. Kas oma naisega ei kõlba enam suhelda?

Mitte kunagi ei suhelda teiste naistega lihtsalt niisama, sellist asja ei ole olemas. Pane ta fakti ette. Minu meelest oled sa liiga leebe.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Huvitav, keegi teine polegi seda veel otse välja öelnud, pean ise kuri inimene olema – kui mees on juba sind kahtlustama hakanud, tähendab see tõenäoliselt siiski seda, et ta ise käib juba regulaarselt kuskil \”torusid tühjendamas\”, on avastanud, kui lihtne see on, ja kartis nüüd, et sina teed sama. Nii et kui trall sama moodi jätkub, pead lootma, et mees 9 kuu pärast taas isaks ei saa, sedapuhku teise naisega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] Rotsik – ah ma ei viitsi temaga sel teemal vaielda. Ta pole just parim isa. Ütlen ausalt. Aga see mis ta hetkel teeb, teeb mind kahtlustavaks. Ja mulle ei meeldi see tunne. Ei taha kogu aeg piges olla et ei tea kus ta nüüd on või kes helistas.
Võibolla isegi tahaks, et ta vahele jääks. Aga mis siis edasi?
[/tsitaat]
Aga sa ära vaidlegi temaga. Lihtsalt teatad, et sina nüüd lähed ja tema on lapsega ja kõik vaidlused lõikad läbi.
Või mis mõttes pole just parim isa? Kohtleb-last-halvasti-mõttes või lihtsalt ei-ilmuta-initsiatiivi-mõttes?
Kui ta ka käib kusagil torusid tühjendamas – sa ei saa meest raudu panna, asja väljaselgitamine nõuab ka vaevanägemist, miks mitte ühendada kaks kasulikku ja 1.teha mehele vasakulehüpped võimalikult keeruliseks ja 2.delegeerida talle niipalju vastutust ühise lapse eest, kui vähegi annab, miska, 3. saad endale vaba aega ja välja puhata ja ajusid tuulutada ja järele mõelda, mida selle suhtega peale hakata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]RebaseMaie kirjutas:[/small]
[tsitaat]Huvitav, keegi teine polegi seda veel otse välja öelnud, pean ise kuri inimene olema – kui mees on juba sind kahtlustama hakanud, tähendab see tõenäoliselt siiski seda, et ta ise käib juba regulaarselt kuskil \”torusid tühjendamas\”, on avastanud, kui lihtne see on, ja kartis nüüd, et sina teed sama. Nii et kui trall sama moodi jätkub, pead lootma, et mees 9 kuu pärast taas isaks ei saa, sedapuhku teise naisega.[/tsitaat]Ma mõtlen sama, et kuidas naised on küll nii naiivsed ja arvavad, et mehed käivad teiste naiste juures kallistamas ja \”äkki järgmine samm on voodi\”???
Kulla naised, voodi on ESIMENE samm. Järgmine samm võib olla, et mees armub teisesse naisesse ära või teeb talle kogemata lapse.
Ma kahtlustan, et teemaalgataja natuke luiskab meile ja ka iseendale selle peaaegu igapäevase seksi kohta. Kvaliteetse ja sagedase seksi juurest mees teisi otsima ei lähe.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 12.03 11:38; 13.03 03:51; 13.03 14:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
Kvaliteetse ja sagedase seksi juurest mees teisi otsima ei lähe.[/tsitaat]

Tean meest, kes sai kodust vähemalt korra päevas, sh ei olnud tüdruk mingi meritäht, vaid valmis igasugu huvitavaid asju proovima, aga mees pani ikka kõike kõrvalt, mis vähegi sai. Mõne jaoks on see lihtsalt sport.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vabanda aga mul on ka tunne, et sinu mehel on juba keegi. Kurb, et ta ei hinda sinu püüdlusi kuid ühepoolne üritamine on täiesti mõttetu, ta lihtsalt ei näe su pingutusi sest tal on uued huvid:(

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Rotsikuga nõus-mõni mees lihtsalt peab oma viinerit igale poole toppima,olgugi,et kodus on superilus hea naine.Meestele on see ümmardamine ja kiitmine nii tähtis ja perelõhkujast naised seda juba oskavad.
See on vist ikka tänapäeval tõsi,et kui mees ei ole just ratastoolis või liikumisvõimetu on pea iga mees võimeline petma.
Nii palju noori mehi saab ju lollides oludes iga aasta surma ka,naisi on rohkem.
Kõik mida oma naine ei tea on ju põnev-alles vahelejäädes võib mees aru saada,mida ta tegi,ennem mitte.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.03 14:25; 14.03 07:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Meestele on see ümmardamine ja kiitmine nii tähtis ja perelõhkujast naised seda juba oskavad…[/tsitaat]Lihtne ju!
Aga miks naised seda siis oma meeste peal ei rakenda?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 12.03 11:38; 13.03 03:51; 13.03 14:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See telefoni näppimise ja kontrollimise jutt (ka nimede pärimine) meenutab nii väga minu eksi, kes oleks ka taburetti pannud kui selles auk oleks. Õnneks meil polnud lapsi. Samuti tekkisid \”sõbrannad\”, kelle juures \”kohvil ja koogil\” käidi. Tõesõna, jutt käiks nagu minu eksist, aga tal 2 last ja noorem veidi suurem \”kui tita\” ja selle sama kohvi-koogi-sõbrannaga 🙂
Olen aru saanud, et teist kahtlustatakse ikka selles, mida ise ka tehakse, niiet tee ise järeldused.
Ja mis mõttes ei viitsi mehega lapse teemal kakelda? Ma jätsin oma 3-nädalase lapse paariks tunniks mehega ja läksin üksi jalutama, et mõtteid koguda. Mehe esialgset ehh-ähh-möhh-i ei teinud märkamagi. Teadsin, et mees jõuab kell 5 koju, selleks ajaks olid mul ka jalanõud jalas ja uksel andsin lapse üle. Edasised \”minu omad hetked iseendaga\” tulid palju lihtsamalt. Praegu 1,5 aastat hiljem on laps ja issi parimad sõbrad ja ka mees väärtustab mind ja minu koduseid tegemisi rohkem.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
Lihtne ju!
Aga miks naised seda siis oma meeste peal ei rakenda?[/tsitaat]

Kindlasti rakendavad,aga mehed on tänapäeval üldse nii ärahellitatud,koristama ei pea,lapsi kanseldama ei pea.Siis kui naine seda kõike üksi teeb ja mehele natuke vähem tähelepanu pöörab siis ongi töllidel hea võimalus \”vabandusega\” kõrvalt panna.Pärast on ju hea naist süüdistada,et sa ei pööranud mulle piisavalt tähelepanu.
Olen ise näinud ühe sõbranna mehele kirjutatud armukese kirju,kus armuke(ise tundis meest vaid ca 2 kuud) juba \”teadis\” kui toreda,targa ja abivalmi mehega tal tegu.Mõtlemata kordagi,et kui see mees nii tore on,siis miks ta oma perele nii teeb?Peres olid kaksikud poisid ja pereemal läks enamus energiat teadagi kuhu.
Eks lõtvate kommetega mehed-naised lasevad ikka edasi,siin ei aita tegelikult mitte midagi.Minu vaatevinklist on need naised mehed täiesti ebanormaalsed-meil kõigil on ju antud suu,millega oma kaasale öelda,kui me millegiga rahul ei ole.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.03 14:25; 14.03 07:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hommikust kõigile vastajatele.
Võtan siin paar asja kokku mis meelde nüüd jäid vastuseid lugedes.
Meil on seks pea igapäevane. Täitsa tõsijutt. No ütleme nii, et keskmiselt 5 korda nädalas on see päevakorras. Mulle meeldib seks minu mehega ja väidetavalt ka talle. Eks ta näitab seda siiski ka üles nii sõnades kui tegudes. Aga mina mõtlen just sama nagu RebaseMaie, et on mehi, kes võivad ka 3x seksida päevas ja võib ikka vähe olla.
Ütlesin talle eile ka, et ma ei usalda teda enam ja ta ei saa minu peale vihastada selles suhtes ka. Ise ta on alguse selleks teinud. Eile näiteks õhtul läks ta peale tööd välja jutu järgi töö juurde ja kui vahepeal helistas, siis ütles, et sõidab koju. Pool tundi hiljem helistasin ja ütles, et hakkab just liikuma. Siis ütlesin, et mida ta ajab. Tuli koju ja hakkas oma versiooni rääkima. Aga isegi kui see on õige, siis ma lihtsalt ei usu seda 100%
Jah, muidugi tal võib olla kohvitädi. Nimetame siis teda nii. Tean, et ühe abielus tädi juures ta käis kohvitamas, kuid siis tuli välja, et mees oli kaugel tööl. Seda mulle ei räägitud, vaid sellest, et käis külas. Jah, ma üldse ei imesta, kui ta on mind petnud, aga tõendeid pole.
Ma olen vägagi suhtleja ja mees samuti. Oleme palju asju selgeks rääkinud, mida paljud ei tee. Nõustaja juures väga pikalt käinud, hetkel siiski ei käi. Ütlen küll, et isegi rääkimine ei aita alati. Lapsega on nii, et ta on väga emme laps. Isaga ta on küll ka nõus olema, kuid ma näen, kuidas mees ei suuda temaga pikalt olla.
Eile oli mul tegemist 4 tundi( esimest korda ja tõesti oli vaja) ning jätsin lapse ema juurde. Muidugi oli ta suurema osa nutnud. Mees oli päeval siis tööl. Aga just hommikul ütlesin mehele, et kuna temal täna trenn, siis minul homme 2 tundi oma aega õhtul, kui ta töölt tuleb. Muidugi kohe taheti teada kuhu lähen ja kellega. Aga tegelikult vaja lihtsalt poes käia ja teen seda rahulikult.
Aga tahan seda veel öelda, et neid naisi kes abielumeeste ümber tiirutavad on ju alati olnud. Midagi head ma neist ei arva. Kuid nad ju pole ainsad süüdlased, vaid mees saab vägagi anda märku, et flirt võib jätkuda. Ja tähelepanu minu mees juba armastab. Liiga palju, tundub mulle viimasel ajal. Seda kusjuures ka ise ütles, et vajab enam tähelepanu. Aga ma tahaks näha naist, kes annab rohkem kui mina kahe lapsse kõrvalt. Eriti veel ühe väga keerulise pisikese kõrvalt. Kuid olgu, hetkel peab edasi kuidagi ikka elama ja pakkima ma asju ei torma. Mõtlen lihtsalt, et kui vahele jääb, siis on vähemalt hea teada, et ma ise ei eksinud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 12.03 10:50; 12.03 11:41; 12.03 14:23; 12.03 14:26; 12.03 15:09; 14.03 08:16; 16.03 08:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle tundub su mees selline nagu minu ex. Nagu süüdimatu inimene – valetab lennult ja kogu aeg, suhtles ka palju \”lihtsalt\” sõbrannadega. Vajas väga tähelepanu ja tihti seksi( mida ka sai nii palju kui tahtis).Jutt väga ilus – tema on nii süütuke ja mina paha alusetult muudkui kahtlustan. Juhtus samuti kummalisi asju – jutt ja teod ei läinud kokku. Vahel isegi kadus lihtsalt ära mingiks ajaks.
Kui tema järel järjekindlalt ja pikka aega nuhkisin, sain lõpuks teada, milline liiderdaja ja valetaja ta tegelikult on.
Need \”kohvitädid\” pole ainult kohvitädid kohe kindlasti mitte – nendega veedetakse mõnusasti intiimaega – 100 % kindel.
Suured inimesed ei naudi lihtsalt \”liivakastimänge\” vaid ikka reaalset sekselu.
Iseasi kas sa tahadki teada mis tegelikult toimub, sest kui tõde päevavalgele toodud, siis edasi koos ilmselt minna pole sul jõudu ega tahtmist. Kui armastad, siis on parem mida vähem tead kui ei ole valmis lahku minema ja kogu tõde seedima.
Osad mehed lihtsalt on sellised – nad ei rahuldu kunagi ühe naisega ja keeravad oma meeletu naistega sehkendamisega oma täiesti normaalse elu pea peale – mis teha. Igaüks on oma saatuse sepp ja oma õnne valaja ;P
Mina polnud nõus pimesikuna elama kui sisetunne kisendas valust. Loomulikult tekkis teiste naiste tõttu minu jaoks ka tähelepanu puudus, sest mõttes olid teised naised ja mina iseenesestmõistetav kodukana, keda pole vaja hellitada ja märgata.
Kui juba lahus olime ja avastas last külastades, et mul meesterahvaga vestlus, siis sakutas mind juustest, sest nii talumatu oli tema jaoks, et mina võiks ka teiste meestega suhelda, aga miks mina pidin taluma tema naistega suhtlemisi!? Miks ei usu siis, et mina võiks meestega niisama \”lihtsalt\” suhelda?
Ei ole see suhtlemine nii süütu nagu üritatakse sind veenda.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.03 10:36; 16.03 10:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täna olen kodus üksi lastega. Mis siis juhtus, kui ma otsustasin omale 2 tundi vaba aega kaubelda. Pidin mina minema ühte poodi ja siis koju. Kokku lepitud juba paar päeva ette ja kõik korras. Kui sain autosse, siis helistati kaks korda. Veel küsiti, et ega ma armukest ei unusta tervitada. Juba siis mõtlesin, et hakkab pihta. Aga mina otsustasin minna ühest teisest poest veel enne läbi ja siis minna sinna poodi kuhu ütlesin. Nii, lipatud läbi, hakkasin sõitma. Äkki kõrval mul mees. Kuri nägu peas. Ma veel naersin algul talle, et näe, me ühes kohas. Tal oli las autos. Edasi juhtus see, et ta käskis mul parkida kõrvale. Kui olin seda teinud, hakkas ta karjuma igasuguseid jubedusi. Et miks siin olen, pidin armukesega kohtuma ja ma olen täielik lits. Ma naersin, kuid ma ei tahtnud kõrvale vaadataa, sest ma ei kujuta ette mida inimesed parklas mõtlesid. Ja karjuski ja ütles, et mind ei saa usaldada. Sest ma ju ei läinud sinna poodi kuhu ütlesin. Tõesti ma ei saa aru, kas ma oma kahe tunni käigud peaksin äkki ka üles märkima kellaaegadega? Igastahes mul kästi kiirelt koju kobida. Ja tegelikult oligi mul ju selleks ajaks isu igasuguse poodlemise peale kadunud. Läksingi kodu poole. Ah jaa, apteegist läksin ka läbi ja võtsin tseki kaasa, juhuks, kui jälle ütlemist tuleb. Meest polnudki kodus. Vajus ise kuskil tund hiljem lapsega koju. Karjus ja õiendas. Ütles, et ta ei tahagi minusugust petist.
Eks mul ka oli lõpuks tuju veel hullem, sest ma olin ikka väsinud ja tuju oli ju rikutud. Hakkasin siis ka ütlema, et ju ta teeb ise seda milles mind süüdistab. Natuke aega hiljem hakkas ta mulle seda sama asja nina alla hõõruma. Igastahes lõppes õhtu sellega, et ta kadus 10 paiku eile õhtul. Ja tänagi pole endast märku andnud. Ju läks siis tööle kuskilt. Igastahes kui ta ei usalda mind isegi poodidesse kindlatel kellaaegadel, siis huvitav kas mina peaksin teda usaldama, kui ta öö läbi kuskil viibib?
Ma olen ikka nagu tõsise ristsõnamõistatuse ees praegu. Teda peaks ma kinnisilmi usaldama, aga tema …on aus ja truu?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 12.03 10:50; 12.03 11:41; 12.03 14:23; 12.03 14:26; 12.03 15:09; 14.03 08:16; 16.03 08:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, nagu ma arvasin – täpselt minu exmees. Mina ei soovita muud kui omaette elama hakata – rahu ja väärikus on rohkem väärt kui hetkel arvata oskad. Sellise mehega kaotad enda ikka täiesti ära. Ma ei kahtle enam hetkekski, et su mees on vastik alatu petis täpselt nagu minu ex.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.03 10:36; 16.03 10:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

meil on selliseid hulga, kes ei ole ühe või teisega võimelised toimivat perekonda looma.

kõik on nii närvilised, kahtlustavad jne..mis te siis imestate kui leiate samasuguse nagu sa ise oled.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Haha, mees polegi nii loll – tõmbab meelega tüli üles, et tal oleks põhjust minema kaduda. Nüüd sai öö otsa teist naist panna ja loodab, et sina tunned end veel süüdi ka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 28 postitust - vahemik 1 kuni 28 (kokku 28 )


Esileht Pereelu ja suhted Mina arvan üht moodi, aga mees seletab teistpidi

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.