Esileht Pereelu ja suhted Mind armastatakse

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 33 )

Teema: Mind armastatakse

Postitas:

Hommikul tööle tulles avastasin käekotist karbikese imehead käsitööšokolaadi – mees oli selle enne minu ärkamist vargsi mulle kotipõhja poetanud. Nii hea on teada, et pärast 20+ aastat kooselu armastab ta mind ikka veel. Elu on ilus.

+17
-10
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 29.07 13:41; 30.07 09:25; 30.07 09:28; 30.07 09:34; 30.07 09:39; 30.07 09:44; 30.07 10:21; 30.07 12:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mind ei armasta mitte keegi ????, elu on mustades toonides ????????????

Aga armasta ennast ise. Raske, ma tean, mõne jaoks vähemalt, aga tehtav, vähemalt proovi.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui ma selle järgi, kuidas mõni pereliige mulle kommi annab, otsustaksin tema armastuse suuruse järgi, siis ma oleksin tagasi umbes 6-8 aastane.

+9
-10
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.07 13:58; 29.07 14:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui ma selle järgi, kuidas mõni pereliige mulle kommi annab, otsustaksin tema armastuse suuruse järgi, siis ma oleksin tagasi umbes 6-8 aastane.

Ehh, sa ei saa isegi mitte nii palju aru, et asi pole kommis, vaid märkamises, hoolimises ja selle välja näitamises.

Ilmselt oledki 6-8aastane oma arengult. Või mis, mu 8aastane laps saab ka asjadest paremini aru.

+17
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui ma selle järgi, kuidas mõni pereliige mulle kommi annab, otsustaksin tema armastuse suuruse järgi, siis ma oleksin tagasi umbes 6-8 aastane.

Ehh, sa ei saa isegi mitte nii palju aru, et asi pole kommis, vaid märkamises, hoolimises ja selle välja näitamises.

Ilmselt oledki 6-8aastane oma arengult. Või mis, mu 8aastane laps saab ka asjadest paremini aru.

Sain ikka aru. Lihtsalt mõtlen, et kas tõesti märgatakse ja hoolitakse siis nii harva ja vähe, et kui mees kord naisele kompu kotti peidab, on naine kohe kolmandas taevas? Päriselt on selliseid abielusid, kus üksainuski kiitev sõna, hell pilk, kompvek või naeratus naise enneolematusse õndsusesse tõstavad ja on tõendiks suurest armastusest? Kui harva see au siis peab naisele osaks saama, et mees teda märkab, tunnustab ja austab, et üksainus kompvek sunnib klaviatuuri haarama, sest juhtunud on selles peres midgi üliharuldast ja südantsoojendavat!

Minu jaoks on see väga kurb teemaalgatus. Sügava sisemise valuga.

+7
-25
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.07 13:58; 29.07 14:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga kui naine saab aru, et mees kiusab teda ahvatlustega, mida ta endale lubada ei tohiks.
Kas mees kiusab või on naisel depressioon?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Laupäeva õhtul sõpradega sauna minnes avastasin seljakotist kolm pudelit käsitööõlut – naine oli selle enne minu minekut vargsi mulle kotipõhja poetanud. Nii hea on teada, et pärast 20+ aastat kooselu armastab ta mind ikka veel. Elu on ilus

+20
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei tea sa psühholoogiast tuhkagi, just peab olema rahuloleva inimesega tegu.

Tõsiselt räägid? See on ju see libateemade tootja ilus elu kägu. Mõtlesingi, et vist on puhkusel, aga näe, tagasi jälle.

+2
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.07 14:23; 29.07 14:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tõsiselt räägid? See on ju see libateemade tootja ilus elu kägu.

No aga kui ongi, siis ei ole tema teemaalgatuses tavalist ülbamist, mis võiks harja punaseks ajada, miks tema “elu on ilus” sind häirib? Ma tean isegi, et ta on Jälkur või üritab mõni järele ahvida, aga hetkel ma ei näinud põhjust ninna kargama hakata, mis sind ajendas? “Käsitöösokolaad”?

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hommikul tööle tulles avastasin käekotist karbikese imehead käsitööšokolaadi – mees oli selle enne minu ärkamist vargsi mulle kotipõhja poetanud. Nii hea on teada, et pärast 20+ aastat kooselu armastab ta mind ikka veel. Elu on ilus.

Tegi seda enese süümepiinade leevendamiseks..

Küll see naabri-Mall on ikka vahva naine: hakkamist ja särtsu täis! Elu on lihtsalt suurepärane!

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No aga kui ongi, siis ei ole tema teemaalgatuses tavalist ülbamist, mis võiks harja punaseks ajada, miks tema “elu on ilus” sind häirib?

Mina pole öelnud, et häirib, aga naljakas, kui keegi hakkab tõsimeeli oletama, milline see inimene tegelikult on.

+1
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.07 14:23; 29.07 14:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jaaaa, ja kui lisada veel juurde linnulaul, tuule käes õõtsuvad ja lainetavad viljapead. Ja sa ei ole päevagi pidanud kedagi ega midagi vihkama. Lisa siia veel tõesti käsitööšokolaad ka juurde….No mida sa hing veel tahad. On ilus!

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui ma selle järgi, kuidas mõni pereliige mulle kommi annab, otsustaksin tema armastuse suuruse järgi, siis ma oleksin tagasi umbes 6-8 aastane.

Ehh, sa ei saa isegi mitte nii palju aru, et asi pole kommis, vaid märkamises, hoolimises ja selle välja näitamises.

Ilmselt oledki 6-8aastane oma arengult. Või mis, mu 8aastane laps saab ka asjadest paremini aru.

Sain ikka aru. Lihtsalt mõtlen, et kas tõesti märgatakse ja hoolitakse siis nii harva ja vähe, et kui mees kord naisele kompu kotti peidab, on naine kohe kolmandas taevas? Päriselt on selliseid abielusid, kus üksainuski kiitev sõna, hell pilk, kompvek või naeratus naise enneolematusse õndsusesse tõstavad ja on tõendiks suurest armastusest? Kui harva see au siis peab naisele osaks saama, et mees teda märkab, tunnustab ja austab, et üksainus kompvek sunnib klaviatuuri haarama, sest juhtunud on selles peres midgi üliharuldast ja südantsoojendavat!

Minu jaoks on see väga kurb teemaalgatus. Sügava sisemise valuga.

Tead, ma arvan, et sa tahad lihtsalt targutada. 😉 Aga kui see on tõsi, mida sa kirjutad ja sa ei liialda, siis õhkub ju hoopis sinust endast sügavat sisemist valu. Sest kas sina siis ei rõõmustagi, kui mees poetab sulle töö juurde kaasa midagi, mida ta teab sulle meeldivat? Või kas sa ei rõõmustagi, kui mees sulle naeratab või kui ta sind kiidab millegi eest, mis sul hästi õnnestus või lohutab siis, kui miski ei õnnestunud või kui ta ükskõik millisel muul moel näitab mõne väikese kingituse või toetava sõnaga oma hoolimist? Luba küsida, et mis sind siis elus üldse rõõmustab, kui sa selliseid väikeseid armsaid asju märkamist ja ära märkimist väärivateks ei pea? Minu mees näiteks naeratab mulle tihti ja see rõõmustab mind absoluutselt iga kord. 🙂

+9
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.07 16:24; 29.07 17:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui ma selle järgi, kuidas mõni pereliige mulle kommi annab, otsustaksin tema armastuse suuruse järgi, siis ma oleksin tagasi umbes 6-8 aastane.

Ehh, sa ei saa isegi mitte nii palju aru, et asi pole kommis, vaid märkamises, hoolimises ja selle välja näitamises.

Ilmselt oledki 6-8aastane oma arengult. Või mis, mu 8aastane laps saab ka asjadest paremini aru.

Sain ikka aru. Lihtsalt mõtlen, et kas tõesti märgatakse ja hoolitakse siis nii harva ja vähe, et kui mees kord naisele kompu kotti peidab, on naine kohe kolmandas taevas? Päriselt on selliseid abielusid, kus üksainuski kiitev sõna, hell pilk, kompvek või naeratus naise enneolematusse õndsusesse tõstavad ja on tõendiks suurest armastusest? Kui harva see au siis peab naisele osaks saama, et mees teda märkab, tunnustab ja austab, et üksainus kompvek sunnib klaviatuuri haarama, sest juhtunud on selles peres midgi üliharuldast ja südantsoojendavat!

Minu jaoks on see väga kurb teemaalgatus. Sügava sisemise valuga.

Tead, ma arvan, et sa tahad lihtsalt targutada. ???? Aga kui see on tõsi, mida sa kirjutad ja sa ei liialda, siis õhkub ju hoopis sinust endast sügavat sisemist valu. Sest kas sina siis ei rõõmustagi, kui mees poetab sulle töö juurde kaasa midagi, mida ta teab sulle meeldivat? Või kas sa ei rõõmustagi, kui mees sulle naeratab või kui ta sind kiidab millegi eest, mis sul hästi õnnestus või lohutab siis, kui miski ei õnnestunud või kui ta ükskõik millisel muul moel näitab mõne väikese kingituse või toetava sõnaga oma hoolimist? Luba küsida, et mis sind siis elus üldse rõõmustab, kui sa selliseid väikeseid armsaid asju märkamist ja ära märkimist väärivateks ei pea? Minu mees näiteks naeratab mulle tihti ja see rõõmustab mind absoluutselt iga kord. ????

Oh jäta järele, see on see Perekooli Ilusa Elu Tädi, seda teemat ei ole ju vaja tõsiselt võtta?
See on libateema. Ilusa Elu Teema.
Sa vist oled siin Perekoolis uus, et sellest aru ei saa?

+2
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa oled vales kohas. Sinu koht on feissbukis, seal käib rohkem rahvast ja see näitab pilti ka Siin nagunii keegi ei usu sind, nii et koli heaga sinna.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oh jäta järele, see on see Perekooli Ilusa Elu Tädi, seda teemat ei ole ju vaja tõsiselt võtta?
See on libateema. Ilusa Elu Teema.
Sa vist oled siin Perekoolis uus, et sellest aru ei saa?

Ei ole tegelikult uus. Lihtsalt neid n-ö libateemasid on nii palju (millest osad tõesti on libad ja osad tõenäoliselt ei ole), et kui niimoodi mõtlema hakata, siis ei saakski enam ühelegi teemale vastata. Tuleb lihtsalt ühel hetkel ära otsustada, et isegi kui teema ongi liba, siis minu enda arvamus on ju ikkagi ehtne ja ehk satub tulevikus lugema ka teisigi ehtsaid inimesi.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.07 16:24; 29.07 17:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Laupäeva õhtul sõpradega sauna minnes avastasin seljakotist kolm pudelit käsitööõlut – naine oli selle enne minu minekut vargsi mulle kotipõhja poetanud. Nii hea on teada, et pärast 20+ aastat kooselu armastab ta mind ikka veel. Elu on ilus

Oot-oot, sa ei püsi üldse stiilis ju – mitte “kolm pudelit käsitööõlut” vaid “kolm pudelit imehead käsitööõlut” või hoopis “kolm pudelikest imehead käsitööõlut” 😛
Mõni üle võlli epiteet ja vähendus-hellitusvormid peavad tingimata olema.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vastus oleneb alati sellest kas naine usaldab oma meest jäägitult või mitte. Vastavalt sellele teeb ta omad järeldused. Igasugused vastusevariandid on teretulnud ja arvestatavad, teemaalgataja ei peaks ühtegi maha tegema, kuigi loeb vaid ainult tema arvamus!

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mehed üldiselt ei tee vahet shokolaadil ja käsitööshokolaadil. Rääkimata “karbikesest”. Ja tavaliselt mehed isegi ei tea, et on olemas spets poode või poodides nurgakesi, kus neid müüakse. Seega kui sina pole käsitööshokolaadist hommikust õhtuni rääkinud, siis on üsna õnnelik juhus jah, et keskealine mees äkitsi oma tavapoes käsitööshokolaadi avastab. Tore, et avastasid. Mina käin peaaegu iga päev erineva kotiga, mingu sinna pandud asi jääkski oma aega ootama.

+1
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 30.07 07:56; 30.07 10:14; 30.07 12:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mehed üldiselt ei tee vahet shokolaadil ja käsitööshokolaadil. Rääkimata “karbikesest”. Ja tavaliselt mehed isegi ei tea, et on olemas spets poode või poodides nurgakesi, kus neid müüakse. Seega kui sina pole käsitööshokolaadist hommikust õhtuni rääkinud, siis on üsna õnnelik juhus jah, et keskealine mees äkitsi oma tavapoes käsitööshokolaadi avastab. Tore, et avastasid. Mina käin peaaegu iga päev erineva kotiga, mingu sinna pandud asi jääkski oma aega ootama.

Ah, mis sa jaurad. Mehed ei ole idioodid. Seda karbikeses käsitööshokolaadi saab Kaubamajast ja Stockmannist ka, ei pea isegi kuhugi spetspoodi minema.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Raudselt pettis, et poeb.

+1
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.07 09:05; 30.07 09:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tõesti imelik lugu. Pakun, et liba.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Laupäeva õhtul sõpradega sauna minnes avastasin seljakotist kolm pudelit käsitööõlut – naine oli selle enne minu minekut vargsi mulle kotipõhja poetanud. Nii hea on teada, et pärast 20+ aastat kooselu armastab ta mind ikka veel. Elu on ilus

Omamoodi armas, aga mina sellist üllatust oma mehele teha ei saaks, sest ma tean, et ta ei joo sooja õlut, mis on ei tea kui kaua toatemperatuuriga poeriiulil ja kotis vedelenud.
Ja pole vajadustki – meie sõbrad, aga ka meie ise varustame saunaõhtuks oma külmkapid täiusliku õllevalikuga igale maitsele ja ühiskondlikus saunas, kuhu peab oma õlle kaasa võtma, ei käi kunagi.

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 29.07 13:41; 30.07 09:25; 30.07 09:28; 30.07 09:34; 30.07 09:39; 30.07 09:44; 30.07 10:21; 30.07 12:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[
Kui ongi ilusa elu kägu ja taas vinnab siin üle, ikkagi eluga rahulolematu inimene ei mõtleks taolisi positiivses võtmes teemasid. Ükskõik, kes selle isiku taga peitub, peab ta olema õnnelik naine.[/quote]

Tänan. Ma olen tõesti pikalt õnnelik olnud, nii et vaikselt juba kardan, millal see eluparabool langustrendi võtab.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 29.07 13:41; 30.07 09:25; 30.07 09:28; 30.07 09:34; 30.07 09:39; 30.07 09:44; 30.07 10:21; 30.07 12:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vastus oleneb alati sellest kas naine usaldab oma meest jäägitult või mitte. Vastavalt sellele teeb ta omad järeldused. Igasugused vastusevariandid on teretulnud ja arvestatavad, teemaalgataja ei peaks ühtegi maha tegema, kuigi loeb vaid ainult tema arvamus!

Nii on, ma ei teegi mitte ühtki arvamust maha, ma tean, et teiste arvamused põhinevad nende isiklikul elukogemusel.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 29.07 13:41; 30.07 09:25; 30.07 09:28; 30.07 09:34; 30.07 09:39; 30.07 09:44; 30.07 10:21; 30.07 12:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa oled vales kohas. Sinu koht on feissbukis, seal käib rohkem rahvast ja see näitab pilti ka Siin nagunii keegi ei usu sind, nii et koli heaga sinna.

Ma olen fb-s selle aegade algusest saadik ja täiesti oma nime ja näoga, aga seda kanalit kasutan ma peamiselt ideoogilistel eesmärkidel ehk levitan oma maailmavaadet, kuna see tundub kõige õigem olema, vaidlen poliitikutega ja jagan mitmes huvigrupis asjalikku nõu teemades, mida valdan.
Väiksema sõpraderühmaga jagan ka fotosid mõnest isikliku elu sündmusest.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 29.07 13:41; 30.07 09:25; 30.07 09:28; 30.07 09:34; 30.07 09:39; 30.07 09:44; 30.07 10:21; 30.07 12:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mehed ei ole idioodid.

On küll!

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.07 09:05; 30.07 09:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mehed üldiselt ei tee vahet shokolaadil ja käsitööshokolaadil. Rääkimata “karbikesest”. Ja tavaliselt mehed isegi ei tea, et on olemas spets poode või poodides nurgakesi, kus neid müüakse. Seega kui sina pole käsitööshokolaadist hommikust õhtuni rääkinud, siis on üsna õnnelik juhus jah, et keskealine mees äkitsi oma tavapoes käsitööshokolaadi avastab. Tore, et avastasid. Mina käin peaaegu iga päev erineva kotiga, mingu sinna pandud asi jääkski oma aega ootama.

Ah, mis sa jaurad. Mehed ei ole idioodid. Seda karbikeses käsitööshokolaadi saab Kaubamajast ja Stockmannist ka, ei pea isegi kuhugi spetspoodi minema.

🙂 no just.
Aga ju siis piirduvad suure hulga naiste valikuvõimalused ainult idiootidest meestega.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 29.07 13:41; 30.07 09:25; 30.07 09:28; 30.07 09:34; 30.07 09:39; 30.07 09:44; 30.07 10:21; 30.07 12:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mehed üldiselt ei tee vahet shokolaadil ja käsitööshokolaadil. Rääkimata “karbikesest”. Ja tavaliselt mehed isegi ei tea, et on olemas spets poode või poodides nurgakesi, kus neid müüakse. Seega kui sina pole käsitööshokolaadist hommikust õhtuni rääkinud, siis on üsna õnnelik juhus jah, et keskealine mees äkitsi oma tavapoes käsitööshokolaadi avastab. Tore, et avastasid. Mina käin peaaegu iga päev erineva kotiga, mingu sinna pandud asi jääkski oma aega ootama.

Ah, mis sa jaurad. Mehed ei ole idioodid. Seda karbikeses käsitööshokolaadi saab Kaubamajast ja Stockmannist ka, ei pea isegi kuhugi spetspoodi minema.

Ma käin kaubsis 2 korda nädalas. Ei tule küll ette, kus see karbike käsitööshokolaadi võiks olla. Ühte nurgakest kujutaks ette, aga seal vahetuvad asja kiirelt.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 30.07 07:56; 30.07 10:14; 30.07 12:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mehed üldiselt ei tee vahet shokolaadil ja käsitööshokolaadil. Rääkimata “karbikesest”. Ja tavaliselt mehed isegi ei tea, et on olemas spets poode või poodides nurgakesi, kus neid müüakse. Seega kui sina pole käsitööshokolaadist hommikust õhtuni rääkinud, siis on üsna õnnelik juhus jah, et keskealine mees äkitsi oma tavapoes käsitööshokolaadi avastab. Tore, et avastasid. Mina käin peaaegu iga päev erineva kotiga, mingu sinna pandud asi jääkski oma aega ootama.

Ah, mis sa jaurad. Mehed ei ole idioodid. Seda karbikeses käsitööshokolaadi saab Kaubamajast ja Stockmannist ka, ei pea isegi kuhugi spetspoodi minema.

Ma käin kaubsis 2 korda nädalas. Ei tule küll ette, kus see karbike käsitööshokolaadi võiks olla. Ühte nurgakest kujutaks ette, aga seal vahetuvad asja kiirelt.

Ilmselt siis mitte Tallinna Kaubamajas, sest käsitöömaiustuste jaoks on seal lausa eraldi teenindajaga lett väga nähtavas kohas. Müüja ise tõstab sulle need maiustused karpi vastavalt sinu maitsele, oma käega võtta ei saa.
Enne koroonakriisi vähemalt oli nii.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 29.07 13:41; 30.07 09:25; 30.07 09:28; 30.07 09:34; 30.07 09:39; 30.07 09:44; 30.07 10:21; 30.07 12:27;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 33 )


Esileht Pereelu ja suhted Mind armastatakse