Esileht Pereelu ja suhted Mind piinab veel pool aastat hiljem

Näitan 18 postitust - vahemik 1 kuni 18 (kokku 18 )

Teema: Mind piinab veel pool aastat hiljem

Postitas:

ainult negatiivsed tähenärijad siin

0
-20
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 08.10 07:28; 08.10 12:50; 09.10 11:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei ole ka mina puhas olnud ning teda kunagi varem petnud, millest ta teadlik on. Selle naise nägu virvendab mul tihti silme ees ja tunnen end halvasti, sel öösel ei saanud isegi magada,

Sina oled meest varem petnud ja nüüd mees ju sind EI petnud, kuna te olite lahku läinud?
Ja ikka ei mahu see sinu pisikesse hinge ära?

Eks ta selle pärast hõõruski, et tema pole sellest alates “kunagist” öösel rahulikult magada saanud.

+23
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.10 07:39; 09.10 07:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No seda teist naist ta ju ei armastanud, oli tamaga põgusalt koos lihtsalt ja tahtis sulle haiget teha, sest oli ka ise ilmselt haiget saanud.
Ma soovitan, et proovige sellest asjast veel kord, viimast koda korralikult rääkida, et kumbki räägiks oma tunded ja valud lahti nii tookordsed kui praegused. Kui teinetest armastate, siis saate sellet üle. Ta ei ole ju sind tegelikult petnud.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 08.10 08:28; 08.10 12:07; 09.10 07:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas Su mees on Rannamaja Kristo?

+12
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No seda teist naist ta ju ei armastanud, oli tamaga põgusalt koos lihtsalt ja tahtis sulle haiget teha, sest oli ka ise ilmselt haiget saanud.

Ma soovitan, et proovige sellest asjast veel kord, viimast koda korralikult rääkida, et kumbki räägiks oma tunded ja valud lahti nii tookordsed kui praegused. Kui teinetest armastate, siis saate sellet üle. Ta ei ole ju sind tegelikult petnud.

Minu kogemus ütleb, et aja jooksul inimeste mälestused moonduvad. Tõde muutub vastavalt hetkeolukorrale ja vajadustele. Ma arvan, et see vestlus tekitaks veelgi rohkem küsimusi.

Mina lugesin välja, et mehel olid selle teise naise vastu suuremad tunded, kui teemaalgataja vastu. Võib ka olla, et see teine naine ikkagi ei tahtnud meest ja mehike jooksis endise juurde tagasi. No nad on sellised mugavad olevused. Kui arvestada, et tal oli kohe peale lahkuminekut keegi võtta. Suhtesõltlane, madala enesehinnanguga.

Mina ei näe edasi minekuks võimalusi. Tuttavad, kes on nii ise petnud kui neid petetud (kuigi siin mees ju seda ei teinud) ja püüdnud suhe/pereelu taas jooksma saada, siis mõne aja jooksul (mõnel ka 10 aastat kulunud) on ikkagi lahku mindud.

Teemaalgataja, mida sa selle mehe juures hindad, miks teda armastad?

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No minu abikaasal oli kõrvalhüpe umbes 15 aastat tagasi.
Mind piinab see siiamaani, kui meelde tuleb. Haavun üha uuesti ja uuesti.
Muidugi ma ei räägi sellest ja ei viska nina peale tema toonast eksimust. Aga sisimas elan ikka seda veel üle.
Mõnikord ärkan öösel üles ja tuleb jälle meelde. Ja siis mõtlen ja mõtlen, et kuidas see ometi sai niimoodi juhtuda ja kas ma olin siis aastate eest halb naine talle ja et kas ma olen loomult liiga külm ja miks ta pidi just selle meie ühise naistuttavaga niimoodi …

Ja siis tulevad kujutluspildid, kuidas nad kahekesi sellel ajal, kui mina õndsas teadmatuses kodus lapsega olin.
Ja siis mõtlen sellele, et ma ju tükk aega ei teadnud sellest ja kohtusime kõik korduvalt samas seltskonnas ka edaspidi ja kindlasti kõik teised teadsid ja mina ainsana olin pimedusega löödud ja kuidas ma selle naisega ikka alati lahke olin ja tema julges minuga veel sõbrannatada ja mina ei saanud ikka aru ja miks keegi mulle ei öelnud kohe ja …

Ja siis on nii kohutavalt häbi ja valus ja alandav, et nutt tuleb peale. Ja siis ma nutan natukene salaja ja läheb jälle mööda.
Ja sellest on tõesti möödas umbes 15 aastat.
Ma olen oma mehele andestanud ja meil on väga soe ja sõbralik abielu endiselt. Selle naisega ega tolleaegse sõpruskonnaga me kumbki juba aastaid ei suhtle, seda aega ka kunagi omavahel ei maini.
Aga minu süda on ikka katki ja praod annavad aeg-ajalt tunda.

+14
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.10 09:30; 08.10 12:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No minu abikaasal oli kõrvalhüpe umbes 15 aastat tagasi.

Mind piinab see siiamaani, kui meelde tuleb. Haavun üha uuesti ja uuesti.

Muidugi ma ei räägi sellest ja ei viska nina peale tema toonast eksimust. Aga sisimas elan ikka seda veel üle.

Mõnikord ärkan öösel üles ja tuleb jälle meelde. Ja siis mõtlen ja mõtlen, et kuidas see ometi sai niimoodi juhtuda ja kas ma olin siis aastate eest halb naine talle ja et kas ma olen loomult liiga külm ja miks ta pidi just selle meie ühise naistuttavaga niimoodi …

Ja siis tulevad kujutluspildid, kuidas nad kahekesi sellel ajal, kui mina õndsas teadmatuses kodus lapsega olin.

Ja siis mõtlen sellele, et ma ju tükk aega ei teadnud sellest ja kohtusime kõik korduvalt samas seltskonnas ka edaspidi ja kindlasti kõik teised teadsid ja mina ainsana olin pimedusega löödud ja kuidas ma selle naisega ikka alati lahke olin ja tema julges minuga veel sõbrannatada ja mina ei saanud ikka aru ja miks keegi mulle ei öelnud kohe ja …

Ja siis on nii kohutavalt häbi ja valus ja alandav, et nutt tuleb peale. Ja siis ma nutan natukene salaja ja läheb jälle mööda.

Ja sellest on tõesti möödas umbes 15 aastat.

Ma olen oma mehele andestanud ja meil on väga soe ja sõbralik abielu endiselt. Selle naisega ega tolleaegse sõpruskonnaga me kumbki juba aastaid ei suhtle, seda aega ka kunagi omavahel ei maini.

Aga minu süda on ikka katki ja praod annavad aeg-ajalt tunda.

Ja kui oleksid 15a tagasi selle jobu maha jätnud, oleks su süda uue normaalse mehe kõrval võib-olla terve. Muidugi garantiid ei ole. Aga ise oled selle piinlemise valinud. Ka üksi oleks su süda ehk terve ja sa ei nutaks selle jobu kõrval öösel patja.

+6
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 08.10 08:28; 08.10 12:07; 09.10 07:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja kui oleksid 15a tagasi selle jobu maha jätnud, oleks su süda uue normaalse mehe kõrval võib-olla terve.

Üks kõrvalehüpe 30-aastase abielu jooksul ei tee meest veel jobuks.
Kui ma praegu meie abielule tagasi vaatan, siis oleksin ikka väga rumal olnud, kui ma tol ajal oleksin tema juurest pikemalt mõtlemata minema tormanud.

Pikas kooselus tuleb kõike ette, tegemist on ju ainult inimestega kõigi nende nõrkustega ja mitte pühakutega, kes kunagi ei eksi.
Kehaline truudus ei ole ainus asi, mis abielu koos hoiab, kuigi see on muidugi ideaal, mida me kõik soovime. On palju muid asju, mis abielu püsimiseks olulised on. Tuleb osata lihtsalt õigel ajal kainelt kaaluda, kas need on olemas või mitte. Meil olid.
Ja nagu ma ütlesin – meil on jätkuvalt väga soe ja sõbralik abielu ja kõik on andestatud.

Noortel ja vastabiellunutel on sellisest andestamisest ilmselt raske aru saada. Annaks taevas, et te kunagi ei peagi selliste asjade üle pead vaevama. Aga kui minu vanuseks elate ja nii pikk abielu selja taga saab olema, siis ilmselt saate aru küll 🙂

Asi on lihtsalt selles, et petmine ei unune kunagi ja teeb ikka haiget. Olgu see pikajaline või ühekordne, olgu sellest möödas pool aastat nagu teemaalgatajal või 15 aastat nagu minul. Ikka on valus sellele tagasi mõelda.
Ja kindlasti oleks sellele sama valus tagasi mõelda, kui ma oleksin praegu koos mõne teise mehega. Mälestused ju ikka jäävad.

+7
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.10 09:30; 08.10 12:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen teemaalgataja. Lugesin teuste postitusi ja saan aru, et kõik oleneb sellest, kuidas olukorrale läheneda. Hetkel ma suudan andeks anda, sest mees on väga tubli ja püüab igati mu usaldust tagasi võita. Tqa oli varem ka tubli mees. Mina armastan teda seetõttu, et ta on ikkagi hooliv ja alati teeme palju asju koos, kokku viis meid ühine hobi. Alati aitab kodu koristamisel ka ja teeb ise imemaitsvaid toite. on aus ja räägib asjadest nii nagu on. Üsnati temperamentne, agq parem elav kui surnu.

0
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 08.10 07:28; 08.10 12:50; 09.10 11:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuula seda mõnusat Curly Stringsi laulu “Kättemaks”, aga sinu puhul oleks lauluhääleks meeshääl (sest sina petsid esimesena). Mees igatahes on oma kättemaksu saanud, kui sa ikka veel põed.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tee oma enesehinnanguga tööd. Kõik “kuidas ta’d” tulenevad sisemisest ebakindlusest ja ootusest, et teine meie head enesepilti meile looks. Kui me oleme selle endale ise loonud, siis meid need “teised” ja möödnud eluseigad ei vaeva, oleme selle probleemi enda jaoks lahendanud. Keegi ei saa sulle midagi nina alla hõõruda kui seda endale teha ei lase. Keegi ei saa sind solvata kui sa ei solvu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sina petsid teda siis kui te olite suhtes, tema oli teise naisega, kui te olite “lõplikult” lahku läinud.
Sinule tegi tema abieluettepaneku, sina aga ei suuda unustada tema… (ma ei saa isegi öelda petmist või eksimust), tema lühisuhet vaba mehena. Mis usaldust tema praegu tagasi võitma peab ja mida tegid sina oma ajal selleks, et tema usaldust tagasi võita?
Nagu eelmine ütles, “Kättemaks” on sellele olukorrale väga sobiv laul:
2.salm
Armas sõber, ära silmi maha löö
Kõik on juba korras mul, kõik on nüüd okei
Juba jõudsin teha sulle tagasi
Täna öösel kõrtsis ma, kõik on nüüd okei
Hommikuni kõigiga seal magasin
Veidi olen väsind ma, muidu on okei
Nüüd saab minna kahekesi edasi
Õhtul palju anda mul, tervitusi sul…

Ärge parem abielluge, teie tunded ei ole nii tugevad ja te ei oska koos olla, liiga kergelt tulevad mingid teised sinna vahele, suurendate ilmaasjata lahutuste statistikat mõne aasta pärast…

Kes rääkis südamlikult oma raskustest petmisest ülesaamisel- on ju vahe, kas petetakse keset 30aastat abielu, kodu, lapsi jnejne, reedetakse terve elu, või mehel on lühisuhe omast arust vaba mehena. Teemaalgataja pole absoluutselt samas olukorras.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

WE WERE ON A BREAK!

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sina petsid, sina jätsid, sina võtsid… Lükkad-tõmbad ja siis räägid, et sulle on liiga tehtud? Äkki mõtled vahelduseks, mida sa teise hingega tegid?

Aga üldiselt… Lõpetage see jama ära. Mõlemale parem.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Alati aitab kodu koristamisel

Ise elab siis mujal?

Sest just sellise pildi su väljend tekitab. Et te ei ela koos, aga kui koristama hakkad, siis mees tuleb vajadusel appi.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.10 07:39; 09.10 07:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja kindlasti oleks sellele sama valus tagasi mõelda, kui ma oleksin praegu koos mõne teise mehega. Mälestused ju ikka jäävad.

Seda ma ei usu, jään eriarvamusele. Nutad palja ja oled katki 15 a järjepidevalt just seetõttu, et temaga edasi koos oled. Läinuks sa oma eluga tookord üksi edasi, naeraksid sa praegu selle petmise peale.
Aga need on sinu oma valikud. Sa eelistad olla oma heas abielus edasi, katkisena. Mina eelistanuks minna kohe ära, olla VÄGA katki ja üksi, ja anda elule uusi võimalusi. Ainult siis on lootust, et mu praod kasvavad kinni. Sinu omad ei kasva iialgi.

+5
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 08.10 08:28; 08.10 12:07; 09.10 07:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu elukogemus on õpetanud, et kui tuleb “ajutine” lahkuminek, siis tegelikult on kõik läbi. Kui suhtel on mingigi tulevik, siis ei minda lahku. Nii lihtne see ongi! Ma liiguks sinu asemel edasi, igatsus võib olla hoopis harjumus.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

me elame mehega koos ja ehitame maja,

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 08.10 07:28; 08.10 12:50; 09.10 11:36;
To report this post you need to login first.
Näitan 18 postitust - vahemik 1 kuni 18 (kokku 18 )


Esileht Pereelu ja suhted Mind piinab veel pool aastat hiljem