Esileht Ilu ja tervis Mineraalkosmeetika

Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )

Teema: Mineraalkosmeetika

Postitas:

Tere.
Sooviks oma kosmeetikakoti sisu täielikult välja vahetada mineraalkosmeetika vastu. Kahjuks ise ei oska endale sobivadi tooteid valida. Oskab keegi Tartus soovitada kuhu minna ostma, et saaks ka endale sobilikud asjad soetatud? Samuti, mis firma toodangut peaks eelistama?

Oodatud on kõik head soovitused seoses mineraalkosmeetikaga. 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.04 13:55; 06.04 20:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vabandage rumalat küsimust, kuid mille poolest erineb mineraalkosmeetika tavakosmeetikast? Päris ökotoodetega ju tegemist pole.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 06.04 06:50; 06.04 19:37; 06.04 20:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu arust sobib näiteks mineraalpuuder ainult väga noorele ja siledale nahale. Toob kortsud ja poorid väga esile. Mida paksemalt panna, seda hullem. Mineraalset jumestuskreemi pole proovinud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina kasutan Idun Mineralsi puudreid ja olen väga rahul. Aga ma ei tea, et neid kas neid kuskilt tavapoest ka osta ja proovida saab. Ise tellin sealt. Ripsmetuššidest soovitan ka Avrilit.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.04 12:14; 08.04 08:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soovitan Sampure Minerals tooteid. Väga hea katvusega ning komplekt suurepärase hinnaga. Leidsin brändi tänu Merilin Taimre postitusele.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vabandage rumalat küsimust, kuid mille poolest erineb mineraalkosmeetika tavakosmeetikast? Päris ökotoodetega ju tegemist pole.

Koostisainete poolest. Ma olen allergik ja tavakosmeetika (eriti silmade piirkonnas) ärritab nahka. Reaalselt võtangi näiteks lauvärvi maha ja alt tuleb punane nahk välja. Hiljem tekivad väikesed koorikud. Mineraalkosmeetikaga pole seda veel kogenud.

Keegi on väga hea kokkuvõtte sinna teinud: https://buduaar.tv3.ee/Foorum/Forum/topic/237999&lk=1

Ok, siin artiklis soovitataksegi lõpus toodud linkidel ökotooteid. Mineraalkosmeetika pole aga öko kuna neis on siiski need nimetatud pahad ained suuremal või väiksemal määral sees.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 06.04 06:50; 06.04 19:37; 06.04 20:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul keeras küll mineraalpuuder näo tuksi. Enne oli nahk palju kenam.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mida siis kasutada?
Ma olen natuke nõutu sellel teemal. 🙁

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.04 13:55; 06.04 20:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mida siis kasutada?
Ma olen natuke nõutu sellel teemal. ????

Siis vaatakski hoopis ökotooteid.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 06.04 06:50; 06.04 19:37; 06.04 20:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vabandage rumalat küsimust, kuid mille poolest erineb mineraalkosmeetika tavakosmeetikast? Päris ökotoodetega ju tegemist pole.

Koostisainete poolest. Ma olen allergik ja tavakosmeetika (eriti silmade piirkonnas) ärritab nahka. Reaalselt võtangi näiteks lauvärvi maha ja alt tuleb punane nahk välja. Hiljem tekivad väikesed koorikud. Mineraalkosmeetikaga pole seda veel kogenud.

Keegi on väga hea kokkuvõtte sinna teinud: https://buduaar.tv3.ee/Foorum/Forum/topic/237999&lk=1

Ok, siin artiklis soovitataksegi lõpus toodud linkidel ökotooteid. Mineraalkosmeetika pole aga öko kuna neis on siiski need nimetatud pahad ained suuremal või väiksemal määral sees.

Ma ei tea, mida sa pead silmas nende “pahade ainete” alla, aga nt Idun Minerals peaks oleme päris ok (kuigi mu inglise keel ei ole väga hea ja samuti keemiatundmine).

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.04 12:14; 08.04 08:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vabandage rumalat küsimust, kuid mille poolest erineb mineraalkosmeetika tavakosmeetikast? Päris ökotoodetega ju tegemist pole.

Koostisainete poolest. Ma olen allergik ja tavakosmeetika (eriti silmade piirkonnas) ärritab nahka. Reaalselt võtangi näiteks lauvärvi maha ja alt tuleb punane nahk välja. Hiljem tekivad väikesed koorikud. Mineraalkosmeetikaga pole seda veel kogenud.

Keegi on väga hea kokkuvõtte sinna teinud: https://buduaar.tv3.ee/Foorum/Forum/topic/237999&lk=1

Ok, siin artiklis soovitataksegi lõpus toodud linkidel ökotooteid. Mineraalkosmeetika pole aga öko kuna neis on siiski need nimetatud pahad ained suuremal või väiksemal määral sees.

Mineraalkosmeetika: titaandioksiid, tsinkoksiid, raudoksiidid, vilgupuru jne. mis “nimetatud pahad ained”?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

aga mul hoopis küsimus,et jäänud on mulje, et valdav osa mineraalkosmeetikas on nö pulber (a la tolmpuuder), vist nüüd teahske juba ka pressitud puudreid, lauvärve?

Tolmpuudrit väga tüütu minu jaosk kasutada, kui pool vannituba on sellega koos, rääkimata siis nt lauvärvidest, kui kõik pudiseb põsesarnadele.

ET kuidas sellega? kas on ka asjalikud pressitud puudrid-lauvärvid või valdaval tikka pulbrikujuline? kuidas peale kanda sellist lauvärvi?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ontic Minerals teeb küll pressitud lauvärve ka. Need meeldivad mulle tunduvalt rohkem kui need pulbri kujul. Väga ilusad toonid on, ma olen väga rahul: http://www.onticminerals.ee/et/c/kompaktsed-lauvarvid

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )


Esileht Ilu ja tervis Mineraalkosmeetika

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.