Esileht Ilu ja tervis Mineraalkosmeetika

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Mineraalkosmeetika

Postitas:

Otsustasin endale lõpuks jumestuskreemi osta 🙂 Tahaks seda mineraalkosmeetikat. Sügise Buduaaris oli üks mineraalkosmeetika jumestuskreem, mille kohta oli öeldud, et täitsa uus Eesti turul. Aga nimi läks meelest ja Stockmannis midagi sellist ei näinud. Kes osab aidata? Äkki kellelgi Buduaar käepärast? Ja kuidas on sujunud netist jumestuskreemi tellimine? Kas on nii võimalik tõesti õige toon saada?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.02 09:24; 02.02 12:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu lemmik on Jane Iredale mineraalkosmeetika 🙂
Superhead tooted, suht kallid aga väga, väga head.
Kas see polnud mitte The Balm Cosmetics millest alles hiljuti räägiti? Äkki mõtled seda hoopis?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks see mineraalkosmeetika parem peaks olema? Taas eriti nahasõbralik, 100% looduslik jne.?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Muide, kas seal mineraalkosmeetikas parfümeerseid koostisosi ka on, ehk siis – kas allergikutele sobib või mitte?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.02 12:18; 02.02 13:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma jõudsin ise ka nüüd otsingutega Jane Iredale’ini. Eks pean sinna Mustamäele katsetama siis minema. Huvitav kaua on selle JI presspuudri säilivusaeg? Ja kas seda saab lihtsalt puudripadjaga peale kanda, ei pea spetsiaalsete pintslitega jändama?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.02 09:24; 02.02 12:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mineraalmeik on puudrikujul. Kui ajad taga jumestuskreemi, siis see on midagi muud – jah, mineraale võib sinna olla ka näpuotsaga lisatud, aga tõeline mineraalmeik on puudrikujul – alates meigipõhjast lõpetades värviliste pigmentidega põsesarnade-silmade jm jaoks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.02 12:35; 02.02 15:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ok, tänan! St kui ma allergia tõttu nägu tolmpuudriga nagunii pintseldada ei saa ja soovin kasutada kompaktpuudrit, siis peaksin valima hea loodusliku toote, kus ka mineraale sees ja siis oleks enam-vähem õigel teel? See Sante näiteks? http://www.looduskosmeetika.ee/products/Kompaktpuuder-%252d-portselan.html?cat=Jumestus&cid=17. Võrreldes selle Jane…..’iga on Sante küll imeodav. Kas siis viletsam?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Muide, kas kusagilt saaks mineraalkosmeetika testreid ka osta? Eestis on mu meelest see probleem, et lähed kusagile kauplusse ja saad ainult seal koha peal proovida, aga see pole mingi õige proovimine! Täiesti kliendivaenulik asjade korraldus. Peaks ikkagi paaril-kolmel päeval järjest proovima, siis alles saaks aru, kas toode sobib või mitte. Mina olen sel moel juba hulga raha hakkama pannud, et ostan toote, millest tekib nahaärritus või mis muul põhjusel üldse ei sobi. Sellised ilutooted nagu jumestuskreemid, puudrid vms võiks üldse olla poole väiksemates pakendites. Siis julgeks rohkem katsetada ja poleks ka seda probleemi, et kaup tuleb aegumise tõttu minema visata. Aga, noh, eks see ole vist taotluslik, et testreid ei saa ja kogused on nagu on – nii saab ju rohkem raha välja pressida…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.02 12:18; 02.02 13:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Küsimus on selles, miks sul on allergia. Võib-olla talgi jm sodi vastu, mida tavalised puudrid sisaldavad. Mineraalpuudrid on puhtad mineraalid, ent ega needki ole imeasjad – on mineraale, mis samamoodi võivad ärritada, olgu siis puudri kujul või jumestuskreemi koostises. Sõna \”mineraal\” ei tähenda antud kontekstis midagi ülimalt toitvat ja nahasõbralikku. Ka siis mitte, kui müüja seda väidab.

Nt võib allergiat põhjustada mineraalmeigi üks põhilisi koostisi vilk (ingliskeeles Mica, muide, leidub nii mõnigi kord ka tavalises kosmeetikas, kompaktpuudris). See kraabib nahka nagu imetillukesed klaasikillud. Või kroom – tavaliselt rohelise pigmendina, aga ka meigipõhja koostises. Ultramariin. Karmiin – punase tooni andja (ei ole küll mineraal). Seda otsi ka tavakosmeetika seast – leidub vahel ka huulepulkades, kindlasti põsepunades.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.02 12:35; 02.02 15:16;
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Ilu ja tervis Mineraalkosmeetika

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.