Esileht Pereelu ja suhted Minevikuprobleemid ei lase koos olla

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Minevikuprobleemid ei lase koos olla

Postitas:

Oleme mehega veidi üle kahe aasta koos olnud. Suhe algas väga ruttu ja mina arvan et ka väga valesti. Kohtusime kuskil keldribaaris, ise joogised olles. Arvasin, et oh nüüd olengi armunud ja nüüd tuleb suur armastus jne. Ma ei teagi, kas see ka tegelikult armastus oli või oligi lihtsalt seiklus? Samas me ju kolisime kokku ka. Oleme aasta koos elanud. Tean, et kohtumisel olin veidi meeleheitel, tahtsin nii väga enda kõrvale kedagi või lihtsalt et kellega oleks tore aega veeta. Suhe läks alguses juba väga viltu. Ma suhtlesin palju teiste meestega, joogisena oli ikka flirti ka. Pmst ma ei võtnud juba suhte alguses oma suhet tõsiselt, sest mulle pakkusid ka teised mehed huvi. Ma ei näinud enda mehes meest. Ta on väikest kasvu pisike. 24 aastane aga ma unustasin enda kõrvale mehelikku meest ja kes oleks ka elukogenud. Ma siiani mõtlen, et kui see oleks olnud suur armastus Nii öelda,siis ma oleks huvitunud ainult oma mehest ju? Mees on jube armukade ka, kellegagi suhtlesin lihtsalt, tema juba hakkas igasugu asju kahtlustama, uuris koguaeg mu telefoni, käis mu fbs. Nüüd enam ta niimoodi ei luura mu tagant aga nüüd ei lase need minevikus tehtud vead meil koos olla. Alkoholi ma enam ei tarbi ja kuskil meestega ei käi. Aga tema ei suuda minevikust lahti lasta. Aina tuletab meelde, hõõrub nina alla, alandab, tänitab. Probleem võib ka selles olla, et me pole neid asju korralikult ära lahendanud. Ma ei saagi aru, kas ma üldse teda armastan praegu. Ta on nii põhja käinud. Ei pese end, mängib arvutimänge, koduseid töid teha ei viitsi. Väga laisk ja räpakas mees igatahes. Seda oli juba suhte alguses näha tegelikiõt. Ütleb et kodust saanud halvad harjumused kaasa.samas tahaksin temaga koos olla aga ma ei suuda kui see minevik on koguaeg meie vahel. Ma ei tea mida teha.

+2
-12
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tee, mis tahad, aga üht ma palun südamest – ära jää rasedaks!

+24
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis minevik see teie vahel on? See, kuidas sa meest siin kirjeldab näitab ju selgelt, et sul ei ole temast ei sooja ega külma. Miks sa tahad kellegagi koos olla, kelle suhtes sul tunded puuduvad?

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tee, mis tahad, aga üht ma palun südamest – ära jää rasedaks!

Pakun, et ta juba jäi rasedaks.

Mis mõte sel pikal halal muidu oleks, meest ei armasta, mees on laisk ja must; läheks sellisest plaksuga lahku ja tagasi ka ei vaataks.
Aga siin käib mingi hala, ju siis titt on ikka valmis juba.

+16
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mitte mineviku, vaid olevikuprobleemid.
Küsi endalt:
1. Kas see mees on mu parim sõber, kellega meil on täielik vastastikune austus ja usaldus?
2. Kas ma tahan selle mehega kogu oma ülejäänud elu veeta ja temale pühenduda?
3. Kas ma armastan seda meest vaatamata ta vigadele ja puudustele?
4. Kas kogu maailma meestest valiksin ma ainult tema?
5. Kas koos temaga olen ma parem inimene?

Kui sa kasvõi ühele küsimusele eitavalt vastasid, siis ei ole sel suhtel mõtet. Parem õudne lõpp kui lõputa õudus ja anna endale võimalus kohtuda mehega, kelle kohta sa nendele küsimustele saad ‘jah’ vastata. Kõik alla selle on omaenda aja ja tunnete raiskamine.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mitte mineviku, vaid olevikuprobleemid.

Küsi endalt:

1. Kas see mees on mu parim sõber, kellega meil on täielik vastastikune austus ja usaldus?

2. Kas ma tahan selle mehega kogu oma ülejäänud elu veeta ja temale pühenduda?

3. Kas ma armastan seda meest vaatamata ta vigadele ja puudustele?

4. Kas kogu maailma meestest valiksin ma ainult tema?

5. Kas koos temaga olen ma parem inimene?

Kui sa kasvõi ühele küsimusele eitavalt vastasid, siis ei ole sel suhtel mõtet. Parem õudne lõpp kui lõputa õudus ja anna endale võimalus kohtuda mehega, kelle kohta sa nendele küsimustele saad ‘jah’ vastata. Kõik alla selle on omaenda aja ja tunnete raiskamine.

Neljas Su kysimustest on mättassejuhatav.

Olen õnnelikus abielus, aga kõiki maailma mehi ma ju ei tunne & tutvusringkonnaski on mõni, kellega vast saax ka suhte klappima kenasti. Lihtsalt praegu mulle saadaolevatest valikutest on tema kindlasti armsaim.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Midqa sulle eelmine kord sellise jutu peale siin vastati? Sa oled oma “mehest” teinud mitu teemat, aga kuulda ei võta. Milleks sellise peale sooja õhku raisata.
Ühinen esimese kommentaariga, tee mis sa teed, ära ainult rasedaks jää.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu arvates ju väga lihtne juhtum – teineteist ei armastata ja tegelikult kui te ka ei talu üksteist. Kui lapsi pole, pole suhte lõpetamine isegi õudne lõpp, vaid on lihtsalt vaja tegutsema hakata. Ilmselt nii ühel kui teisel jäid enne kooselu seiklused seiklemata ja te pole kumbki seda õiget veel leidnudki.
Tulevikku sellel vegeteerimisel küll pole, mingi turvatunde see hetkel sulle annab, aga mitte enamat. Kooselu peaks olema tore, mitte hädaorg ja kannatamine. Mõtle läbi praktilised sammud, mismoodi kõige lihtsamalt lahku minna, kes peab kolima ja anna endale uus võimalus. Nüüd oled juba veidi targem ja ei torma koosellu niisama.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Pereelu ja suhted Minevikuprobleemid ei lase koos olla

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.