Esileht Pereelu ja suhted Minge testima!

Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Teema: Minge testima!

Postitas:

http://ohtuleht.ee/473423

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.04 08:36; 19.04 09:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma just testsin!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Läheks, aga viimasest nö. kahtlasest vahekorrast on möödas ainult 4 kuud, pole mõtet minna enne kui 6k täis.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 19.04 09:15; 19.04 10:03; 19.04 10:20; 21.04 18:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Läheks, aga viimasest nö. kahtlasest vahekorrast on möödas ainult 4 kuud, pole mõtet minna enne kui 6k täis.[/tsitaat]

Mina olen kuulnud,et 3 kuud ja natuke peale on täiesti piisav aeg.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.04 08:36; 19.04 09:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Mina olen kuulnud,et 3 kuud ja natuke peale on täiesti piisav aeg.[/tsitaat]

Tegelikult täiesti kindla vastuse annab siiski 6k ootamine. See on see, mida arstidele ülikoolis õpetatakse.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 19.04 09:15; 19.04 10:03; 19.04 10:20; 21.04 18:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Läheks, aga viimasest nö. kahtlasest vahekorrast on möödas ainult 4 kuud, pole mõtet minna enne kui 6k täis.[/tsitaat]

Miks sa kondoomi ei kasutanud?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Miks sa kondoomi ei kasutanud?[/tsitaat]

Ei tahtnud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 19.04 09:15; 19.04 10:03; 19.04 10:20; 21.04 18:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Tegelikult täiesti kindla vastuse annab siiski 6k ootamine. See on see, mida arstidele ülikoolis õpetatakse.[/tsitaat]

Miks siis inimestele jagatakse ebaadekvaatset infot? Äkki selle pärast ongi meil nii palju HIV haigeid? Või on sinu jutt natuke puusse?

Mulle HIV kabinetis öeldi, et tulemused võivad olla adekvaatsed juba 2 nädala pärast ja kõige hiljemalt kolme kuu pärast. Siis soovitatakse minna kordustestile.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

HIV levib eeskätt sodomiitide seas, kui teie mees on nn Bi või salapede, siis tehke test, pedesaunades antakse kotte suvalistele ja tagumikus tekivad kergelt verised vigastused , mis on HIV nakkuse edasikanne, kuna tagumikus puudub looduslik libesti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on isiklik moraal piisavalt kõrge, seega puudub vajadus HI-viiruse testimiseks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]HIV levib eeskätt sodomiitide seas, kui teie mees on nn Bi või salapede, siis tehke test, pedesaunades antakse kotte suvalistele ja tagumikus tekivad kergelt verised vigastused , mis on HIV nakkuse edasikanne, kuna tagumikus puudub looduslik libesti.[/tsitaat]
Sodomiit on loomapilastaja, tegijanimi nähtusest sodoomia ehk loomapilastus. Loomad ei levita HIV-viirust, vähemalt mitte Eesti loomad (HIV on algselt pärit ahvidelt)
Lisaks meeldib paljudele heteroseksuaalsetele meestele läheneda heteroseksuaalsetele naistele anaalselt.
Ja kogu su jutt tõestab, et rassi-, natsi- või homoviha täis inimesed on keskmisest madalama IQ-ga ja labased.

Kuna ma ise seksin vaid oma mehega ja kasutan kondoomi, siis puudub põhjus testimiseks sagedamini, kui kord aastas tavalisel günekoloogilisel ülevaatusel.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Jarka kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Miks siis inimestele jagatakse ebaadekvaatset infot? Äkki selle pärast ongi meil nii palju HIV haigeid? Või on sinu jutt natuke puusse?

Mulle HIV kabinetis öeldi, et tulemused võivad olla adekvaatsed juba 2 nädala pärast ja kõige hiljemalt kolme kuu pärast. Siis soovitatakse minna kordustestile.

[/tsitaat]

Minu jutt ei ole puusse. Positiivne tulemus võib välja tulla juba varem, ka 2-3 kuu pärast. AGA! Kui tahta olla 99,9% kindel negatiivse vastuse õigsuses, tuleks testima minna siiski 6k. pärast.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 19.04 09:15; 19.04 10:03; 19.04 10:20; 21.04 18:56;
To report this post you need to login first.
Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )


Esileht Pereelu ja suhted Minge testima!

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.