Esileht Ilu ja tervis Mingi imelik gripiviirus.

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Mingi imelik gripiviirus.

Postitas:

Detsembri lõpus jäi mul vist gripp välja ravimata – põdesin püstijalu läbi, käisin ikka rõõmsalt tööl ja nüüd on tulemus käes. Gripp tagasi ja hullem kui enne: esimesel päeval lõi palaviku 37-37,5-37,9 peale. Kohutavad külmavärinad olid, hambad plaksusid peas. Siis tekkis mingi imelik nohu moodustis, mis nagu polegi nohu, sest lima pole, mida nuusata, ometi tunnen, et põskkoopad on seda ollust ja juba ka kõrvad täis. Nii kui üritad nuusata, hakkavad põsed ja kõrvad plõksuma ja lurtsuma…
Nuusates mitte midagi eriti välja ei tule. Lõhnataju täiesti olematu. Köhima ajab ka aga sama nagu nohuga, mingit röga ega midagi välja ei tule, õigemini polegi aga midagi ajab kogu aeg sedasi köima, et kohati tekib juba okserefleks. Nüüd arvatavasti esmaspäeval arstile, kuna asi pole minu jaoks õige.
Kas kellelgi veel nii?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.01 22:58; 22.01 14:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Detsembri lõpus jäi mul vist gripp välja ravimata – põdesin püstijalu läbi, käisin ikka rõõmsalt tööl ja nüüd on tulemus käes. Gripp tagasi ja hullem kui enne: esimesel päeval lõi palaviku 37-37,5-37,9 peale. Kohutavad külmavärinad olid, hambad plaksusid peas. Siis tekkis mingi imelik nohu moodustis, mis nagu polegi nohu, sest lima pole, mida nuusata, ometi tunnen, et põskkoopad on seda ollust ja juba ka kõrvad täis. Nii kui üritad nuusata, hakkavad põsed ja kõrvad plõksuma ja lurtsuma…
Nuusates mitte midagi eriti välja ei tule. Lõhnataju täiesti olematu. Köhima ajab ka aga sama nagu nohuga, mingit röga ega midagi välja ei tule, õigemini polegi aga midagi ajab kogu aeg sedasi köima, et kohati tekib juba okserefleks. Nüüd arvatavasti esmaspäeval arstile, kuna asi pole minu jaoks õige.
Kas kellelgi veel nii?[/tsitaat]

Kõlab nagu põskkoopapõletik. Vähemalt see, mida sa kirjeldasid, oli täpselt sama mis mul mõnda aega tagasi. Köhima ajas põskkoobastest kurku tilkuv mäda. Mul diagnoositi täiesti vale asi algul ja kui lõpuks analüüsid tehtud ja röntgenisse oma näoga sain, siis oli veremürgitusest puudu ehk 1 päev. Olukord oli ikka väga hull. Ei taha hirmutada ja ehk sul siiski midagi muud. Aga üks ühele tuttav tuli ette.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Miks sa arvad, et sul gripp on? Pole küll gripisümptomite moodi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Miks sa arvad, et sul gripp on? Pole küll gripisümptomite moodi.[/tsitaat]
Mis asi see siis on?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.01 22:58; 22.01 14:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Gripp see kohe kindlasti ei ole. Tavaline tativiirus, mis jäi korralikult ravimata, edasi arenes ja nüüd organismi kurnab.
Gripp on tõsine haigus, mille sümptomiteks on päevi kestev kõrge palavik, lihas-ja peavalud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Mis asi see siis on?[/tsitaat]

öeldi ju, et väga tõenäoliselt põskkoopapõletik.
see just nimelt ravimata nohust arenebki.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oma kogemustest pakun samuti, et on põskkoopapõletik.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mul samad sümptomid. Diagnoos – kopsuklamüüdia + põskkoopa põletik. AB ravi. Ja soovitan käsimüügist röga ja limalahtistajat GeloMyrtol.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Ilu ja tervis Mingi imelik gripiviirus.

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.