Esileht Koolilaps Mingi tossav nätsukomm?

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Mingi tossav nätsukomm?

Postitas:

Mul on imelik olukord ja seetõttu väga rumal küsimus. Kas on olemas mingi komm, mis ajab tossu välja?

Mu teise klassi laps oli vanaemaga, vanaema rääkis õhtul, et kui ta läks lapse tuppa, tuli lapsel parasjagu suust magusa lõhnaga tossu välja. Laps ise väidab, et ta sõi mingit tossavat kommi, mille klassiõde oli talle andnud. Paberit enam alles ei ole, sest vanaema ei teadnud sellele mõelda.

Tegu on alles väikese lapsega, kes on väga korralik ja hoolas, nii et ma ei kahtlusta teda milleski kahtlases. Aga vanaema oli väga murelik, sest ütles, et tegu oli otseses mõttes tossuga ja talle tundus see kahtlane. Klassiõde, kes väievatavalt lapsele selle kommi andis, on veidi probleemsest perest, kuigi ma ei taha ka klassiõde milleski kahtlases kahtlustada. Vabandust, et mu postitus nii paranoiline on, aga see teise klassi laps on mu vanim laps ja ma pole seda laadi probleemidega kokku puutunud.

+5
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu 14a ütleb, et on küll selline komm. Sour patch vms. Et kui kõigepealt vette panna ja siis närida, siis aurab. Ei oska kommenteerida, kas vastab tõele 🙂

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, on kûll selline komm, see pigem jah aurab, aga kaugelt võib tundub suitsuna. Minu tûtar ûtles, et mingis hiina või jaapani poes, kus mingit imelikku nänni mûûakse, seal olevat mûûgil. Saab ûhekaupa osta. Täiesti sûûtu värk.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.05 19:49; 09.05 19:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

“Ghost Smoke candy” Halloweeni ajal olid need populaarsed. Ja Amazonist saab tellida “Dragon Breath” palle, mis on ka sama efektiga.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.05 19:49; 09.05 19:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Appi, mis teema. Sõber ei või sõbrale enam kommi ka pakkuda.

Mulle meenus kohe see teema, kus laps sai vist esimest korda elus sõbra juures friikaid ja pidi seetõttu sõbraga suhtlemise lõpetama.

+2
-20
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Appi, mis teema. Sõber ei või sõbrale enam kommi ka pakkuda.

Mulle meenus kohe see teema, kus laps sai vist esimest korda elus sõbra juures friikaid ja pidi seetõttu sõbraga suhtlemise lõpetama.

Appi, mis rumal kommentaar, keegi pole ju kommi pakkumist keelanud…

+8
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.

Appi, mis teema. Sõber ei või sõbrale enam kommi ka pakkuda.

Mulle meenus kohe see teema, kus laps sai vist esimest korda elus sõbra juures friikaid ja pidi seetõttu sõbraga suhtlemise lõpetama.

Hea näide sellest, kuidas inimene loeb sõnu, aga sõnade taga olevast sisust ei saa mitte tuhkagi aru.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mjah, minu täiskasvanud laps tunnistas, et enne oma esimest klassi suvel oli ta sõprade käest suitsu saanud ja proovinud. Mina sain alles nüüd teada.
Aga üldiselt lapsed suitsetavad kahtlaseid asju ikka oma seltskonnas koos ja täiskasvanutest eemal – kodus pole see hoopis nii tore üritus.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Koolilaps Mingi tossav nätsukomm?