Esileht Ilu ja tervis Mingid imelikud punnid kätel

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Mingid imelikud punnid kätel

Postitas:

Hakkasin oma käsi vaatama ja lähemal vaatlusel näha, et käed pisikesi punne täis. Tegelikult peab neid valguse käes vaatama, kuid eriti polegi näha. Eile nagu ei märganud seda. Pole elusees sellist asja olnud. Mõned kohad nagu sügelevad ka, või olen endale selle ise sisse mõelnud, ei tea.
Nüüd mõtlen siin, et kasutan Cerazette tablette. Ja olen käinud solaariumis. Aga solaariumis olen alatri käinud kevadel nii 4-5 korda. Ja siis ei käi terve ülejäänud aasta. Lihtsalt jumet saada. Kas võib olla tablettide ja solaariumi kõrvalmõju? Sest tablette kasutan alles esimest aastat. Ning üldse pole mul tegelikult kunagi enne mingit löövet olnud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.05 11:44; 23.05 07:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Äkki sügelised
laps kunagi lasteaiast sai, kätele ja eriti sõrmede vahele tulid.
Arst ütles, et kuna muidu puhtust armastav laps, siis nad kätelt edasi edasi ei levigi, meil olid just imetillukesed punnikesed.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuigi ka ise kahtlustasin seda alguses, sest ka mul on kunagi need jubedused olnud kooliajal, siis seda nad pole. Täna oleks kindlasti ka rohkem kehast neid täis. Nahk oleks pigem nagu krobeline, pole sile. Kas minna nüüd kalli eriarsti juurde, või lihtsalt osta poest zyrtecit. Aga samas tahaks siiski ka teada millest selline lööve võis üldse tekkida.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.05 11:44; 23.05 07:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

võib ka lihtsalt päikesest olla. mul on igal kevadel sarnane lööve kätel, ehkki talun päikest muidu väga hästi ja ei ole eriti heleda nahaga.
kui paari päevaga üle ei lähe ja läheb hullemaks, siis pöörduksin arsti poole.
zyrtecit võid võtta, kui sügeleb, muul juhul vaja ei ole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina lähen päikesest lausa kupla (algab ka pisikeste punnikestega)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sellised poolnähtamatud punnikesed nahal viitavad kõige suurema tõenäosusega sellele, et sul on kehas mingi aine, nt. raua, puudus ja su nahk ei saa piisavalt toitaineid ja on nüüd kuiv, väga kuiv. Kuiv nahk väljendub selliste träpsude-punnikestena, sest ainevahetus on häiritud ja ma ei oska täpset \”teadust\” selle taga seletada, aga nii on.

Esimene võimalus – hakka kasutama niisutavat kehakreemi.
Teine võimalus – siin ei pea ütlema, aga mõtle hoolikalt järele, et ega sa ei ole üks neist tüdrukutest-naistest, kes märtsis ennast näljutama hakkab, et rannas ikka võimalikult pilbas välja näha? Nahakuivus on 90% juhtudel seotud ebapiisava söögiga.

Ja kuna sa ütled, et natuke nagu sügeleks, siis ma olen kindel, et tegu on kuiva ja ainepuuduses nahaga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Ilu ja tervis Mingid imelikud punnid kätel

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.