Esileht Ajaviite- ja muud jutud Mingid kahtlased koolitused Tln sadamarketis, kes teab millega tegu???

Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )

Teema: Mingid kahtlased koolitused Tln sadamarketis, kes teab millega tegu???

Postitas:
Kägu

Mehele helistas üks sõber, kes on üldiselt tore ja intelligentne inimene ja hakkas väga peale pressima et ta tuleks koos temaga mingile koolitusele mis toimub Tln Sadamarketis. Väga entusiastlikult ja vaimustunult kiitis seda koolitust, et õpetatakse kuidas kiiresti ja lihtsalt rikkaks saada :)Lähemalt ei tahtnud midagi rääkida.

Kõlab minu meelest suht kahtlaselt aga minu mees on natuke juba minemisest huvitatud. Kas keegi teab millega täpsemalt tegu on?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

RE: Mingid kahtlased koolitused Tln sadamarketis, kes teab millega tegu???

Võrkturustus, mis muud. Kui mees üsna alguses käpa sisse saab, siis võib tallegi midagi pudeneda.

Please wait...
Postitas:
Kägu

see ju puhas lollus, kas ikka keegi usub, et saab sadamamarekti koolitusega ratsa rikkaks??? See on lihtsalt vaeste inimeste olukorra alatu ära kasutamine!

Please wait...
Postitas:
Kägu

amway nagunii

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]amway nagunii[/tsitaat]
Ei tea midagi, vabalt võib ka GNLD olla 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

amway jah, mind kutsuti ka sinna.

Please wait...
Postitas:
Kägu

kle, teemaalgataja, sa tglt tead ju isegi, millega tegu, aga tahad siin huvi tekitada.
eriti läbikukkunud promomine 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ei ausõna ei tea.

Ise kahtlustasin ka Amwayd aga mehe sõber rääkis, et seal olevat mingi Keila endine linnapea ka \”koolitust teinud\” siis mõtlesin et on midagi muud äkki. Ja veel see koolitus maksvat 2 euri ka.

Aga kui Amvay tõesti siis ma küll ei luba mehel minna 🙂 Üks sõbranna juba langes sinna võrku.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Olge valvel, paistab et Amwayle tuleb konkurentsi. Nüüd mingi Ginanet tõstab ka pead, pakun et see samasugune saast nagu Amway!

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]Ise kahtlustasin ka Amwayd aga mehe sõber rääkis, et seal olevat mingi Keila endine linnapea ka \”koolitust teinud\” siis mõtlesin et on midagi muud äkki. Ja veel see koolitus maksvat 2 euri ka.
[/tsitaat]
Keila endine linnapea on üks Amway maaletoojatest.

Please wait...
Postitas:
maiiii

[tsitaat]Olge valvel, paistab et Amwayle tuleb konkurentsi. Nüüd mingi Ginanet tõstab ka pead, pakun et see samasugune saast nagu Amway![/tsitaat]
Nüüd lööb laineid mingi vitamiini värk ka Kyani vms?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Raudkull Amway. Selle kinnituseks:
1.osalustasu on jah 2 EUR, olen ise ka selle orki lennanud. Koolitus toimus küll Norde Centrumi kõrval hotellis, mitte Sadamarketi keskuses.
2.\”koolitusele\” kutsudes ollakse salapärane ja ei räägita täpselt millega tegu. See selgub peale 30-minutilist kiidualulu.
3. Keila ekslinnapea AP on Amways üsna kõrge käsi

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma arvan,et seal oli selle uue reisivahenduse asja tutvustus…nime ei mäleta enam, mingi Nice vms. A la soovitad tuttavatel seal keskkonnas bronnida jne.Ühesõnaga püramiidskeem. Liitumiseks pead maksma 4000eeki jms.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]Raudkull Amway. Selle kinnituseks:
1.osalustasu on jah 2 EUR, olen ise ka selle orki lennanud. Koolitus toimus küll Norde Centrumi kõrval hotellis, mitte Sadamarketi keskuses.
2.\”koolitusele\” kutsudes ollakse salapärane ja ei räägita täpselt millega tegu. See selgub peale 30-minutilist kiidualulu.
3. Keila ekslinnapea AP on Amways üsna kõrge käsi [/tsitaat]

Sooh, siis on asi selge jah. Ma ütlen mehele ka siis, et ta oma sõbrale selgeks teeks, et see sealt jalga laseks kiiresti. Poleks elu sees uskunud, et ka mehi võib Amway huvitada, siiani kõik keda teadsin sellega tegelevat on naised.

Please wait...
Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Mingid kahtlased koolitused Tln sadamarketis, kes teab millega tegu???

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.