Esileht Tööelu, raha ja seadused. Minimalistlik eluviis või koonerdamine?

Näitan 30 postitust - vahemik 181 kuni 210 (kokku 263 )

Teema: Minimalistlik eluviis või koonerdamine?

Postitas:
Kägu

Miks kõik naised seostavad sõnaga ‘king’ automaatselt kontsakinga? Mul on kingi terve posu, neist suurem osa ei ole mingid pidulikud kontsakingad.

Selles teemas sellepärast, et see ühe-kingapaari-kägu käib nendega ka presidendil kätt surumas, nagu ta ise väitis.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks kõik naised seostavad sõnaga ‘king’ automaatselt kontsakinga? Mul on kingi terve posu, neist suurem osa ei ole mingid pidulikud kontsakingad.

Selles teemas sellepärast, et see ühe-kingapaari-kägu käib nendega ka presidendil kätt surumas, nagu ta ise väitis.

Kas Karisel kukuvad ordenid küljest ära, kui tal ilma kontsata kingas naine vastu satub?

+7
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Muidugi tean. Saapaid on hooaja jooksul vaja ehk 4-5 korda kokku ehk kord kuus. On talvesid, kus ma kordagi saapaid jalga ei pane – nagu eelmine talv. Autost paar korda nädalas kingaga garaaži, parklast tööle. Jne. Eespool kirjas.

Kas sa kuuel kuul aastas üldse õues aega ei veeda?  Või pead silmas, et nö korralikke saapaid on üks paar, pluss talitossud/matkasaapad/kummikud jms?  Mul on just nii, ja neid sportlikke käimasid on 4-5 paari, igaks ilmaks. Korralikke kannan tõesti kord kuus umbes.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas sa kuuel kuul aastas üldse õues aega ei veeda?  Või pead silmas, et nö korralikke saapaid on üks paar, pluss talitossud/matkasaapad/kummikud jms?  Mul on just nii, ja neid sportlikke käimasid on 4-5 paari, igaks ilmaks. Korralikke kannan tõesti kord kuus umbes.

Inimestel külas siis üldse ei käi, et talvel jalanõusid ei vaja? Mis pagana kord kuus, really? Täitsa lolliks seal kodus läinud.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma arvan, et see ilu tegemise lause oli mõeldud pigem selles võtmes, et minimalism, kus kõike on võimalikult vähe, on ka lakooniline. Kaunistusi ju minimalismis suurt ei kasutata, ei lilli, maale, vaipasid jne. Kui on särk, siis näiteks lihtne valge või hall. Kui sul on juba mingi lilleline rüüsidega kleit, siis see ei ole enam minimalism, sest minimalism väljendub ka värvivalikus või mustrivalikus.

Ei, reaalses argielus minimalism ei väljendu kaugelt mitte alati värvi- või mustrivalikus. Absoluutselt kõige minimalistlikum inimene, keda ma tean, elab 20 ruutmeetrises toas, kus on erkpunane kapike, õunarohelised seinad, lilla vaip ja helesinine diivan. Voodi on puiduvärvi ja suurte rukkililedega. Kõik. Rohkem mööblit tal pole. Et tooli, ei lauda. Ka on tal minu teada ainult kaks klaasi, aga need on need värviliste triipudega, mingist soome huippu-kuulsast seeriast.

Minul näiteks on üks paar saapaid ja need on Riekeri erkpunased. Ka jopesid on mul täpselt üks ja see on tumehall fuksiaroosaga. Kingi on mul ka üks paar ja need küll on mustad, aga vasaku kinga tald on oranž ja parema kinga tald on sinine. Rant on must, aga istudes ja käies ikka paistab. Juuksekumme on mul kaks – üks on tõesti tumepruun, teine on must kollaste täppidega.

Sa ikka tead, et samu saapaid ei tohi kaks päeva järjest kanda ? Tekib niiskus mis ei kao öösel. Ebatervislik nii jalgadele kui ka saabastele.

Muidugi tean. Saapaid on hooaja jooksul vaja ehk 4-5 korda kokku ehk kord kuus. On talvesid, kus ma kordagi saapaid jalga ei pane – nagu eelmine talv. Autost paar korda nädalas kingaga garaaži, parklast tööle. Jne. Eespool kirjas.

Siis väga igav elu kui saad värsket õhku nautida vaid paar meetrit garaazi ja parkla vahel. Kunigi näiteks vanalinnas või metsas või üldse kuskil jalutamas ei käi ? Teatrisse minnes on kingad kohe jalas kuigi võib-olla parkimiskoht on 100 m kaugusel ja lumi põlvini ?

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teatrisse minnes on kingad kohe jalas kuigi võib-olla parkimiskoht on 100 m kaugusel ja lumi põlvini ?

Selle kohta ta ju kirjutas, et mees või takso paneb otse ukse ees maha.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas sa kuuel kuul aastas üldse õues aega ei veeda? Või pead silmas, et nö korralikke saapaid on üks paar, pluss talitossud/matkasaapad/kummikud jms? Mul on just nii, ja neid sportlikke käimasid on 4-5 paari, igaks ilmaks. Korralikke kannan tõesti kord kuus umbes.

Inimestel külas siis üldse ei käi, et talvel jalanõusid ei vaja? Mis pagana kord kuus, really? Täitsa lolliks seal kodus läinud.

no külaskäimiseks sobivad sportlikud jalatsid ju väga hästi. Aga tõesti kodukontoris ei lähe mingeid kontsasaapaid praktiliselt üldse vaja, mugavuse mõttes on spordijalats laienenud peaaegu igaks käiguks (va teater ja restoran).

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ahjaa, veepudelid (maitseveekannud) on ka igal pool, kus vähegi võib olla vajadus juua – öökapil pudel ja söögilaual ja teleka ees kann näiteks.

Minu arust on seal vee vahetamine ja nende kannude pesemine küll tunduvalt tülikam, kui minna kööki ja võtta külmikust klaas vett. Pealegi ei meeldi soe seisnud vesi. Sa ei tundu eriti praktiline inimene olevat. Igal pool peab olema mingi träni. Minu diivanilaud on puhas, sinul on seal sada pulti, salvrätid, veekann. Väga kehv oleks sellist ülekuhjatud elamist korras hoida ja selle kõige sees elada. Kui suur see elamine siis on sul ka? Mul on 300 ruutu maja ja mulle siia küll kööki mitu külmkappi, veinikülmikut, neli kraanikaussi ja mis sul seal kõik oli, ei mahu. Väsitav juba lugedagi kõike seda.

Pult ei ole diivanilaual, vaid tagumiku all:)

Kujutan ette, mis bardakk selle inimese kodus valitseb-kõik vanad külmikud, valamud ja träni küla pealt kokku tassinud ja nüüd üritab neile õigustust leida.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pult ei ole diivanilaual, vaid tagumiku all:)

Ja siis otsivad ikkagi, et kelle tagumik nüüd kanalit vahetas, ja lõpetatagu nihelemine, üldse ei saa vaadata. 😀

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

no külaskäimiseks sobivad sportlikud jalatsid ju väga hästi. Aga tõesti kodukontoris ei lähe mingeid kontsasaapaid praktiliselt üldse vaja, mugavuse mõttes on spordijalats laienenud peaaegu igaks käiguks (va teater ja restoran).

Ma küll ei lähe sünnipäevale või külla sportlikes jalatsites. Viisakad riided seljas ja siis mingi maiteamis jalas?

+1
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teatrisse minnes on kingad kohe jalas kuigi võib-olla parkimiskoht on 100 m kaugusel ja lumi põlvini ?

Selle kohta ta ju kirjutas, et mees või takso paneb otse ukse ees maha.

Draama või Estonia ees pargib end sebrale ja paneb pool liiklust kinni? Linnateatri ette autoga? Salmesse veel saab autoga, aga ikka vaja tsipa kõndida. Vanemuise ette ka autoga ei saa, samuti Ugala ette, Endlast rääkimata.

Mis teatris ta siis nagu käib.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma oma korralikke kingi ja saapaid olen vist 5a jooksul 5x kandnud. Ei meeldi kontsaga jalanõud. Enamus ajast kannan vabaajajalanõusid, suvel plätusid-sandaale ja talvel väga külmaga talvesaapaid. Mul on kokku 10 paari jalanõusid ja enamus neist kannan kord aastas.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma oma korralikke kingi ja saapaid olen vist 5a jooksul 5x kandnud. Ei meeldi kontsaga jalanõud. Enamus ajast kannan vabaajajalanõusid, suvel plätusid-sandaale ja talvel väga külmaga talvesaapaid. Mul on kokku 10 paari jalanõusid ja enamus neist kannan kord aastas.

Ega korralikud kingad ja saapad ei pea kontsaga olema.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

no külaskäimiseks sobivad sportlikud jalatsid ju väga hästi. Aga tõesti kodukontoris ei lähe mingeid kontsasaapaid praktiliselt üldse vaja, mugavuse mõttes on spordijalats laienenud peaaegu igaks käiguks (va teater ja restoran).

Ma küll ei lähe sünnipäevale või külla sportlikes jalatsites. Viisakad riided seljas ja siis mingi maiteamis jalas?

Ma ei tea, kus sa sünnipäeval või külas käid, aga ma käin tavaliselt siseruumides, ja seal ollakse nagunii sokkides. Mis vahet seal on, kas mul tulemise ajal oli peal must villane mantel või roosa puhvis jope, kas mul olid jalas kõrged saapad või tossud? Need riided, millega ma peol endal viibin, on ikka “viisakad” (no vähemalt minu arusaamise järgi). Õuepeole tavaliselt ongi vaja sportlikumaid jalanõusid. Ja kui pidu on väljaspool kodu, näiteks restoranis, siis see läheb ju restoranikäigu alla.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei tea, kus sa sünnipäeval või külas käid, aga ma käin tavaliselt siseruumides, ja seal ollakse nagunii sokkides. Mis vahet seal on, kas mul tulemise ajal oli peal must villane mantel või roosa puhvis jope, kas mul olid jalas kõrged saapad või tossud? Need riided, millega ma peol endal viibin, on ikka “viisakad” (no vähemalt minu arusaamise järgi). Õuepeole tavaliselt ongi vaja sportlikumaid jalanõusid. Ja kui pidu on väljaspool kodu, näiteks restoranis, siis see läheb ju restoranikäigu alla.

Palju talvel neid õuepidusid on? Ei, ma ei pane suvajopet ja kummikuid, kui mul on viisakad riided seljas. Annab üldse sellise asja peale tulla :O

Pole kunagi kedagi nii näinud ka kusagil. Mingi Teise Eesti teema vist.

+1
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Palju talvel neid õuepidusid on? Ei, ma ei pane suvajopet ja kummikuid, kui mul on viisakad riided seljas. Annab üldse sellise asja peale tulla :O Pole kunagi kedagi nii näinud ka kusagil. Mingi Teise Eesti teema vist.

vastupidi – meil, kes tossudega külla läheme on piisavalt enesekindlust seda teha. Võimalik et sa oled väga noor, et su ringkonnas kedagi reaalselt huvitab mis teisel tulles jalas on. Ja mis siis saab, kui “vale” jalats – kukub sõpruskonnast välja?

+9
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

vastupidi – meil, kes tossudega külla läheme on piisavalt enesekindlust seda teha. Võimalik et sa oled väga noor, et su ringkonnas kedagi reaalselt huvitab mis teisel tulles jalas on. Ja mis siis saab, kui “vale” jalats – kukub sõpruskonnast välja?

Asi pole enesekindluses vaid labasuses. Kui just tegu pole sellise outfitiga, kuhu see toss ka päriselt käib.

Mingi Nike jooksujalatsi ning kashmiirmantliga ei läheks eales kuhugi.

PS: Sa see enesekindlate muttide kogukonnast, kes annetusi teevad?

+2
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Õuepeole tavaliselt ongi vaja sportlikumaid jalanõusid. Ja kui pidu on väljaspool kodu, näiteks restoranis, siis see läheb ju restoranikäigu alla.

Nii et soliidseid saapaid sul õnneks ikka on? Hea seegi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma oma korralikke kingi ja saapaid olen vist 5a jooksul 5x kandnud. Ei meeldi kontsaga jalanõud. Enamus ajast kannan vabaajajalanõusid, suvel plätusid-sandaale ja talvel väga külmaga talvesaapaid. Mul on kokku 10 paari jalanõusid ja enamus neist kannan kord aastas.

Ega korralikud kingad ja saapad ei pea kontsaga olema.

Mul on 5cm kontsad, üle selle on juba killerid minu jaoks. Ei ole mitu aastat enda jaoks meeldivaid baleriinasid leidnud ning ilma kontsata jalanõud on  minu jaoks enamasti “mutilikud”

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on 5cm kontsad, üle selle on juba killerid minu jaoks. Ei ole mitu aastat enda jaoks meeldivaid baleriinasid leidnud ning ilma kontsata jalanõud on  minu jaoks enamasti “mutilikud”

Mutilikud? Jessas 😀

 

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on 5cm kontsad, üle selle on juba killerid minu jaoks. Ei ole mitu aastat enda jaoks meeldivaid baleriinasid leidnud ning ilma kontsata jalanõud on  minu jaoks enamasti “mutilikud”

Mis siin mutilikku?

https://www.mytheresa.com/euro/en/women/givenchy-terra-leather-loafers-black-p00759206

https://www.mytheresa.com/euro/en/women/gucci-horsebit-leather-ballet-flats-pink-p00613280

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu
Mis siin mutilikku?

https://www.mytheresa.com/euro/en/women/givenchy-terra-leather-loafers-black-p00759206

https://www.mytheresa.com/euro/en/women/gucci-horsebit-leather-ballet-flats-pink-p00613280

Esimene link on läbinisti mutilik. Teist kannaksin kui võtta see jube kuldne kett ära( teistsuguse välimusega ketiga võib) ja konts on imelik laiuse ja kõrgusega ????. Kingapoes on minuga raske.

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Palju talvel neid õuepidusid on? Ei, ma ei pane suvajopet ja kummikuid, kui mul on viisakad riided seljas. Annab üldse sellise asja peale tulla :O

Muidugi pole talvel eriti õuepidusid (kuigi meenub üks koroonaajal toimunud matus), seega talvel polegi üldse oluline, milline see pealmine kiht välja näeb, peaasi, et kerel oleks soe ja jalad oleksid kuivas ja soojas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on 5cm kontsad, üle selle on juba killerid minu jaoks. Ei ole mitu aastat enda jaoks meeldivaid baleriinasid leidnud ning ilma kontsata jalanõud on minu jaoks enamasti “mutilikud”

Mis siin mutilikku?

https://www.mytheresa.com/euro/en/women/givenchy-terra-leather-loafers-black-p00759206

https://www.mytheresa.com/euro/en/women/gucci-horsebit-leather-ballet-flats-pink-p00613280

Issand, kui ÕUDSED kingad!

+8
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Muidugi pole talvel eriti õuepidusid (kuigi meenub üks koroonaajal toimunud matus), seega talvel polegi üldse oluline, milline see pealmine kiht välja näeb, peaasi, et kerel oleks soe ja jalad oleksid kuivas ja soojas.

Selle jaoks ongi talvel seest karvaga, nahast, väljast mingi dekoratiiviga saapad olemas.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Issand, kui ÕUDSED kingad!

Ega tõesti, vähe sellest, et koonrid end minimalistideks peavad, ei tea nad ka trendidest midagi. Käige oma võltscrocsidega edasi, vaevalt te neidki originaale osta raatsite 😀

+2
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Issand, kui ÕUDSED kingad!

Ega tõesti, vähe sellest, et koonrid end minimalistideks peavad, ei tea nad ka trendidest midagi. Käige oma võltscrocsidega edasi, vaevalt te neidki originaale osta raatsite ????

Mul on mõned oxfordid ja derby’d, ma ei jookse iga jõleda trendi peale.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Issand, kui ÕUDSED kingad!

Ega tõesti, vähe sellest, et koonrid end minimalistideks peavad, ei tea nad ka trendidest midagi. Käige oma võltscrocsidega edasi, vaevalt te neidki originaale osta raatsite ????

Mul on mõned oxfordid ja derby’d, ma ei jookse iga jõleda trendi peale.

????

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Perekoolis on tõsised mutikingafännid, pole mõtet pahandada????????

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Asju on vähe, aga kõik viimase vindi peal. Mul mantel näiteks on saadud ülimalt moertadlikult sõbrannalt, kes ostis selle autoritööna räige raha eest ja järgmine nädal keeldus seda selga panemast, sest autoriteetidel olid juba teistsugused reväärid. Vat, rätsepal läks ju oma kümme päeva mantli tegemiseks, aga selle ajaga jõudis see look juba tippmoest argimoeks saada ???? Üks mantel tal üldse korraga, aga taeva pärast, et oleks viimase vindi peal.

See su sõbranna vajaks mingit professionaalset abi.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 181 kuni 210 (kokku 263 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Minimalistlik eluviis või koonerdamine?