Esileht Tööelu, raha ja seadused. Minimalistlik eluviis või koonerdamine?

Näitan 30 postitust - vahemik 211 kuni 240 (kokku 263 )

Teema: Minimalistlik eluviis või koonerdamine?

Postitas:
Kägu

Issand, kui ÕUDSED kingad!

Ega tõesti, vähe sellest, et koonrid end minimalistideks peavad, ei tea nad ka trendidest midagi. Käige oma võltscrocsidega edasi, vaevalt te neidki originaale osta raatsite ????

Mina ei raatsi tõesti. Koduaias ringijalutamiseks või prügikasti väljaviimiseks peened firmaplätud osta, on alles idee. 😀

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu point Oli lihtsalt, et matustele sobivad rõivad on ju igaühelniigi olemas janeid kantakse igapäevaselt.

Mina näiteks ei kanna matusele sobivaid rõivaid mujal kui matusel, sest mulle ei meeldi musta värvi rõivad. Mida me siis nüüd teeme?

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina ei raatsi tõesti. Koduaias ringijalutamiseks või prügikasti väljaviimiseks peened firmaplätud osta, on alles idee. ????

😀 Ma põhimõtteliselt ei kanna võltsasju. Arvasin, et äkki te selle 35 eurot ikka leiaksite, aga noh, arusaadav. Pole siis ime, et ka kingi ja saapaid ei raatsita osta, jeerum 😀

+3
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina näiteks ei kanna matusele sobivaid rõivaid mujal kui matusel, sest mulle ei meeldi musta värvi rõivad. Mida me siis nüüd teeme?

Mis sulle üldse meeldib? Kõigega on häda, midagi ei sobi.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina ei raatsi tõesti. Koduaias ringijalutamiseks või prügikasti väljaviimiseks peened firmaplätud osta, on alles idee. ????

???? Ma põhimõtteliselt ei kanna võltsasju. Arvasin, et äkki te selle 35 eurot ikka leiaksite, aga noh, arusaadav. Pole siis ime, et ka kingi ja saapaid ei raatsita osta, jeerum ????

oot, sinu jaoks on vaja 35 eurot leida? Mine tööle parem.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

oot, sinu jaoks on vaja 35 eurot leida? Mine tööle parem.

Mis minu? Minul on kõik olemas, sul ju pole midagi. Ei raatsi õuejalanõudele isegi 35 eurot kulutada. Ise pead tööle minema ju 😀

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu jaoks tähendab minimalism seda, et ostan ja hoian ainult neid asju, mida päriselt ka kasutan. Kotitäie zara hilpude asemel ostan näiteks päriselt puuduoleva eseme ja sellise, mis mulle täpselt meeldib ja sobib ehk siis vajadusel ka kalli hinnasildiga. Olen elanud ka seda maksimalisti elu, kus käisingi iga nädal zarades ja vedasin kottideviisi kleite, kotte, kingakesi koju. Kapid olid triiki täis, aga selga panna polnud midagi. Ostsin alatasa midagi üheks sündmuseks, siis tuli järgmine sündmus, mille jaoks jälle oli vaja midagi uut osta jne. Nüüd elan nii, et võin rahulikult käia ühe piduliku kleidiga kõikidel sünnipäevadel, pulmadel, koolilõppudel, tööpidudel jms. Sest see kleit ongi minimalistlik, tagasihoidlik ja sobiv igaks sündmuseks. Ja igaks reedeõhtuseks restoraniminekuks ei ole vaja uut outfitti, vaid tegelikult kõlbab käia ka lihtsalt triiksärgi ja pükstega. Eks ma näen, et paljud elavadki niimoodi ja on kuidagi kodust kaasa saanud sellise suhtumise, aga mina pidin end ikka muutma selliseks minimalistlikuks inimeseks. Teine asi, mida enam ei tee – ei oota soodukaid, ei lähe ka soodukatele “vaatama”. Kui midagi vaja on, siis ostan kohe täishinnaga. Lõppkokkuvõttes hoian nii rohkem raha kokku, kui varem nende soodukate ajal “hea hinnaga saab, siis tuleb ju igaks juhuks võtta, siniseid kingi mul polegi ju veel ja kunagi ehk millegagi sobivad kokku” suhtumisega. Kui ma ei ostaks neid asju täishinnaga, siis ei ole mul neid vaja ka soodukaga.

+9
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

oot, sinu jaoks on vaja 35 eurot leida? Mine tööle parem.

Mis minu? Minul on kõik olemas, sul ju pole midagi. Ei raatsi õuejalanõudele isegi 35 eurot kulutada. Ise pead tööle minema ju ????

Miks peab õuejalats 35 eurot maksma (eestis ei ole nii odavad). Kas mu kurk ehmub odavama jalatsi peale ära?

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis sulle üldse meeldib? Kõigega on häda, midagi ei sobi.

Ma ütlesin üsna selgelt, et mulle ei meeldi musta värvi riided. Mis sinu küsimus oli?

+3
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina näiteks ei kanna matusele sobivaid rõivaid mujal kui matusel, sest mulle ei meeldi musta värvi rõivad. Mida me siis nüüd teeme?

No ära kanna, aga see ei tähenda siiski veel seda, et kõik musta värvi riided oleksid matuseriided.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

oot, sinu jaoks on vaja 35 eurot leida? Mine tööle parem.

Mis minu? Minul on kõik olemas, sul ju pole midagi. Ei raatsi õuejalanõudele isegi 35 eurot kulutada. Ise pead tööle minema ju ????

Miks peab õuejalats 35 eurot maksma (eestis ei ole nii odavad). Kas mu kurk ehmub odavama jalatsi peale ära?

Sa siis ostad 2 paari plätusid – ühed kurkide jaoks ja teised näiteks rannas olemiseks ? Või kõlbavad su koledad kurgi plätud ka patseerimiseks inimeste hulgas ?

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

oot, sinu jaoks on vaja 35 eurot leida? Mine tööle parem.

Mis minu? Minul on kõik olemas, sul ju pole midagi. Ei raatsi õuejalanõudele isegi 35 eurot kulutada. Ise pead tööle minema ju ????

Miks peab õuejalats 35 eurot maksma (eestis ei ole nii odavad). Kas mu kurk ehmub odavama jalatsi peale ära?

Sa siis ostad 2 paari plätusid – ühed kurkide jaoks ja teised näiteks rannas olemiseks ? Või kõlbavad su koledad kurgi plätud ka patseerimiseks inimeste hulgas ?

Ma ei patseeri plätudega “inimeste hulgas”. Mingi klass mul siiski on.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei patseeri plätudega “inimeste hulgas”. Mingi klass mul siiski on.

Ehk rannas liiva sees siis mis?

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei patseeri plätudega “inimeste hulgas”. Mingi klass mul siiski on.

Ehk rannas liiva sees siis mis?

Miks ma seal peaksin käima? Kohustus? Ja just nimelt crocksidega?

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei puutu teemasse, aga käisin külas ühel Itaalias elaval sõbral, kellel on maamaja. Mulle anti kaks paari crocse, et ühtetega võin aias käia ja teistega võin toas käia. Minu arust olid mõlemad mustad ja vanad, värvilt olid ühed natuke tumedamad sinised kui teised. Ja kogemata ajasin vist sassi, et tulin aia omadega tuppa. Küll tehti sellest suur probleem. Ma üldse kuidagi neelasin alla, et pean sellised jubedused endale jalga pistma, aga siis veel mingi jama sellest. Otsin siis endale järgmisel päeval tutikad plätud, et seal toas käia.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks ma seal peaksin käima? Kohustus? Ja just nimelt crocksidega?

Rannas või liivas või välismaal rannaliivas käib iga inimene. Ei, mitte crocksidega, küsija küsis plätude kohta. Et kas inimeste sekka tuled ka oma kurgihirmutajatega?

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on 5cm kontsad, üle selle on juba killerid minu jaoks. Ei ole mitu aastat enda jaoks meeldivaid baleriinasid leidnud ning ilma kontsata jalanõud on minu jaoks enamasti “mutilikud”

Mutilikud? Jessas ????

Ongi ju.

+3
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks ma seal peaksin käima? Kohustus? Ja just nimelt crocksidega?

Rannas või liivas või välismaal rannaliivas käib iga inimene. Ei, mitte crocksidega, küsija küsis plätude kohta. Et kas inimeste sekka tuled ka oma kurgihirmutajatega?

Mul on aed. Ma olin juba aprilli lõpus päevitunud. Välismaal käin ma igal pool mujal, kui rannas. Kui talvel jumet tahan, käin 10 min solaariumis, mitte ei sõida Türgi randa.

Ahjaa, ühed plätud on, mida spordiklubis kasutan.

P.S mul on täitsa crocksid olemas, aga üsna teistsugused mudelid, kui muidu müügis.

0
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks ma seal peaksin käima? Kohustus? Ja just nimelt crocksidega?

Rannas või liivas või välismaal rannaliivas käib iga inimene. Ei, mitte crocksidega, küsija küsis plätude kohta. Et kas inimeste sekka tuled ka oma kurgihirmutajatega?

Mul on aed. Ma olin juba aprilli lõpus päevitunud. Välismaal käin ma igal pool mujal, kui rannas. Kui talvel jumet tahan, käin 10 min solaariumis, mitte ei sõida Türgi randa.

Ahjaa, ühed plätud on, mida spordiklubis kasutan.

P.S mul on täitsa crocksid olemas, aga üsna teistsugused mudelid, kui muidu müügis.

Mina arvasin kogu aeg et crocksid on laste ja vanamuttide jalanõud.

+2
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ise käin ka plätudega ainult omas aias, avalikes kohtades ikka muud suvised jalanõud.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Või kõlbavad su koledad kurgi plätud ka patseerimiseks inimeste hulgas ?

Plätudega ei mindagi inimeste hulka, need on ikka rohkem kodus kandmiseks.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kodus kurkide vahel käimiseks on kōige paremad need Magaziini kalossid, mingi 9€ maksid vist. Plätudega läheb muld varvaste vahele ja rikub pediküüri. ????

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on 5cm kontsad, üle selle on juba killerid minu jaoks. Ei ole mitu aastat enda jaoks meeldivaid baleriinasid leidnud ning ilma kontsata jalanõud on minu jaoks enamasti “mutilikud”

Mutilikud? Jessas ????

Kusjuures see 5cm konts ongi kõige mutilikum asi üldse:)

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei puutu teemasse, aga käisin külas ühel Itaalias elaval sõbral, kellel on maamaja. Mulle anti kaks paari crocse, et ühtetega võin aias käia ja teistega võin toas käia. Minu arust olid mõlemad mustad ja vanad, värvilt olid ühed natuke tumedamad sinised kui teised. Ja kogemata ajasin vist sassi, et tulin aia omadega tuppa. Küll tehti sellest suur probleem. Ma üldse kuidagi neelasin alla, et pean sellised jubedused endale jalga pistma, aga siis veel mingi jama sellest. Otsin siis endale järgmisel päeval tutikad plätud, et seal toas käia.

Miks sa sealt siis välja ei kolinud ja hotelli ei võtnud nagu valge inimene? Selleasemel kasutad mingeid saja inimese küüneseenest läbi imbunud laenatud jalanõusid ????

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minimalistliku kunstisuuna fänidel võib olla täiesti mitteminimalistlik elustiil

Ja mõnel, kellel on meeletult vähe riideid, võib elamine välja näha nagu rõivaladu. Kui inimesel tõesti ongi kaks paari pükse, siis kodupüksid on jalas ja väljaskäimise püksid vedelevad kuskil toolileenil. Meil koju garaažipoolsest iuksest sisenedes ei saaks keegi aru, et meil ongi riideid (va pesu ja sukad-sokid) täpselt nii palju, kui seal tualettruumi ja majapidamisruumi ees esikus näha on. Pigem võiks jääda mulje, et lohakas pererahvas, miks ta kaks pluusi siin koridoris ripuvad, pangu kappi. Aga mis neist sinna kappi toppida igal õhtul, kui hommikul läheb üks selga ja kui teine pole pesumasinas või kuivatis, on käepärast seal, kus riietume järgmine päev. Piisab mõnes väiksemas köögis kolmest pesemata nõust, et köök näeks välja nagu tuleks seal viis tundi koristada.

Teil kasutatud pesu ja sukad sokid vedelevad esikus??? Mustapesukorvi pole mõelnud soetada?

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

oot, sinu jaoks on vaja 35 eurot leida? Mine tööle parem.

Mis minu? Minul on kõik olemas, sul ju pole midagi. Ei raatsi õuejalanõudele isegi 35 eurot kulutada. Ise pead tööle minema ju ????

Miks peab õuejalats 35 eurot maksma (eestis ei ole nii odavad). Kas mu kurk ehmub odavama jalatsi peale ära?

No 35.- ongi ju suhteliselt miinimum, mille eest üldse midagi saad. 70.- oleks nii mõistlik miinimum.

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis moel see minimalistlik on, et mantlit kantakse vaid üks nädal ja hirmus, et see pole enam trendikasostetakse kohe järgmine. õudne ju. Kõige raskem ongi mu arust minimalistlik ja ökonoomne olla neil, kes tahavad olla trendikad. Trendihullus röövib neilt suurema osa sissetulekud. Sest tootjad muudku toodavad järjest uut. See on nagu sõltuvus, mis inimest laastab..

Temal sisssetulekute puudust ei ole ja mingist loodusreostusest ei saa rääkida, sest ta kingib väga heldelt oma eile veel moes olnud riideid vaesematele. Teda see raha ei huvita. Teda ei huvita ka rohkem mantleid kui üks ja toiduraiskamist vihkab. Mõike minimaalselt, aga kaasaegselt.

Ja seetõttu ta ongi ju ise see kõige suurem raiskaja! Osta pidevalt uusi asju, mingi mõttetu trendi pärast?! Kui enesekindlusetu peab üks inimene olema, et niimoodi rapsida? Raha ei puutu ju üldse asjasse:)

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

oot, sinu jaoks on vaja 35 eurot leida? Mine tööle parem.

Mis minu? Minul on kõik olemas, sul ju pole midagi. Ei raatsi õuejalanõudele isegi 35 eurot kulutada. Ise pead tööle minema ju ????

Miks peab õuejalats 35 eurot maksma (eestis ei ole nii odavad). Kas mu kurk ehmub odavama jalatsi peale ära?

No 35.- ongi ju suhteliselt miinimum, mille eest üldse midagi saad. 70.- oleks nii mõistlik miinimum.

Eks ma viska siis oma nõukaaja oranžid kummiplätud ära ja osta 70 eurosed plätud asemele. Siis on ilus ja väärikas kurke kasta.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minimalistliku kunstisuuna fänidel võib olla täiesti mitteminimalistlik elustiil

Ja mõnel, kellel on meeletult vähe riideid, võib elamine välja näha nagu rõivaladu. Kui inimesel tõesti ongi kaks paari pükse, siis kodupüksid on jalas ja väljaskäimise püksid vedelevad kuskil toolileenil. Meil koju garaažipoolsest iuksest sisenedes ei saaks keegi aru, et meil ongi riideid (va pesu ja sukad-sokid) täpselt nii palju, kui seal tualettruumi ja majapidamisruumi ees esikus näha on. Pigem võiks jääda mulje, et lohakas pererahvas, miks ta kaks pluusi siin koridoris ripuvad, pangu kappi. Aga mis neist sinna kappi toppida igal õhtul, kui hommikul läheb üks selga ja kui teine pole pesumasinas või kuivatis, on käepärast seal, kus riietume järgmine päev. Piisab mõnes väiksemas köögis kolmest pesemata nõust, et köök näeks välja nagu tuleks seal viis tundi koristada.

Teil kasutatud pesu ja sukad sokid vedelevad esikus??? Mustapesukorvi pole mõelnud soetada?

Sa ei oska lugeda?

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei patseeri plätudega “inimeste hulgas”. Mingi klass mul siiski on.

Ehk rannas liiva sees siis mis?

Liiva sees käin ma loomulikult paljajalu, mis imelik küsimus. Viimane asi, mida mul vaja on, on liivaterad jalanõu ja palja jala vahel hõõrumas. Või sul on nende plätude sees sokid?

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 211 kuni 240 (kokku 263 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Minimalistlik eluviis või koonerdamine?