Esileht Ilu ja tervis Minipillid?

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Teema: Minipillid?

Postitas:

Minipillid on väidetavalt ohutum kraam kui tavalised pillid, on sel tõepõhi ka all? Kes kasutab minipille kas on kõrvalnähte? Vaatasin ka, et on 10 eurised hinnavahed minipillidel, teab keegi selle kohta midagi öelda, miks sellised hinnavahed?
Siis jäi silma veel mingi Qlaira, mis pidi olema ka kahjutum, samas lugedes neid infolehti on ikka enam-vähem sama jutt, mis tavaliste pillide puhul, tromboosioht jne.
Olen mõelnud ka plaastri kasutamisele aga see pidi päris ajast ja arust toode olema.
Olen siiani prioovinud jeanine ja nuvaringi, mõlemaga on kahjuks kõrvaltoimed olnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tromboosioht on muidugi väiksem minipillidel. Need on ainukesed pillid, mida võivad näiteks üle 35-aastased suitsetajad rahumeeli kasutada.
Mina kasutasin Cerazette’i, mis on kõige tavalisem minipill Eestis. Olen natuke üle 20, ei ole sünnitanud, ei suitseta ega oma tromboosi riskitegureid, aga seni proovitud kombineeritud pillid ei sobinud mulle.
Ahjaa.. päevad kadusid minipillidega ära. Osadel kaovad ära, teistel tekivad ebaregulaarsed määrimised, aga seda on võimatu ette ennustada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Qlaira kohta saab lugeda siit: http://www.epl.ee/news/melu/teadlased-saavutasid-uue-taseme-antibeebipillide-tootmises.d?id=51187523

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )


Esileht Ilu ja tervis Minipillid?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.