Esileht Beebi ja mitmikud Minipilliga eksimine

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Minipilliga eksimine

Postitas:

Tere

Milline eksimisruum on minipilliga, et ei rasestuks? Kui ämmakas mulle retsepti tegi, ütles, et nendega peab väga täpne olema, eksimisruum 1h vms. Ja kui eksid, siis 2 järgnevat nädalat lisakaitsevahend.

Cerazette infolehel on aga midagi muud kirjas. Kuidas siis tegelikult on?

Olen neid juba mitu kuud tarvitanud ja mitte kuidagi ei õnnestu see samal kellaajal võtmine iga päev. Vahekorras pole olnud. Valisin võtmise ajaks kl 9 hommikul, aga väga tihti võtan nt kl 15-16 ajal.

0
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.04 18:12; 15.04 20:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ongi max 1 tund.

Tahad katsetada?

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See on ikka väga suur ajaline kõikumine, gestageen metaboliseeritakse kehas üpris kiiresti ikkagi. Ma olen lugenud 3-tunnisest pillide võtmise aknast, pärast seda on tase juba nii palju langenud, et võibki ovulatsioon tekkida.

Aga miks sa ei tõsta siis kella 15-16 peale? Ma võtsin aastaid küll kombineeritud pille, aga mul oli nutikellal äratuskell kella 17 peale sätitud ja ei jäänud kordagi vahele pilli võtmine mitme aasta jooksul.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Cerazette infolehelt:

Kui te unustate Cerazette’i võtta
• Kui te olete tableti võtmisega hilinenud vähem kui 12 tundi, siis Cerazette’i usaldusväärsus
säilib. Võtke vahelejäänud tablett niipea, kui see teile meenub ning võtke järgmised tabletid
tavalisel ajal.

Kui te olete tableti võtmisega hilinenud rohkem kui 12 tundi, siis võib Cerazette’i
usaldusväärsus olla vähenenud. Mida rohkem järjestikuseid tablette teil on jäänud võtmata, seda
suurem on oht, et rasestumisvastane toime on vähenenud. Võtke viimane ununenud tablett
niipea, kui see teile meenub ning võtke järgmised tabletid tavalisel ajal. Kasutage lisaks
täiendavat rasestumisvastast meetodit (barjäärimeetod) järgmisel seitsmel tabletivõtmise päeval.

——

Selle põhjal ütleks ju, et eksimisruum on 12h ning sellisel juhul ei juhtu midagi, kui võtan kl 9 või kl 15?

Ning unustamise korral 7 päeva lisakaitsevahend, mitte 14. Miks siis ämmaka informatsioon teistsugune on?

 

Jah olen proovinud alarmiga, aga paraku ikka ununeb.

+1
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.04 18:12; 15.04 20:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võtan Desirette, mis on ka minipill ning kasutusjuhendil ka 12h jutt. Ise olen küll hilinenud üle tunniga tihtipeale, aga 5 aasta jooksul pole midagi sellest juhtunud ka.
PS! Pole rasestumisega probleeme, sest kui tegin vahe neist sisse, et rasestuda, õnnestus esimese korraga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina cerazettiga rasedaks jäingi. Minu jaoks on põhimõtteliselt võimatu mingis kindlast kellaajast alati kinni pidada, raudselt olen sel hetkel, kui telefon meenutab, kusagil wc-s või mujal telefonist eemal ja kuniks miski mulle ei meenuta, siis ei meenugi. Inimesed, kes on teistsuguse mäluga, ei hakkagi sellest aru saama. Aga minul ei õnnestu sellest unustamisest üle olla ka mitte surmaähvardusel. Lugesin ka infolehelt midagi muud välja ja olin oma väikeste nihkes graafikute juures üsna muretu. Aga jah, lapse ma sain, nii, et arstil võib õigus olla.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui plaastrit kasutada, siis seda peab kord 7 päeva tagant vahetama ainult, vähem meeles pidamist.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui plaastrit kasutada, siis seda peab kord 7 päeva tagant vahetama ainult, vähem meeles pidamist.

Plaastrit vist imetamise ajal ei soovitata. Ma võtan ka Cerazette-i ja lähtun sellest et +- 3h on okei. Endal on õnnestunud +-1h sees püsida. Tableti aeg on lapse magamaminekuaeg kell 20. Siis olen igal juhul ärkvel ja kodus.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen tabletivõtmise sidunud hommikuse hambapesuga. Alarm on pandud ka selleks ajaks, sest minipillidega peab päris täpne olema, aga hammaste pesemine ei lähe mul tegelikult ka ilma alarmita meelest ära.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Beebi ja mitmikud Minipilliga eksimine