Esileht Ajaviite- ja muud jutud Minister vihkab oma rahvast

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 124 )

Teema: Minister vihkab oma rahvast

Postitas:
Kägu

Mis sa arvad, miks heterod häält tegema hakkasid? Niisama igavusest? Või vastukaaluks homondusele?

See, et homod häält teevad ja oma õiguste eest seisavad on viimase 10 aasta teema. Mina mäletan juba oma lapsepõlvest heterosid, kes tänaval amelesid ja suudlesid, käest kinni hoides ringi jalutasid, üksteist kabistasid jms. Meediast on läbi käinud, et osa isegi kepivad avalikult. Seda mitte Rio karnevalil, vaid meil siin Eestis. Ma ei näe põhjust, et miks peaks homode käitumine erinema heterote omast.

+13
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Ühiskond on põhinenud perekonnal, mille moodustavad mees ja naine, sest loodus on nii seadnud – ühiskonna edasiviimiseks on vaja meest ja naist, emast ja isast.

Kohe näha, et sa oled rumal inimene või kristlane! (Mis teeb sama välja.)

Inimkonna ajaloos eksisteerib vaid väga lühike periood, mille jooksul on domineerinud “üks mees-üks naine” perekonnamudel. Enamus ajast on olnud midagi muud – sugukondlik kord, hõimud jne. Seksiti, kellega juhtus, lapsi kasvatati koos. Või siis oli üks tugev isane, kes seksis kõigi naistega. Mehi oli paratamatult vähem, sest nemad said hukka toiduhankimise ja vaenutegevuse käigus.

Loll usklik arvab, et kõik sai alguse Aadamast ja Eevast.

No sa räägid ajast, mil inimese elulaad oli ka oluliselt teistsugune ehk siis loomalik. Täna ja praegu me ei soovi elada metsikus looduses karjana koos koopas ja tegeleda jahtimisega. Sellise primitiivse elulaadi juures tõesti pole abielu vaja ja pole vahet, kes lapse isaks. Kuna ka paljud samasoolised soovivad oma suhte kohta mingit paberit ja ka nemad eelistaks elada ühe kindla partneriga terve elu, siis see sinu poolt sõimatud kristlus (kus su enda sallivus?) on meil kõigil vägagi veres ja keegi ei igatse seda ürgaja kogukonda.

+1
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Mis sa arvad, miks heterod häält tegema hakkasid? Niisama igavusest? Või vastukaaluks homondusele?

See, et homod häält teevad ja oma õiguste eest seisavad on viimase 10 aasta teema. Mina mäletan juba oma lapsepõlvest heterosid, kes tänaval amelesid ja suudlesid, käest kinni hoides ringi jalutasid, üksteist kabistasid jms.

Need  heterotest amelejad ei nõudnud, et nende käitumine peab kõigile meeldima!

+9
-9
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Need  heterotest amelejad ei nõudnud, et nende käitumine peab kõigile meeldima!

Homod samuti ei nõua, et nende käitumine peab kõigile meeldima. Mingit erinevust pole heterotega.

+12
-6
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kas keegi on kuulanud/vaadanud ka intervjuud? Minu meelest ütles MH tõesti, et las jooksevad Rootsis, mitte Rootsi. Et siis ongi tõlkeviga…

+7
-7
Please wait...

Postitas:
Kägu

ütlemisel ja ütlemisel on ikka suur vahe sees, kuidas ennast väljendab minister ja kuidas väljendab ennast PKkas, paraku minister on nagu PKas

+10
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kas keegi on kuulanud/vaadanud ka intervjuud? Minu meelest ütles MH tõesti, et las jooksevad Rootsis, mitte Rootsi. Et siis ongi tõlkeviga…

See lause tähendab ju tegelikult üsna sama. Las jooksevad Rootsi – tähendab, et kobigu sinna, kus parem on, kui Eestis ei meeldi. Las jooksevad Rootsis – tähendab, et olgu seal, kus neil parem on, meie Eestis neid igatahes ei taha. Minister vaatab osasid inimesi igatahes ebasõbraliku pilguga. <– see on tema enda lause intervjuust. Ta tunneb juba ette ebasõbralikkust kellegi suhtes üksnes selle inimese seksuaalse orientatsiooni tõttu. Ja see suhtumine ON põhiseadusega vastuolus, diskrimineeriv ja pealegi ka väga rumal selle sama retoorika taustal, et “tahaksin inimesesse hästi suhtuda selle eest, kes ta päriselt on, mitte et kas on homo või hetero”. Seda, et neisse suhtutaks neutraalselt, vastavalt sellele, kes nad ise on, mitte nende orientatsioonist lähtuvalt, homod ju soovivadki! Keegi ei tahagi midagi rohkemat. Võimalus abielluda teise täisealise inimesega, keda armastad, pole erikohtlemise nõudmine, vaid palve aktsepteerida ka nende peret, aktsepteerida, mitte ülistada!

+16
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Deutsche Welle küsis, kas geid tungivad peale ja ujutavad eesti rahva üle.

„Las jooksevad Rootsi. Seal on kõik olemas, kõik vaatavad nende peale viisakamalt,” ütles Helme.

Üle ujutada saavad väljaspoolt piiri tulevad homod ja kuna Rootsi homosõbralikum, siis see igati (homo)sõbralik soovitus.

Tõlkeviga mida opositsioon ära kasutab. Huvitav on see, et peale seda kui Delfi kommentaarides julgeti tõlke õigsuses kahelda, kadus kommenteerimisvõimalus kõigil selleteemalistel artiklitel. “Sõltumatu ajakirjandus” tõesti. Ajakirjanikul loomulikult tasub lugu kajastada võimalikult skandaali tekitaval moel.

+6
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Deutsche Welle küsis, kas geid tungivad peale ja ujutavad eesti rahva üle. „Las jooksevad Rootsi. Seal on kõik olemas, kõik vaatavad nende peale viisakamalt,” ütles Helme. Kahjuks originaalkeelt ise niipalju ei oska, et tõlkes kindel olla. Huvitav on see, et peale seda kui Delfi kommentaarides julgeti tõlke õigsuses kahelda, kadus kommenteerimisvõimalus paljudel selleteemalistel artiklitel. Ajakirjanikul loomulikult tasub lugu kajastada võimalikult skandaali tekitavana.

Isegi kui arvestada tõlkeviga, pole selline jutt kuidagi ok.

+6
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Minu arvates ajab vana Mart just täiesti tervemõistuslikku juttu.

Tänapäeva kassikooli lõpetanud muidugi teesklevad selle peale minestamist. Keegi ei taha kuulda, et kuningas on alasti.

+8
-10
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Tõlkeviga mida opositsioon ära kasutab.

Kust see jamajutt tõlkevea kohta pärit on? Äkki loeks ka teisi väljaandeid peale Uute uudiste?

Pole mingit tõlkeviga.

https://epl.delfi.ee/uudised/kas-ekrelaste-argumentatsioon-helme-intervjuu-tolkevea-kohta-padeb-tolkija-utleb-et-mitte?id=91385573

+9
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Need vikeraare tegelased võiks kõik kuhugi üksikule saarele saata, siis 70a pärast vaadata kuidas nad seal “paljunenud” on. Ilmselgelt vedeleksid seal ainult nende säilmed

+6
-10
Please wait...

Postitas:
Kägu

haritlased on hobusevargad,

Faktiparandus: Tallinna ülikoolist tulevad hobusevargad. Paluks mitte üldistada.

+6
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

haritlased on hobusevargad,

Faktiparandus: Tallinna ülikoolist tulevad hobusevargad. Paluks mitte üldistada.

Peda pehmodest “sotsiaalteadlased”.

+1
-6
Please wait...

Postitas:
Kägu

Homod on vähemus kes trambib jalgupidi heterode seljas sest lapsi nad omavahel ei saa ja kogu nende esiletõus ühiskonnas põhineb ühiskonna alustala (heteropaaride) tolerantsil nende suhtes. Paraku paistab, et seda tolerantsust nende suhtes on liiga palju tekkinud ja homod on hakanud meediaväljaannete veergudel ülbitsema. Ei meeldi homondus! Samas, homosid poleks vaja Rootsi ajada vaid neid ei tohi lihtsalt promoda ega nö püünele lubada. Homod ei ole ühiskonna alustala sest nad ei ole võimelised riiki üleval pidama! Riiki saavad üleval pidada heteropaarid kes omavahel lapsi saavad sest riik saab tekkida alles siis kui on piisavalt palju INIMESI!

+7
-11
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mida targutada? Venekeelne intervjuu täiesti olemas ja kuulatav. V Shvetsii tähendab ju Rootsis.

+6
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

No ma vaatasin neid laste pilte kuidas nad vabakal meelt avaldasid. No kas see ongi siis noorte tulevik, abielluda sookaaslasega? Enamus piltidel olid tüdrukud, üks transseksuaal ja paar noormeest. Kas tänapäeva naise elu ongi nii pekkis (tohutu identiteedi kriis?), et ainult naisega abielu päästab seda?

Mida Helme siis ikkagi valesti ütles? Mingi tohutu kriis on noortes kui nad on valmis avaldama meelt sellises teemas. Ma saaks veel aru kui keskealised homoseksuaalsed lõpuks on endas veendunud ja soovivad omasoolisega kooselu elada, aga jeerum,  no alles verinoored naised ja noormehed.

Kas see ongi siis eesti tulevik?

+10
-10
Please wait...

Postitas:
Kägu

No ma vaatasin neid laste pilte kuidas nad vabakal meelt avaldasid.

Nägin uudistes nüüd kah selle ära.
Tegu oli tõepoolest enamuses koolikottidega lastega. Aga see on vist selle LGBT ühingu “saavutus”.
Kui need poleks kõva eeltööd teinud, oleks seal täna kokku 3 inimest olnud.

+5
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 16 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Taaskord on mitte millestki skandaal üles kistud.

+3
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Taaskord on mitte millestki skandaal üles kistud.

Aga noh, olgem ausad, vanamees poleks tohtinud siiski alla Kaljulaiu tasemeni laskuda. (samuti tuntud vihkaja)

Ajagu oma asja korrektselt ja ta leiaks ka palju rohkem pooldajaid kui praegu.
Teab ju suurepäraselt, et hundikari, orava nahas, passib tal diktofoni ja fotokaga päeval ja öösel sabas. Ilmselt öösel magamistoas ka.
Praegu keeras omale, keeras partei esimehele, ehk pojale ja keeras kogu pühale üritusele käru.

Tänahommikust Martini pressikat vaadates oli temast päris kahju ja näha oli, et ka temal on papa möla pärast pisut häbi.

0
-7
Please wait...

Postitas:
Kägu

Riiki saavad üleval pidada heteropaarid kes omavahel lapsi saavad sest riik saab tekkida alles siis kui on piisavalt palju INIMESI!

Olen kolmanda lapsega kodune, veel vähemalt pool aastat, seega makse ei maksa. Ehk siis meie viieliikmelises peres on hetkel ainult üks maksumaksja ja neli tarbijat. Jah, ühel hetkel hakkan ma taas makse maksma. Loodetavasti hakkavad tulevikus lapsed ka, kuigi minu suguvõsas on väga paljud noored välismaale läinud ja maksavad makse seal, nii et ega kindel ei saa olla. Nii et inimestel, kes mis iganes põhjustel lapsi ei saa, vaid kogu aeg tööl käivad ja makse maksavad, on kindlasti oma kasutegur ja nende maksuraha tuleb riigile ainult kasuks.

Enne käis siit läbi Haberi teema – kas nemad ei lapsendanud mitte välismaalt? Lastest kasvavad igatahes eestlased, samas ühegi eestlanna emakat geipere pärast pausile pandud ei ole, samas on vanemad innukalt makse edasi maksnud. Igas mõttes võit ju.

+4
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

https://poliitika.postimees.ee/7089200/ligi-helme-poolt-oli-totter-niigi-alandatud-ratast-veel-pidemeni-alandada-ja-talle-avalik-ultimaatum-esitada

Otsisin netist, kus mehel võiks pidemed olla … ei leidnud. Inglitel on tiivad ja kuradil sarved, no ei saa aru.

0
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

<p style=”text-align: left;”>On see Mart mis ta on, aga ühiskonna mädapaiseid on tal õnnestunud võimsalt torkida. Ega muidu kisa taevani poleks.</p>
Enne oli ju kõik nii hästi, ainult peenhäälestus oligi veel puudu.

+3
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Helme pole kunagi tahtnud koalitsiooni saadagi. Puhas ebaõnn, et nii läks ja nüüd on jama majas, püüa kuidas tahad, välja ei visata, ise minna oleks ka piinlik. Opositsioonis oleks palju mõnusam olnud istuda, mitte millegi eest vastutades teiste tööd kritiseerida ja kaikad kodaratesse loopida. Ehk nüüd õnnestub…

+8
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

No nüüd on isegi vandetõlk tunnistanud, et Helme ütles “Las jooksevad RootsiS”, kuid tõlgitud oli tema meelest ikkagi õigesti, sest tõlk teadvat paremini, mida Helme tegelikult MÕTLES! No tule taevas appi!!! Selline ongi parempoolne meedia ja liberaalne sallivus! Need kisajad ju küll ei vaata EKRE valijatele ja sellele erakonnale ebasõbralikult, ega? Aga teised peavad kõikidesse sõbralikult suhtuma! Miks K. Kallas ja president EKREsse sõbralikult ei suhtu? Lausa vihkavat!

Mina saan sellest “las jooksevad Rootsis” aru nii, et las paraaditsevad Rootsis, Eestis pole seda (paraaditsemist, propagandat) vaja.

+5
-9
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Riiki saavad üleval pidada heteropaarid kes omavahel lapsi saavad sest riik saab tekkida alles siis kui on piisavalt palju INIMESI!

Olen kolmanda lapsega kodune, veel vähemalt pool aastat, seega makse ei maksa. Ehk siis meie viieliikmelises peres on hetkel ainult üks maksumaksja ja neli tarbijat. Jah, ühel hetkel hakkan ma taas makse maksma. Loodetavasti hakkavad tulevikus lapsed ka, kuigi minu suguvõsas on väga paljud noored välismaale läinud ja maksavad makse seal, nii et ega kindel ei saa olla. Nii et inimestel, kes mis iganes põhjustel lapsi ei saa, vaid kogu aeg tööl käivad ja makse maksavad, on kindlasti oma kasutegur ja nende maksuraha tuleb riigile ainult kasuks.

Enne käis siit läbi Haberi teema – kas nemad ei lapsendanud mitte välismaalt? Lastest kasvavad igatahes eestlased, samas ühegi eestlanna emakat geipere pärast pausile pandud ei ole, samas on vanemad innukalt makse edasi maksnud. Igas mõttes võit ju.

Miks sa makse nii oluliseks pead? Piisavast hulgast ühtsete tunnustega inimestest saab tekkida riik mitte maksudest. Makse maksavad inimesed ja maksud on üldse inimese väljamõeldud ja rakendatud nähtus, ilma inimesteta pole mingeid makse ja ilma inimesteta poleks maailmas erinevaid riike. Need Haberid on lihtsalt üks võlts nähtus – lapsi pole nad võimelised omavahel saama ja ajaleheveergudel tähtsustatakse ennast raha abil. Minule nad ei sümpatiseeri.

+2
-6
Please wait...

Postitas:
Kägu

No nüüd on isegi vandetõlk tunnistanud, et Helme ütles “Las jooksevad RootsiS”, kuid tõlgitud oli tema meelest ikkagi õigesti, sest tõlk teadvat paremini, mida Helme tegelikult MÕTLES! No tule taevas appi!!! Selline ongi parempoolne meedia ja liberaalne sallivus! Need kisajad ju küll ei vaata EKRE valijatele ja sellele erakonnale ebasõbralikult, ega? Aga teised peavad kõikidesse sõbralikult suhtuma! Miks K. Kallas ja president EKREsse sõbralikult ei suhtu? Lausa vihkavat!

Mina saan sellest “las jooksevad Rootsis” aru nii, et las paraaditsevad Rootsis, Eestis pole seda (paraaditsemist, propagandat) vaja.

Ja sinu jaoks on see teine versioon parem või?

+6
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Miks sa makse nii oluliseks pead? Piisavast hulgast ühtsete tunnustega inimestest saab tekkida riik mitte maksudest. Makse maksavad inimesed ja maksud on üldse inimese väljamõeldud ja rakendatud nähtus, ilma inimesteta pole mingeid makse ja ilma inimesteta poleks maailmas erinevaid riike. Need Haberid on lihtsalt üks võlts nähtus – lapsi pole nad võimelised omavahel saama ja ajaleheveergudel tähtsustatakse ennast raha abil. Minule nad ei sümpatiseeri.

Ma vastasin inimesele, kes rääkis riigi üleval pidamisest – see käib siiski raha abil. Kui mina istun lastega kodus, siis ma kasvatan küll tulevasi ülevalpidajaid, aga hetkel olen ise tarbija rollis. Nii et riiki peavad hetkel üleval just need, kes makse maksavad – minu ema pensioni maksab tänasel päeval mu mees ja Haber, mitte mina.

+5
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ja sinu jaoks on see teine versioon parem või?

Ja sinu jaoks pole vahet? Helme ütles kõigest seda, et ei toeta propagandat. Ja see oli ammu-ammu teada, ta ei öelnud selles intervjuus midagi uut. Mittemillestki imeti skandaal välja.

Aga kui president ütles osa eestlaste kohta “I hate them”, see pole sinu arvates probleem või??? VS Mardi “ei vaata sõbralikult”. Liberastid võivad vihata, konsetvatiivid ei või – selline on sinu arusaam?

+1
-7
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kui mina istun lastega kodus,

Nüüd on küsimus ju selles, et kui su lapsed lähevad lasteaeda, kas sa oleksid nõus, et seal käib üks lesbist propagandist, kes tutvustab su lapsele iga päev, et hoopis emme-emme abielu on normaalne ja see, et sul issi-emme on, on nõme ja vanaaegne.

Helme ütles, et kui seda Eestis ei tehtaks, siis oleks homodega suur rahu.
Homod pole nõus.

+4
-7
Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 124 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Minister vihkab oma rahvast