Esileht Pereelu ja suhted Minna rasedana mehest lahku? Mida teha?

Näitan 22 postitust - vahemik 1 kuni 22 (kokku 22 )

Teema: Minna rasedana mehest lahku? Mida teha?

Postitas:

Enne kui kirjutan oma murest,paluks mitte vastata inimestel kes tahavad mu üle nalja teha või sõimata.

Olen oma mehega koos olnud 2 aastat, sellest aasta olime kihlatud ja 3 kuud oleme olnud abielus. Olen 28ndat nädalat rase ja suhteliselt väga noor.
Meie suhe on olnud väga ilus ja rahuldustpakkuv kui mõned rahaliselt väga rasked kuud välja arvata. Mul ei ole tema kohta muidu ühtegi halba sõna öelda, kodus on väga abivalmis ,hoolitsev, aitab koristada,süüa teha. Kasvatame koos ka kahte koera ja oleme õnnelik perekond. Kui ma temaga suhtesse astusin olid tal alkoholiprobleemid,mille koos suht ruttu kontrollialla saime,ta oli ise ka rahul,et oli leidnud naise kellega koos korralikult elada. Aeg ajalt oli tagasilööke,kuid mitte tõsiseid. Umbes 4 või 5 kuud tagasi jõi ta ennast jälle tihti purju,vahepeal ei tulnud ööseks koju, rääkisime sellest, et mina vajan teda kodus kainena ja laps on tulemas. võttis jutuajamist tõsiselt ja lõpetas asja ära,kuna mõistis ,et ma lähen muidu minema. Kuid nüüd on ta jälle paar korda ööseks mitte koju tulnud ja muidu suht tihti lõhnadega koju tulnud. Täna öösel lubas ta koju tulla,olin ta peale vihane ,et teda kodus polnud veel kui kell oli kaks ja ta oli ikka veel linnapeal,sõimasin teda. ´Kell 5 polnud teda endiselt ja telefonis ütles mulle ,et see on mulle nagu karistuseks tema sõimamise eest,õppetund vms. Koju jõudis ta nüüd kell 9,maani täis. Mul on tunne,et ma ei suuda enam alustada otsast peale selle suhte ülesehitamist,pidada vestlust teemal õige ja vale ,ning oodata ja loota ,et ta enam nii ei teeks. Ma tahan normaalset elu,mitte pisarates oma meest öö otsa koju oodata. Varem ma tean,et ma poleks tegelikult suutnud ta juurest minema minna,aga hetkel olen ma valmis lahkuma,mu kannatus on katkenud. Ainult ma ei tea kas ära minna on just see kõige üigem asi mida teha? Mul eriti polegi kuhugi minna.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei küsi üldse paha pärast. Hakkas inimlikult huvitama, et millisest perekonnast sa tuled? Kas teil oli emaga vahel jutuajamisi elust ja meestest? Kas ema sulle nõuandeid eluks jagas? Kui vana on suhteliselt väga noor?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina pean tunnistama, et ma ei saa aru, miks sa ei luba mehel aegajalt pidutseda? mina naisena ka pidutsen aegajalt ja tulen ka siis hommikul alles koju. kui minu mees hakkaks mulle minu sõpradega veedetud lõbusat aega nina alla hõõruma või kodus sellel teemal minu ajusid saagima, oleksin ma tõelises hämmingus.

teist inimest tasub aktsepteerida ikka sellisena nagu ta on, mitte suruda talle peale täis-karsklust, kui inimene soovib aegajalt juua ja pidutseda (ja seda ja su teadsid algusest peale) ja sa tead, et ta pole kunagi olnud täiskarsklane.

kas ta joomine takistab tal muid kohustusi täitmast? kas joomisest tulenevalt on pere rahakott õhuke? kas ta jätab tööpäevi vahele joomise pärast? kas ta muutub vägivaldseks sinu suhtes? kui mitte, siis milleks üle draamatseda? sa ei ole ju talle ema eest, kes annab ajaraami ette ja siis kukub telefoniterrorit tegema, kui enne südaööd kainena kodus ei olda.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.04 12:53; 08.04 22:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ütlen ainult niipalju, et üldiselt viinaviga pole võimalik välja ravida. On väga-väga üksikud erandid, aga tavaline on see, et kes joob, see joob elu lõpuni. Pigem Sa peaksid mõtlema, et mida see joomine teie pere jaoks kaasa toob, nagu siin juba mainitud, et kas läheb sellele liiga palju raha? Kas ta on kuidagi vägivaldne või muidu ebameeldiv purjus peaga? jne jne.
Kui see joomine teie elu ikkagi oluliselt mõjutab, siis ei tasu loota, et midagi kunagi muutub paremuse poole. Olen ise näinud joomist kõrvalt ligi 30-aastat ja meeletuid püüdlusi seda muuta, aga ei muutu midagi!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ilmselt teemaalgataja kardab, et mehe joomine läheb käest ära! Mina olen ka lõpurase ja olen oma mehele selgeks teinud, et tal on praegu viimane aeg käia ja olla sõpradega sest kui laps sünnib, meeldiks kui ma ei peaks üksi last kasvatama. Mehele peab andma ,,ruumi”, ka me ise vajame seda aeg ajalt, lihtsalt sellistest asjadest tuleb oma kaaslasega rääkida!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

4-5 kuu tagant käib väljas? See teeb siis ca 3x aastas. Noh, kui nii ka jääb, pole hullu midagi.
Aga enne minekut peaksite kokku leppima, et ta kindlasti ütleb kaua ära on. Mite et läheb paariks tunniks ja koju laekub hommikul. Kui annad talle rohelise tule iga 4-5 kuu tagant pidutseda, siis võimalik, et varsti teda see ei huvitagi. On ka teine võimalus kahjuks, ja see on võimalus, et ta ongi alkohoolik ja see süveneb. Oled ju juba rase ka, kahjuks oled juba selle mehega seotud ja nii kergesti ära jalutada pole võimalik…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.04 13:07; 08.04 13:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ahjaa teemaalgataja, see sinu lause \”polegi õieti kuhugi minna\” kõlab ka kuidagi kahtlaselt. Kas sa elad mehe korteris või on teil ikka ühisvarana teie eluamispind?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.04 13:07; 08.04 13:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tänitamine, manipuleerimine, pisarate valamine, lunimine, palumine, ähvardamine – miski ei aita, kui mees tahab õlut juua ja \”lõdvaks lasta\”. Mida rohkem püüda teda raami vägistada, seda vähem ta ise soovib muutuda. Alkoholi kuritarvitaja saab lõpetada joomise ÜKSNES siis kui ta ISE tahab. Miski muu ei toimi.

Mida rohkem sa tal \”ajusi kepid\” , seda kindlamini ta läheb ja pea täis tõmbab.

Kui ta on kaine, siis ütlegi talle midagi sellist, et sa ei taha teda süüdistada ja sina pole ka tema ema, halba ka ei soovi. Aga kui ta sedasi edasi laseb, on kindel, et lahku te lähete. (nii see ju on ka). Lihtsalty’ nii räägigi, rahulikult, ilma üle pingutamata. Ehk hakkab tal ka koitma.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oma valik teemaalgataja – tahad ennast ja oma last määrata joodiku tallata või mitte. Väga lihtne.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga nii talle ütlegi talle, et vabanda ma saan küll emaks, aga sinu ema ei taha ma mitte olla. Niigi on esmarasedal muresid ja hirme ilma tema jamadetagi piisavalt. Praeguseni oledki võtnud tema käitumise suhtes vastutava rolli ja üritad teda nn vestluste abil õigele teele suunata. Paraku, see ei õnnestu, sest vastutad sina tema tegude eest, mitte tema. See mees pole veel täiskasvanuks saanud, sellest ka tema nn kättemaks kurjale \”emale\” kes riidleb. Isaduseks pole ta samuti valmis. Näha ju on, et Oma tunnetega mees iseseisvalt toime ei tule ja üritab neid alkoholi uputada. Kõiges on süüdi teised ja tema endal vastutust ei ole. Mis tuge selline äbarik sulle elus pakub. Või tahad saare Milvi saatust? Ehk olekski viimane aeg kaassõltuvusest ennast lahti rebida ja võtta vastutus enda ja oma lapse elu ees? Joodiku kantseldamise energia ja aeg tuleb sul paraku edaspidi võtta enda ja oma lapse arvelt! Ära tee sellist kingitust oma lapsele, et pakud talle kasvamiseks sellist haiget keskkonda. Elu täis ebakindlust ning vanemad kes endaga hakkama ei saa, pole just parim algus…seega räägi mehega, kui ta kaine ja küsi, millist elu ta oma lapsele soovib ja endale.küsi seda ka endalt ja ole enda vastu väga aus, isegi kui sulle vastused ei meeldi ja hirm üksinduse ja tuleviku ees sunnib sind lootma edasi oma äpust mehe peale, siis parema tuleviku saab tuua sulle vaid Oma sisetunde aus järgimine.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]mina pean tunnistama, et ma ei saa aru, miks sa ei luba mehel aegajalt pidutseda? mina naisena ka pidutsen aegajalt ja tulen ka siis hommikul alles koju. kui minu mees hakkaks mulle minu sõpradega veedetud lõbusat aega nina alla hõõruma või kodus sellel teemal minu ajusid saagima, oleksin ma tõelises hämmingus. [/tsitaat]

Kas sa pole mitte ühegi alkohoolikuga kokku puutunud? Alkohoolikute jaoks on täiskarsklus ainus variant, sest kui ta ühe õlle võtab, siis on alati õnnemäng, kas tal sõidab nüüd katus ära ja ta joob kolm päeva järjest või mitte. Mida kaugemale alkoholism areneb, seda vähemaks jääb neid kordi, kus ta suudab väikeste kogustega piirduda. Kui mehel on juba väljakujunenud sõltuvus, ei olegi enam muud valikut. Kui mees lihtsalt vahel pidutseb, on muidugi teine asi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas joomine takistab tal ka tööl käia? On alkoholiprobleemide pärast töölt kinga saanud?
Kas sõidab täis peaga autoga?
Kas ta on madala haridusega s.t. mitte rohkem kui kesk-eri? (sry, aga see näitab tihti, mis seltskonnas liigub).
Kas tema ema, isa või vend/õde on alkohooikud?
Kas joobes muutub vägivaldseks?
Kui kaineks saab, kas soovib kiiresti peale võtta?
Kas alustab alko tarvitamis hommikul?

Ma ka käin aeg-ajalt pidutsemas, tulen lõhnadega koju, vastu hommikut ja puha, aga ülaltoodud küsimustele on kõikidele vastus \”Ei\”.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ütled, et eriti pole kuhugi minna, st kuhugi ikka on. Naised, te ei tea, mida tähendab alkohoolikuga koos elada. Mulle tundub praegu, et sel mehel on suured probleemid alkoholiga ja need aina suurenevad. Juba on joomise põhjuseks naine, kes halvasti käitus. Need on alles õied.
Sa tead, et sa ei suuda joodikut enda kõrval taluda. Tee ise vastavad järeldused.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]
Kas joomine takistab tal ka tööl käia? On alkoholiprobleemide pärast töölt kinga saanud?
Kas sõidab täis peaga autoga?
Kas ta on madala haridusega s.t. mitte rohkem kui kesk-eri? (sry, aga see näitab tihti, mis seltskonnas liigub).
Kas tema ema, isa või vend/õde on alkohooikud?
Kas joobes muutub vägivaldseks?
Kui kaineks saab, kas soovib kiiresti peale võtta?
Kas alustab alko tarvitamis hommikul?

Ma ka käin aeg-ajalt pidutsemas, tulen lõhnadega koju, vastu hommikut ja puha, aga ülaltoodud küsimustele on kõikidele vastus \”Ei\”.

[/tsitaat]

Minu mehel on kõik puntkid EI, v.a see, et kesk-eri. Ma ei arva, et see oleks mingi jube näitaja, vastupidi, tubli töömees.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.04 19:26; 08.04 22:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sinu mees on ilmselt alkohoolik. Lahku suhtest niipea kui saad.
Joodikut parandab vaid haud.

Minul oli ka alkoholi armastav kutt. Kui ei võtnud oli kõik hea, tegi süüa, koristas kodu jne. Ja algul tarbis vaid 1-2 õlle nädalavahetusel. Aga 2 aastaga muutus 2 õllest 4 ja vaja oli juua ülepäeva.
Ja kui jõi, siis hakkas teistele naistele ligi ajama, isegi minu silme all.
Rääkisin, nutsin. Miski ei aidanud. Ajas tagasi ja ütles,et kõik see mul oma ettekujutlus.
Siis jäin rasedaks. Terve esimese kuu oli hing valu täis,et tema minu arvamusi arvesse ei võta ja mind ei austa. Tegin lõpuks otsuse lahkuda.
Lahkusingi. ELU PARIM OTSUS! Kolisn venna juurde esialgu ja sealt edasi tootasin end üles ja üürisin stuudiokorteri.
Depressioon ja hingevalu kadusid pea.
Rasedus kahjuks katkes ka hiljem (liiga suures stressis olin olnud), aga pigem vaatan seda selle pilguga,et ju sii ei olnud määratud joodikule järglast siia ilma tooma.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina aga tahaks hoiatada liiga kergelt hetkeemotsioonidega kaasa minemisest. Ise olin rasedana ikka väga kergelt valmis suuri otsuseid langetama ning süda läks mehe peale täis ikka väga väikestest asjadest.
Niisiis- kaalu oma otsuseid väga hoolega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]
Kas joomine takistab tal ka tööl käia? On alkoholiprobleemide pärast töölt kinga saanud?
Kas sõidab täis peaga autoga?
Kas ta on madala haridusega s.t. mitte rohkem kui kesk-eri? (sry, aga see näitab tihti, mis seltskonnas liigub).
Kas tema ema, isa või vend/õde on alkohooikud?
Kas joobes muutub vägivaldseks?
Kui kaineks saab, kas soovib kiiresti peale võtta?
Kas alustab alko tarvitamis hommikul?

Ma ka käin aeg-ajalt pidutsemas, tulen lõhnadega koju, vastu hommikut ja puha, aga ülaltoodud küsimustele on kõikidele vastus \”Ei\”.

[/tsitaat]

Misasja? Kesk-eri haridus teeb inimesest kohe mingi poolalkohooliku kes liigub igati amoraalses ja nõmedas seltskonnas? Esimest korda kuulen!
Minu vanematel on kesk-eri ja minu mehel on kesk-eri..paljudel tuttavatel on kesk-eri ja kõik on korralikud inimesed ja käivad hästi tööl…Ei tasu maha teha ikka nii! Haridus EI MÄÄRA seda mis seltskonnas inimene liigub 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Misasja? Kesk-eri haridus teeb inimesest kohe mingi poolalkohooliku kes liigub igati amoraalses ja nõmedas seltskonnas? Esimest korda kuulen!
Minu vanematel on kesk-eri ja minu mehel on kesk-eri..paljudel tuttavatel on kesk-eri ja kõik on korralikud inimesed ja käivad hästi tööl…Ei tasu maha teha ikka nii! Haridus EI MÄÄRA seda mis seltskonnas inimene liigub :)[/tsitaat]

\”Mitte rohkem kui kesk-eri\” tähendab minu mõistuse jaoks küll seda, et kesk-eri ise on postitaja meelest täiesti normaalne ja sellest madalamat peetakse üheks võimalikuks ohu märgiks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]RebaseMaie kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

\”Mitte rohkem kui kesk-eri\” tähendab minu mõistuse jaoks küll seda, et kesk-eri ise on postitaja meelest täiesti normaalne ja sellest madalamat peetakse üheks võimalikuks ohu märgiks.[/tsitaat]

Ja mina tõlgendan seda lauset just nii, et kui oleks kirjas \”mitte madalam kui kesk-eri\”, vot siis peetaks kesk-eri normaalseks, aga kui on kirjas \”mitte rohkem, kui kesk-eri\”, on kesk-eri vähe.

Ise olin tervelt 5 aastat põhiharidusega, sest otsustasin vahepeal lapse saada. Nüüd kõrgkoolis, aga ega see mind, kui inimest ju ei muuda.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.04 19:26; 08.04 22:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ütlen ainult niipalju, et üldiselt viinaviga pole võimalik välja ravida. On väga-väga üksikud erandid, aga tavaline on see, et kes joob, see joob elu lõpuni. Pigem Sa peaksid mõtlema, et mida see joomine teie pere jaoks kaasa toob, nagu siin juba mainitud, et kas läheb sellele liiga palju raha? Kas ta on kuidagi vägivaldne või muidu ebameeldiv purjus peaga? jne jne.
Kui see joomine teie elu ikkagi oluliselt mõjutab, siis ei tasu loota, et midagi kunagi muutub paremuse poole. Olen ise näinud joomist kõrvalt ligi 30-aastat ja meeletuid püüdlusi seda muuta, aga ei muutu midagi![/tsitaat]

palun ära laienda oma joodikukogemusi kõigile meestele. 4-5 korda aastas joomine ei ole alkoholism, kui see ei mõjuta tööelu, pere rahakotti, ega põhjusta vägivalda naise kallal. milleks kohe kolli näha kõiges? teemaalgataja ju teadis väga hästi, et ta teeb lapse inimesega, kes ei ole täiskarsklane. kuidas nüüd äkki lambist esitada mehele jumal teab mis nõudmisi? mis ajast on 4-5 korda aastas korralik pidutsemine keelatud? ehk ei oleks nii paranoiline.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.04 12:53; 08.04 22:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Inimesi ja probleeme on erinevaid nagu ka toimivaid lahendusi.
Asi mis ettevaatlikuks teeb, on see et tundub, et mees on lükanud kogu vastutuse sinu kaela, kõik on sinust sõltuv, sina olid põhjus miks korralikult elama hakata nüüd oled sina põhjus mis teda jooma ajab. Alkohoolikust võib saada asja küll, vaata kasvõi Mihkel Rauda või Jüri Arrakut. Aga ta peab ise oma probleemi tunnistama ja ise tahtma muutuda, kui teeb seda eelkõige kellegile vastu tulle siis see asi ei jää kestma. Sina võid vaid enda eest otsustada kas see on elu mida sa elada tahad ja suudad.
Iga inimene on väärt ühte võimalust aga mitte kümmet. Anna talle see üks võimalus ja siis vaata. Ja veel – ähvardada niisama ei ole mõtet, kui lubad ära minna siis nii ongi – järgmise jama korral minek… Ja siis on tal võimalus otsustada mida ta tegelikult tahab

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu enda elukaaslane võttis ka varem alkoholi ikka päris tihedalt aga sellega ei kaasnenud muud kui jäi täis tuli koju ja jäi magama.Mingihet mulle ka ei meeldinud,et ta alkoholi tarbis ja üritasin keelata aga asi läks hullemaks nüüd lasen tal vahest juua enam mitte oma sõpradega seda tegi aasta vahetus viimanekord vaid nüüd kui mu vend käib külas siis nüüd paarpäeva tagasi.Ise olin kaine kõrval kuna endale alkohol ei maitse ja ei tarvita seda eriti.Vend käib külas paar korda aastas.Minu point on ,et mõtle rahulikult järgi ja räägi ütle,et näed kui tahad mine joo võta mind kaasa tuleme koos koju,et siis pole sul endal ka raske ja ei muretse mis kõik juhtuda võib.
Anna vabad käed ja näed varsti ,et ta muutub ja paremuse suunas.Sest keelatud vili ju magusam.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 22 postitust - vahemik 1 kuni 22 (kokku 22 )


Esileht Pereelu ja suhted Minna rasedana mehest lahku? Mida teha?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.