Esileht Veebikonstaabel Minu auto ja juhiloata sõitja

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Minu auto ja juhiloata sõitja

Postitas:

Tere,
küsimus selles, et kuna meie perel on mitu autot ja suveauto asub vanavanemate juures kuhu kolis elama ka napsulembeline onupoeg olen mures, et mis saab kui ta leiab autovõtmed ning läheb sõitma.
Inimesel ei ole juhilubasid aga autod talle meeldivad, mis sanktsioonid ootavad meid ees kui ta jääb politseile vahele, veel hullem kui mingisuguse õnnetuse põhjustab.
Loomulikult toome oma auto igaksjuhuks maalt ära aga sellega läheb aega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Äkki võtaks võtmed endaga kaasa ja hoiaks oma käes!

Kui vaatamata võtme puudumisele kodanik otsustab kuidagi auto käima panna ja sõitma minna siis on tegemist auto vargusega mille eest sind kindlasti mitte trahvida ei saa. Ja õnnetuse või politseile vahele jäämisega vastutab oma tegude eest ise.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Parima soovituse andis juba Kägu kell 20:43, võtmete ära võtmine on parimaks abiks.

Mis puutub aga vahelejäämist ja omaniku karistamist. Seda saab rakendada juhul kui omanik tahtlikult andis auto kasutada joobes isikule. ST Te teadiste, et ta on joobes ja ütlesite: \”Jah võta auto, võtmed on esikus kapi peal.\”

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Anonymous

ei pruugi see asi nii lihtne olla. vaadake nt 5.detsembri pealtnägijat (alates 19.minutist). http://etv.err.ee/arhiiv.php?id=134112

andis oma korteri mingitele pooltuttavatele kuttidele, ise sõitis ära, peitis auto võtmed ära, aga poisid leidsid need üles ja läksid sõitma. lõppes asi avariiga.

politsei silmis võis asi olla ok, aga kindlustusele see ei loe. see, kuidas võtmed kätte saadi, pole oluline. võtmed neil ju olid..

nii et mina tooksin kiiremas korras sealt autovõtmed ära. veel parem ka auto.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Veebikonstaabel Minu auto ja juhiloata sõitja

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.