Esileht Pereelu ja suhted minu eks piinab mu hinge

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: minu eks piinab mu hinge

Postitas:

mul on mees ja laps aga täiesti uskumatu kui palju mõtlen oma eksile :'(
appi, mida ma teen?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 28.07 01:45; 28.07 02:03; 28.07 02:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mõtle sellele, miks said nii kiiresti uue mehega lapse? Tunne süümekaid ja keskendu nüüd oma praegusele elule, mitte ära klammerdu minevikku.
Äkki õnnestub oma praegusesse ka ära armuda, või mis veel parem – teda armastama hakata…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.07 01:56; 28.07 02:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mõtle sellele, miks said nii kiiresti uue mehega lapse? Tunne süümekaid ja keskendu nüüd oma praegusele elule, mitte ära klammerdu minevikku.
Äkki õnnestub oma praegusesse ka ära armuda, või mis veel parem – teda armastama hakata…[/tsitaat]

mõtlesin, et nüüd on õige aeg.
Armastan oma meest, aga mõtlen väga Tihti oma eksile.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 28.07 01:45; 28.07 02:03; 28.07 02:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sel juhul julgen siiski kahelda sinu armastuses oma praeguse mehe vastu. Vabandust, aga kui ikka on Armastus, siis sinna igasugu teised vahele ei mahu.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.07 01:56; 28.07 02:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Sel juhul julgen siiski kahelda sinu armastuses oma praeguse mehe vastu. Vabandust, aga kui ikka on Armastus, siis sinna igasugu teised vahele ei mahu.[/tsitaat]

:'(

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 28.07 01:45; 28.07 02:03; 28.07 02:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

aga miks sa mõtled? kas midagi on praegu puudu, mis eksiga oli?
see, missuguseid mõtteid endasse lased, on sinu enda valik. uuri endas, miks sa talle mõtled. ja kui see tekitab sinus ebameeldivaid või muid emotsioone (no ma ei tea, kuidas te lahku läksite. võib olla on sinus solvumist vms), siis täna oma tundeid ja saada nad minema – sest sul pole neid enam vaja. suuna oma armastus ja energia praegusele suhtele. kõike head!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Äkki läks eksist lahku mõnel suvalisel põhjusel? Näiteks läks üks paarist töökoha tõttu teise kohta elama? Noortel need käitumised on sageli uisapäisa. Naisel tuli aga järsku suur titeisu, tormas esimesele sobivale mehele, keda tegelikult ei armastanudki ja…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Pereelu ja suhted minu eks piinab mu hinge

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.