Esileht Hobinurk Minu elu ülekaalulisena TLCs

Näitan 18 postitust - vahemik 1 kuni 18 (kokku 18 )

Teema: Minu elu ülekaalulisena TLCs

Postitas:

Vaatan praegu kuna midagi targemat pole teha vist 😀 Miks nad seda oppi tahavad kõik. Kõige pealt võtab nelja kuuga 70kg alla. Kas ei võiks keegi neile öelda, et sa ei pea seda maooppi tegma, kui ise 70 kg nelja kuuga alla saad. Räägivad et nagu rlupäästev lõikus see ja tehakse mõnuga ajupesu et lõikustega teenida. Ma saan aru, et opp sobiks neile, kes ei suuda söömist korrigeerida ja kaalu alandada.

+4
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 29.07 20:36; 29.07 20:57; 29.07 20:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nad ei suuda ju ise maha võtta. Mõnikümmend kilo suure hädaga ehk küll, aga neil on vaja maha võtta üle 200 kg. Operatsiooniga ei mahu lihtsalt enam nii palju toitu makku ja isu on väiksem. Siis on lihtsam vähem süüa, samas osa venitavad jälle mao välja ja kasu pole. Samas ka see ajutine kaalukaotus siiski pikendab nende elu.

+12
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.07 20:49; 30.07 07:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nad saavad saates osalemise eest tasuta operatsiooni. Mängitakse produtsendi reeglite järgi.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.07 20:55; 29.07 21:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nad peavad ju ikka väga palju alla võtma kilosid, et opile pääseda. 4-5kuud ja siis veel ootavad ja võtavad veel alla 2 kuud et opi järjekord jõuaks nendeni. Kas nende 5-6 ja rohkemagi kuuga kui nad vütavad u. 70kg alla, kas see ei anna motivatsiooni juurde, et nii jätkata? Ilma opita? Teevad opi ära, siis jäävad nagu sellele väiksele maole lootma mu arust. Ja alati peale oppi hakkab neil kaalu prndeldamine ja kaalulangus väheneb.

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 29.07 20:36; 29.07 20:57; 29.07 20:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nad saavad saates osalemise eest tasuta operatsiooni. Mängitakse produtsendi reeglite järgi.

see ilmselt nii jah. Tasuta asju peab ikka ju kasutama 😀

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 29.07 20:36; 29.07 20:57; 29.07 20:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma olen mõelnud, et kas saatesse võetaksegi vaid need, kellel on lapsepõlv kurb olnud. enamasti nad väidavad, et lapsepõlvetraumast algas liigsöömine. et kas kas ilma raske lapsepõlveta liigsööja ei saagi saatesse.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma olen mõelnud, et kas saatesse võetaksegi vaid need, kellel on lapsepõlv kurb olnud. enamasti nad väidavad, et lapsepõlvetraumast algas liigsöömine. et kas kas ilma raske lapsepõlveta liigsööja ei saagi saatesse.

Pigem on niipidi, et vaimselt tervest ja traumavabast inimesest ei saa liigsööjat.

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma olen mõelnud, et kas saatesse võetaksegi vaid need, kellel on lapsepõlv kurb olnud. enamasti nad väidavad, et lapsepõlvetraumast algas liigsöömine. et kas kas ilma raske lapsepõlveta liigsööja ei saagi saatesse.

USA tõsielusaadetes on kohustuslik osa draama.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.07 20:55; 29.07 21:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaatan praegu kuna midagi targemat pole teha vist ???? Miks nad seda oppi tahavad kõik. Kõige pealt võtab nelja kuuga 70kg alla. Kas ei võiks keegi neile öelda, et sa ei pea seda maooppi tegma, kui ise 70 kg nelja kuuga alla saad. Räägivad et nagu rlupäästev lõikus see ja tehakse mõnuga ajupesu et lõikustega teenida. Ma saan aru, et opp sobiks neile, kes ei suuda söömist korrigeerida ja kaalu alandada.

See on tahtejõuetu inimese usk, et natuke pingutust ja saab opile. Kui op on tehtud siis sellest aitab ja ta muutub normaalkaalu erilise endapoolse vaevata.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen ka mõnd osa vaadanud ja saanud aru nii, et tegelikult nad ei võta ilma opita nii palju alla kui vaja. Meil on sellest raske aru saada, sest olgem ausad, ega meil siin päriselus niisuguse kaaluga inimesi väga ei kohta.
Ühes osas seletas too arst, kes neid lõikab, et eluohtlikult rasvunud inimesed võtavad väga sageli kiiresti tohutu koguse kaalu alla, sest organismi jaoks on säärase kehakaalu säilitamine iseenesest juba suur koormus, st paks olemine ise kulutab kaloreid. Loogiliselt siis, ühel hetkel, kui inimene muutub ülipaksust nö tavaliseks paksuks, pole see enam nii suur koormus kehale ja kaalulangus jääb seisma.
Mind hoopis häirib selle saate juures, et need inimesed jäävad tegelikult ikkagi elu lõpuni invaliidideks, liigesed on rikutud ja nahk jääb rippuma. Keegi ei paku neile pärast saate lõppu füsioteraapiat ega nõustamist. Kui seda nahka ära ei lõigata, siis on elukvaliteet ikka masendav pärast.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.07 02:13; 31.07 09:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui seda nahka ära ei lõigata, siis on elukvaliteet ikka masendav pärast.

Nahk lõigatakse ka ju ära ja pakutakse ka füsioteraapiat ja nõustamist. Samas on päris edulugusid ikkagi väga vähe, saate alguseski ju öeldakse, et pikaajalises perspektiivis õnnestub kaalulangus 5 protsendil patsientidest. Samas nii palju alla võtta, et päris voodihaiged enam ei ole, see õnnestub ikkagi palju rohkematel inimestel. Aga neil on väga raske alla võtta ka psühholoogiliselt, sest elu on pausi peal olnud juba aastaid, on ainult voodis istutud ja sealt välja ronimine on hirmutav. Et nüüd polegi enam vabandust tööle mitte minekuks, suhete muutmiseks, oma elu korda tegemiseks. Aga nii on ju lihtsam, et tead, et ma ei saa ju midagi teha, küll teised hoolitsevad ja teevad, invaliidsuspension tiksub ja nii see eluke veereb. Peaaegu kõigil on ka partnerid olemas.

+8
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.07 20:49; 30.07 07:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaatan praegu kuna midagi targemat pole teha vist ???? Miks nad seda oppi tahavad kõik. Kõige pealt võtab nelja kuuga 70kg alla. Kas ei võiks keegi neile öelda, et sa ei pea seda maooppi tegma, kui ise 70 kg nelja kuuga alla saad. Räägivad et nagu rlupäästev lõikus see ja tehakse mõnuga ajupesu et lõikustega teenida. Ma saan aru, et opp sobiks neile, kes ei suuda söömist korrigeerida ja kaalu alandada.

Nad peavad alla võtma teatud kaalu peale, sest üle selle oleks opi tegemine elule ohtlik. Ja seegi käib ikka läbi valu ja vaeva. Op aitab nö mehhaaniliselt kaasa.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks nad seda oppi tahavad kõik. Kõige pealt võtab nelja kuuga 70kg alla. Kas ei võiks keegi neile öelda, et sa ei pea seda maooppi tegma, kui ise 70 kg nelja kuuga alla saad.

Ilmselt kasutavad nad opieelseks allavõtmiseks meetodeid, mis ei ole jätkusuutlikud. Paar kuud pead ikka vastu, kui siht silme ees, aga paar aastat on hoopis teine asi. (Lihtsalt pakun, saadet vaadanud ei ole)

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma tõesti olen vaadanud ebaregulaarselt, aga mitte ühtegi osa pole seni näinud, kus osalejal nahka lõigataks või füsioteraapia toimuks. Psühholoogi juures käivad vist jah, üht korda näidatakse, vesistavad ära ja jäetakse mulje, et nüüd ongi lapsepõlvetraumad lahendatud. Korra käid ja valmis. Jajah. Nendest naha lõikamistest oli vist millalgi hoopis eraldi saade teiste osalejatega.
Viimases saates, mida ma vaatasin, käis üks naine lihtsalt oma mehega jõusaalis, kui juba liikuma sai. Vedas siis, et mees oskas mingeid harjutusi ette näidata. Kuigi see tundus mulle suht kahtlane, see naine lihtsalt lonkas, koperdas ja tuikus käies. Vaevalt, et päris füsio teda jõusaali oleks lubanud.

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.07 02:13; 31.07 09:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma tõesti olen vaadanud ebaregulaarselt, aga mitte ühtegi osa pole seni näinud, kus osalejal nahka lõigataks või füsioteraapia toimuks. Psühholoogi juures käivad vist jah, üht korda näidatakse, vesistavad ära ja jäetakse mulje, et nüüd ongi lapsepõlvetraumad lahendatud. Korra käid ja valmis. Jajah. Nendest naha lõikamistest oli vist millalgi hoopis eraldi saade teiste osalejatega.

Viimases saates, mida ma vaatasin, käis üks naine lihtsalt oma mehega jõusaalis, kui juba liikuma sai. Vedas siis, et mees oskas mingeid harjutusi ette näidata. Kuigi see tundus mulle suht kahtlane, see naine lihtsalt lonkas, koperdas ja tuikus käies. Vaevalt, et päris füsio teda jõusaali oleks lubanud.

Käivad jõusaalis, on eratreenerid, tehakse nahaoppe, saavad nõustamist. Ühe saate põhjal ei maksa järeldusi teha.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma tõesti olen vaadanud ebaregulaarselt, aga mitte ühtegi osa pole seni näinud, kus osalejal nahka lõigataks või füsioteraapia toimuks. Psühholoogi juures käivad vist jah, üht korda näidatakse, vesistavad ära ja jäetakse mulje, et nüüd ongi lapsepõlvetraumad lahendatud. Korra käid ja valmis. Jajah. Nendest naha lõikamistest oli vist millalgi hoopis eraldi saade teiste osalejatega.

Tegelikult ikka on. Sellest teemast on kolm saadet. Ühes on siis algus nende kohutavalt paksudega. Siis teine on edasisest elust paari hilisema aasta jooksul ja kolmas kus näidatakse neid kellel on lõplikult ikkagi edu olnud ja kuidas tegeldakse selle ülejäänud naha probleemidega ja lõigatakse seda. Füsio ja psühhiaater või psühholoog on kõikidel juhtumitel, lihtsalt igal korral ei näidata.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eks need mitmesaja kilosed on sellised põhjusega – nad on ennast selliseks söönud. Enamuse puhul võib juba rääkida psüühilisest söömissõltuvusest. See operatsiooni tulemus püsib ka ainult nendel, kes päriselt suudavad jäädagi toitumist jälgima. Mul endal tutvusringkonnas üks naine lasi ka aastaid tagasi maovähendusopi teha. Peale seda võttis küll ilusti alla, ta oli juba alaealisena ikka väga-väga suur ja peale oppi nägi mingi aeg täitsa hea välja, aga praeguseks on ta ennast taas enam-vähem sama suureks söönud kui enne oppi oli.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma tõesti olen vaadanud ebaregulaarselt, aga mitte ühtegi osa pole seni näinud, kus osalejal nahka lõigataks või füsioteraapia toimuks. Psühholoogi juures käivad vist jah, üht korda näidatakse, vesistavad ära ja jäetakse mulje, et nüüd ongi lapsepõlvetraumad lahendatud. Korra käid ja valmis. Jajah. Nendest naha lõikamistest oli vist millalgi hoopis eraldi saade teiste osalejatega.

Viimases saates, mida ma vaatasin, käis üks naine lihtsalt oma mehega jõusaalis, kui juba liikuma sai. Vedas siis, et mees oskas mingeid harjutusi ette näidata. Kuigi see tundus mulle suht kahtlane, see naine lihtsalt lonkas, koperdas ja tuikus käies. Vaevalt, et päris füsio teda jõusaali oleks lubanud.

Pakutakse palju erinevaid nôustamisi, teraapiat. Ja samuti nahavähendamist, kui on saleda(ma)ks saanud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 18 postitust - vahemik 1 kuni 18 (kokku 18 )


Esileht Hobinurk Minu elu ülekaalulisena TLCs