Esileht Pereelu ja suhted minu ema ja mu mehe vaheline suhtlus, andke nõu?

Näitan 24 postitust - vahemik 1 kuni 24 (kokku 24 )

Teema: minu ema ja mu mehe vaheline suhtlus, andke nõu?

Postitas:

Mind vaevab selline teema, et mu emal on arvatavasti tekkinud vanusega mingi imelik keseakriis või ma ei saagi aru mis asi, kuna ta on selleks keskeakriisiks vist veid vana juba, aga ta käitub nii imelikult. Ta on 40ndates ja näeb välja üsna kobe, kleenuke ja hoolitsetud välimusega.. Ta on kodune ja eriti ei tegele ka millegiga.. nüüd on ta järsku selle aasta jooksul hakanud käituma nagu tal on koguaeg jubedalt mingit meeste tähelepanu vaja, mu isa on muidugi ka pildis ja nad saavad emaga väga hästi läbi, teevad kõike koos. Kuid ema on hakanud flirtima minu mehega, kes on minust veits vanem nii 7a. Ma olen emas nii pettunud ja ma ei taha üldse sellest mingit probleemi temaga teha, kuid selline asi häirib mind! Minu mees muidugi ei saa vist eriti aru sellest flirdist ja on lihtsalt sõbralik ja veidike hoolitsev, tähelepanelik, kuid iga naine ikkagi saab aru kui midagi on toimumas. 😀 Ja olen ka märganud, et koosviibimistel mu isa ka kuidagi mingi hetk muutub tähelepanelikumaks ema käitumise suhtes. No Flirt on kindlalt olemas.. Kuid kas see on normaalne, et mu ema nii teeb? ma saan aru, et tal on mingi identiteedi kriis tekkinud ja paneb omale kunstripsmeid ja küüsi ning üritab koguaeg midagi tõestada, kuid tegemist on ju ikkagi tütre mehega? Ma armastan oma ema ja saan temaga muidu hästi läbi kuid selline asi juba härib mind nii väga, et tekitab sellist tunnet, et peaksin olema koguaeg valvel.. nad tulevad isaga külla ja ma ei saa rahus omi asju teha, sest lihtsalt imestusest istun ja jälgin oma ema käitumist.. Meil on väike laps ka ja mehega muidu nagu on kõik korras. ma ei tea.. kas peaksin sellest oma emaga rääkima, või mehega? või lihtsalt lootma, et see on kõik tühine ja möödub? mõistus on täitsa otsas…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 27.02 15:55; 27.02 16:16; 28.02 14:37; 29.02 16:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui mina oma noormehega käima hakkasin, sain tema isa poolt palju tähelepanu ja hoolitsust, aga polnud mingit üle piiri minekut. Samas usun, et tema naisele see ei pruukinud meeldida. Ma arvan, et emal pole siiski mingit plaani su meest üle lüüa ja su mehel puudub igasugune mehelik huvi su ema vastu. Võta seda kui keskeakriisi, millest su ema tõenäoliselt varsti üle saab. Kui sulle sundub, et ema on su mehe jaoks ennast üles löönud, siis võid külla minnes nalja visata, et kelle jaoks ta ennast üles lõi, ootas mõnda printsi külla vms. Äkki siis saab kohatust käitumisest aru ja muudab ennst.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

räägi emaga muidugi. Selgita, et sind tema kätumine häirib. Kui ta sinust hoolib, siis mõistab ja lõpetab ära.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui nüüd aus olla, siis selle peale pole tulnudki, et tütre meest nillima hakata. Aga emale ütleks küll, et kui tal on plaan meest vahetama hakata, siis sinu mees jätku mängust välja. Igal asjal on ikka piirid.

Küll see Perekool on ikka tore koht. Mida kõike siin ei kuule.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 27.02 16:10; 27.02 16:23; 01.03 16:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ilmselt sinu ema tunneb, et ta on praegu viimaseid aegu veel pilkupüüdev naine. Varsti on robaki nägu kortse täis ja lihased lõtvunud. Umbes nagu augustis viimaste ilusate ilmadega veel üritatakse suvest viimast võtta. Ma arvan, et su ema ehk flirdib praegu kõigi meestega, mitte ei ole sinu mees tema ainus ihalusobjekt? Kui ta koketeerib natuke kõigi meestega, siis katsu temast aru saada, tema viimane õitsemine enne kroonlehtede kukkumist. Ta ei pea selle käitumisega mingeid eesmärke silmas, vaid lihtsalt veel naudib meeste tähelepanu naisena.
Ürita teda vaikselt jälgida, kas ta koketeerib ka teiste meestega peale sinu mehe: isa vennad, naabrimehed, töökaaslased jne?
Kui aga tema ainus sihtmärk on sinu mees, siis on ilmselt jah mingitlaadi patoloogiline juhus:) Vaevalt su mees nüüd tuld võtab, lihtsalt su ema teeb ennast lolliks. Kui oled ta kindlalt tabanud pealetükkivalt käitumast, siis võid ju tema tähelepanu viisakalt sellele juhtida, kui omavahel olete. Kindlasti ära mine närviliselt õiendama, et \”mis sa kavatsed mu meest üle lüüa?\” Vaid ütle viisakalt, et ta võiks natuke tagasihoidlikumalt käituda ja kindlasti pead siinkohal tooma näite tema käitumisest ja olukorrast, mis andis sulle põhjuse sellist märkust teha.
Kordan veelkord, kui su ema suhtluslaad on üldiselt ja kõigi meestega veidi koketeerivamaks muutunud kui seni, siis lepi sellega. Paljud naised ju käituvad niiviisi läbi elu, ja paljud mehed patsutavad kõiki naisi vahemikus 13-70 pepule.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Loomulikult räägi emaga kuna tema on selle olukorra tekitaja. Mehega rääkimiset vähe kasu kui ema ikka samamoodi edsi käitub. Ja võibolla see kõik ainult tundub sulle nii 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kui nüüd aus olla, siis selle peale pole tulnudki, et tütre meest nillima hakata. Aga emale ütleks küll, et kui tal on plaan meest vahetama hakata, siis sinu mees jätku mängust välja. Igal asjal on ikka piirid.

Küll see Perekool on ikka tore koht. Mida kõike siin ei kuule.[/tsitaat]

Kui nii kõrvalt vaadata siis tegelikult ju tundeid ei saa vältida, kui tahes-tahtmata veedetakse pea iga nv aega koos ja inimene on sümpaatne siis lihtsalt hakkab meeldima inimene. Kuid jah võiks ikka meeles pidada küll, et tütre mees peaks küll olema offlimits. 🙂 Ehk kõik naised nii ei arva siis..

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 27.02 15:55; 27.02 16:16; 28.02 14:37; 29.02 16:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Paljud naised ju käituvad niiviisi läbi elu, ja paljud mehed patsutavad kõiki naisi vahemikus 13-70 pepule.

No krt. kui keegi peaks mind niimoodi patsutama, siis järgmisel kohtumisel ma arvan et hoiab distantsi vähemalt 1m Ega ma kellegi hobune pole, et muudkui tullakse ja patsutatakse. Kas sinu ringkonnas on see tavaline nähtus?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 27.02 16:10; 27.02 16:23; 01.03 16:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui vähegi saad ja suhted võimaldavad, räägi emaga. Mõtle läbi ka see variant, et reageerid üle. Ise tead sa muidugi teda kõige paremini. Tean ühte väga karmi lugu ühest väga ilusast naisest, kes kahju küll ikkagi ka vananes. Asi lõppes enesetapu katsega ( õnneks katsega). Aga enne seda tegi ta meeleheitlikke pingutusi, et kõikide meeste tähelepanu endale saada. Ja seda tähelepanu sai ta niigi, sest tõesti on tegu ka praegu veel imeilusa inimesega. Kahjuks näeb ta ise ainult seda kuidas vananeb ja elu on otsas. Kas tegemist pole mitte algava psüühikahäirega, mille sisuks on enda vananemisega mittetoimetulemine ? Kui sul on ehk head suhted mõne tema sõbrannaga, kes teda hästi tunneb. Räägi temaga. Et kas ta on märganud käitumises muutust. See minu tuttav käitus valimatult kõigiga flirtivalt. Kui su ema on aga valinud välja sinu mehe, siis võib su kartustel muidugi alust olla. Ega see nii haruldane polegi äia -mini ja väimehe-ämma sümpaatia.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.02 17:57; 28.02 14:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu ema nillib ka minu meest. Aga kuna tegu on inimesega, kes seda eitaks(ehkki terve seltskond märkas) ja kellega mul läbisaamine kehv on, siis ei hakka midagi ütlema. Mees on mul mõistlik ja emaga kohtume sünnipäevadel, jõuludel.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.02 21:18; 28.02 13:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Äkki saad mehele oma teooriat naljaga pooleks esitada? Mitte kui lõplikku tõde, vaid sõbraliku lõõbina. Meie peres oleks see võimalik, ei tea kuidas teemaalgatajal. Muidu on sul halb eelaimus ja kaks kontrollimatut osapoolt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui olime mehega u 25, siis hakkas ka mu ema minu meest nillima. Jälk. Ema on väga ilus naine terve elu olnud, kuid kahjuks jubedas tähelepanunäljas. Tema peab olema kõikjal tähelepanukeskpunkt ja kõik mehed peavad olema tema omad. Mul oli nii valus ja veelgi hullemaks muutis see asja, et mehele tegi nalja, sest sai aru, mis toimub ja mõeldes, et kiusab mind natuke, mängis kaasa emaga, kuigi süütult. Ma ei ela enam selle mehega koos.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hm, ma lugesin teemat ja selle koha peal, kus sa ütlesid, et ehk ema on juba liiga vana keskeakriisi jaoks, siis tuli mul 70 aastane mutike silma ette. 40dad on keskeakriisi jaoks vana. Sinu arvates on vanus 50-90 vanur? Saad ikka ise ka aru, et see on pool inimese eluiga, 50 aastat? Nojah, muidugi mõtled sa nii, kui ise alles 20 oled. Siis on muidugi sinust poole vanem inimene juba muld.

Aga teemasse – loomulikult räägi oma emaga. Ütle talle, et oled märganud tema flirti ja see teeb sulle haiget. Ütle välja, mida tunned. Su ema ei tule võibolla ise selle pealegi. Päriselt. Osade vanemate jaoks on nende lapsed eluaeg nagu 5-aastased ja nende tunnetega nad arvestada ei oska. Keelavad, käsivad ja otsustavad laste eest.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Lune kirjutas:[/small]
[tsitaat]Hm, ma lugesin teemat ja selle koha peal, kus sa ütlesid, et ehk ema on juba liiga vana keskeakriisi jaoks, siis tuli mul 70 aastane mutike silma ette. 40dad on keskeakriisi jaoks vana. Sinu arvates on vanus 50-90 vanur? Saad ikka ise ka aru, et see on pool inimese eluiga, 50 aastat? Nojah, muidugi mõtled sa nii, kui ise alles 20 oled. Siis on muidugi sinust poole vanem inimene juba muld.

Aga teemasse – loomulikult räägi oma emaga. Ütle talle, et oled märganud tema flirti ja see teeb sulle haiget. Ütle välja, mida tunned. Su ema ei tule võibolla ise selle pealegi. Päriselt. Osade vanemate jaoks on nende lapsed eluaeg nagu 5-aastased ja nende tunnetega nad arvestada ei oska. Keelavad, käsivad ja otsustavad laste eest.[/tsitaat]

Ära üldista. Mina olen 21, aga 40-aastased tunduvad täiesti noored ja elujõus inimesed.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.02 21:18; 28.02 13:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui see oleks mulle võõras vana naine, kelle hea käekäik mulle korda ei lähe, siis ma räägiksin mehega.
Kui see oleks minu ema, kes varem normaalne olnud ja nüüd imelikuks muutunud, siis ma räägiksin emaga.

Otsusta nüüd ise.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Lune kirjutas:[/small]

Ära üldista. Mina olen 21, aga 40-aastased tunduvad täiesti noored ja elujõus inimesed.[/tsitaat] oh, tänan! Ma lähenen 40-le ja päris hirmus oli lugeda kuidas mind juba muldvanaks peetakse. Ise tunnen ennast ikka ju noorena 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Lune kirjutas:[/small]
[tsitaat]Hm, ma lugesin teemat ja selle koha peal, kus sa ütlesid, et ehk ema on juba liiga vana keskeakriisi jaoks, siis tuli mul 70 aastane mutike silma ette. 40dad on keskeakriisi jaoks vana. Sinu arvates on vanus 50-90 vanur? Saad ikka ise ka aru, et see on pool inimese eluiga, 50 aastat? Nojah, muidugi mõtled sa nii, kui ise alles 20 oled. Siis on muidugi sinust poole vanem inimene juba muld.

Aga teemasse – loomulikult räägi oma emaga. Ütle talle, et oled märganud tema flirti ja see teeb sulle haiget. Ütle välja, mida tunned. Su ema ei tule võibolla ise selle pealegi. Päriselt. Osade vanemate jaoks on nende lapsed eluaeg nagu 5-aastased ja nende tunnetega nad arvestada ei oska. Keelavad, käsivad ja otsustavad laste eest.[/tsitaat]

Olen ise 24, ja ema oli väga noor kui minu sünnitas. Ning pigem on ema-isa-minu vahelised suhted nagu sõbra suhted. Veedame paljud reedeõhtud koos ja saame hästi läbi, 40+ ei ole minu jaoks ka kohe kindlasti mitte vana, kuid kindlasti palju vanem. (võrreldes siis endaga). Arvan, et mu emal on lihtsalt igav ja kodus konutades tulevad ju teadagi mis imelikud mõtted pähe.. ehk ta lihtsalt liiga palju süveneb oma välimusse ja hakkab tõesti märkama et on oma elu parimates aastates, kuid mitte kauaks, ning lihtsalt üritab tähelepanu saada. Kuigi jah selle kommentaari teema kohta kavatsen kindlasi teinekord käiku lasta kui taban teda veel flirtimas. Usun ka, et ega tegelikult ei ole mu emal plaanis mu mees üle lüüa vms. tal omal on kõrval vaat, et isegi parem mees.. (minu isa ;)) Aga ju siis tahab jah lihtsalt ennast kenana tunda, peaks võibolla rohkem siis teda kiitma ja talle komplimete tegema, ehk saab tagasi oma enesekindluse. 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 27.02 15:55; 27.02 16:16; 28.02 14:37; 29.02 16:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Lune kirjutas:[/small]

Olen ise 24, ja ema oli väga noor kui minu sünnitas. Ning pigem on ema-isa-minu vahelised suhted nagu sõbra suhted. Veedame paljud reedeõhtud koos ja saame hästi läbi, 40+ ei ole minu jaoks ka kohe kindlasti mitte vana, kuid kindlasti palju vanem. (võrreldes siis endaga). Arvan, et mu emal on lihtsalt igav ja kodus konutades tulevad ju teadagi mis imelikud mõtted pähe.. ehk ta lihtsalt liiga palju süveneb oma välimusse ja hakkab tõesti märkama et on oma elu parimates aastates, kuid mitte kauaks, ning lihtsalt üritab tähelepanu saada. Kuigi jah selle kommentaari teema kohta kavatsen kindlasi teinekord käiku lasta kui taban teda veel flirtimas. Usun ka, et ega tegelikult ei ole mu emal plaanis mu mees üle lüüa vms. tal omal on kõrval vaat, et isegi parem mees.. (minu isa ;)) Aga ju siis tahab jah lihtsalt ennast kenana tunda, peaks võibolla rohkem siis teda kiitma ja talle komplimete tegema, ehk saab tagasi oma enesekindluse. :)[/tsitaat]
Kui su ema sünnitas sinu väga noorelt, siis on ju ta veel sünnitusealine. Aga sina räägid temast kui pensionärist. Näide, millest eelpool juttu , juhtus inimesega, kes mõned aastad pensionil olnud. Kahjuks pole vanused ikkagi võrreldavad. 20 aastat on ikka suur vahe 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.02 17:57; 28.02 14:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tean juhtumit, kus ema lõi lõpuks tütre mehe üle ja said ka ühise lapse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kas te siis vapraid ja ilusaid ei vaata? seal ju bruk lõi oma kahe tütre mehed üle (bridseti ja hõupi) :p

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Seesama lause, et ema näeb hea välja, peenike ja hoolitsetud välimusega, vot see tähendab, et tunned ise konkurentsi. Ole nüüd normaalne ja ära vahi enam telekast neid lõunamaiseid seebioopereid eks. Eriti Vapraid ja Ilusaid!
Kui sa armastad oma meest ja tead, et tema sind, siis milles on küsimus? Armukadetseda oma enda ema peale on ikka tippude tipp ma ütleks.[/tsitaat]

Kuule, ma ei vaata seebikaid juba vähemalt 7aastat. Ja emas ma konkurenti ei näe, selle lausega üritasin lihtsalt kirjeldada milline mu ema on, ning seda tahtsin edasi öelda, et ta on veel vägagi atraktiivne naine. Kuid juba vanusevahe on piisav selleks, et ma ei peaks tundma, et mu ema on mulle konkurent. Nii, et kui sa täpselt ei tea siis pole mõtet tühja lahmida..

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 27.02 15:55; 27.02 16:16; 28.02 14:37; 29.02 16:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sinu esimene lause ajas mind naerma: ema on 40+ ja keskeakriisiks juba liiga vana! Et siis nagu keskeakriis on tal möödas, vanadus käes neljakümneselt? Oh aeg 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Millal see keskeakriis siis peaks olema, kui 40ndates naine selleks juba liiga vana? 30ndates on õige aeg?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ise varsti 50, aga vot seda keskeakriisi küll pole tähelepannud. Või tuli siis nii kui varas, et ei saanud arugi. Kuidas ta avaldub, mida pean märkama.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 27.02 16:10; 27.02 16:23; 01.03 16:36;
To report this post you need to login first.
Näitan 24 postitust - vahemik 1 kuni 24 (kokku 24 )


Esileht Pereelu ja suhted minu ema ja mu mehe vaheline suhtlus, andke nõu?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.