Esileht Koolilaps minu laste masendav elu

Näitan 10 postitust - vahemik 31 kuni 40 (kokku 40 )

Teema: minu laste masendav elu

Postitas:

Lapsed võiksid ju osa aega suvest tööl käia. Minu laps on kõik suved käinud, kasvõi malevarühmas või ajalehti müümas. Mingi töö on hea tahtmise juures võimalik leida. Ringsõidud ja erinevad laagrid sellele lisaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina prodrammeerin lapsi nii mõtlema?
ära tee nalja.
lapsed leiavad, et ma lihtsalt ei mõista neid, ei mõista seda mis neid rõõmsaks teeks vaid surun oma vaateid ja arvamusi peale, et pole te elul häda midagi ja et ainult lollidel on igav (see lause oli kunagi ühes reklaamis) ja ebapeadgoogiline on seda lastele öelda. nii et selles olen süüdi.
nii suur igavus on peal lausa, et lapsel tuleb nutt peale. nuttiski, kui külast ta koju tõime. rääkida mulle ei julgenud algul, et miks nutab. ütles et ma hakkan selle peale nagunii pahandama. andsin siis lubaduse et ei hakka.
siis ütleski, et nii igav on kodus, kõik teised muudkui käivad ja teevad oma vanematega midagi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 05.07 15:41; 05.07 16:21; 08.07 15:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui hea, et meil on oma majadega vanemad ja vanavanemad saarel. Mida vanemaks ma saan, seda rohkem oskan seda hinnata. Aastaid tagasi ise seal elades tundus see viimase perifeeriana, kuid nüüd Tallinast oma lastekarjaga seal käies ja olles on küll tunne nagu vanajumala selja taga 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, kõik eelmised suved mingi jube orgunn käis, mitu välismaareisi jne. See suvi saatsin lapse maale ja kõik on super korras. Ise linnas, vahel helistame, ma saan aru, et tal on seal väga tore. Kuna vanemaid juures pole, ainult vanaema, vanaisa ning sugulased ja nende lapsed, siis pole neid probleeme ka maal, mis tavaliselt siis tekivad, kui me mehega ka seal oleme. No kaua sa jõuad orgunnida, täitsa haige raha ju ka läheb.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

aias on hiigelsuur liivakast (umbes 10 tonni hetkel), batuut, suur bassein, telk, igasugu mänguasju jne. käime iga mõne päeva tagant rannas, 1-2 x nädalas vanavanemate juures või väljasõidul (mõni muuseum, loomapark vms). nüüd algas ka õelastel suvepuhkus lasteaiast ja loodetavasti saavad tihti koos mängida.
arvan, et lapsed on piisavalt lõbustatud. lastele peaks jääma ka sellist aega, mil nad ise õpivad omale tegevust leidma (silma peab muidugi peal hoidma ja vajadusel suunama), muidu on mõne aasta pärast vaja kusagil hängimas käia, sest midagi mõistlikku ei osata oma ajaga peale hakata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

varsti tulevad teemad kuidas maale saadetud lastele on unustatud toit voi raha kaasa panna..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

minu koolilaps on ka väikelinnas vanaema juures juulis. juuni oli linnas. suve jooksul käime vaid mõnes kohas.siiani oleme käinud lõbustuspargis, vembu-tembumaal. mingit vingumist ei ole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võtmesõnaks on siiski, kuidas vingumisele reageeritakse. \”vaata kuidas nemad elavad ja on\”- selle järgi ei jõua ju hüpata, sest alati leidub keegi, kellel on rohkem kui teisel :D:D:D

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 06.07 21:38; 06.07 21:42; 10.07 09:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Neljandat suve võtab vanaisa poisid enda juurde. Rattasõit, tiik parvega, ronimisnöörid puude küljes, ujumine järves.
Ühe reisi tegime juunis. Augustis on kahed suvepäevad.
Poisid on päevitunud, sportlikud ja energiat täis. Mängivad luurekat, teevad vihmaste ilmade korral igasuguseid nikerdusi ühe raamatu põhjal.
Lisaks täiendavad igapäevaselt inglisekeelset sõnavara ja peavad ilmavaatluspäevikut ning logiraamatut.
Seni pole igavuse üle kurtnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii kui igavuse jutt tuleb, vastan, et peenrad on vaja rohida, hakake kohe pihta ja igavus kaob. Otsekohe leiavad mingi toreda mängu, mida mängida. Nii et paku tööd välja.
Kord suve jooksul käime ikka lõbustuspargis ka, korra või paar mõnes muuseumis (Patarei vangla on väga hea koht oma heaolu üle mõtisklemiseks), ka mõned korrad kinos. Sünnipäevadel käivad vahel ja sõpradel külas, meie juures ööbitakse ka kord nädalas umbes.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 31 kuni 40 (kokku 40 )


Esileht Koolilaps minu laste masendav elu

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.