Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Minu lugu.

Postitas:

Eile õhtul käisin mehega jalutamas ja äkki tuli mingi sahmakas püksi, kuna eelminekord tehti veed alle haiglas lahti siis ei saanud aru kas nüüd veed või mis.
Püksid olid igatahes päris korralikult märjad. Koju jõudes otsustasin siiski minna erakorralisse näitama.
Aga ämmakas ütles, et tundub, et oli lihtsalt vooluse vdedel osa. Et paljud ajavad selle veedega sassi, kuna seda tuleb ka päris palju. Ja looteveede testi pulk väga ei näidanud ka, et positiivne oleks. Läksin ikka öösek koju ära, hommikul kohe oli ämmakas ka.
Ämmaka visiidil kõik ilusti korras, läksin siis peale seda vetsu ja avastasin et sideme peal on verine lima, läksin paanikas kohe tagasi ja näitasin. Ämmakas õtles, et see normaalne, kuna eile ju emakaela torgiti ja siis sellest võib tulla.
On siin veel selliseid emmesid kellel on taoline \”vesine lima\” tulnud? ja kaua siis on aega läinud kui sünnitama olete läinud?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle tundus ka eelmine nädal, et tulid veed…või noh vähemalt tilguvad…aga ei:) Ja siiani ühes tükis:) Ka arvati, et voolus:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mul oli tähtaeg juba nädala jagu yle läinud ja hommikul tundsin kergeid gaasivalusi mille peale yles t6usin, l6una-ajal siis käisin toaletis ja avastasin ka selle lima kus nati verekiudusi sees on, arvasin et äkki see ongi limakork ja läksin igaksjuhuks haiglasse, mul polnud mingeid valusi aga kohalej6udsin oli emaka avatus 5 cm ja pandi kohe synnitustuppa

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mul selle rasedusega koguaeg trussikud märjad, ei ole veed. Verd õige väheke tuleb, kui läbivaatus tehti.
Laps sul ikka liigutab ja nii? UH ka tehti?
Kui veed tulevad, sisi seda on rohkem, kui uriini korraga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.