Esileht Pereelu ja suhted Minu mees ei pese ennast.

Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )

Teema: Minu mees ei pese ennast.

Postitas:

See on võigas.Ta on nagu Siga.Ei vaheta riideid ja magab nende samade riietega.Enne kokku kolimist päev enne abiellumist,väljaspool ühist elu ei saanud ma sellest aru,kuna lähedastest suhetest hoidusin Kas käitun egoistlikult,kuna sulgesin oma kodu .Ma ei suuda temaga olla ühes ruumis 20 minutitki.Suudlus on kohutav.Suudleb suu lahti,ila jookseb minu suhu.Kohutav.Kas inimest saab muuta,kui ta ei ole harjunud ennast pesema?.Ta elab maamajas,kus vesi puudub.Omab kesk-eri haridust ja on volikogu liige vallas.Olemuselt on ta abivalmis ja heasüdamlik.Tahangi kuulda arvamusi,kas püüda end vägistades elada koos mehega,kes on must,räpane?

+1
-26
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tahangi kuulda arvamusi,kas püüda end vägistades elada koos mehega,kes on must,räpane?

Ei peaks. Ütle talle, et sulle on see vastuvõetamatu, kui tahab seksida, hakaku pesema. Kui ei hakka, võtad järgmise. Ei saa aru sellest suurest draamast.

+21
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Enne abiellumist te ei suudelnud, ei kohtunud kordagi?
Kõva sõna muidugi, et vallavolikogu liige on.
Lahuta, mis muud. Ja siis õpi kirjutama. Koma ja punkti järel on tühik. Kui kedagi seaks nimetad, siis ei ole vaja “Siga” suure algustähega kirjutada. Jne.

+30
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ütleks talle, et hakaku pesema või meie vahel on kõik. Kui see ei mõju, siis jätaks ta maha. Muidugi on hügieen õpitav, aga selleks ta peab ise probleemi tunnistama ja tahtma end parandada.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei saa absoluutselt aru, miks sa temaga abiellusid? Kuna ta on vallavolukogu liige, sellepärast v? Mingit armastuse teemat küll ei paista olevat….

+20
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

liba.
Võta parem mees, kes peseb aga ikka haiseb. Siis on kvaliteet garanteeritud.

Kui majas vett ei ole, kuidas ta siis pesu peseb? Käib jõe ääres restil nühkimas?

+12
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.11 11:26; 26.11 18:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nojah, see on nagu õpikunäide sellest, kuidas inimest ei õpita tundma enne abiellumist ja kokkukolimist. Rõve probleem. Muuta saab kedagi, kes tahab muutuda. Kui mees sinu halvakspanust ei hooli, siis ongi kaks võimalust – kas lõpetad suhte või lepid selle seaga.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tahangi kuulda arvamusi,kas püüda end vägistades elada koos mehega,kes on must,räpane?

Kas ta on seal külas, kus te elata viimane ja ainuke mees?

Aga anyway, kogu see lugu tundub kuidagi kohtlane. Enne abieluumist lähedastest suhetest hoidusid?
Kumb teist debiil on?

+20
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen ühe mehe maha jätnud sellepärast, et talle pidi ütlema, et pese ennast.

No ütlen ühe korra, okei. Aga kaks, kolm korda… Mu meelest on see asi, mida peaks ise taipama. Ütlemise peale ta eriti ei tahtnud pesema minna ka, no ma ei hakka niisugusega pikemat suhet üldse looma, nagu lapse oleks endale saanud.

Ma ei öelnud talle, et põhjus on selles, ta nii ekstreemne ei olnud nagu teemaalgataja kirjutab. Arvan, et talle võiks kuskil leiduda naine, kellele ta meeldib sellisena nagu ta on, keda ei häiri see, kui mees õhtul otsejoones voodisse läheb ja arvab, et pestakse vaid hommikuti.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kusjuures ta kannab mingeid villaseid kampsuneid jne. Kuidas selliseid üldse pestakse?

Leige vee ja villašampooniga. Käsitsi. Ilmselt saab ka villapesuprogrammiga pesta. Kindlasti ei tasu tsentrifuugida (ülimadalad pöörded on ikka risk). Üldiselt kusjuures vill võtab isegi vähem higi sisse kui muud kangad, nii et ilma selle kampsunita ta haiseks ilmselt veel rohkem.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Karm lugu. Mina teeksin vallavalitsusse pöördumise, kus paluksin selle liikme personaalküsimuse arutamist. Et volikogu liige haiseb (kui volikogu ise ei ole veel sellest aru saanud) ja et tema ila jookseb sulle suhu. Ja et kas selline inimene peaks vallarahva eelarvest palka saama, on see õiglane?

+24
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina käisin kohtamas sellisega, kes vee kokkuhoiu pärast ei pesnud ennast iga päev kuid ei haisenud üldse. Mina pesen iga päev aga inimestega koos olles hakkan higistama

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.11 11:26; 26.11 18:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma käisin kahel kohtingul ühe mehega, kellel oli higihais. Kolmandale enam ei lähe. Esimesel korral mõtlesin, et ehk on õnnetu olukord, et inimesel pikk päev seljataga vms. Aga teisel korral ikka higihais. Kusjuures ta kannab mingeid villaseid kampsuneid jne. Kuidas selliseid üldse pestakse? Ma nüüd mõtlen, et kas talle öelda seda või mitte. Hetkel kustutasin lihtsalt ära.

Mul on isegi kõrvuti raske istuda higihaisu kõrval, ei kujuta ette, et sellisega abielluks.

Kokkuvõttes: “LAHUTA!”

No kui sa ta ära kustutasid, siis on ju probleem lahendatud? Pole inimest, pole probleemi.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Päev enne abiellumist kolisite kokku? Samahästi võiks kinnissilmi tänaval käia, kellelgi käisest kinni krabada ja ära abielluda.
Tavaliselt püütakse sotti saada, võimalikult rohkem mingites…maitea…olukordades viibida, et teisest aimu saada, kui tore ta võiks olla. Sulle meeldib üllatusmoment, tundmatus? Milleks siis praegu üllatuda? ; P
Pese ta ise puhtaks. Mis muud seal ikka…soovitada. : )))

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas isa pani sind mehele paari koti vilja eest vallakogu liikmele nagu vanasti, altari ees nägid seda vallakogu liiget esimest korrda

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kohutav mure, võtan teid palvesse.

Kui muu ei aita, lahuta ja anna mehele Katrin Pautsi andmed, neist võib õnnelik maapaar saada.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Selge liba ju. Ärge kommige

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )


Esileht Pereelu ja suhted Minu mees ei pese ennast.

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.