Esileht Pereelu ja suhted Minu mees igatseb oma eksi taga :(

Näitan 19 postitust - vahemik 1 kuni 19 (kokku 19 )

Teema: Minu mees igatseb oma eksi taga :(

Postitas:

Me oleme 30 aastased ja oleme 5 aastat koos olnud. Tema on oma eksiga lahus juba 6 aastat ja neil on 10 aastane poeg. Hetkel käib järjekordne kohus lapse üle. Kuna ema ei luba lapsega kohtuda. Ja eile õhtul vaatas lapse pilte ja mõnel oli ka eks peal ja ütles ma ei teagi keda ma rohkem enda ellu tagasi tahan kas last või eksi. Ja need sõnad tegid tohutult haiget. Olen teist kuud rase ja mees ei tea sellest midagi. Mida teha? Võidelda mehe eest keda armastan ja kes mind tegelikult armastab või lüüa käega ja alustada uut elu oma lapsega? Ütlen nii palju meie suhtest on kadunud kirg juba aasta kui mitte rohkem.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 10.12 10:37; 10.12 10:46; 10.12 10:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teist kuud rase ja mees ei tea!!!??? See ütleb juba iseeenesest kõik. Meest süüdistada on siinkohal alusetu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vabandage väga aga ma sain reedel teada, et olen teist kuud rase. Nv oli tema tööl, eile tuli hilja õhtu koju. Plaanis oli eile õhtul talle öelda aga tema jõudis mind ennem üllatada.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 10.12 10:37; 10.12 10:46; 10.12 10:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Teist kuud rase ja mees ei tea!!!??? See ütleb juba iseeenesest kõik. Meest süüdistada on siinkohal alusetu.[/tsitaat]

Ükski naine ei tea ka enne teist kuud:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ausalt öeldes, küsiksin otse, et kas tahab oma eksi tagasi. Sellisel juhul lapsest enne ei räägiks, kui selge vastus käes. Ei räägiks selle pärast, et ei paneks teda olukorda nagu tunneks ta end siis vastutavana. Oma edasised otsused teeksin tema vastuse põhjal, kas pakiksin kohe asjad või ei. Kui lahkun, siis alles enne minekut räägiksin lapsest.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga samas ta ütleb, et ei taha enam sellist suhet nagu tal selle naisega oli. Neil ainult tylid tylide otsa. Aga ta igatseb seda kirge mis neil oli. Ja kuna meie suhtes on kirg kadunud, siis jääb temal sellest puudu.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 10.12 10:37; 10.12 10:46; 10.12 10:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

pole vaja mingit seebiooperit korraldada, et oi, lapsest ei räägigi talle ja mis kõik veel. sellised lollid nostalgiahetked käivad enamusel aegajalt peal; kui veel lisada siia see, et ehk oled sina oma värskes raseduses pisut endassevaatav (ja suhted on varemgi rutiinsed olnud)
Tõenäoliselt saab kõik ilusti korda kui mees saab teie lapseootusest teada. ja eks saab lõpuks rahuldavalt kehtestatud ka vanema lapsega suhtlemise kord. kui mitte enne, siis lapse kasvades ikka.
Helista mehele ja ütle, et sul on õhtul talle ilusaid uudiseid. et toogu parem heaga lillekimp kohe kaasa:)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 10.12 10:59; 10.12 11:05; 10.12 12:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Me oleme 30 aastased ja oleme 5 aastat koos olnud. Tema on oma eksiga lahus juba 6 aastat ja neil on 10 aastane poeg. Hetkel käib järjekordne kohus lapse üle. Kuna ema ei luba lapsega kohtuda. Ja eile õhtul vaatas lapse pilte ja mõnel oli ka eks peal ja ütles ma ei teagi keda ma rohkem enda ellu tagasi tahan kas last või eksi. Ja need sõnad tegid tohutult haiget. Olen teist kuud rase ja mees ei tea sellest midagi. Mida teha? Võidelda mehe eest keda armastan ja kes mind tegelikult armastab või lüüa käega ja alustada uut elu oma lapsega? Ütlen nii palju meie suhtest on kadunud kirg juba aasta kui mitte rohkem.[/tsitaat]

Väga huvitav ja vasturääkiv kiri.
Elad koos mehega, kes tahab tagasi ja armastab oma eksnaist.
Kirjutad, et mees armastab sind, kuigi mees tahab tegelikult tagasi eksnaist.
Kirg on suhtes ammu kadunud.

Milles siin üldse nüüd point on?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Aga samas ta ütleb, et ei taha enam sellist suhet nagu tal selle naisega oli. Neil ainult tylid tylide otsa. Aga ta igatseb seda kirge mis neil oli. Ja kuna meie suhtes on kirg kadunud, siis jääb temal sellest puudu.[/tsitaat]

Raseduse ajal ja pärast seda jääb seda olematutki kirge järjest vähemaks ja olematumaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

no ja kui sul nüüd rasedusega hormoon möllama hakkab, siis tuleb kirge nagu putru ja ma loodan, et ta siis mõistab seda nautida:D

issake, palju õnne ka muidugi!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 10.12 10:59; 10.12 11:05; 10.12 12:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]pole vaja mingit seebiooperit korraldada, et oi, lapsest ei räägigi talle ja mis kõik veel. sellised lollid nostalgiahetked käivad enamusel aegajalt peal; kui veel lisada siia see, et ehk oled sina oma värskes raseduses pisut endassevaatav (ja suhted on varemgi rutiinsed olnud)
Tõenäoliselt saab kõik ilusti korda kui mees saab teie lapseootusest teada. ja eks saab lõpuks rahuldavalt kehtestatud ka vanema lapsega suhtlemise kord. kui mitte enne, siis lapse kasvades ikka.
Helista mehele ja ütle, et sul on õhtul talle ilusaid uudiseid. et toogu parem heaga lillekimp kohe kaasa:)[/tsitaat]

Sa muidugi hullult täpselt tead, et mees seda uut last tahab?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mees tuli õhtul hilja töölt ja hakkas lapse pilte vaatama, selleks oli aega aga sul öelda \”me saame lapse\” ei olnud aega?
mismoodi sa siis rasedusest teada said?
kas te ei planeerinud last ühiselt? sul ei olnud enne reedet kahtlus, et rase oled ja ei maininud talle midagi sellist.
5 aastat koos ja inimestel on nii vähe lähedust, et sellisest asjast ei räägita. ajapuudus ei ole siin küll mingi põhjus. ilmselt igatseb eksi, sest temaga oli vahetum suhe.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks on suhtest kirg kadunud? Leia kõigepealt sellele vastus. Kas sa ikka armastad oma meest? Leia ka sellele vastus. Kui mees näeb, et naine teda enam ei armasta, seksida ka ei taha jne, siis hakkabki ta ju igatsema suhet, kus kõik see on olemas. Miks sa selle üle imestad ja miks see üldse sulle haiget teeb, kui ta igatseb exi järele. Miks sa jäid rasedaks, kui teie suhe ei ole korras? Laps ei päästa suhet. Laps muudab suhte veelgi keerulisemaks, paneb ka kõige tugevama suhte proovile.
Minu mees läks exist lahku. Neil polnud üldse riidusid, aga just nimelt puudus see KIRG. Meil on riiud ja erimeelsused, aga meil on ka suur armastus ja kirg. Seda juba 8 aastat. Meie suhte alguses mees suhtus hästi oma exi. Nad said hästi läbi ja mees nimetas teda oma sõbrannaks, kellega on hea koos rääkida. Mina ei olnud armukade. Mida aeg edasi, seda enam ta võõrdus oma exist. Lõpuks ta ei mõistnud üldse, kuidas ta sellise inimesega sai pikki aastaid koos elada. Kunagi oli ta saba selgas exi järel jooksnud, nüüd aga lausa kahetses, et oma aastaid raiskas ja miks ta hoopis minuga varem ei kohtunud. Kirg ja armastus ongi meid koos hoidnud ja meeste jaoks on see väga oluline. Palju olulisem kui naiste jaoks. Mees hakkab kohe automaatselt oma suhteid võrdlema. Võrdleb ka naisi. Õnn on see, kui sa jääd iseendaks, aga osutud siiski paremaks naiseks, kui oli mehe ex.
Nii et sul on suhteliselt suur tõenäosus oma mehest ilma jääda, kui te oma suhtes miskit ei muuda. Kui sa oma meest armastad, siis löö kirg hõõguma. Armasta oma meest mitte kui sõpra vaid kui sekspartnerit. Ja räägi lapsest muidugi. Palju õnne!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Sa muidugi hullult täpselt tead, et mees seda uut last tahab?[/tsitaat]

mul ei ole põhjust teemaalgatajat vägistamises või spermavarguses kahtlustada. kas sa tead midagi, mida siin avalikult kirjutatud ei ole?:P

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 10.12 10:59; 10.12 11:05; 10.12 12:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mingi kala siin sees on.
Ma olen mehele ikka alati rääkinud kahtlustest, et äkki olen rase.
Olen öelnud, et ostsin testi.
Olen teinud testi koos või siis kohe pärast positiivse tulemuse saamist helistanud talle.

Ja sul pole kolme päevaga olnud \”mahti\” talle teatada.

Tundub, et jah, teie suhe vist pole kõige paremal pinnasel ja see laps pole vist väga oodatud mehe poolt?

Ole nüüd hea laps ja räägi mehele ka rasedusest. Ja vaadake koos, mis edasi saab.

Me oleme mehega koos olnud 7a, pole ka erilist kirge, sest mees on selline veidi tuim eesti mees, aga mis siis, kooselu toimib, tore on ka ilma meeletu kirgede mõlluta olla. Ja eluaeg kestabki see kirg vähestel.

Teine asi on see, kui kirg siiski on, aga mitte sinu vastu.
See on juba hoopis teine asi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No ikka teab küll:)
[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Ükski naine ei tea ka enne teist kuud:) [/tsitaat]

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja kohe nii julmalt teataski, et igasteb eksi taga?

Mina tänaksin sel juhul avameelsuse eest ja edspidi oleks meil selle mehega arutada ainult seda, kuidas lahku kolimine välja peaks nägema. Eks meil igalühel ole aeg-ajalt mõtteid ja igatsusi, aga eriti matslik on selliste mõtetega elukaaslasele otse näkku lajatada.

Siin üks udupea- Kägu

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

oi jeerum küll 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]No ikka teab küll:)
[small]Kägu kirjutas:[/small]
[/tsitaat]

teab jah 🙂 ise teadsin esimesest päevast, kuigi jah kindluse sain testiga 7ndal päeval peale titetegemist 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 19 postitust - vahemik 1 kuni 19 (kokku 19 )


Esileht Pereelu ja suhted Minu mees igatseb oma eksi taga :(

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.