Esileht Pereelu ja suhted Minu mees ja jõulud

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 83 )

Teema: Minu mees ja jõulud

Postitas:
Kägu

Ma armastan jubedalt oma meest . Ta on väga hea mees . Ta hoiab mind ja armastab mind , teeb palju kingitusi , vahest toob niisma lilli . Paremat  meest annab otsida . Aga mõnikord ta joob ja siis ta ei suuda nagu piiri pidada . Tavaliselt  me läheme tülli kui ta joob , sest ta muutub agresiivseks . Muidugi mitte füüsiliselt vaid psühhiliselt . Igaljuhul praegu on pühade aeg ja ta joob praegusel hetkel tihti ja mina tunnen et ma olen depressioonis . Ma ei suuda pühadest rõõmu tunda . Kuidas oleks võimalik mul leida enda jaoks tagasi jõulurõõm ? Mulle ei valmista isegi rõõmu kingitus mida ta kinkida tahab (ta kogematta rääkis täispeaga välja , et kingib kuldkõrvarõngad ja keti) .
Ta tõesti on hea mees aga mitte pühade ajal .

0
-26
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Õpi natuke eesti keelt, siis ei pea mehe lällamist pealt vaatama ja saad midagi kasulikku ühtlasi tehtud.

+13
-12
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Õpi natuke eesti keelt, siis ei pea mehe lällamist pealt vaatama ja saad midagi kasulikku ühtlasi tehtud.

Sa oled ebaviisakas inimene .

+11
-6
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Igaljuhul praegu on pühade aeg ja ta joob praegusel hetkel tihti ja mina tunnen et ma olen depressioonis .

Mis pühade aeg siis praegu on. Kui pikalt teil need pühad siis kestavad, kui juba praegu on pühadeaeg. Mina pean näiteks küll homme tööle minema ja ei mingeid pühi. Reedel hakkavad mul pühad alles.

+13
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Igaljuhul praegu on pühade aeg ja ta joob praegusel hetkel tihti ja mina tunnen et ma olen depressioonis .

Mis pühade aeg siis praegu on. Kui pikalt teil need pühad siis kestavad, kui juba praegu on pühadeaeg. Mina pean näiteks küll homme tööle minema ja ei mingeid pühi. Reedel hakkavad mul pühad alles.

Meil on puhkus uue aastani .

+2
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No kas sul ei ole võimalik kodust kuhugi ära sõita siis selleks perioodiks, kui mees joob. Eriti kui sul on puhkus, mine oma vanematele külla või kasvõi kuhugi spaasse/hotelli. Pühademeeleolu võib kuskil omaenese seltsis ka tekitada, parem ikka kui purjus mehe seltsis nukrutseda. Mehele ütle, et enne koju ei tule kui ta kaineks on saanud.

+13
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sul vanemad on? Ehk saad mõnda aega seal olla? Kuigi mina soovitaks sul oma mehele selgeks teha, et nii ei ole võimalik elada ja tuleb end kokku võtta.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui ta nii hea mees on, siis räägi temaga ja ütle, et sulle ei sobi selline suhtumine tema poolt. Mina ausalt öeldes ei kannataks sellist kaaslast. Isegi, kui armastaksin, siis mehel poleks kunagi õigust mulle põhjuseta halvasti öelda. Kindlasti hakka ennast kohe täna kehtestama, sest muidu see olukord läheb ainult hullemaks.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meil on puhkus uue aastani .

Ja kogu puhkuse aja lihtsalt peab jooma? Päris masendav ju kes poleks deprekas selle peale.
Mis mees ise oma alkoholiprobleemi kohta kostab?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui mees kaine, siis räägi sellest temaga. Ja puhkus ei tähenda, et iga päev peab jooma.

Mu mehel tekkis ka probleem. Hakkas väga palju jooma. Puhkuse ajal igal õhtul, kui järgmine päev vaba, suvel palavuse tõttu. Minu jaoks vastvõetamatu. Peale rääkimist nüüd paar kuud on asi kontrolli all ja loodan, et jääb ka. Nö lauskeeldu ei ole, aga andsin ise mehele nö nipid, kuidas tarbimist kontrollida (enne x kella ei joo, pärast x kella enam ei joo, ei osta koju korraga üle x koguse, joob ainult x päevadel – nt puhkuse ajal iga päev 6paki joomine ei ole ok

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Väga hea mees ei muutu pshüüiliselt agressivseks.

+10
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Õpi natuke eesti keelt, siis ei pea mehe lällamist pealt vaatama ja saad midagi kasulikku ühtlasi tehtud.

Jah, kui kõik õpiksid natukene eesti keelt, ei oleks meil ei hambakivi ega elatisest kaklevaid lapsevanemaid, ei näpistavaid kasvatajaid ega mürgeldavaid naabreid. Kui kõik õpiksid natukene eesti keelt…

+4
-9
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Bimbo, sinu väärtused on kuldehted, lilled ja kingitused, kirjaoskus ja kaine mees nähtavasti tagaplaanil. Kannatad ära, on hullematki.

+2
-10
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Bimbo, sinu väärtused on kuldehted, lilled ja kingitused, kirjaoskus ja kaine mees nähtavasti tagaplaanil. Kannatad ära, on hullematki.

Ja mida sul rohkemat tänu kirjaoskusele on?

+5
-11
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Ja mida sul rohkemat tänu kirjaoskusele on?

Hea retooriline küsimus. Mis puutub teemasse, siis mees on enamiku ajast nauditav kaaslane, kannatab ära need jõulud. Naie läheb vanematele külla ja pakub rõõmu, mees joob ja kõik võidavad.

0
-5
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Naine* läheb

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Naie

Ei ole ikka kirjapilt päris puhas!

0
-5
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Naie

Ei ole ikka kirjapilt päris puhas!

Paksud sõrmed.

0
-3
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Paksud sõrmed.

Lai naeratus.

0
-2
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

mõnikord ta joob ja siis ta ei suuda nagu piiri pidada . Tavaliselt  me läheme tülli kui ta joob , sest ta muutub agresiivseks . Muidugi mitte füüsiliselt vaid psühhiliselt .

Kutsu talle politsei. Psüühiline vägivald on veel hirmsam kui füüsiline. Viivad ta kindlasti ööseks plate peale. Kui hommikul lahti lastakse, siis on madalam kui rohi. Aga kui veel rohkem ägestub, siis ongi hea, et lool lõpp tuleb. See politseivärk oleks nö tema valikute lakmuspaber

+3
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Naie

Ei ole ikka kirjapilt päris puhas!

Paksud sõrmed.

Sõrmed nagu jorjeni juurikad:)

+2
-6
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

mõnikord ta joob ja siis ta ei suuda nagu piiri pidada . Tavaliselt me läheme tülli kui ta joob , sest ta muutub agresiivseks . Muidugi mitte füüsiliselt vaid psühhiliselt .

Kutsu talle politsei. Psüühiline vägivald on veel hirmsam kui füüsiline. Viivad ta kindlasti ööseks plate peale. Kui hommikul lahti lastakse, siis on madalam kui rohi. Aga kui veel rohkem ägestub, siis ongi hea, et lool lõpp tuleb. See politseivärk oleks nö tema valikute lakmuspaber

Kas siin mõeldakse vaimset vägivalda?  Vaimne vägivald võib jõuda ka füüsilise vägivallani. Muidugi ei pruugi, aga võib.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui sul on hea mees, siis tee talle head ja mine tema juurest ära, kasvõi ajutiselt. Sellega aitad nii ennast kui ka meest – näitad talle, et tema tegudel on tagajärjed, et sinu taluvuse piir on käes ja ületatud. Ühtlasi saad tagasi ka oma jõulurõõmu, rahulolu iseendaga. Kunagi tänab sind ka mees selle eest, et ta valiku ette panid – no seda muidugi juhul, kui ta end siiski surnuks juua ei vali.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Psüühiline vägivald on veel hirmsam kui füüsiline.

Mis mõttes nagu?

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis mõttes nagu?

Väga lihtsalt. Kui mees päevade viisi purjakil diivanil peeretab ja vastikuks litsiks nimetab ja seaks ning ähvardab maha lüüa, siis selle kõrval üks ootamatult saadud mõõdukas litakas – on naljaasi

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Füüsiline vägivald piirdub ühe litakaga?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Igaks-juhuks üks hea ja lihtne nõuanne: kirjavahemärk käib kohe sõna lõpus, tühikut seal vahel ei ole.

Aga veel. Kas hea mees tähendab, siis ilusad kingitused ja lilled? Võib-olla sul on endal väärtushinnangud natuke vinklis ja vajaksid läbi mõtlemist, mida elult kaaslasega tegelikult ootad ja kas su reaalsus vastab sellele. “Depressioon” on suur sõna, aga kui nii dramaatiliselt juba kirjutad, siis on ju selge, et midagi on su pildil valesti. Eh loobud sellest ehteid ja lilli kinkivast mehest ja leiad kellegi, kes ka su argipäeva paremaks teeb.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma armastan jubedalt oma meest . Ta on väga hea mees . Ta hoiab mind ja armastab mind , teeb palju kingitusi , vahest toob niisma lilli . Paremat meest annab otsida . Aga mõnikord ta joob ja siis ta ei suuda nagu piiri pidada . Tavaliselt me läheme tülli kui ta joob , sest ta muutub agresiivseks . Muidugi mitte füüsiliselt vaid psühhiliselt . Igaljuhul praegu on pühade aeg ja ta joob praegusel hetkel tihti ja mina tunnen et ma olen depressioonis . Ma ei suuda pühadest rõõmu tunda . Kuidas oleks võimalik mul leida enda jaoks tagasi jõulurõõm ? Mulle ei valmista isegi rõõmu kingitus mida ta kinkida tahab (ta kogematta rääkis täispeaga välja , et kingib kuldkõrvarõngad ja keti) .

Ta tõesti on hea mees aga mitte pühade ajal .

Loll oled, et sellise mehega koos oled.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Psüühiline vägivald on veel hirmsam kui füüsiline.

Kas oskad tuua kas või ühe näite, kuidas näeb suhtes oleva mehe ja naise vahel välja füüsiline vägivald, millega ei kaasne vaimset vägivalda?

See on rumal klišee, et vaimne vägivald on palju hullem kui füüsiline. Ilmselt oma füüsiliselt vägivaldsete meeste poolt ajuloputatud naised räägivad sellist juttu. Või lihtsalt rumal ja elukogenematu inimene, kes armastab kasutada mingeid käibefraase, mille sisusse ei ole kunagi süüvinud.

Kui vaimne vägivald saab eksisteerida iseseisvalt, ilma füüsiliseta, siis füüsilist vägivalda ei esine ilma, et sellega ei kaasneks ka vaimne vägivald. Vähemalt mitte juhul, kui me räägime mehe-naise suhetest.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Psüühiline vägivald on veel hirmsam kui füüsiline.

Kas oskad tuua kas või ühe näite, kuidas näeb suhtes oleva mehe ja naise vahel välja füüsiline vägivald, millega ei kaasne vaimset vägivalda?

See on rumal klišee, et vaimne vägivald on palju hullem kui füüsiline. Ilmselt oma füüsiliselt vägivaldsete meeste poolt ajuloputatud naised räägivad sellist juttu. Või lihtsalt rumal ja elukogenematu inimene, kes armastab kasutada mingeid käibefraase, mille sisusse ei ole kunagi süüvinud.

Kui vaimne vägivald saab eksisteerida iseseisvalt, ilma füüsiliseta, siis füüsilist vägivalda ei esine ilma, et sellega ei kaasneks ka vaimne vägivald. Vähemalt mitte juhul, kui me räägime mehe-naise suhetest.

kui on juba füüsiline vägivald, siis on ka vaimne. Aga nendest mõlemast vägivallast julmem on vaimne vägivald, sest see on pidev.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 83 )


Esileht Pereelu ja suhted Minu mees ja jõulud