Esileht Pereelu ja suhted Minu mees ja jõulud

Näitan 23 postitust - vahemik 61 kuni 83 (kokku 83 )

Teema: Minu mees ja jõulud

Postitas:
Kägu

Kas sa arvad, et kõik vägivaldurid peksavad ona naistel hambaid sisse ja murravad konte? Suurem osa mehi siiski nii jõhkalt ei vägivallatse. Enam jaolt pekstakse siiski nii, et väga palju füüsilisi märke ei jää.

Eriti ei usu küll, et mõni mees oma naist hellalt peksab. Üldiselt, füüsiliselt vägivaldsel mehel on väga nõrk enesekontroll ja selline ei kontrolli, kui tugevalt ta peksab. Või, kui siis arvata on, et ajaga läheb vägivald vaid jõhkramaks. Sest naine ju ei kuula kuidagi sõna ja ikka ja jälle on vaja talle õpetust anda. Ja järelikult tuleb veel kõvemini anda kui eelmine kord.

Vaimsest vägivallast ilmselt sul aimu pole, sest vaimne vägivald hakkab vaikselt, nii, et sa ei saa arugi, aga julmus kasvab ajaga, sest ohver on ajaga nii mutta tambitud, et siis võib igasugu jälkuseid öelda.

Ei vaidle vastu. Täiesti usun! Aga et täie mõistusega naine ei suuda öeldut analüüsida ja mõista, et öeldu on jama, millel tuleb lasta mööda külgi maha joosta, ei saa aru. D…lik ütleb sulle, et hüppa rongi alla. Ja sina nutad ning oled terve elu haavunud? Sellise mehe juurest tuleb joonelt ümber pöörata ja minema marssida. Kui arvad, et ma ei ole oma elus manipuleerivate ja vaimselt vägivaldsete inimestega kokku puutunud, ja sellepärast ei tea asjast midagi, siis eksid.

Ja kus kurat sa võtad, et ma ikka ja jälle satun sellistesse suhetesse.

Eespool mainisid ju, et oled kahe vägivaldse mehega suhtes olnud. Kas sain valesti aru?

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja nendest kahest vormist on kõige hullem vaimne vägivald mitte füüsiline.

Kas sinu terapeut arvab samamoodi?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas sa arvad, et kõik vägivaldurid peksavad ona naistel hambaid sisse ja murravad konte? Suurem osa mehi siiski nii jõhkalt ei vägivallatse. Enam jaolt pekstakse siiski nii, et väga palju füüsilisi märke ei jää.

Eriti ei usu küll, et mõni mees oma naist hellalt peksab. Üldiselt, füüsiliselt vägivaldsel mehel on väga nõrk enesekontroll ja selline ei kontrolli, kui tugevalt ta peksab. Või, kui siis arvata on, et ajaga läheb vägivald vaid jõhkramaks. Sest naine ju ei kuula kuidagi sõna ja ikka ja jälle on vaja talle õpetust anda. Ja järelikult tuleb veel kõvemini anda kui eelmine kord.

Vaimsest vägivallast ilmselt sul aimu pole, sest vaimne vägivald hakkab vaikselt, nii, et sa ei saa arugi, aga julmus kasvab ajaga, sest ohver on ajaga nii mutta tambitud, et siis võib igasugu jälkuseid öelda.

Ei vaidle vastu. Täiesti usun! Aga et täie mõistusega naine ei suuda öeldut analüüsida ja mõista, et öeldu on jama, millel tuleb lasta mööda külgi maha joosta, ei saa aru. D…lik ütleb sulle, et hüppa rongi alla. Ja sina nutad ning oled terve elu haavunud? Sellise mehe juurest tuleb joonelt ümber pöörata ja minema marssida. Kui arvad, et ma ei ole oma elus manipuleerivate ja vaimselt vägivaldsete inimestega kokku puutunud, ja sellepärast ei tea asjast midagi, siis eksid.

Ja kus kurat sa võtad, et ma ikka ja jälle satun sellistesse suhetesse.

Eespool mainisid ju, et oled kahe vägivaldse mehega suhtes olnud. Kas sain valesti aru?

Need laused, mis ma kirjutasin on kahe vägivallatseja poolt öeldud – üks oli mu ema ja teine oli mu esimene elukaaslane. Ka lapse ja vanema vaheline lähisuhe on suhe. Ma ei ole kannatanud kahe mehe poolt vägivaldset suhet – ma ei ole mitte ühtegi korda ka seda öelnud. Rongi alla soovitas mul hüpata mu ema, kui ma olin kuue aastane. Loomulikult see lause tegi mulle väga kaua haiget. Mu endine elukaaslane ütles neid teisi lauseid, mis olid vägagi seotud ka mu emaga ja üleüldise madala enesehinnanguga, mis piinasid mind ka aastaid. Sest ta ikka aastaid rääkis mulle, et ma ei ole midagi väärt ja enne teda tegi ka seda minu ema.
Tugeva enesekindlusega naine ei satu vägivaldse mehega pikka suhtesse.

Tänu oma kogemustele olen ma palju puutunud kokku naiste ja lastega, kas saavad kodus peksta. Üldjuhul vägivallatsejad suudavad ennast peksu ajal nii palju kontrollida, et hambaid nad sisse ei löö ja näppe ei murra. Jah, silmi siniseks võivad lüüa, aga see pole eriti tavaline. Üldjuhul nad tõukavad, viskavad vastu seina, tirivad juustest, löövad ruskarega vastu keha. Nendest asjadest ei jää eriti mingeid suuri märke.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas sina aru ei saanud, mina küll sain. Ta ju kirjutas, et löökidest tingitud valu kaob ja haavad paranevad, aga vaimnevalu ei kao. Kui ma lugesin vastuseid, siis ta üsna selgelt kirjutab psühhilisest ja füüsilisest vägivallast. Sa võibolla ei loe ta vastuseid eriti mõttega.

Väga kummaline on füüsilist ja vaimset vägivalda selles kontekstis eraldi vaadata, nagu seda teeb too kommenteerija.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja nendest kahest vormist on kõige hullem vaimne vägivald mitte füüsiline.

Kas sinu terapeut arvab samamoodi?

Mis sa selle küsimusega tahad saavutada? Kui ma ütlen sulle, et jah ta kinnitab sama, siis sa hakkaks uuesti minuga vaidlema. Seda ma pigem ei viitsiks.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis sa selle küsimusega tahad saavutada? Kui ma ütlen sulle, et jah ta kinnitab sama, siis sa hakkaks uuesti minuga vaidlema. Seda ma pigem ei viitsiks.

Ehk siis see pole sinu enda kui asja kogenud inimese mõte, vaid terapeut on selle mõtte sulle pähe istutanud – et peaksid just kui nii tundma.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis sa selle küsimusega tahad saavutada? Kui ma ütlen sulle, et jah ta kinnitab sama, siis sa hakkaks uuesti minuga vaidlema. Seda ma pigem ei viitsiks.

Ehk siis see pole sinu enda kui asja kogenud inimese mõte, vaid terapeut on selle mõtte sulle pähe istutanud – et peaksid just kui nii tundma.

Mulle meeldib see kuidas sa igasuguseid asju ette kujutad. See, et ma olen vägivaldses suhtes siiani, ma räägin ainult ühest vägivalla vormist, ma olen mitme mehega olnud vägivaldses suhtes ja nüüd see.
Ei, ta ei istutanud mulle mitte midagi pähe. Kui ma läksin tema juurde, siis ma ei hakanud talle rääkima esimese asjana füüsilisest vägivallast vaid vaimsest. Mind haavasid rohkem mõnitamised kui peks. Ma peksmis episoode eriti detailselt ei mäletagi, aga mõnitamist ja alandamist mäletan ma väga hästi.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas sina aru ei saanud, mina küll sain. Ta ju kirjutas, et löökidest tingitud valu kaob ja haavad paranevad, aga vaimnevalu ei kao. Kui ma lugesin vastuseid, siis ta üsna selgelt kirjutab psühhilisest ja füüsilisest vägivallast. Sa võibolla ei loe ta vastuseid eriti mõttega.

Väga kummaline on füüsilist ja vaimset vägivalda selles kontekstis eraldi vaadata, nagu seda teeb too kommenteerija.

Oota, kas ma saan õigesti aru, et sa vaidled inimesega, kes on nendes suhetes olnud, aga sa ise pole? Ja jaurad, et sul on õigus ja sina tead? Väga huvitav.

+4
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui vaimne vägivald saab eksisteerida iseseisvalt, ilma füüsiliseta, siis füüsilist vägivalda ei esine ilma, et sellega ei kaasneks ka vaimne vägivald. Vähemalt mitte juhul, kui me räägime mehe-naise suhetest.

Mina ei saa aru, millest sa täpselt räägid. Füüsiline vägivald ei saa olla vaimsest lahus, kuid sel juhul on vägivallatsejaid on kaks – naine kasutab mehe kallal vaimset vägivalda ja mees naise kallal füüsilist. Ühesõnaga olukord, kus naine näägutab ja saeb mehe kallal, mees on rahulik ja ei ütle ühtegi sõna ja siis ühel hetkel virutab naisel hambad kurku (ja saab ainsa osapoolena kriminaalsüüdistuse, naine jääb süüdistuse ja karistuseta). Sellises olukorras toimub mehe poolt ainult füüsiline, mitte vaimne vägivald.

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina ei saa aru, millest sa täpselt räägid. Füüsiline vägivald ei saa olla vaimsest lahus, kuid sel juhul on vägivallatsejaid on kaks – naine kasutab mehe kallal vaimset vägivalda ja mees naise kallal füüsilist. Ühesõnaga olukord, kus naine näägutab ja saeb mehe kallal, mees on rahulik ja ei ütle ühtegi sõna ja siis ühel hetkel virutab naisel hambad kurku (ja saab ainsa osapoolena kriminaalsüüdistuse, naine jääb süüdistuse ja karistuseta). Sellises olukorras toimub mehe poolt ainult füüsiline, mitte vaimne vägivald.

Kui inimene kedagi lööb, siis sellel on ju ikka mingi vaimne tähendus. Nt löödav hakkab lööjat kartma, tal võib tekkida ärevus, et teda lüüakse uuesti. Turvalisuse ja usalduse tunne väheneb löömise tõttu. Lööja saab samas näidata oma üleolekut, demonstreerida, et tema on tugevam. Kui selline löömine toimub juhuslikult tänaval (st võõras lööb), siis pole ju üldse harv, et kannatanul on pärast seda hirm ja ärevus tänaval käimisega seoses ehk füüsilise vägivallaga kaasneb ka vaimne. Kui lööjaks on inimene, keda usaldad, kellega on varem olnud turvaline koos elada, siis see on ju suur usalduse kuritarvitamine ja reetmine. Kui füüsilisele vägivallale on antud negatiivne vaimne tähendus, siis sellega kaasnebki vaimne vägivald.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pikk vaidlus siin. Kuid seda pole vaja üldse teha, sest sellist asja ei saa ega pea mõõtma – kumb on hullem.
See variant, kui mees on hullu naise näägutamise tagajärjel löönud, on ka midagi muud, kui see mees muidu seda ei ole. Seda tulekes eraldi vaadata üldse. Muidugi oleks õige jälle, kui mees paadunud näägutaja juurest samuti kohe lahkub ja enam tagasi ei tule. Öeldes – nääguta nüüd üksi.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas sina aru ei saanud, mina küll sain. Ta ju kirjutas, et löökidest tingitud valu kaob ja haavad paranevad, aga vaimnevalu ei kao. Kui ma lugesin vastuseid, siis ta üsna selgelt kirjutab psühhilisest ja füüsilisest vägivallast. Sa võibolla ei loe ta vastuseid eriti mõttega.

Väga kummaline on füüsilist ja vaimset vägivalda selles kontekstis eraldi vaadata, nagu seda teeb too kommenteerija.

Oota, kas ma saan õigesti aru, et sa vaidled inimesega, kes on nendes suhetes olnud, aga sa ise pole? Ja jaurad, et sul on õigus ja sina tead? Väga huvitav.

Mina olen olnud vägivaldses suhtes, aga ka ei saa aru sellest käost, kes ütleb, et vaimne vägivald on palju hullem. Palju hullem on ikka variant, kus on topeltvägivald, ehk vaimne ja füüsiline on koos. Aga, kuidas on üldse võimalik vaadelda füüsilist vägivalda vaimsest eraldi?
ma saan aru, mida too vägivalla all kannatanud kägu öelda tahab, aga tegelkult ei ole see mõttekäik päris õige. Tema kirjeldusest jääb praegu mulje, et mees virutab ilma igasuguse eelneva emotsioonita naisel silma siniseks. Pärast lööki ei järgne ka mingeid ektsesse. Naine siis ootab natukene, kuni valu on ära läinud ja sellega on lugu lõppenud. Naise vaimule ei jäänud sellest ühtki haava. Korraks oli vaid füüsiline valu.

see kägu väljendab end üldse pisut kehvasti. Kui ta kirjutab, et on olnud kahes vägivaldses suhtes, siis enamus eeldaks jutu põhja, et tegemist on kahe meessuhtega. Milleks kurjustada, kui lugeja ei taba kohe ära, et ta mõtles ühel juhul vägivaldset suhet emaga?

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas sina aru ei saanud, mina küll sain. Ta ju kirjutas, et löökidest tingitud valu kaob ja haavad paranevad, aga vaimnevalu ei kao. Kui ma lugesin vastuseid, siis ta üsna selgelt kirjutab psühhilisest ja füüsilisest vägivallast. Sa võibolla ei loe ta vastuseid eriti mõttega.

Väga kummaline on füüsilist ja vaimset vägivalda selles kontekstis eraldi vaadata, nagu seda teeb too kommenteerija.

Oota, kas ma saan õigesti aru, et sa vaidled inimesega, kes on nendes suhetes olnud, aga sa ise pole? Ja jaurad, et sul on õigus ja sina tead? Väga huvitav.

Mina olen olnud vägivaldses suhtes, aga ka ei saa aru sellest käost, kes ütleb, et vaimne vägivald on palju hullem. Palju hullem on ikka variant, kus on topeltvägivald, ehk vaimne ja füüsiline on koos. Aga, kuidas on üldse võimalik vaadelda füüsilist vägivalda vaimsest eraldi?

ma saan aru, mida too vägivalla all kannatanud kägu öelda tahab, aga tegelkult ei ole see mõttekäik päris õige. Tema kirjeldusest jääb praegu mulje, et mees virutab ilma igasuguse eelneva emotsioonita naisel silma siniseks. Pärast lööki ei järgne ka mingeid ektsesse. Naine siis ootab natukene, kuni valu on ära läinud ja sellega on lugu lõppenud. Naise vaimule ei jäänud sellest ühtki haava. Korraks oli vaid füüsiline valu.

see kägu väljendab end üldse pisut kehvasti. Kui ta kirjutab, et on olnud kahes vägivaldses suhtes, siis enamus eeldaks jutu põhja, et tegemist on kahe meessuhtega. Milleks kurjustada, kui lugeja ei taba kohe ära, et ta mõtles ühel juhul vägivaldset suhet emaga?

Ma kirjutasin eelmisel lehel, et ma ei ole kordagi silmas pidanud ainult vaimset vägivalda, vaid mõlemat koos.
Jah, ma kirjutasin, et olen olnud kahes vägivaldses suhtes. Kas vanema ja lapse vaheline suhe ei ole suhe? See, et teie eeldasite, et mõlemad on meestega, ei ole minu süü. Ka kirjutasin selgelt, et olen kahes vägivaldses suhtes olnud. Seega mitte midagi valesti.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina kannatasin ka vägivalla all aastaid. Ja ma olen nõus sellega, et mõlema vägivallavormi puhul on psühhiline vägivald kõige raskem(kui neid eraldi vaadata). Vaimset vägivalda saab inimese peal teha igal ajal – kodus, tööl, külas olles.

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma arvan, et vägivald ei ole tingimata seotud kontrolli kaotamise või afektiseisundiga. Sellisel juhul peaks vägivallaintsidente ka mujal tekkima, aga harva lähevad need vägivallatsejad tööl ülemusele või tänaval endast tugevamale mehele kallale. Samamoodi suudavad nad kalkuleerida, et ei lähe kallale tunnistajate juuresolekul vaid hiljem kodus jne.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No mina ilmselt mingite kuld kõrvarõngaste pärast sellise mehega koos ei oleks -mina lahutaks joodikud mulle ei meeldi.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui vaimne vägivald saab eksisteerida iseseisvalt, ilma füüsiliseta, siis füüsilist vägivalda ei esine ilma, et sellega ei kaasneks ka vaimne vägivald. Vähemalt mitte juhul, kui me räägime mehe-naise suhetest.

Mina ei saa aru, millest sa täpselt räägid. Füüsiline vägivald ei saa olla vaimsest lahus, kuid sel juhul on vägivallatsejaid on kaks – naine kasutab mehe kallal vaimset vägivalda ja mees naise kallal füüsilist. Ühesõnaga olukord, kus naine näägutab ja saeb mehe kallal, mees on rahulik ja ei ütle ühtegi sõna ja siis ühel hetkel virutab naisel hambad kurku (ja saab ainsa osapoolena kriminaalsüüdistuse, naine jääb süüdistuse ja karistuseta). Sellises olukorras toimub mehe poolt ainult füüsiline, mitte vaimne vägivald.

Tavalisem on siiski see, et vägivallatseja kasutab ohvri peal esmalt vaimset vägivalda – mõnitamist, ähvardamist – ja lõpuks ka füüsilist. Enamasti on ohver selle peale vaimselt nii tümaks tehtud, et füüsilise peale ei kõssagi.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma arvan, et vägivald ei ole tingimata seotud kontrolli kaotamise või afektiseisundiga. Sellisel juhul peaks vägivallaintsidente ka mujal tekkima, aga harva lähevad need vägivallatsejad tööl ülemusele või tänaval endast tugevamale mehele kallale. Samamoodi suudavad nad kalkuleerida, et ei lähe kallale tunnistajate juuresolekul vaid hiljem kodus jne.

Väga õige tähelepanek! Olen sama meelt!

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma arvan, et inimesed lihtsalt tajuvad erinevalt. Mõne jaoks on pidev alandamine oluliselt hullem kui selle kõrval olev löömine. Ma ausalt öeldes ei kujuta ette kui minu ema ütleks mulle selliseid asju nagu seal öeldi. Oma lapse surma soovimine on ikka pehmelt öeldes kohutav.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meil on puhkus uue aastani .

Kalevipojad ja lindatütred saadeti juba koju jooma, jah?
Õudne!

Aga see keelesoovitus oli täiesti omal kohal.
Ebaviisakas või mitte, aga sinu vigane tekst (ma ei räägi praegu sisust – see, st teie elu ja väärtushinnangud on muidugi veel sada korda hullemad!) on nii vaev vaadata, et mul kohe südamest kahju meie emakeele vägistamise pärast.
Miks sa teed nii? Miks sa ei loe, ei jälgi, ei tee järeldusi? Kas paned enda ja teiste postituste juures mingeid erinevusi tähele? Oskad sa üldse vaadelda?

Teemasse ei oska nõu anda, sest ma ei tunne ühtegi joodikust psühhoterrorit-supermeest. Kuidas niisugune kombibatsioon võimalik saab olla, ei mõista.

+3
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Naie

Ei ole ikka kirjapilt päris puhas!

Tee vahet teadmatus- ehk lolluseveal ning näpukal. Viimase üle võidurõõmutsemine on ikka eriline tase!

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui vaimne vägivald saab eksisteerida iseseisvalt, ilma füüsiliseta, siis füüsilist vägivalda ei esine ilma, et sellega ei kaasneks ka vaimne vägivald. Vähemalt mitte juhul, kui me räägime mehe-naise suhetest.

Mina ei saa aru, millest sa täpselt räägid. Füüsiline vägivald ei saa olla vaimsest lahus, kuid sel juhul on vägivallatsejaid on kaks – naine kasutab mehe kallal vaimset vägivalda ja mees naise kallal füüsilist. Ühesõnaga olukord, kus naine näägutab ja saeb mehe kallal, mees on rahulik ja ei ütle ühtegi sõna ja siis ühel hetkel virutab naisel hambad kurku (ja saab ainsa osapoolena kriminaalsüüdistuse, naine jääb süüdistuse ja karistuseta). Sellises olukorras toimub mehe poolt ainult füüsiline, mitte vaimne vägivald.

See ‘vaimne vägivald on hullem’ on just enamasti füüsiliselt vägivaldsete või füüsilist vägivalda õigustavate meeste poolt loodud ja taastoodetav arusaam või müüt.

Kuidas illikuku meheke lihtsalt kannatas ‘näägutamist’, valet pilku, ‘litutamist’ vms naisepoolset ‘vaimset vägivalda’, kuni ära kammis ja pani paugu, mingit mehepoolset vaimset vägivalda ju polnud ja naisepoolne ‘vaimne vägivald’ oli ju igal juhul hullem.

Tegelikult selliseid kukununnusid peksjaid ikka eriti ei eksisteeri, enamast on ikkagi tegu samas isikus psühhoterroristiga, kellele piisab tõesti valest pilgust, valest hääletoonist või sõbrannaga kohvikus käimisest, et naisele ‘hambad kurku lüüa’.

 

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui vaimne vägivald saab eksisteerida iseseisvalt, ilma füüsiliseta, siis füüsilist vägivalda ei esine ilma, et sellega ei kaasneks ka vaimne vägivald. Vähemalt mitte juhul, kui me räägime mehe-naise suhetest.

Mina ei saa aru, millest sa täpselt räägid. Füüsiline vägivald ei saa olla vaimsest lahus, kuid sel juhul on vägivallatsejaid on kaks – naine kasutab mehe kallal vaimset vägivalda ja mees naise kallal füüsilist. Ühesõnaga olukord, kus naine näägutab ja saeb mehe kallal, mees on rahulik ja ei ütle ühtegi sõna ja siis ühel hetkel virutab naisel hambad kurku (ja saab ainsa osapoolena kriminaalsüüdistuse, naine jääb süüdistuse ja karistuseta). Sellises olukorras toimub mehe poolt ainult füüsiline, mitte vaimne vägivald.

See ‘vaimne vägivald on hullem’ on just enamasti füüsiliselt vägivaldsete või füüsilist vägivalda õigustavate meeste poolt loodud ja taastoodetav arusaam või müüt.

Kuidas illikuku meheke lihtsalt kannatas ‘näägutamist’, valet pilku, ‘litutamist’ vms naisepoolset ‘vaimset vägivalda’, kuni ära kammis ja pani paugu, mingit mehepoolset vaimset vägivalda ju polnud ja naisepoolne ‘vaimne vägivald’ oli ju igal juhul hullem.

Tegelikult selliseid kukununnusid peksjaid ikka eriti ei eksisteeri, enamast on ikkagi tegu samas isikus psühhoterroristiga, kellele piisab tõesti valest pilgust, valest hääletoonist või sõbrannaga kohvikus käimisest, et naisele ‘hambad kurku lüüa’.

Vaimne vägivald võib eksisteerida ilma füüsilise vägivallata. Aga füüsilise vägivallaga kaasneb ALATI vaimne vägivald, olen selles täiesti veendunud.

Sellistel mehikestel, kellel läheb näägutamise peale silme eest mustaks ja tuleb käed käiku lasta – millegipärast juhtub neil seda ainult endast väiksemate ja nõrgemate puhul. Tööl hurjutavale ülemusele millegipärast kallale ei lähe.

See naiste “näägutamine” on kah huvitav nähtus. Ilmselt midagi sellist, et kas saaksid ükskord ise oma musta pesu korvi panna, mitte jälle keset põrandat vedelema jätta, või et küüri ise oma pidurdusjäljed vetsupotist ära.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 23 postitust - vahemik 61 kuni 83 (kokku 83 )


Esileht Pereelu ja suhted Minu mees ja jõulud