Esileht Hobinurk Minu mehe naine

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Minu mehe naine

Postitas:
Kägu

Mis seal lõpus juhtus, kui Evelin muru pritsis ja Katri teda paitama läks ja pisaraid pühkima ja midagi rääkima?

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ootasin taolist teemat, sest mul oli sama küsimus. Kerisin tagasi, kas jäi midagi vahele, ei jäänud. Aga mõistetamatuks jäi. Ei linkinud ka varasemaga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vaatasin täna järele ja see koht jäi mulle ka täitsa arusaamatuks. Kas see pidi olema jätk sellele autos öeldule, et Evelin polnud Ahti plaanides kindel, ning saabus mingi mõistmine Katri poolt + saatmine selle mehe käte vahele lohutust saama?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Katril tekkis õnnis teadmine, et ka Evelin ei olnud vana sommiga pidevalt õnnelik.
Kas tõesti sommid ongi sellised, et elavad aasta koos, ainult turtsuvad omavahel 3-sõnaliste lausetega, sellestki alati üks sõna on roppus või sõimusõna?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on sarja vaatamisest juba tükk aega möödas. Aga mina sain aru nii, et Evelin sai aru, et tema lapsel ei olnud vara suhtes midagi saada. Seaduse silmis oli kõik Katrile ja tema pojale. Evelin oli mehe elusoleku ajal allkirjastanud mingi dokumendi, mis jättis ta ilma õigusest ka Tallinna korter omale saada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sari lõppes ootamatu koha pealt, aga ehk tuleb mingi järg sügisel. Loogiliselt võttes oligi see kalamaja korter Ahti raha eest ostetud (ta ju ikkagi ärimees). Evelin oli ju lihtne tantsija mingis baaris. Aga ma sain aru, et see Katri ikkagi plaanis firma müügi korral mingi raha ka Evelinile eraldada. Aga seni vist firmat veel maha ei müüdud?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina vaatasin Jupiterist seda – Kalamaja oli vaja ruttu maha müüa, et saaks võla osamakse tasuda ja selle eest lubas Katri, et siis on pärandus suurem, muidu läheb firma võla tõttu käest.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma arvan, et Katri leidis enda seest lõpuks andestuse. Ta ju nägi sõprade peol oma armukese naist ja ta leidis ennast sarnasest olukorrast – sedapuhku oli tema armuke ja täiesti teadlikult, ning tal hakkas Evelinist lihtsalt kahju – noor tüdruk oli hädas ja ta ei olnud ju tegelikult selles tekkinud olukorras süüdi.
Katri oli suure südame ja hingega inimene, lihtsalt sai ka haiget ja ei leidnud kohe uuesti tasakaalu. Võttis aega, et andestada ja edasi minna. Sai ilusasti hakkama!

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma arvan, et Katri leidis enda seest lõpuks andestuse. Ta ju nägi sõprade peol oma armukese naist ja ta leidis ennast sarnasest olukorrast – sedapuhku oli tema armuke ja täiesti teadlikult, ning tal hakkas Evelinist lihtsalt kahju – noor tüdruk oli hädas ja ta ei olnud ju tegelikult selles tekkinud olukorras süüdi.

Katri oli suure südame ja hingega inimene, lihtsalt sai ka haiget ja ei leidnud kohe uuesti tasakaalu. Võttis aega, et andestada ja edasi minna. Sai ilusasti hakkama!

Jah, toetan Sinu arusaama sellest lõpust, ka mulle tundus seda vaadates ja mõtiskledes, et mis nüüd juhtus, see kõige ligilähedasem variant, et pöördepunkti tõi ta enda armukese naisega kohtumine.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Hobinurk Minu mehe naine