Esileht Pereelu ja suhted Minu mehel on suhe

Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )

Teema: Minu mehel on suhe

Postitas:

Ligu järgmine. Paar nädalat tagasi avaldas mu mees, et tal on armulugu. Tahab jääda meie (st minu ja oma lapse) juurde. Alguses olin õnnelik, et ei pea oma last üksi kasvatama hakkama, aga nüüd, mida rohkem aaeg edasi, tunnen, et asi pole nii lihtne. Tekib viha ja usaldamatus ja soov, et ta võikski minna selle teise juurde. Aga armastus on ka endiselt olemas. Mida teha?

———
Teema tõstetud Kodunurgast Pereellu. Moderaator

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

tee midagi head syya 😛

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

sul on täielik õigus olla vihane ja teda mitte usaldada. muidugi ei ole see lihtne. mida mees üldse mõtles sellise avaldusega lagedale tulles? et sina pead talle kaasa tundma ja toeks olema?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui sinu mees tahab jääda sinu ja lapsega, siis olgu tema otsuse kinnituseks abielu. Kiriklik laulatus, mis sisaldab lubadust. See on piisav märk sulle, et ta tõesti soovib sinuga jääda. Ja see rahustab su maha. Loomulikult see lubadus ei tähenda seda, et ta petta enam ei võiks. Aga vähemalt on ta lubanud ja kinnitanud hetkes sulle truudust. Ja seda, et tahab ühte ja ainsat naist endale. Kui ta ei ole nõus laulatusega, siis tuleb sul arvestada. Mees ei soovi sind ainukeseks naiseks. Tema tahab paljudega olla.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ei abielu pealesurumisega siin ei päästa. siis oleks mees lihtsalt abielupettur, sest abielu oleks tema jaoks nagu laululinnukesel puuris istumine.
mina isiklikult ei suudaks oma kaaslast kellegagi jagada ja igavesti teine olla. räägiksin läbi,et mida see mees siis ikkagi tahab – kas mina ja laps ilma teiste naisteta või teine naine ilma minu ja lapseta. kõike korraga elus ei saa ju ka alati.
Vahel on must-valge variant kõige parem! pigem kasvatan last üksi ja oman eneseuhkust kui et lasen mehel kusagil ringi tõmmata ja siis tulla koju, kus peaks tegutsema harmooniline ja armastust täis perekond. milleks lapsele seda valet illusiooni mängida. ta saab nagunii suuremaks saades ise aru.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.06 07:22; 23.06 13:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meeste mõtlemine on ikka väheke teine kui naistel – naine ei läheks suure tõenäosusega sellist janti oma elukaslasele seletama. Ja mees kindlasti ei reaageeriks ka nii rahulikult.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina ikka arvan nii,et kui inimene on juba valinud teise suhte sinu kõrvalt,siis ta peab ära otsustama,kas sina või see teine.no nii ei saa,et jookseb nagu kits kahe heinakuhja vahel,jube mõnus ikka küll,täna tahan sind,homme teda,võibolla mõni päev juba keegi kolmas…mingu türki või indiasse või kuhugi,kus on ametlikult lubatud mitmenaisepidamine ja naised on rahul.on ikka meestel mõtlemine,et räägin naisele ära,küll asi laabub,ise sahmin aga edasi.nüüd oleneb ikka sinust,kas sa saad ta kuidagi tagasi või saadad ta kukele,ära ole põrandakalts,muidu mees mõtleb,et nii võibki terve edaspidise elu käituda,küll see eesel andeks annab

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

tobe mees, kes oma naisele enda südametunnistuse piinade rahustamiseks sellist asja räägib. lükkas otsustamise sinu õlgadele ja usub, et nüüd on puhas poiss ja kõik korras.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

teemaalgataja, siin pannakse korduvalt imeks, et MIKS su mees sind solvas sellega, et sulle petmisest rääkis. palun vasta meile. kui sa vastust ei tea, siis palun küsi oma mehelt, miks ta sind sellise ülestunistusega alandas ja palun vasta meile siis peale seda.
siis oleks lihtsam edasi rääkida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kaldun küll veidi teemast kõrvale, aga,kuna siin mainiti juba mitmenaise pidamist,siis ega see nii lihtne ei olegi. Peab olema meeletult rikas,et ametlikult teist,kolmandat ja neljandat naist pidada saaks. sest kui üks tahab maja, siis peab mees ostma kõigile teistele ka samasuure maja! aga enne seda tulevad nagunii autod ja ehted ja lõputu shopping.
mitmenaisepidamine on levinud enamasti islamiusulistes maades, kus nagunii abielu on vanemate organiseeritud ja naiste tundeid ei arvestata ja elamine rahalises külluses ongi nagu selle kompenseerimiseks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.06 07:22; 23.06 13:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui mees ei tea, keda ta armastab – siis kindel on, et Sind ta ei armasta. Minu elu näiteks ei ole kindlasti nii pikk, et raisata seda koos olemisele inimesega, kes mind ei armasta, olgu mul siis selle inimesega laps või mitte.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma võibolla suudaks meest mõista, kui see nö vaid \”juhtus\” korra…aga kui juba kellegi teisega ollakse pikemas armusuhtes, siis järelikult jääb olemasolevas midagi puudu. see, et ütleb, et tahab jääda teiega, võib vabalt olla ka puhtalt kohusetundest. võibolla see teine naine sai ka alles teada, et mehel on tegelikult pere ja saatis ta pikalt, siis on ju eriti mugav teie juurde jääda. endiselt on keegi, kes süüa teeb ja pesu peseb. mõtle sellepeale naine. ja kas sa päriselt tahad olla see inimene, kellega nii käitutakse…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.06 13:15; 23.06 15:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]ma võibolla suudaks meest mõista, kui see nö vaid \”juhtus\” korra…aga kui juba kellegi teisega ollakse pikemas armusuhtes, siis järelikult jääb olemasolevas midagi puudu. [/tsitaat]
minu meelest jääb olemasolevas suhtes midagi puudu ka siis kui vaid \”juhtub\” korra. armastus näiteks.

paraku on mees suhtesse sülitanud ja päris endiseks ei saa naine oma rahulolu ja tundeid enam mitte kunagi:-(

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

minu meelest jääb olemasolevas suhtes midagi puudu ka siis kui vaid \”juhtub\” korra. armastus näiteks.

paraku on mees suhtesse sülitanud ja päris endiseks ei saa naine oma rahulolu ja tundeid enam mitte kunagi:-([/tsitaat]

eksimine on inimlik. a kui juba mitu korda nö juhtub, siis on tegu juba teadliku valikuga.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.06 13:15; 23.06 15:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]teemaalgataja, siin pannakse korduvalt imeks, et MIKS su mees sind solvas sellega, et sulle petmisest rääkis. palun vasta meile. kui sa vastust ei tea, siis palun küsi oma mehelt, miks ta sind sellise ülestunistusega alandas ja palun vasta meile siis peale seda.
siis oleks lihtsam edasi rääkida.
[/tsitaat]
Mina küll sooviks tõde teada. Kui teemaalgataja seda teab, siis saab ta uute inimestega tutvuda ning ei pea oma elu raiskama. Leiab uue ja läheb. Seda mees ootabki.
Palju rohkem oleks solvav see, kui kuuled sellist asja teiste tuttavate käest.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]teemaalgataja, siin pannakse korduvalt imeks, et MIKS su mees sind solvas sellega, et sulle petmisest rääkis. palun vasta meile. kui sa vastust ei tea, siis palun küsi oma mehelt, miks ta sind sellise ülestunistusega alandas ja palun vasta meile siis peale seda.
siis oleks lihtsam edasi rääkida.
[/tsitaat]
Mismõttes mees solvas sellega? Tore, et lõpuks välja rääkis. Sa ei oleks tahtnud teada või? Nüüd saab teemaalgataja otsustada, kas ta tahab sellistel tingimustel sellise mehega elada või mitte.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sinu mees?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )


Esileht Pereelu ja suhted Minu mehel on suhe

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.