Esileht Koolilaps Minu mõistus on otsas….

Näitan 6 postitust - vahemik 31 kuni 36 (kokku 36 )

Teema: Minu mõistus on otsas….

Postitas:

Olen ise olnud see 14-aastane, kelle pea on manipuleeriva peika poolt segi aetud ja tunded on nii tugevad, et kõik läheb käest ära. Lisaks, mul ei olnud vanematega usalduslikku suhtet, ainult käsen-poon-lasen põhimõte ja minu mõtete-tunnete vastu keegi huvi ei tundnud. Põhikooli lõpetamine oli toona suure küsimärgi all.

Omast kogemusest – Keelata ja takistada ei ole tõesti mõtet. Ole tema jaoks olemas ja proovi suunata õigele teele. Kõige olulisem on, et kool saaks lõpetatud! Mul läks ikka pikalt (aastaid) aega, et aru saada kuidas minuga manipuleeriti ja selline suhe ei ole okei.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidagi peaks suhted sõbrannadega taastama, et kui ükskord juhtub ime ja ta läheb poisist lahku, siis oleks tüdrukul kuhugi minna. Muidugi peab arvestama, et sõbrannade vanematele ei pruugi meeldida, et nende lapsed on koos halvale teele sattunud tüdrukuga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma arvan, et ega sa otseselt midagi teha ei saagi, ainult oodata ning proovida lapsega usalduslikku suhet hoida, samuti lapse enesekindlust tõsta – kui asi läheb veel vägivaldsemaks (vaimselt juba tundub veidi), siis laps peab julgema suhtest välja astuda ja teab, et vanemaid saab usaldada.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas rasestumisest hoidumine on jäetud ainult poisi hooleks(kondoom)? Kui nii, siis peaksid kindlasti tütrega minema noorte günekoloogia kabinetti ja pillid peale panema. Poissi, kelle suhtumine kohustustesse nagu nt,koolis käimine, on 0, ei saa usaldada. Pärast valetab tüdrukule, et kui sisse ei lase, ei saa rasestuda ja muud sellist jama. Käige tütrega koos noorte nõustamisest kindlasti läbi.
Enda tütrel see tee läbitud, oli küll veidi vanem. Ei hakanud mina seda suhet keelama, sest teadsin, et see ei aita(kuigi olin ka väga mures). Aga noorte günekoloogile panin aja ja koos käisime seal ära. Sai pillid peale.
Suhe kestiski umbes 2-aastat, siis lõi tütrel silmad lahti ja lõpetas ära. Sama seis oli, et poiss ei lubanud sõbrannadega enam suhelda. Kui suurem armuuim peast kadus, siis tütar hakkas ise ka aru saama, et see ei ole normaalne suhe.
Raske värk. Jõudu sulle ja loodan, et sinu tütrel tuleb mõistus kiiremini koju.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Taga tütrele turvaline sekselu, sest ilmselt on peagi asjad sealmaal.
Võimalda neile ööseks sinu juurde jäämist ja ole olemas tütrele, kui asjad pekki lähevad.
Forseeri nende suhet nii palju kui saab, siis tüdineb poiss kiiremini sinu tütrest (kõlab julmalt, aga mida kiiremini see halvasti mõjuv noormees teie elust kaob, seda parem see on – ja ma olen ise kahe teismelise poja ema!!!) ja läheb.
Kutsu noormees enda juurde ja anna mõista, et toetad neid, kui nad abielluda tahavad (annad oma vanemliku loa), maini nii muuseas, et teie peres jäävad naised väga kergesti rasedaks ja kui see peaks teil juhtuma, siis oleks hea, kui noormees lapsele oma perenime annaks.
Palu noormees appi koju mingit meestetööd tegema – ütle, et kui väimees ikka majas, siis saavad asjad tehtud jms.
Osta talle hambahari ja pesemisvahendid ja jäta need vannituppa, ütle, et tegid sinna ruumi juurde..
Ma arvan,et umbes kuuga on sellise taktika peale noormees sinu ja su tütre elust läinud….

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pubeka iga on üks kole aeg. Aga läheb mööda. Kahjuks võtab see rohkem kui natuke aega. See võib võtta aega mitu aastat. Valus on seda kõrvalt vaadata, aga mida rohkem piirad, seda magusamaks rikkumine läheb. Usalda ja leia kompromissiks võimalusi. Usaldus on kõige olulisem, kui see läheb, siis on päris pekkis. MA pean silmas just seda, et lapse usaldus sinu vastu ei kaoks.
Õrnas eas tulevad keelatud ained jms. Kes ei prooviks, aga armunud tüdruk ja poisi mõju all võib tõestamiseks mida iganes teha.
Võib olla oleks abi psühholoogist.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 31 kuni 36 (kokku 36 )


Esileht Koolilaps Minu mõistus on otsas….