Esileht Pereelu ja suhted Minu ülemus on mu armuke

Näitan 23 postitust - vahemik 1 kuni 23 (kokku 23 )

Teema: Minu ülemus on mu armuke

Postitas:

Olen armunud oma ülemusse ja vastupidi.
See lugu on kestnud juba mõni aasta.
Meil mõlemil on pered ja väikesed lapsed.
Siiani oleme püüdnud seda varjata.

Kas teiega on midagi sellist juhtunud?

Kuidas töötada tema alluvuses edasi ?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 23.01 20:17; 23.01 22:03; 23.01 22:07; 23.01 23:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mingi haiku või muidu vabas vormis luule.

Üritan samaga vastata.
Suured inimesed juba.
Otsustate ise.
Sitt seis muidugi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis seal ikka, keppige edasi. Abikaasad tunduvad teil mõlemil parajad sussid olevat, kes ei näe võ ei taha näha. Milleks üldse selliste susside kõrval süümekaid tunda, nad kannatavad vabatahtlikult niikuinii kõik ära.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üks teist ilmselt peab varsti lahkuma sellelt tööpostilt varem või hiljem.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.01 20:32; 23.01 23:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mida sa kuulda tahad, lõdva püksikummiga inimolend? Ma ei ütle mees või naine, sest su sugu pole teada. Aga see on vastik, et petad oma peret. Pane ennast oma abikaasa asemele ja siis tule alles kelkima, et sul armusuhe. Kuidas edasi tema alluvuses töötada? Eks ikka püksid maas ja jalad laiali. Ja rääkida oma kaasale- las olla kohe valus, aga vigast jäset peabki korraga amputeerima. Pärast on ta sulle tänulik, et ei pidanud nii kaua heauskses teadmatuses elama ja truult sulle suhu vahtima ja siiralt armastama. Olgu valus kohe, kui topeltvalus, mõeldes suhtele ja sellele ajale, mil inimene petetud oli.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Paar parajaid selle ülemusega. Jääb arusaamatuks muidugi, mis selle teemaalgatajast libu eesmärk on siia postitamisel.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vabandust, mida sa \” sussi \” all mõtled? Ei saa aru.

Kas hüsteeritsevad abikaasad oleksid paremad või mis ?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 23.01 20:17; 23.01 22:03; 23.01 22:07; 23.01 23:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Keegi peaks koheselt lahkuma.

Nõme muidugi, et ei suuda enda emotsioone talitseda tööl.
Hale kuidagi

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 23.01 20:17; 23.01 22:03; 23.01 22:07; 23.01 23:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii kaua kui mõlemad situatsiooniga rahul on siis kõik korras, nii kui juba pinged tulevad sisse üks peaks lahkuma.
Imelikud on eelnevad kommentaarid siin ikka 🙂 igasugu situatsioone on elus- hetke variant ilmselgelt säästab lapsi. Ega naine hea mehe kõrvalt nüüd küll vasakule ei vaata, sama kehtib ka meeste kohta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Nii kaua kui mõlemad situatsiooniga rahul on siis kõik korras, nii kui juba pinged tulevad sisse üks peaks lahkuma.
Imelikud on eelnevad kommentaarid siin ikka 🙂 igasugu situatsioone on elus- hetke variant ilmselgelt säästab lapsi. Ega naine hea mehe kõrvalt nüüd küll vasakule ei vaata, sama kehtib ka meeste kohta.[/tsitaat]
Säästab lapsi?? Ega lapsed pole mingid mõistuseta olendid, et nad asjadest aru ei saa. Oled näinud filmi \”Õnnelind flamingo\”. Kui mitte, siis laenuta, vaata ja mõtle sügavalt enda vaadete üle.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.01 20:32; 23.01 23:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Arvan, et kui mõlemad situatsiooniga rahul on ok on ülimalt enesekeskne ja egoistlik mõtteviis.
Suurim kunst on hoopis koos elada ning teineteist austada.
Teineteisele aga pikemat aega valetades nn hetkemõnusid edasi nautida võib viia katastroofini, stressini, tekitada halvad suhted lastega elu lõpuni

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 23.01 20:17; 23.01 22:03; 23.01 22:07; 23.01 23:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hästi kihvt lugu küll. Tuss nii sügeles, et oli vaja kohe töö juurest omale kratsija otsida? Mina ei saa sellistest aru, ausõna. Ma ei suudaks nii üldse elada, et päeval lasen ülemusel taha keerata ja õhtul lähen koju oma pere juurde. Kus on mõistus?!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Hästi kihvt lugu küll. Tuss nii sügeles, et oli vaja kohe töö juurest omale kratsija otsida? Mina ei saa sellistest aru, ausõna. Ma ei suudaks nii üldse elada, et päeval lasen ülemusel taha keerata ja õhtul lähen koju oma pere juurde. Kus on mõistus?![/tsitaat]
Ma arvan et püksis on, mõistus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Hästi kihvt lugu küll. Tuss nii sügeles, et oli vaja kohe töö juurest omale kratsija otsida? Mina ei saa sellistest aru, ausõna. Ma ei suudaks nii üldse elada, et päeval lasen ülemusel taha keerata ja õhtul lähen koju oma pere juurde. Kus on mõistus?![/tsitaat]
Ma ei saa ka aru, kuidas inimesed kellel on plaanis oma abielu jätkata, suudavad oma partnerit petta. Olen vist väga sinisilmne, aga tõesti ei mõista, kuidas terve ülejäänud elu partnerile otsa vaadatakse.
Mis teemaalgatajasse puutub, siis vaevalt et te mõlemad armunud olete. Kui oleks mõlemad, siis oleks teil juba lahutused käsil ja uue pere loomine. Ilmselt on naispool armunud ja mehe jaoks on suhe füüsiline.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ega ikka vasakule vaadata, kui peres on suhted korras. Enamasti on ikka nii, et kui mehega suhted kehvad, siis tekivad kõrvalsuhted. Kui on oma mehe vastu armastus, siis ei saa ju tekkida sellised armusuhteid teisega. Väikesed lapsed? Pole vist väga kaua koos oldud. Ei tea, kui kaua suudad oma suhet varjata, aga mingi hetk tuleb see ikka välja. Ega sul muud varianti pole, kui lõpetada see suhe või kui oma abikaasaga koos elada ei suuda, siis rääkida ja lahku minna. Ja ka lapsed pole kehva kooselu põhjus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ülemus,kes võtab oma alluva armukeseks,valib varsti uuesti järgmise,sest tüdineb sinust ära ja tahab uut ja huvitavamat.ülemus,kes võtab oma alluva armukeseks,pole mingi ülemus.varem või hiljem on vaja tal sust lahti saada ja ta teeb su elu tööl võimatuks,et lahkud ise,või leiab võimaluse su lahti laskmiseks.naisterahvad enamjaolt võtavad asju tunnetega ja see ülemustele ei meeldi.seega kui vähegi võimalik,ärge hakake ülemuste armukeseks!nähtud teema enda töö juures,kus naine oli ülemuse madrats,viimane käis veel madratseid üle,lõppkokkuvõtteks jättis kõik madratsid prügimäele ja elas oma pere juures rahulikult edasi.karistuseks sellele ülemusele ülejäänud alluvad kõik ignoreerisid teda ja ei allunud korraldustele,kaebama polnud mõlemil ka kuskile minna,kuna asi oleks väga avalikuks tulnud.tahtsin seda sellelga öelda,et varsti saavad nagunii kõik teada teie ilusast suhtest,austa ennast ikka rohkem naine!tegelikult oled ju litsi staatuses kõigi silmis

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väljamõeldud lugu ? Mituaastat armukene ja siiani ei tea kuidas ülemuse alluvuses töötada ? Aastatega olete ju saavutanud suurepärase meisterikkuse ja nüüd äkki ei tea kuidas edasi koos töötada ?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Heh, eriti valulised reaktsioonid siin.
Mul oli ca 15 aastat tagasi selline olukord. Töötame siiani koos, aga armuafäär lagunes paari aastaga. Sõbrad oleme.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul oli olukord kui meesülemus hakkas ligi pressima ja avalikult, ise oli vallaline.
Mina olin ebielus ja ligi teda ei lasknud kuid olukord kujunes nii piinlikuks, esiteks kõik kolleegid juba lähtusid et olemegi suhtes ja armukesed ja hakati viltu vaatama.
Samas ülemusel oli juba suhe mingi teise naisega töö juures, kes tema pärast lahutas ja kes armukadeduses mind hakkas mustama.
Esitasin lahkumis avalduse ja juhuse tahtel esitas tema ka nädal hiljem avalduse. Kõik muidugi süüdistasid mind et minu pärast.
Siiamaani on s..tt olek, et mida ma oleks võinud teha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

minu abikaasa oli oma ülemuse armuke või vastupidi, kuidas soovite. lõppes see nii et mu abikaasa lahkus töölt. suhe kestis pausidega 1,5 aastat, ikka suvepäevad, jõulupidu, kusagile mind ei kutsutud, paras jooming see oli nii ehk naa ja ma ei kippunudki kaasa. mina siis see suss kes kodus passis. ei teadnud ma sellest suhtes, mees ise aastaid hiljem tunnistas üles. mulle oli ta kõik see aeg hooliv abikaasa, miski ei reetnud truudusetust.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

sa oled üks perelõhkujast lits.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minule meeldib jälle üks teine kolleeg töölt, ülemusest on mul savi, sest naised mind ei koti, aga see mees, temaga ma teeks küll ühe voodidisko või paar ära.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Igaüks on oma õnne sepp! Kui ise rahul, siis mis see teiste asi on. Ja kui te olete juba paar aastat nii olnud, siis miks selline küsimus?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 23 postitust - vahemik 1 kuni 23 (kokku 23 )


Esileht Pereelu ja suhted Minu ülemus on mu armuke

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.