Esileht Väikelaps minuga juhtus nii jube lugu….

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 45 )

Teema: minuga juhtus nii jube lugu….

Postitas:

…. tahan lihtsalt selle endast välja \”kirjutada\”. olen nii endast väljas, ja ei saa mitte midagi parata!!!
läksin hommikul lapsega poodi, laps siis vankris, 1,2 aastane. ületasin sõidutee mööda ülekäigurada, teisel pool teed seisis üks auto risti-poolvildakil kõnniteel. no ja sel hetkel, kui olime auto taga enam-vähem, pani see auto tagurpidikäigu sisse ja tagurdas vankrile otsa. ma röökisin täiest kõrist ja kakkusin vankrit täie jõuga selle lumesopa sees, vanker ei liikunud ka kuigi hästi nii, et auto eest välja saada, auto riivaski vankrit, see oli nii õudne tunne, kui ma kogu jõuga kakkusin ja samas nägin et auto muudkui tuleb…. ja mina ei saagi miskit parata… päästis ilmselt see, et auto oli nii, et pidi vähe tagurdama, hakkas siis esipidi liikuma. või ehk juht ikka lõpuks kuulis kisa (ei usu eriti). ma siis sõimasin veel teda, et kas tead, sõitsid vankrile otsa! see mees käratas selle peale, et ma ei vaata kuhu lähen – ma ütlesin, et siin on ju ülekäigrada, ja tema on autoga kõnniteel – mille peale ta ei öelnud enam midagi ja sõitis lihtsalt minema! siis ma veel vaatasin isegi, mis auto nr on ja mis masin… ja siis sain vist ¨oki, sest ma jäin lihtsalt vahtima, ei teinudki midagi, helsitasin mehele hoopis. kui veidi hiljem politseisse helistasin, olin loomulikult juba nr unustanud….. see niimoodi painab mind praegu, ma ei tea lihtsalt….
ega mitte midagi enam teha ei ole, ma olen oma arust alati nii ettevaatlik, vaatasin siis ka mitu korda, aga vot ei tea ju, mis teine inimene autos teeb, et ta niimoodi tagurdab, ma ju ette ei saanud näha, samas, mul on nii õudne tunne praegu. ja ilmselt jääb see juht leidmata, sest olin nii rumal ja vahtisn suu ammuli, kuidas ta ära läks, selle asemel et kohe politseile nr öelda. eriti karm on see, et juht isegi ei tundnud huvi, kas kõik on korras….
palun olge väga-väga-väga ettevaatlikud!!!!!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 20.01 13:56; 20.01 15:19; 20.01 15:21; 20.01 15:29; 20.01 17:40; 20.01 21:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nägin ka ükskord üht jubedat olukorda pealt. Ülekäigurada ületas ema lapsevankriga. Mina jäin seisma, kuid auto, mis mu kõrvale sõitis, ei jäänud ja sõitis vankrile täiel kiirusel otsa. ÕNNEKS oli laps tol hetkel ema süles ja õnnetuses keegi viga ei saanud. See laps oli küll õnnesärgis sündinud.

Jube kahju, et sul auto number meelde ei jäänud, sest selliseid mölakaid peaks karistama!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Arusaadav.
Juht oli eriline juhmard ja potensiaalne tapja.
Tagurdamine on üliohtlik manööver ja sellele pööratakse aurokoolides erilist tähelepanu.

Teine kord püüa ikka autonumber meelde jätta. Vähemalt said ehk auto kirjeldus edasi anda.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 20.01 14:05; 20.01 14:23; 20.01 14:27; 20.01 14:29; 20.01 14:39; 20.01 14:43; 20.01 14:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No ise oled ka paras lammas. Kui näed, et juhil on tagurpidikäik sees, lase ruttu varvast, sest kannatajaks jääd sina. Mingeid mutte ongi surma saanud niimoodi, et jäävad tagurdavale suurele autole ette, juht tõesti ei näe neid, aga mutid arvavad, et neil ju õigus, nii et nemad paigast ei liigu. Samamoodi võis su vanker jääda varju. Olen majade vahel niimoodi tagurdanud, et vaatan, kõik on puhas, viimasel hetkel suudab jälle keegi jalakäia ette astuda. Kui ma vaatan parajasti nelja kohta, siis on ju võimalik, et ei näe, kui keegi viimasel hetkel ette astub. Lapsi pole näiteks üldse näha, kui nad taha ette astuvad. Kui nägid juba, et auto tuleb, siis oleks võinud hakata vastu autot prõmmima, mitte niisama karjuma ja haarama lapse vankrist välja sülle, mitte kiskuma käru, mis paigast ei liigu. Eks juht ka ehmatas, sellepärast lasi varvast. Sul võib ju õigus olla, aga ise pead tõesti samuti hoolikas olema, sest kui alla jääd, pole mingit vahet, kes süüdi on.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 20.01 14:10; 20.01 14:26; 20.01 14:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]No ise oled ka paras lammas. Kui näed, et juhil on tagurpidikäik sees… [/tsitaat]

kuule lammas oled sa ise oma jutuga kust võib keegi seda näha, et autol on tagurpidikäik sees või ta kavatseb seda teha????
ja kui nii kehv või vastutustundetu juht oled, siis muretse parkimisanduritega või parkimiskaameraga auto.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Õnnelik õnnetus …

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]No ise oled ka paras lammas. Kui näed, et juhil on tagurpidikäik sees, lase ruttu varvast, sest kannatajaks jääd sina. Mingeid mutte ongi surma saanud niimoodi, et jäävad tagurdavale suurele autole ette, juht tõesti ei näe neid, aga mutid arvavad, et neil ju õigus, nii et nemad paigast ei liigu. Samamoodi võis su vanker jääda varju. Olen majade vahel niimoodi tagurdanud, et vaatan, kõik on puhas, viimasel hetkel suudab jälle keegi jalakäia ette astuda. Kui ma vaatan parajasti nelja kohta, siis on ju võimalik, et ei näe, kui keegi viimasel hetkel ette astub. Lapsi pole näiteks üldse näha, kui nad taha ette astuvad. Kui nägid juba, et auto tuleb, siis oleks võinud hakata vastu autot prõmmima, mitte niisama karjuma ja haarama lapse vankrist välja sülle, mitte kiskuma käru, mis paigast ei liigu. Eks juht ka ehmatas, sellepärast lasi varvast. Sul võib ju õigus olla, aga ise pead tõesti samuti hoolikas olema, sest kui alla jääd, pole mingit vahet, kes süüdi on.[/tsitaat]

Lammas oled sa ise. See ,et sa majade vahel tagurdades nurga taha ei näe ei ole võrdne ülekäigurajal tagurdamisega. Minu teada peab juht just ülekäiguraja läheduses eriti tähelepanelik olema ,veelparem üldse mitte tagurdada sinna!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lihtsalt infoks, et teaksite ettevaatlik olla. Auto tagurpidikäigu sees oleksust annavad märku auto taga olevad tuled. Jah autol põlevad ka tavalised tuled, kuid tagurdusmanöövri tuled on minu arvates suhteliselt silmapaistvad sellised väiksemad tuled üldjuhul.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]No ise oled ka paras lammas. Kui näed, et juhil on tagurpidikäik sees, lase ruttu varvast, sest kannatajaks jääd sina. Mingeid mutte ongi surma saanud niimoodi, et jäävad tagurdavale suurele autole ette, juht tõesti ei näe neid, aga mutid arvavad, et neil ju õigus, nii et nemad paigast ei liigu. Samamoodi võis su vanker jääda varju. Olen majade vahel niimoodi tagurdanud, et vaatan, kõik on puhas, viimasel hetkel suudab jälle keegi jalakäia ette astuda. Kui ma vaatan parajasti nelja kohta, siis on ju võimalik, et ei näe, kui keegi viimasel hetkel ette astub. Lapsi pole näiteks üldse näha, kui nad taha ette astuvad. Kui nägid juba, et auto tuleb, siis oleks võinud hakata vastu autot prõmmima, mitte niisama karjuma ja haarama lapse vankrist välja sülle, mitte kiskuma käru, mis paigast ei liigu. Eks juht ka ehmatas, sellepärast lasi varvast. Sul võib ju õigus olla, aga ise pead tõesti samuti hoolikas olema, sest kui alla jääd, pole mingit vahet, kes süüdi on.[/tsitaat]

Sul ikka täitsa logiseb seal pööningul?
Jalakäijale otsa sõitmine vöötrajal on ok ja nad vaadaku ise, et eest ära saavad.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 20.01 14:05; 20.01 14:23; 20.01 14:27; 20.01 14:29; 20.01 14:39; 20.01 14:43; 20.01 14:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

kuule lammas oled sa ise oma jutuga kust võib keegi seda näha, et autol on tagurpidikäik sees????
ja kui nii kehv või vastutustundetu juht oled, siis muretse parkimisanduritega või parkimiskaameraga auto.[/tsitaat]

Kui on tagurpidikäik sees, siis ka vastavad tuled põlevad. Aga õnnelik õnnetus oli see tõesti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]

kuule lammas oled sa ise oma jutuga kust võib keegi seda näha, et autol on tagurpidikäik sees või ta kavatseb seda teha????
[/tsitaat]

Kui tagurdamiskäik sisse panna, süttivad taga valged tuled (tavalised tagumised tuled on punased). Selle järgi saadki aru.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]

Lammas oled sa ise. See ,et sa majade vahel tagurdades nurga taha ei näe ei ole võrdne ülekäigurajal tagurdamisega. Minu teada peab juht just ülekäiguraja läheduses eriti tähelepanelik olema ,veelparem üldse mitte tagurdada sinna![/tsitaat]

Mina ei õigustanud kuidagi seda juhti, vaid ütlesin, et ka jalakäia peab ise ette vaatama. See ongi see sõiduoskusteta inimeste viga, et ei oska absoluutselt arvestada, millal juht midagi näeb, millal mitte. Mõni siin ei oska isegi seda näha, et juht paneb sisse tagurpidikäigu. Seda oleks oma elu säästmiseks ikka kohe hädavajalik aru saada, sest siis tuleb auto juurest kindlasti jalga lasta. Kui auto alla jääd, pole sellest hüppamisest enam mingit kasu, et juht oli paha ja tagurdas vale koha peal.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 20.01 14:10; 20.01 14:26; 20.01 14:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

SULLE, KES SA TEIST LAMBAKS SÕIMAD. ÄKKI SAAD TARGEMAKS PISUT.
Tagurdades pea meeles:
– Enne manöövrit vaata hoolikalt ringi
– Hoia minimaalset kiirust
– Kontrolli ümbritsevat peeglitest
– Kasuta suunatulesid
– Ole tähelepanelik, isegi siis, kui arvad, et auto ümbruses pole ühtegi
sõidukit või inimest
– Keerulises olukorras küsi kaaslastelt abi

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 20.01 14:05; 20.01 14:23; 20.01 14:27; 20.01 14:29; 20.01 14:39; 20.01 14:43; 20.01 14:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kus juhtus, mis ajal?
kki oli pealtnägijaid. Mina teeks ikka avalduse politseisse. seda ikka mäletad, kas auto oli tume, hele ja milline see meesterahvas välja nägi. Kui ajakirjanduses hõisatakse maha, et politsei otsib pealtnägijaid sellisel ja sellisel ajal toimunud intsidendile ja mainib, et juht vaid ülbitses ja lahkus sündmuskohalt, siis äkki ilmub too tegelane välja ja vähemalt vabandab

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Mina ei õigustanud kuidagi seda juhti, vaid ütlesin, et ka jalakäia peab ise ette vaatama. See ongi see sõiduoskusteta inimeste viga, et ei oska absoluutselt arvestada, millal juht midagi näeb, millal mitte. Mõni siin ei oska isegi seda näha, et juht paneb sisse tagurpidikäigu. Seda oleks oma elu säästmiseks ikka kohe hädavajalik aru saada, sest siis tuleb auto juurest kindlasti jalga lasta. Kui auto alla jääd, pole sellest hüppamisest enam mingit kasu, et juht oli paha ja tagurdas vale koha peal. [/tsitaat]

Oh ei, sa lihtsalt sõimad teist lambaks ja otsustad, et jalakäija, kes oli ÜLEKÄIGURAJAL oli süüdi, sest ta ei taibanud, et mingi töll tagurdab ülekäigurajale.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 20.01 14:05; 20.01 14:23; 20.01 14:27; 20.01 14:29; 20.01 14:39; 20.01 14:43; 20.01 14:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]

Oh ei, sa lihtsalt sõimad teist lambaks ja otsustad, et jalakäija, kes oli ÜLEKÄIGURAJAL oli süüdi, sest ta ei taibanud, et mingi töll tagurdab ülekäigurajale. [/tsitaat]

No on ju lammas, kui on raske olukord ja tema katkub vankrit selle asemel, et juhile märku anda, et õnnetus on juhtumas. Kui oled liikluses, pead arvestama, et on igasuguseid inimesi ja eesmärk on ise terve nahaga koju jõuda. Siin on peamine küsimus, kes oli süüdi. Mina ei olnud süüdi, jäin auto alla, kas olen rahul?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 20.01 14:10; 20.01 14:26; 20.01 14:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mind taheti ka ükskord ülekäigurajal alla ajada. oli kaherajaline (st mõlemas suunas 1 sõidurada) tee. auto peatus, et mind üle lasta. ja selle peatunud auto tagant tahtis üks mutt mööda kihutada.
on ikka mõistust… ülekäiguraja ääres seisvast autost hakata vastassuuna kaudu mööda sõitma.
ma püüan olla hästi hoolikas ja seetõttu sain enne mutti pidama. samuti lükkan ülekäigurajal vankrit enda kõrval, mitte ees. pff.. senini teeb viha see olukord.

antud juhul saan ma ka jalakäijast täiesti aru. esiteks vb pole tõesti tegu autojuhiga, kes oskaks neid tulesid seal vahtida.
teiseks on praegusel aastaajal piisavalt tegemist sellega, et vankrit üle lumevallide lükata ja ei suuda vahtida ümberrigi.

ps! autojuht ei oleks üldse tohtinudki seal kohas peatuda ega parkida Liiklusseaduse kohaselt.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.01 14:38; 20.01 14:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Liiklusseadusest väljavõte.
§ 17. Tee andmise üldised kohustused
(5) Mitterööbassõiduki juht peab andma teed:
6) tagurdades kõigile liiklejaile;

§ 35. Juhi kohustused jalakäija, tasakaaluliikuri juhi ja jalgratturi ohutuse tagamisel
(1) Juht ei tohi oma tegevusega ohustada jalakäijat, tasakaaluliikuri juhti ega jalgratturit. Eriti tähelepanelik peab juht olema lapse, vanuri ning haigustunnustega, liikumispuudega ja pimeda inimese suhtes.

(2) Lisaks käesoleva seaduse § 17 lõikes 5 sätestatule peab juht andma teed jalakäijale:
1) TAGURDADES

§ 49. Tagurdamine ja tagasipööre

(1) Tagurdades ei tohi juht ohustada ega takistada teist liiklejat, vajaduse korral tuleb kasutada teise isiku abi.

Tead sa lambakssõimaja. Sulle tuleks lausa füüsiline noomitus kasuks, et sa üldse julged selliste postitustega esineda. Piinlik võiks olla.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 20.01 14:05; 20.01 14:23; 20.01 14:27; 20.01 14:29; 20.01 14:39; 20.01 14:43; 20.01 14:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

autojuhi, jalakäija ja 3 vankriga sõitnud lapse emana ütlen, et 110% autojuhi viga. esiteks keelatud manööver, teiseks hooletus manöövri sooritamisel. argpüks veel takkapihta, oleks siis huvi tundnud, et kas kõik korras.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

No on ju lammas, kui on raske olukord ja tema katkub vankrit selle asemel, et juhile märku anda, et õnnetus on juhtumas. Kui oled liikluses, pead arvestama, et on igasuguseid inimesi ja eesmärk on ise terve nahaga koju jõuda. Siin on peamine küsimus, kes oli süüdi. Mina ei olnud süüdi, jäin auto alla, kas olen rahul?[/tsitaat]

Räägi siis täpsemalt, kuidas jalakäija toimima oleks pidanud.
Jätma vankri lumasobru sisse ja autot taguma? Aga kust sa teada, et too edasi ei oleks tagurdanud suurema hooga ja arvanud, et mis see loll mu autot prõmmib.
Loomulikult on õige püüda vanker enne eest ära saada.
On sul veel mõni idee?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 20.01 14:05; 20.01 14:23; 20.01 14:27; 20.01 14:29; 20.01 14:39; 20.01 14:43; 20.01 14:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

jube,aga aga ära möödu enam autost tagant,. käi alati nina eest siis iga debiilne nääb et tema ees on inimene,. järelikult sa olid koos käruga nägemis ulatusest kuidagi väljas et ta ei näind ei peeglist ega ka taha vaatates,. niing, tõesti anna see asi politseisse,.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Mutsamamma kirjutas:[/small]
[tsitaat] argpüks veel takkapihta, oleks siis huvi tundnud, et kas kõik korras.[/tsitaat]

just! see on kõige hullem, et polnud mingit huvi ega abipakkumist.

aga no kõik taandubki taas sellele, mida see üks Kägu siin korrutab. lõppkokkuvõttes pole tähtis, kes on süüdi või mitte… paratamatult on autoga kokkupuutel jalakäija see nõrgem pool. igasuguseid jobusid on olemas.

rääkides veel jobudest… meie n-ö kodupoe juures armastavad osad juhid vastassuunavööndi kaudu poe juurde sisse sõita. liiklusmärk on olemas ja nähtav.. joonedki maas. aga neid oskamatuid on ikka palju. seal ma ka nt tean juba, et üle tee minnes peab vaatama ka seda, et vastassuunast mõni auto ei tuleks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.01 14:38; 20.01 14:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, see juht oli oinas. Mul on hea meel, et kõik on terved, va ema süda, mis kindlasti siiani rinnus peksab…Teemaalgatajale pai!
Samas, olen ammu mõtelnud, miks inimesed ronivad autode taha kui need parklatest välja tagurdavad. Olen näinud korduvalt hetki kaubanduskeskuse parklates, kui jalakäija kõnnib nina maas ja otse tagurdavale autole ette. Ja et sellest vähe, taritakse ka oma last käe kõrval järele…jah, õnneks tookord kui ma isegi karjusin, sai vigastada ühe naisterahva käru vaid ja auto tagumine pamper. Manitsen lihtsalt olema ettevaalikum, sellistel puhkudel jääb autojuht süüdi, aga kannatab siiski nõrgem.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]andur kirjutas:[/small]
[tsitaat]Jah, see juht oli oinas. Mul on hea meel, et kõik on terved, va ema süda, mis kindlasti siiani rinnus peksab…Teemaalgatajale pai!
Samas, olen ammu mõtelnud, miks inimesed ronivad autode taha kui need parklatest välja tagurdavad. Olen näinud korduvalt hetki kaubanduskeskuse parklates, kui jalakäija kõnnib nina maas ja otse tagurdavale autole ette. Ja et sellest vähe, taritakse ka oma last käe kõrval järele…jah, õnneks tookord kui ma isegi karjusin, sai vigastada ühe naisterahva käru vaid ja auto tagumine pamper. Manitsen lihtsalt olema ettevaalikum, sellistel puhkudel jääb autojuht süüdi, aga kannatab siiski nõrgem. [/tsitaat]

Ma arvan, et ongi nii, et ilma juhtimisõiguseta inimesed ei oska selliseid asju ette näha ja neilt ei saagi seda nõuda. Selle tõttu ongi ka seaduses sätestatud, et autojuht peab olema üliettevaatlik.
Soovitatakse ja igas koolis, et PARGI või pane oma auto kuhu iganes nii, et EI PEAKS TAGURDAMA, sest see on ohtlik.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 20.01 14:05; 20.01 14:23; 20.01 14:27; 20.01 14:29; 20.01 14:39; 20.01 14:43; 20.01 14:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

olen teemaalgataja. jah, ma süüdistan ka iseennast!!!! ja no tore, et te ka mind süüdistate!!!!
aga ma olen ka ise autojuht – seega, ma käsi südamel võin öelda, et ma tõepoolest mõtlen alati ka autojuhi seisukohast lähtuvalt!
ja kui nägin, et tagurpidikäik sisse pandi, siis hakkasingi vankrit ära tõmbama!!! jah, mõtlesin ka ise hiljem, oleks pidanud prõmmima, kuid vanker oli ju pihus, sikutasin seda – teate, kõik käib ikka nii kiiresti, ei suuda mõelda! ja auto oli kõnniteel ees, mul polnud mujale minnagi, läksin ju sõiduteelt ära…
aga mingil põhjusel enne ma ei märganud, et auto töötab – ju siis olengi hooletu… sest ta seisis ju. ei teagi, kas oli auto suht lumine, vot siis alles nägin, kui tagurpidikäik pandi, et tuled läksid põlema, et tagurdab…. ja ma tõepoolest vaatasin, et see auto ei liigu…. seal oli nii kitsas ka.
ja ma helistasin politseisse isegi tagasi, et uuruda kas ja kus on kaamerad… ei usu, et leitakse, öeldi, et nii lumised nr kõigil autodel. kirjeldasin autot ja juhti – vot see mees on mul siiani silme ees!!!!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 20.01 13:56; 20.01 15:19; 20.01 15:21; 20.01 15:29; 20.01 17:40; 20.01 21:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

no ja veel see – et võta laps vankrist välja – hallooo, laps oli rihmadega kinni, vankrikate peal, mis ma oleks pidanud juhile ütlema, et oota või mis!!!???? jah, oligi lihtsalt halbade asjade kokkusattumine, mis seal enam.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 20.01 13:56; 20.01 15:19; 20.01 15:21; 20.01 15:29; 20.01 17:40; 20.01 21:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja, mul on hea meel, et sinu ja lapsega on kõik korras.
See autojuht oli ilmselgelt mölakas; mingit muud nime ei oska sellisele anda.
Kas tollel hetkel ei olnud kedagi teist seal läheduses, kes oleks seda kõike pealt näinud? Tagantjärgi ei ole enam midagi teha aga tollel hetkel oleks saanud minna mõne pealtnägija juurde ja küsida, kas auto mark ja nr jäid meelde.

Muidugi, see on ka imelik, et mitte keegi sulle appi ei tõtanud ja seda juhti kinni ei pidanud. Selline oleks tulnud politseile üle anda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

lambaks sõimajale veel, teemaalgataja ju sai aru, et juht tagurdma hakkas ja üle tee oli ta juba jõudnud enne kui see parkiv auto üldse kuhugi liikuma otsustas hakata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma ei tea, keegi vist ei näinud… ja praegu ma ise ka imestan, kuidas siis ma ikkagi mitte midagi ei teinud aga vot, kui olin autojuhile karjunud, et kas tead, et meile otsa sõitsid, ja siis kui ta minema pani, siis tuli mul mingi ¨okk tõesti, ei andnud enam aru endale… jalad nõrgad ja täitsa värisesin seal. aga ju siis ongi nii, et kui ikka ehmatad, siis ei olegi õnnetuse korral suuteline reageerima. kui varem olen ka mõelnud, et õnnetuse korral teeks nii ja nii…. ja kuidas käituda, siis tegelikkus on hoopis teine.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 20.01 13:56; 20.01 15:19; 20.01 15:21; 20.01 15:29; 20.01 17:40; 20.01 21:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen tihti tähele pannud, et kui ise liigud kõnniteel nn peateel ja ületad kõrvalteed, siis autojuhid mitte kunagi ei vaata paremale (kui tahavad paremale pöörata). Ikka kiire pilk vasakule, et autot ei tule ning siuh pööre paremale. Kas autoteed tahab jalakäija ületada või mitte, see neid ei huvita. Seega ei julge mitte kunagi teed ületada enne kui kas autojuht on mind märganud, et tahan ületada või ootan ära, et pöörab paremale ära. Autojuhtide jaoks tundub nagu mõttetu vaadata paremale, sest neid ju huvitab ainult vasakult tulevad sõidukid. Nii on paraku ikka suht paljude autojuhtidega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 45 )


Esileht Väikelaps minuga juhtus nii jube lugu….

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.