Esileht Hobinurk Minul on vari

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Minul on vari

Postitas:

Suveetendus Palmse mõisas , kas keegi juba on näinud ? Kuidas muljed ?

+1
-1
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Tulin just seda teemat tegema 🙂 Sõbrannal on pilet üle, pean homseks otsustama, kas lähen. Mul FB-s palju Toomas Uibo omaaegseid sõpru, need kiidavad ülivõrretes. Aga see ei tundu päris objektiivne. On siin keegi, kes Uibot ei tunne, on lavastust näinud ja ütleks, kuidas oli?

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

https://epl.delfi.ee/artikkel/120040926/arvustus-suve-monusamaid-teatrikogemusi-toomas-uibo-astub-ule-oma-varju

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

https://maaleht.delfi.ee/artikkel/120040360/uuslavastus-minul-on-vari-pisut-telemenuki-skeemiga-ja-meelejahutaja-sketsi-vormis

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tulin just seda teemat tegema ???? Sõbrannal on pilet üle, pean homseks otsustama, kas lähen. Mul FB-s palju Toomas Uibo omaaegseid sõpru, need kiidavad ülivõrretes. Aga see ei tundu päris objektiivne. On siin keegi, kes Uibot ei tunne, on lavastust näinud ja ütleks, kuidas oli?

Käisid siis vatamas, oli hea?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei kujuta ette, mida on tema elust kirjutada terve lavastuse jagu? Tal pole ju olnud  SELLIST elu!

+4
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei kujuta ette, mida on tema elust kirjutada terve lavastuse jagu? Tal pole ju olnud SELLIST elu!

Millist?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei kujuta ette, mida on tema elust kirjutada terve lavastuse jagu? Tal pole ju olnud SELLIST elu!

no ei tea,  mis elu tal on olnud, et eeldada ja arvata, eks lavastuses saab teada

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Keskmine lavastus oli. Ei olnud üks tervik, koosnes sketšidest ja need olid väga kõikuva tasemega. Paar sketši ma oleks välja jätnud, mis olid seotud isa Väinoga: Ungaris läbustamine ja põrsakesed. Need ei andnud loole midagi juurde ja kallutasid lavastuse liiga Väino looks. Nende asemel oleks võinud olla paar lugu Toomase teismeeast rohkem. Kas tal sõpru üldse polnud? Lavastus oli rohkem terve Uibode pere lugu, mitte Toomase lugu. Reklaamiti kui tema kujunemislugu. Noore inimese kujunemises on alati suur osa sõpradel, aga selles lavastuses polnud ühtegi. Positiivse poole pealt oli ka mitu toredat kohta ja mis salata, mõnes kohas pigistas ka pisara välja. On sellised banaalsed nupud, et saad ise ka aru, et krt see on ju nii primitiivne võte, aga töötab! Nt lõpus Põhjamaa laul. Mõistusega võttes oli see öökimaajavalt banaalne võte, aga pisar tuli ikkagi. Paar väga head näitlejat: Malmsten ja Nuter eelkõige. Uibodel oli tore pere. Tuli meelde oma isa, kes oskas tinutada igas mõttes.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Hobinurk Minul on vari