Esileht Ilu ja tervis Mirena

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Mirena

Postitas:
Kägu

Mulle paigaldati 1,5kuud tagasi Mirena hormoonspiraal. Olen siit lugenud, et teistel on esimesed kuud määrinud ja päevad edasi käinud aga mul pole kumbagi. Isegi peale paigaldamist ei tulnud tilkagi verd. Naistearst ütles, et esimesed paar nädalat kindlasti määrib. Kas kellelgi veel nii olnud?

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mulle paigaldati 2 kuud tagasi. Panemise päeval tuli verd. Rohkem pole midagi määrinud ega päevi olnud.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mulle paigaldati 1,5kuud tagasi Mirena hormoonspiraal. Olen siit lugenud, et teistel on esimesed kuud määrinud ja päevad edasi käinud aga mul pole kumbagi. Isegi peale paigaldamist ei tulnud tilkagi verd. Naistearst ütles, et esimesed paar nädalat kindlasti määrib. Kas kellelgi veel nii olnud?

Eelistad siis paar nädalat pidevar määrimist?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mulle paigaldati 1,5kuud tagasi Mirena hormoonspiraal. Olen siit lugenud, et teistel on esimesed kuud määrinud ja päevad edasi käinud aga mul pole kumbagi. Isegi peale paigaldamist ei tulnud tilkagi verd. Naistearst ütles, et esimesed paar nädalat kindlasti määrib. Kas kellelgi veel nii olnud?

Eelistad siis paar nädalat pidevar määrimist?

Pigem kardan, et sain mingi praagi ja asi ei toimigi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

kahe esimese Mirenaga mul nt vedas nii hästi, et mitte üks tilk ei tulnud kogu kasutamise aeg, kolmandaga on nüüd pesukaitset vaja, täitsa nõme.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sul ilmaelt siis lihtsat veab. mul määris pidevalt peaaegu aasta. Olin juba välja võtma minemas aga siis õnneks jäi järgi. “Päevad” käisid ka regulaarselt edasi kuniks 5a täis sai.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Ilu ja tervis Mirena